Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 298 άτομα (45 μέλη και 253 επισκέπτες)

Tsapou 35

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2022
Μηνύματα
72
Like
90
Πόντοι
0
Κολωνού 45 Εύα
Ιάσονος 44Β πρώτο από τα αριστερά όροφος Ντάρια (συνήθως πρωί) αλλά την έχω πετύχει και απογεύματα.
Ιάσονος 37Β η Νικόλ Ρουμάνα πετίτ που έχει χαθεί από την απογευματινή τον τελευταίο καιρό, αν κάποιος ξέρει αν έχει μεταφερθεί αλλού ας πει. Τελευταία φορά εθεάθει εκεί.
Ιάσονος 37Α όροφος, Ίνα πετίτ, αλλά πάρα πολύ τυπικά μέσα.
Ιάσονος 30Β πρωινή και ίσως απόγευμα (?) Άντζελα κοντοπούτανο, δεν είναι πιπίνι αλλά έχει καλό κορμί πετίτ.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 25 όροφος δεξιά Αλεξάνδρα, μοντελέ αλλά είναι η μόνη που δεν έχω πάρει ακόμα από τις παραπάνω.

Υπόψιν η Ρίτα Κολωνού 32Α δεν είναι πιπίνι είναι 36, αλλά εκτός του ότι δεν της φαίνεται, έχει φοβερό κορμί.
Βάλε και Ιάσωνος 20 την Βανέσα μέσα... Πρέπει να σρχισω κατεβασιες εκεί μου φαίνεται...
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Να είστε όλοι καλά χαίρομαι για την θετική ενέργεια που παίρνω
:worship:
 

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
617
Κριτικές
14
Like
1.700
Πόντοι
496
Ρε συντρόφια, πως γραφω κριτική για μπουρδελο που δεν υπάρχει στον κατάλογο;
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Μετά από καιρό έκανα σεξ με την Χριστίνα την Ρωσίδα στην Μεγάλου Αλεξάνδρου στο υπόγειο. Αυτή είναι στ 'αλήθεια ωραία γυναίκα..απορώ γιατί είναι εκεί..
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.400
Κριτικές
509
Like
68.710
Πόντοι
41.129
Μετά από καιρό έκανα σεξ με την Χριστίνα την Ρωσίδα στην Μεγάλου Αλεξάνδρου στο υπόγειο. Αυτή είναι στ 'αλήθεια ωραία γυναίκα..απορώ γιατί είναι εκεί..
Ναι ειναι ομορφη και σοβαρη κοπελα, την ειδα τυχαια μια μερα θησειο στον πεζοδρομο με το γκομενο χερι χερι... ο τυπος ειναι ψηλος σα μπασκετμπολιστας, της ριχνει 3 κεφαλια. Για Ρουμανο τον εκοψα απο φατσα, συνοδευομουν και εγω απο γνωστη κορασιδα της δουλειας και εγινε εντονο κοζαρισμα προς αυτη μιας και λογικα την ηξερε, ελπιζω να μη ζηλεψε που με ειδε με αλλη κοπελα της δουλειας και με φολιάσει την αλλη φορα που θα παω σε αυτη, θα νομιζει οτι την κερατωνω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

b0urdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2020
Μηνύματα
39
Like
102
Πόντοι
0
παιδες εχουμε εικονα για αλεξανδρα μιλφ απο μεγ αλεξανδρου 28 κουρτινα και για παολα απο κολωνου 48 νταρντανα; εμφανισιακα κατι μου εβγαλαν αλλα φοραγαν πολλα πανω τους και φοβηθηκα μη φολιαστω..
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.555
Κριτικές
43
Like
8.717
Πόντοι
1.936
Στο Φωκαιας 27 ισογειο ειναι Μαρινα (με τα φτερα τατουαζ ).Λαϊκο προσκυνημα.Περασα με αναμονη μιας ωρας ακριβως.Αξιζει τον κοπο.Καλο γαμησι,καλα προκαταρκτικα.Λιγο περιεργη στη μουρη αλλα μια χαρα σε ολα τα αλλα.Η τσατσα λεει ολα εκτος κωλου,αν και το εχει δουλεμενο πολυ το γκροβερ.Πρωτη αναγνωριστικη στεφθηκε με επιτυχια.Θα ξανατιμηθει το κορασιο.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
παιδες εχουμε εικονα για αλεξανδρα μιλφ απο μεγ αλεξανδρου 28 κουρτινα και για παολα απο κολωνου 48 νταρντανα; εμφανισιακα κατι μου εβγαλαν αλλα φοραγαν πολλα πανω τους και φοβηθηκα μη φολιαστω..
Τίμιες μέσα καλά οι δύο,καλό τσιμπουκι και τον τρώνε αδιαμαρτύρητα,με τη Πάολα θα ξενερώσεις λίγο άμα την δεις γυμνή όχι ότι η άλλη είναι μοντέλο του βερσατζε.
Για ένα δεκαδικό άμα δεν ζητάς πολλά από εμφανίση είναι τίμιες.
 

METAKSOURGIAKOS13

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
99
Like
54
Πόντοι
0
ρε μάγκες η ιζαμπέλλα απο φωκαίας είναι βραδυνή βάρδια ? γνωρίζει κανείς συναγωνιστής ?
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
11
Like
6.012
Πόντοι
1.336
ρε μάγκες η ιζαμπέλλα απο φωκαίας είναι βραδυνή βάρδια ? γνωρίζει κανείς συναγωνιστής ?
Νομιζω είναι στο 25 που εχει δυο κοριτσια οσες φορές εχω παει μετα τα μεσανυχτα Ιζαμπέλα και σαρα
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
παιδες εχουμε εικονα για αλεξανδρα μιλφ απο μεγ αλεξανδρου 28 κουρτινα και για παολα απο κολωνου 48 νταρντανα; εμφανισιακα κατι μου εβγαλαν αλλα φοραγαν πολλα πανω τους και φοβηθηκα μη φολιαστω..
Επειδή φοράγανε πολλά ρούχα φοβήθηκες μην φας φόλα;
Δηλαδή θέλει φαντασία για να καταλάβεις ότι η Πάολα είναι σαν τανκς άμα βγάλει τα ρούχα. :tooth:
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Επισκεψη στο μεταξ στοχευμενα να δω
Ριτα απο Κολωνου 32Α
Νικολ απο Μεγαλου Αλεξανδρου 22Β
Επελεξα Ριτα αφου ειναι πολυ κοντα στα γουστα μου
Περασα ωραια και συντομα θα γινει επαναληψη

Συντομα κριτικη

Καλα γαμησια!!!! :bigdick::alivedick:
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
859
Κριτικές
66
Like
12.225
Πόντοι
4.706
Λαϊκο προσκυνημα.Περασα με αναμονη μιας ώρας ακριβώς.
Αυτό που συμβαίνει με το site είναι τρομερό. Δεν προλαβαίνει κάποιος να ανεβάσει καλή κριτική, για μία καινούργια άφιξη και γίνεται της πουτάνας το μαγκάλι. Πας την επόμενη μέρα στο μπουρδέλο και βλέπεις στρατιές λιγούρηδων να περιμένουν στο σαλόνι, ενώ κάποιοι άλλοι είναι ήδη μέσα στα δωμάτια, σε προγράμματα των 40 λεπτών ή της μίας ώρας.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Επειδή φοράγανε πολλά ρούχα φοβήθηκες μην φας φόλα;
Δηλαδή θέλει φαντασία για να καταλάβεις ότι η Πάολα είναι σαν τανκς άμα βγάλει τα ρούχα. :tooth:
Η Πάολα είναι η μοναδική στο Μεταξουργείο..και ίσως σε όλα τα μπουρδέλα που δε θα βαρεθω ποτέ να πηγαίνω μαζί της......
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom