Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 263 άτομα (34 μέλη και 229 επισκέπτες)

Nikos(20)

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2021
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Γειά σας παίδες..γνωρίζετε εάν η Άννα απο φυλής 59 έχει στο πρόγραμμα anal γιατί το είχε βγάλει ένα διάστημα..;
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Λοιπόν
Επιβεβαιώνω την κριτική του τυπου για το Φιλιππίδου 11α
Σχετικα με την ξανθιά τσατσα που
τον παιρνει
Στο σαλόνι εκανε τρελο παιχνιδι, σε μια φαση έσκυψε και έδωσε ενα φιλι στον καυλομενο μου πουτσο και μου ειπε να περασω και θα με γλυψουν και οι δύο και μπες να μας γαμήσεις και αλλα τετοια

Μολις άδειασε το σαλονι
Μπήκε και αρχισε να με τσιμπουκωνει στα όρθια μεχρι που ηρθε η κοπέλα η Μαριλένα απο την Ουκρανία για να αναλάβει μιας και ηρθε κοσμος στο σαλόνι

Καθως έφευγα με επιασε απ τον πουτσο και μου είπε πώς δεν πρόλαβε να ξανα έρθει και πως μου το φυλάει για την αλλη φορά

Τι να πω, εμεινα μαλακας
:new_shocked:
Ποια τσατσά λέτε ότι γαμήσατε ρε μλκες; οι μόνες που παίζουν εκεί είναι μια καλούλα χοντρή με κοντό μαλί που νομίζεις ότι είναι μέλος του φιλόπτωχου της εκκλησίας και ένα ξανθό τρανσφόρμερ που συνήθως φοράει τζιν κι έχει αγκαλιά ένα σκυλάκι τσέπης.
Τη (μ)παλεύετε καθόλου;
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
:new_shocked:
Ποια τσατσά λέτε ότι γαμήσατε ρε μλκες; οι μόνες που παίζουν εκεί είναι μια καλούλα χοντρή με κοντό μαλί που νομίζεις ότι είναι μέλος του φιλόπτωχου της εκκλησίας και ένα ξανθό τρανσφόρμερ που συνήθως φοράει τζιν κι έχει αγκαλιά ένα σκυλάκι τσέπης.
Τη (μ)παλεύετε καθόλου;
Στο ξανθό τραβελάκι πρέπει να το δίνουν μάγε. Γιαυτό πιπώνει μόνο και δεν κάθεται να την γαμήσουν...
FN__L6gWUAEez0g.jpg
 

METAKSOURGIAKOS13

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
99
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας, γνωρίζει κανείς που θα βρώ την Ιζαμπέλλα απο φωκαίας 17,19 κλπ σε τι ώρα και βάρδια ?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Nikos(20)

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2021
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Στο ξανθό τραβελάκι πρέπει να το δίνουν μάγε. Γιαυτό πιπώνει μόνο και δεν κάθεται να την γαμήσουν...
FN__L6gWUAEez0g.jpg
Και είχα τη περιέργεια να δω..έλεγα θα περάσω να δω τη παίζει. Πάλι καλά.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
11
Like
6.012
Πόντοι
1.336
:new_shocked:
Ποια τσατσά λέτε ότι γαμήσατε ρε μλκες; οι μόνες που παίζουν εκεί είναι μια καλούλα χοντρή με κοντό μαλί που νομίζεις ότι είναι μέλος του φιλόπτωχου της εκκλησίας και ένα ξανθό τρανσφόρμερ που συνήθως φοράει τζιν κι έχει αγκαλιά ένα σκυλάκι τσέπης.
Τη (μ)παλεύετε καθόλου;
Δεν την γάμησα ακομα
Αν και κρατάω επιφυλάξεις σε αυτο καθώς τραβελοφερνει λιγο
Ειναι ξανθιά αδύνατη ψηλη, γυρω στο 1.80 με σιλικονατα βυζια και τζιν παντελόνι.
Σκυλάκι δεν εντόπισα
Παρ ολα αυτα αν εξαιρεθεί η αμφιβολία περι ύπαρξης ψωλης τοτε πρόκειται για μια αρκετά γαμευσημη τσατσα σε σχεση με τον ανταγωνισμό
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Δεν την γάμησα ακομα
Αν και κρατάω επιφυλάξεις σε αυτο καθώς τραβελοφερνει λιγο
Ειναι ξανθιά αδύνατη ψηλη, γυρω στο 1.80 με σιλικονατα βυζια και τζιν παντελόνι.
Σκυλάκι δεν εντόπισα
Παρ ολα αυτα αν εξαιρεθεί η αμφιβολία περι ύπαρξης ψωλης τοτε πρόκειται για μια αρκετά γαμευσημη τσατσα σε σχεση με τον ανταγωνισμό
Έχεις τα δίκια σου, σα μπετύχει η τσατσά, τύφλα νά’ χει η πουτάνα...:confused::confused::confused:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
Δεν την γάμησα ακομα
Αν και κρατάω επιφυλάξεις σε αυτο καθώς τραβελοφερνει λιγο
Ειναι ξανθιά αδύνατη ψηλη, γυρω στο 1.80 με σιλικονατα βυζια και τζιν παντελόνι.
Σκυλάκι δεν εντόπισα
Παρ ολα αυτα αν εξαιρεθεί η αμφιβολία περι ύπαρξης ψωλης τοτε πρόκειται για μια αρκετά γαμευσημη τσατσα σε σχεση με τον ανταγωνισμό
Η αλήθεια είναι ότι έχουν εμφανιστεί τσατσάδες πολύ πιο γαμεύσιμες από τις εργαζόμενες, π. χ. στο Κολωνού 30 "ελάτε και πάνω, πολύ καλό sex", κι ο νοών νοείτω!
Πορνοσκυλί μασκότ είδα χθες στο Κολωνού 32 που δούλευε η Ρίτα, κουρεμένο και χτενισμένο σαν μπιμπελό! Τι τραβάνε κι αυτά τα ζώα με τους/τις βλαμμένες ιδιοκτήτες τους... :jerking2:
 

giteytis

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2008
Μηνύματα
33
Like
134
Πόντοι
0
Δεν την γάμησα ακομα
Αν και κρατάω επιφυλάξεις σε αυτο καθώς τραβελοφερνει λιγο
Ειναι ξανθιά αδύνατη ψηλη, γυρω στο 1.80 με σιλικονατα βυζια και τζιν παντελόνι.
Σκυλάκι δεν εντόπισα
Παρ ολα αυτα αν εξαιρεθεί η αμφιβολία περι ύπαρξης ψωλης τοτε πρόκειται για μια αρκετά γαμευσημη τσατσα σε σχεση με τον ανταγωνισμό
Η τσάντα λέγεται Αλίκη, δούλευε κάποτε σάρι, είναι ενχιρισμενη, τρελό γάμηση..

Γνωρίζετε κάποια πουτανα, πλήρος sub? ( Υποτακτική )??
Ππυ να δέχεται τα πάντα? Φτύσιμο μαπα, χαστούκια παντού , γενικά ξεφτιλισμα στο τέρμα και να είναι και καλό μουνι ???

Αν ξέρετε και δεν θέλετε να το πείτε δημόσια στείλτε μου ένα πμ... Αυτή που έχω , την έχω βαρεθεί... Και θέλω να αλλάξω..
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
:new_shocked:
Ποια τσατσά λέτε ότι γαμήσατε ρε μλκες; οι μόνες που παίζουν εκεί είναι μια καλούλα χοντρή με κοντό μαλί που νομίζεις ότι είναι μέλος του φιλόπτωχου της εκκλησίας και ένα ξανθό τρανσφόρμερ που συνήθως φοράει τζιν κι έχει αγκαλιά ένα σκυλάκι τσέπης.
Τη (μ)παλεύετε καθόλου;
Προφανώς στο... τρανς αναφέρονται... (το έχω σχολιάσει και σε κριτική πρόσφατη φιλου)
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.083
Κριτικές
49
Like
5.328
Πόντοι
2.846

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Πορνοσκυλί μασκότ είδα χθες στο Κολωνού 32 που δούλευε η Ρίτα, κουρεμένο και χτενισμένο σαν μπιμπελό! Τι τραβάνε κι αυτά τα ζώα με τους/τις βλαμμένες ιδιοκτήτες τους... :jerking2:
:2funny:
Και σε μένα βγήκε από το κουζινάκι την ώρα που έφευγα από το δωμάτιο όταν είχα πάει στην Ρίτα. ΠΟΡΝΟΣΚΥΛΙΙΙΙ
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
276
Κριτικές
8
Like
1.228
Πόντοι
481
Πριν από λίγο πηγα Ιάσωνος για την Λίλιαν στο Ιάσωνος 1Γ αλλά ήταν μια χοντρή ονόματι Αλεξάνδρα , μάλλον ο φιλος που το ανέφερε έκανε λάθος , γενικά η κατάσταση εκεί στην αρχή του Ιάσωνος είναι τραγικά με πρεζονια να τρυπιούνται και πουτανες να είναι χοντρές κ άσχημες , είχα καιρό να πάω προς τα εκεί ….
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
253
Like
844
Πόντοι
81
.. επισης ειδα οτι επεστρεψε η σιμονα με την κωλαρα; Την εχει παρει κανεις; Μου φανηκε πολυ ευδιαθετη στο σαλονι πρωτη φορα την βλεπω ετσι
Φίλε την είδες αυτοπροσώπως την κωλάρα της ή είναι η καινούργια Σιμόνα που δουλεύει Φωκ24 και Φιλιππίδου 11? και αν σε ποιον οίκο και ποια βάρδια? Την έχω άχτι την κωλάρα της κι ας φάω φόλα.
Υ.Γ. το nickname σου από τα κορυφαία στο bou
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.308
Κριτικές
34
Like
29.504
Πόντοι
9.846
Στο ξανθό τραβελάκι πρέπει να το δίνουν μάγε. Γιαυτό πιπώνει μόνο και δεν κάθεται να την γαμήσουν...
FN__L6gWUAEez0g.jpg
Μαλακα το ξανθό το τραβελακι είχα πει να του δώσω ένα 20αρι να το πιπωσω αλλά δεν μου έκατσε. Ένα τραβελακι μου άρεσε κι εμένα αλλά δεν! Ασταδιαλα!!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.080
Κριτικές
123
Like
50.970
Πόντοι
27.261
Φίλε την είδες αυτοπροσώπως την κωλάρα της ή είναι η καινούργια Σιμόνα που δουλεύει Φωκ24 και Φιλιππίδου 11? και αν σε ποιον οίκο και ποια βάρδια? Την έχω άχτι την κωλάρα της κι ας φάω φόλα.
Υ.Γ. το nickname σου από τα κορυφαία στο bou
φυλης 84 ισογειο 3η βαρδια την πετυχα, σχετικα προσφατα.
η παλια ειναι, δεν ειναι καινουρια.
στις αρχες της στα 27αρια, επαιζε καλη μπαλα μεσα και με φρι μπλοου, ειχα κανει καλα γαμησια.
οταν εφυγε απο εκει και πηγε αλλου, στα πιο κεντρικα και καλα, εγινε ξεπετουα και με πολυ αοσμο σερβις.
ηταν και αγενης στο σαλονι, επειδη δεν εμπαινες μερικες φορες, εχω παλιες ενημερωσεις αμα θες να δεις που την κραζω.
τωρα που ξαναγυρισε ομως, τι να σου πω ? :dunno:
αμα σου κανει μπες να δοκιμασεις, αμα δεν, πανε παρακατω... αυτο λεω σε ολους.
 
Τελευταία τροποποίηση:

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.400
Κριτικές
508
Like
68.692
Πόντοι
41.129
Πριν από λίγο πηγα Ιάσωνος για την Λίλιαν στο Ιάσωνος 1Γ αλλά ήταν μια χοντρή ονόματι Αλεξάνδρα , μάλλον ο φιλος που το ανέφερε έκανε λάθος , γενικά η κατάσταση εκεί στην αρχή του Ιάσωνος είναι τραγικά με πρεζονια να τρυπιούνται και πουτανες να είναι χοντρές κ άσχημες , είχα καιρό να πάω προς τα εκεί ….
Η Αλεξάνδρα ειναι στο 1α το γωνιακό. Το 1γ' ειναι αυτο κολλητα σχεδόν στο μεταλλικο φράχτη. Δε νομιζω να τα εχω μπερδέψει και εγώ :headbang:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom