Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 274 άτομα (33 μέλη και 241 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Την ξέρω... πάσχει λίγο από φάτσα αλλα εχει δυνατό κορμί, ειναι μολις 18 χρόνων κορη της Κατερίνας που έχει το μαγαζί. Παει και καφεδες μεσα στα μπουρδελα.
Οχι μονο δεν ειναι της δουλειάς αλλα είναι και παρθένα επιβεβαιωμένο από έγκυρη πηγη.
Το μουνι της χτυπαει παλαμάκια από τις καύλες και θέλει να γαμηθει αλλα ψαχνει τον κατάλληλο.
Υποψην το Αλβανικο καφενείο κάνει πολύ ωραίο φρέντο και μαζι με νερό ειναι 1,80ε. Να πατε να πάρετε να χαζεψευε και τα σφιχτά μπουτια της μικρής.


Σορρυ για το off topic..
:2funny:
Ναι όντως, είναι λίγο αλβανοφατσάκι αλλά τρώγεται, το υπόλοιπο καλό και έδινα μέχρι και 15€!!!
Αλλά αφού έχουμε να κάνουμε και με επιβεβαιωμένη παρθένα, έδινα ένα 50άρικο για ένα 20 λεπτο για να σταματήσει να είναι,
θα ήμουν τζέντλεμαν μαζί της και έπειτα θα με έκανε τακτικό πελάτη του καφενείου, άμα με άφηνε να της ρίχνω και καναν τακτικό πούτσο
ακόμα καλύτερα. :coffee:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
Η Μαρία η τσατσά είναι η ξανθιά με τα γυαλάκια; Τι κάνει ότι δεν ξέρει;
Δείχνει ψυχρή, απότομη και δεν χαιρετάει, την είχα πάρει πολλές φορές στο παρελθόν όταν δούλευε ως κοπέλα.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Δείχνει ψυχρή, απότομη και δεν χαιρετάει, την είχα πάρει πολλές φορές στο παρελθόν όταν δούλευε ως κοπέλα.
Κατάλαβα τι λες, έχω πετύχει να την λέει σε τύπους που δεν περνάνε και φεύγουνε. Όχι πάντα όμως. Σε μένα είναι κυρία, όλο "μουρό μου" και "μουρό μου", δεν την παίρνει και αλλιώς τόσα 10άρικα τους έχω αφήσει από την Θεία αυτή άφιξη των ΝτανιελοΟυζμπέκων...
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
Μετά από αρκετό καιρό κατέβηκα για να βρω ένα πετιτ να αδειάσω , γύρω στις 8 :30 το απόγευμα αλλά τελικά με φώλιασε η Σάρα και δεν ...
Φωκαιας 25 Σάρα , δυστυχώς με τράβηξε η κορμάρα ,στα υπόλοιπα κομοδίνο!
Φωκαιας 17 Μιχαέλα σε δωμάτιο
φωκαιας 13 μια κοντοχοντρή νομίζω Μαρία
Φωκαιας κ φυλής(9) ειρήνη , ωραίο άλογο .
Φ66 δεξιά ειρήνη και αυτό καλό τεμάχιο αδύνατο ,με σαγιονάρα βγήκε απ' το δωμάτιο ...μάλλον στανταρακι ήταν ο τύπος .
Φ66 αριστερά Κωνσταντίνα μπαμπατσικη κ αυτή .
Φυλής 54β αυρορα δεν την είδα.
Φυλής 109 κάτω ροντικα και Νέλλυ .
Μετά την Σάρα που έφυγα αχυστος μπήκα να το σώσω με την Νέλλυ γτ παλιότερα είχα καλές συνευρέσεις αλλά με το που μπήκε μου δείξε κατευθείαν Καποτα χωρις να βγάλει τίποτα και ευτυχώς που χτύπησε το κινητό κ έπρεπε να φυγω και πήρα τον πούλο κ το 20αρικο μαζί !!!
Οτιδήποτε πετιτ που να αξίζει εκτός Μεταξουργείου δεκτό .:hi:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
μπήκα να το σώσω με την Νέλλυ γτ παλιότερα είχα καλές συνευρέσεις αλλά με το που μπήκε μου δείξε κατευθείαν Καποτα χωρις να βγάλει τίποτα και ευτυχώς που χτύπησε το κινητό κ έπρεπε να φυγω και πήρα τον πούλο κ το 20αρικο μαζί !!!
Οτιδήποτε πετιτ που να αξίζει εκτός Μεταξουργείου δεκτό .:hi:
Άρα και στο εικοσάρικο φόλα είναι... Την πετυχαίνω τα πρωινά στο Ιάσωνος 46 και απορώ πώς περιμένει να πάρει πελάτες με κατεβασμένα μούτρα που σαλονάρει...
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
Άρα και στο εικοσάρικο φόλα είναι... Την πετυχαίνω τα πρωινά στο Ιάσωνος 46 και απορώ πώς περιμένει να πάρει πελάτες με κατεβασμένα μούτρα που σαλονάρει...
Ααα παίζει στο μετάξι , δεν το ξερα !!!
Φίλε όταν πρωτοήρθε πριν 3-4 χρόνια που και τότε δεν ήτανε για πολλά εγώ πέρναγα καλά , ψυχρή και τότε αλλά έκανα ότι ήθελα ....σήμερα της είπα βγάλτα και της έδειξα τα εσώρουχα και μου λέγε όχι ...πρώτα πίπα .
Ότι να ναι !!!
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
193
Κριτικές
4
Like
519
Πόντοι
21
Σαν να έχει ανέβει επίπεδο το μετάξι τελευταία, αν και δεν είμαι τακτικός (1-2 το μήνα) μπορώ να πω ότι εχει) υπάρχουν τουλάχιστον 5 κοπέλες που θα έμπαινα και θα πέρναγα καλά, σε αντίθεση με Φυλης που έχει και εκεί μερικά καλα κομμάτια(για τα γούστα μου) , αλλά φεύγεις με καμένο εικοσάρικο.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
11
Like
6.012
Πόντοι
1.336
Λοιπόν
Επιβεβαιώνω την κριτική του τυπου για το Φιλιππίδου 11α
Σχετικα με την ξανθιά τσατσα που
τον παιρνει
Στο σαλόνι εκανε τρελο παιχνιδι, σε μια φαση έσκυψε και έδωσε ενα φιλι στον καυλομενο μου πουτσο και μου ειπε να περασω και θα με γλυψουν και οι δύο και μπες να μας γαμήσεις και αλλα τετοια

Μολις άδειασε το σαλονι
Μπήκε και αρχισε να με τσιμπουκωνει στα όρθια μεχρι που ηρθε η κοπέλα η Μαριλένα απο την Ουκρανία για να αναλάβει μιας και ηρθε κοσμος στο σαλόνι

Καθως έφευγα με επιασε απ τον πουτσο και μου είπε πώς δεν πρόλαβε να ξανα έρθει και πως μου το φυλάει για την αλλη φορά

Τι να πω, εμεινα μαλακας
 

Einai sto domatio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2020
Μηνύματα
105
Κριτικές
1
Like
453
Πόντοι
21
Πηρα προχθες την φολομαρια κλασικα απλα επειδη ειναι μουναρα και ας ξερω οτι ειναι φολα, την επομενη μερα δεν ειχα ωρεξη για γαμισι τον εδωσα πιπα στην κλεοπατρα και μετα στην εμιλι και στις 2 λογω βυζιων η 2η το εχει στο τσιμπουκι πολυ η 1η εχει βυζια για χυσιμο.
Επισης αυτη που με εχει καυλωσει περισσοτερο ειναι μια τσατσα οπως λεει και το παιδι πανω η ξανθια αυτη την παρακαλεσα για την γαμησω αλλα μου ειπε το ιδιο να μπει μαζι με την αλλη το ηθελα αλλα η πουτανα δεν βλεπεται η τσατσα ομως πολυ με καυλωσε μακαρι να ειχε κανα σωστο μουνι να δουλευει εκει να αφησουμε χιλιαρικα, επισης ειδα οτι επεστρεψε η σιμονα με την κωλαρα; Την εχει παρει κανεις; Μου φανηκε πολυ ευδιαθετη στο σαλονι πρωτη φορα την βλεπω ετσι
 

christos1969

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
171
Like
275
Πόντοι
21
Λοιπόν
Επιβεβαιώνω την κριτική του τυπου για το Φιλιππίδου 11α
Σχετικα με την ξανθιά τσατσα που
τον παιρνει
Στο σαλόνι εκανε τρελο παιχνιδι, σε μια φαση έσκυψε και έδωσε ενα φιλι στον καυλομενο μου πουτσο και μου ειπε να περασω και θα με γλυψουν και οι δύο και μπες να μας γαμήσεις και αλλα τετοια

Μολις άδειασε το σαλονι
Μπήκε και αρχισε να με τσιμπουκωνει στα όρθια μεχρι που ηρθε η κοπέλα η Μαριλένα απο την Ουκρανία για να αναλάβει μιας και ηρθε κοσμος στο σαλόνι

Καθως έφευγα με επιασε απ τον πουτσο και μου είπε πώς δεν πρόλαβε να ξανα έρθει και πως μου το φυλάει για την αλλη φορά

Τι να πω, εμεινα μαλακας
Καλημέρα φίλε μου την τσατσά τι ώρες μπορώ να την πετύχω ξέρω ότι παίζει μπάλα κ στο 11α κ 11β
Σ ευχαριστώ
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
20
Like
13.975
Πόντοι
3.246
Δείχνει ψυχρή, απότομη και δεν χαιρετάει, την είχα πάρει πολλές φορές στο παρελθόν όταν δούλευε ως κοπέλα.
Μύστη, εγώ της την έχω πέσει στο δωμάτιο, όπου με συνόδευσε για να περάσω με κοπέλα του οίκου. Έκτοτε και με χαιρετάει αλλιώς :kiss-mark:και με είναι ελαστική με τον χρόνο.:rockon:
 

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
353
Κριτικές
6
Like
652
Πόντοι
361
φωκαιας 17α η τσα2 το δινει? γιατι απο τανες υπαρχει σοβαρο ζητημα ελειψης
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Καλημέρα, η χθεσινή επίσκεψη σε Έμιλυ φωκαίας 7 υπόγειο 2η βάρδια ήταν κακή και αποτυχημένη. Δεν πειράζει μέσα στο πρόγραμμα και αυτό.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Πήγα σήμερα από Περγάμου 1, η όμορφη και πολυ γλυκιά τσατσά (της τράβαγα και 3 πουτσες άνετα) με ενημέρωσε ότι η Θεά Εβε πιθανον να επιστρέψει μεθαυριο Σάββατο απόγευμα. Όσοι πιστοι αναμένετε λοιπόν, ο καιρός γαρ εγγυης που λέει και ο Λιακό......
Καλη η Μυρα και όπως λένε οι συναγωνιστές έχει αρτιες υπηρεσίες, αλλά η Εβε έχει εμφάνιση φοβερή εκ του συνόλου.
"ο καιρός γαρ εγγυης που λέει και ο Λιακό......" Είσαι πολύ προχο συναγωνιστη!!!!
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Λοιπόν
Επιβεβαιώνω την κριτική του τυπου για το Φιλιππίδου 11α
Σχετικα με την ξανθιά τσατσα που
τον παιρνει
Στο σαλόνι εκανε τρελο παιχνιδι, σε μια φαση έσκυψε και έδωσε ενα φιλι στον καυλομενο μου πουτσο και μου ειπε να περασω και θα με γλυψουν και οι δύο και μπες να μας γαμήσεις και αλλα τετοια

Μολις άδειασε το σαλονι
Μπήκε και αρχισε να με τσιμπουκωνει στα όρθια μεχρι που ηρθε η κοπέλα η Μαριλένα απο την Ουκρανία για να αναλάβει μιας και ηρθε κοσμος στο σαλόνι

Καθως έφευγα με επιασε απ τον πουτσο και μου είπε πώς δεν πρόλαβε να ξανα έρθει και πως μου το φυλάει για την αλλη φορά

Τι να πω, εμεινα μαλακας
Τι ώρα εσκασες μύτη συνάδελφε?
 

Kaularxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2022
Μηνύματα
10
Like
10
Πόντοι
0
Καλημερα φακερς!!! Μεγολο κωλο θελω με πιασιματα που θα βρουμε;;;;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.400
Κριτικές
508
Like
68.694
Πόντοι
41.129
Καλημερες !!
Στο Ιασωνος 1Γ θα βρειτε στην 1η βαρδια τη Λιλιαν, Μολδαβη 50αρα περιπου σε ηλικια.
Φουλ γλωσσοφιλα τελιεωτικη πιπα και καλο κορμι.
Ερχεται και κριτικη.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
Πήγα σήμερα από Περγάμου 1, η όμορφη και πολυ γλυκιά τσατσά (της τράβαγα και 3 πουτσες άνετα) με ενημέρωσε ότι η Θεά Εβε πιθανον να επιστρέψει μεθαυριο Σάββατο απόγευμα. Όσοι πιστοι αναμένετε λοιπόν, ο καιρός γαρ εγγυης που λέει και ο Λιακό......
Καλη η Μυρα και όπως λένε οι συναγωνιστές έχει αρτιες υπηρεσίες, αλλά η Εβε έχει εμφάνιση φοβερή εκ του συνόλου.
Τα γούστα βέβαια είναι προσωπικά, κι οι δύο είναι πολύ καλές επαγγελματίες με άλλο στυλ η καθεμιά, θα ομολογήσω όμως ότι η Μίρα με ελκύει περισσότερο και με το μπρίο της μου ξυπνάει αναμνήσεις από το θρυλικό Χριστινάκι από το Καζακστάν...
Στοχευμένη επίσκεψη πριν από λίγο στο Φυλής 109 όροφο για τη Σύλβια, μετά από συστάσεις παλιού θεσμικού, και βγήκε πολύ πετυχημένη, θα ακολουθήσει κριτική.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom