Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 296 άτομα (34 μέλη και 262 επισκέπτες)

Tsapou 35

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2022
Μηνύματα
72
Like
90
Πόντοι
0
Υπάρχει απογευματινή βάρδια στο μετάξι καμία που να κάνει τελειωτικό στοματικό;;; αλλά να μην είναι γκραννυ;;;;
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.308
Κριτικές
34
Like
29.498
Πόντοι
9.846
Πήγα σήμερα από Περγάμου 1, η όμορφη και πολυ γλυκιά τσατσά (της τράβαγα και 3 πουτσες άνετα) με ενημέρωσε ότι η Θεά Εβε πιθανον να επιστρέψει μεθαυριο Σάββατο απόγευμα. Όσοι πιστοι αναμένετε λοιπόν, ο καιρός γαρ εγγυης που λέει και ο Λιακό......
Καλη η Μυρα και όπως λένε οι συναγωνιστές έχει αρτιες υπηρεσίες, αλλά η Εβε έχει εμφάνιση φοβερή εκ του συνόλου.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Πήγα σήμερα από Περγάμου 1, η όμορφη και πολυ γλυκιά τσατσά (της τράβαγα και 3 πουτσες άνετα) με ενημέρωσε ότι η Θεά Εβε πιθανον να επιστρέψει μεθαυριο Σάββατο απόγευμα. Όσοι πιστοι αναμένετε λοιπόν, ο καιρός γαρ εγγυης που λέει και ο Λιακό......
Καλη η Μυρα και όπως λένε οι συναγωνιστές έχει αρτιες υπηρεσίες, αλλά η Εβε έχει εμφάνιση φοβερή εκ του συνόλου.
Θα χει μαυρίσει τώρα η Εβελίνα θα μπω με το κεφάλι.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
902
Κριτικές
35
Like
7.189
Πόντοι
3.436
««Αφου δεχοταν δωρακια της προτεινα να της δωσω 5 ευρω αλλα οχι για 69 αλλα για ρομαντικα γλωσσοφιλα με μπολικο ρωσσικο σαλιο να καταπιω να ξεδιψασω.
Η κορασις αρνηθηκε ευγενικα και μου ειπε οτι φιλια στο στομα δινει μονο στο γκομενο της...
»»


Αυτό που φυλάσσουν τα γλωσσόφιλα για τους γκόμενους τους αλλά αρμέγουν απροβλημάτιστα ακόμα και τις πάκικες μαλαπέρδες (συχνά και ξεκάλτσωτες), μπορεί να με οδηγήσει στη παράνοια ρε μλκ:headbang::headbang:

Βέβαια καλά το είπες παρακατω, αν πέσει το μπαγιόκο..; όλα γίνονται
Οπως λεει πόρνοι μου κ ένα ρητό,
όταν μια δουλειά δεν γίνεται με λεφτά...
γινεται με περισσότερα λεφτά........
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Λόγω βροχής δεν κατεβαίνω μετάξι , αυτή η βδομάδα μάς ξέσκισε με τις μπόρες και τις καρέκλες , αλλά από την άλλη που ξεκινάει καλοκαιράκι πάλι θα βγω στις πιάτσες. Έχω ότι χρειάζεται ένας άντρας : Λεφτά, καλή εμφάνιση και άπειρες καύλες...Καλησπέρες σε όλους, ακόμα και σε αυτούς που παλεύουν να πείσουν τον εαυτό τους ότι τα μπουρδέλα είναι κάτι παροδικό κι όχι τρόπος ζωής..! Αγκαλιάζω όλες τις απόψεις , κάθε ιδιοσυγκρασία, η ανθρώπινη σκέψη έχει μαγευτική γοητεία και θέλω να την εξιχνιάσω μέχρι θανάτου..!
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Εκτός από Νικόλ στο Μ.Α 22β παίζει κάνα άλλο πίπινοειδες μετάξι?
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
570
Like
2.111
Πόντοι
206
Βγείτε και γαμηστε συνάδελφοι
Η τσατσα από Δίδυμου μου είπε ότι έχει πεσει κατακόρυφα η δουλειά !!!
Της είπα η ζήτηση ανεβαίνει όταν πέσει η προσφερόμενη τιμή και με κοίταγε σαν χανος.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
20
Like
13.975
Πόντοι
3.246
Λόγω βροχής δεν κατεβαίνω μετάξι , αυτή η βδομάδα μάς ξέσκισε με τις μπόρες και τις καρέκλες , αλλά από την άλλη που ξεκινάει καλοκαιράκι πάλι θα βγω στις πιάτσες. Έχω ότι χρειάζεται ένας άντρας : Λεφτά, καλή εμφάνιση και άπειρες καύλες...Καλησπέρες σε όλους, ακόμα και σε αυτούς που παλεύουν να πείσουν τον εαυτό τους ότι τα μπουρδέλα είναι κάτι παροδικό κι όχι τρόπος ζωής..! Αγκαλιάζω όλες τις απόψεις , κάθε ιδιοσυγκρασία, η ανθρώπινη σκέψη έχει μαγευτική γοητεία και θέλω να την εξιχνιάσω μέχρι θανάτου..!
Τύπε μου, για το μπουρδέλο χρειάζονται λεφτά και καύλες. :rockon:Ο άντρας ως προς την εμφάνιση αρκεί να είναι λίγο πιο όμορφος από μαϊμού...:woldman:

@ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ , άσε τις εκπλήξεις και κανόνισε από βδομάδα να τα πούμε!
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.021
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες! Σήμερα στην πρωινή βάρδια στο Φυλής 109 κάτω η Ροντίκα, μελαχρινή με γλυκό πρόσωπο, αδύνατη προς το κανονικό, φόραγε κάτι σαν κομπινεζόν, έχουν γραφτεί κριτικές όχι και τόσο ενθαρρυντικές. Διδύμου 20 η Νικόλ που φόραγε ρόμπα και την άνοιξε για να φανεί το κομπινεζόν της σε φουλ και άλλη μια κοπέλα, όχι η γνωστή ρομαντική, μια άλλη σχετικά νεαρή, γύρω στα 30, αδύνατη, έτσι κι έτσι κι αυτή σε εμφάνιση αλλά καλύτερη από τη Νικόλ, σε φουλ. Στα Φιλιππίδου, στο επάνω η Σιμόνα, εντυπωσιακή γκόμενα, ψηλή, με μακριά μαλλιά, άνω των 40 ή εκεί γύρω. Στο κάτω, κοπέλα με γουρλωμένα μάτια, κι αυτή άνω των 40, με κανονικό σώμα, μεγάλο στήθος και κώλο στο πρόγραμμα, αν άκουσα καλά.

Στο μεταίχμιο της αλλαγής, στο Χωματιανού κάτω η Αλίνα, ψιλομπαμπάτσικη, νεαρή, δεν τη λες κι άσχημη αλλά δεν μου έκανε κάτι. Στο πάνω μόλις κατέβαιναν κι έφευγαν τσατσά, ένας τύπος και η κοπέλα, ίσως να ήταν η Έμιλυ που σκατζάρει αυτή την περίοδο στις άδειές τους την Ανδριάννα και την Αλεξάνδρα. Φορούσε ένα σορτσάκι, μελαχρινή, καλούλα ήτανε, μάλλον θα έμπαινα.

Τελικώς, συναντήθηκα με την Τίνα στο Βέργας 7. Λίγο ότι την είδα με τα πολιτικά που ερχόταν, λίγο που είχα βαρεθεί να τριγυρνάω, λίγο που είχα διαβάσει πρόσφατα μια θετική αναφορά και μπήκα. Ήμουν ο πρώτος πελάτης. Η Τίνα είναι αρκετά μπαμπάτσικη, μεταξύ 27-30, κάπου εκεί. Έχει και μεγάλο στήθος που σε αφήνει να το πιπιλάς. Γενικά, θετική κοπέλα, όμως δεν κάνει ακά, ενώ έφαγα άκυρο για γλωσσόφιλα. Με άφησε να της γλύψω και τις πατούσες, οι οποίες ήταν σαν κι εκείνη, κάπως χοντρούλες. Τεσπά, ήταν μια εμεπειρία από αυτές που ξεχνιούνται γρήγορα :confused:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.485
Κριτικές
1.272
Like
227.447
Πόντοι
46.232
Διδύμου 20 η Νικόλ που φόραγε ρόμπα και την άνοιξε για να φανεί το κομπινεζόν της σε φουλ και άλλη μια κοπέλα, όχι η γνωστή ρομαντική, μια άλλη σχετικά νεαρή, γύρω στα 30, αδύνατη, έτσι κι έτσι κι αυτή σε εμφάνιση αλλά καλύτερη από τη Νικόλ, σε φουλ.
Χριστίνα
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
Αποσπασματικά σε μερικά στο Μεταξουργείο τώρα :
Κολωνού 32 γωνία η Ρίτα, πρώτη φορά την είδα, μουνάρα! 15€.
Ιάσονος 20 πάνω η Βανέσα για πιπινοφάγους, κι αυτή 15 €.
Ιάσονος 19 πάνω η Ναόμι, σοκολατόχρωμη νταρντανοπαχουλή, υποσχέσεις για καλό σεξ με μασάζ...
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 πάνω η Νικόλ που πήρε ο μύστης dmtrsxXx, μουνάρα κι αυτή!
Στο Κολωνού 48 δεξιά η παλιά καραβάνα Βαλέρια και η ξανθιά Μολδαβή Στέλλα, η δεύτερη με παρέσυρε και πλήρωσα το κόκκινο παράβολο, μέτρια πράγματα και fake γαμήσι, καλή για απλό ξεφόρτωμα.
Καλό βράδυ και καλά γαμήσια!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.400
Κριτικές
508
Like
68.680
Πόντοι
41.129
Αποσπασματικά σε μερικά στο Μεταξουργείο τώρα :
Κολωνού 32 γωνία η Ρίτα, πρώτη φορά την είδα, μουνάρα! 15€.
Ιάσονος 20 πάνω η Βανέσα για πιπινοφάγους, κι αυτή 15 €.
Ιάσονος 19 πάνω η Ναόμι, σοκολατόχρωμη νταρντανοπαχουλή, υποσχέσεις για καλό σεξ με μασάζ...
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 πάνω η Νικόλ που πήρε ο μύστης dmtrsxXx, μουνάρα κι αυτή!
Στο Κολωνού 48 δεξιά η παλιά καραβάνα Βαλέρια και η ξανθιά Μολδαβή Στέλλα, η δεύτερη με παρέσυρε και πλήρωσα το κόκκινο παράβολο, μέτρια πράγματα και fake γαμήσι, καλή για απλό ξεφόρτωμα.
Καλό βράδυ και καλά γαμήσια!

Τυπε μηπως περασες και απο τη φωλιά με τις Ουζμπεκες ετσι απο περιεργεια ? :think::think:
Σημερα στις 5 το απόγευμα οι δυο Ουζμπεκες μαζι με Ντανιελα , τσατσά Μαρία και ενα Πακιστανό μαζι επιναν φρέντο εσπρεσιο στο Αλβανικο καφενείο.
Η Ουζμπεκα Μαρινα με καρφωνε συνεχώς καθως περνούσα το δρομο, νομίζω με γουστάρει :smitten::smitten:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Τυπε μηπως περασες και απο τη φωλιά με τις Ουζμπεκες ετσι απο περιεργεια ? :think::think:
Σημερα στις 5 το απόγευμα οι δυο Ουζμπεκες μαζι με Ντανιελα , τσατσά Μαρία και ενα Πακιστανό μαζι επιναν φρέντο εσπρεσιο στο Αλβανικο καφενείο.
Η Ουζμπεκα Μαρινα με καρφωνε συνεχώς καθως περνούσα το δρομο, νομίζω με γουστάρει :smitten::smitten:
9 το βράδυ ήταν Μαρίνα και Ντανιέλα.

Στο Αλβανικό καφενείο έχω σταμπάρει ένα ωραίο μουνάκι σερβιτόρα με ένα τατού στο πόδι, κοντοπούτανο. Μακάρι να δούλευε στα σπιτάκια. :erection:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
Τυπε μηπως περασες και απο τη φωλιά με τις Ουζμπεκες ετσι απο περιεργεια ? :think::think:
Σημερα στις 5 το απόγευμα οι δυο Ουζμπεκες μαζι με Ντανιελα , τσατσά Μαρία και ενα Πακιστανό μαζι επιναν φρέντο εσπρεσιο στο Αλβανικο καφενείο.
Η Ουζμπεκα Μαρινα με καρφωνε συνεχώς καθως περνούσα το δρομο, νομίζω με γουστάρει :smitten::smitten:
Βγήκε από το δωμάτιο η Ντανιέλα και μέσα ήταν μάλλον η Μαρίνα. Έφυγα γιατί μου τη δίνει η Μαρία η τσατσά, πρώην πουτάνα που κάνει ότι δεν ξέρει... Τις έχω δει και τις δύο Ουζμπέκες και θα τις πάρω με την πρώτη ευκαιρία. :hi:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Βγήκε από το δωμάτιο η Ντανιέλα και μέσα ήταν μάλλον η Μαρίνα. Έφυγα γιατί μου τη δίνει η Μαρία η τσατσά, πρώην πουτάνα που κάνει ότι δεν ξέρει... Τις έχω δει και τις δύο Ουζμπέκες και θα τις πάρω με την πρώτη ευκαιρία. :hi:
Η Μαρία η τσατσά είναι η ξανθιά με τα γυαλάκια; Τι κάνει ότι δεν ξέρει;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.400
Κριτικές
508
Like
68.680
Πόντοι
41.129
9 το βράδυ ήταν Μαρίνα και Ντανιέλα.

Στο Αλβανικό καφενείο έχω σταμπάρει ένα ωραίο μουνάκι σερβιτόρα με ένα τατού στο πόδι, κοντοπούτανο. Μακάρι να δούλευε στα σπιτάκια. :erection:
Την ξέρω... πάσχει λίγο από φάτσα αλλα εχει δυνατό κορμί, ειναι μολις 18 χρόνων κορη της Κατερίνας που έχει το μαγαζί. Παει και καφεδες μεσα στα μπουρδελα.
Οχι μονο δεν ειναι της δουλειάς αλλα είναι και παρθένα επιβεβαιωμένο από έγκυρη πηγη.
Το μουνι της χτυπαει παλαμάκια από τις καύλες και θέλει να γαμηθει αλλα ψαχνει τον κατάλληλο.
Υποψην το Αλβανικο καφενείο κάνει πολύ ωραίο φρέντο και μαζι με νερό ειναι 1,80ε. Να πατε να πάρετε να χαζεψευε και τα σφιχτά μπουτια της μικρής.


Σορρυ για το off topic..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom