Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 311 άτομα (44 μέλη και 267 επισκέπτες)

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
253
Like
844
Πόντοι
81
φυλης 84 ισογειο 3η βαρδια την πετυχα, σχετικα προσφατα.
η παλια ειναι, δεν ειναι καινουρια.
στις αρχες της στα 27αρια, επαιζε καλη μπαλα μεσα και με φρι μπλοου, ειχα κανει καλα γαμησια.
οταν εφυγε απο εκει και πηγε αλλου, στα πιο κεντρικα και καλα, εγινε ξεπετουα και με πολυ αοσμο σερβις.
ηταν και αγενης στο σαλονι, επειδη δεν εμπαινες μερικες φορες, εχω παλιες ενημερωσεις αμα θες να δεις που την κραζω.
τωρα που ξαναγυρισε ομως, τι να σου πω ? :dunno:
αμα σου κανει μπες να δοκιμασεις, αμα δεν, πανε παρακατω... αυτο λεω σε ολους.
Ευχαριστώ πολύ papa
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
276
Κριτικές
8
Like
1.230
Πόντοι
481
Η Αλεξάνδρα ειναι στο 1α το γωνιακό. Το 1γ' ειναι αυτο κολλητα σχεδόν στο μεταλλικο φράχτη. Δε νομιζω να τα εχω μπερδέψει και εγώ :headbang:
Τα μπέρδεψες χαχαχαχαχαχα δεν πειράζει , το 1α είναι το γωνιακό το 1β είναι στην μέση που έχει οίκο και αριστερά και δεξιά όπως μπαίνεις και πιο δεξιά είναι το 1Γ
 

zounis.zounis

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
172
Like
286
Πόντοι
21
:new_shocked:
Ποια τσατσά λέτε ότι γαμήσατε ρε μλκες; οι μόνες που παίζουν εκεί είναι μια καλούλα χοντρή με κοντό μαλί που νομίζεις ότι είναι μέλος του φιλόπτωχου της εκκλησίας και ένα ξανθό τρανσφόρμερ που συνήθως φοράει τζιν κι έχει αγκαλιά ένα σκυλάκι τσέπης.
Τη (μ)παλεύετε καθόλου;
Στον όροφο είναι τραβελος το απόγευμα.
 

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
272
Like
162
Πόντοι
1
η ντιανα(κωλαρου βουλγαρα) δεν εχει στανταρ μέρες στη διδυμου? οταν περναω πρωι ή θα ειναι κλειστα ή θα ειναι αλλη
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Παίχτη μη μασάς. Η συγκεκριμένη παίζει να φολιάζει και το γκόμενο της.
Θα σου ευχηθώ παραταύτα ταχεία επιστροφ

:new_shocked:
Ποια τσατσά λέτε ότι γαμήσατε ρε μλκες; οι μόνες που παίζουν εκεί είναι μια καλούλα χοντρή με κοντό μαλί που νομίζεις ότι είναι μέλος του φιλόπτωχου της εκκλησίας και ένα ξανθό τρανσφόρμερ που συνήθως φοράει τζιν κι έχει αγκαλιά ένα σκυλάκι τσέπης.
Τη (μ)παλεύετε καθόλου;
Καλο απογευμα Φιλε Σεβας....οσες φορες ειχα περασει η ξανθια μου εβγαζε κατι σε τραβελι....ευγενικοτατη βεβαια αλλα ....μηπως λενε την συγκεκριμενη???η κανουμε λαθος????
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.400
Κριτικές
509
Like
68.713
Πόντοι
41.129
Στον όροφο είναι τραβελος το απόγευμα.
Τυπε δε μπορουνε να ξεχωρίσουνε τα τρανσφορμερ με τα 3 ποδια απο τις κανονικες γυναίκες και μετα εχουν παραπονα για την εμφανιση των κορασίδων του μεταξιού που ειναι 100% θηλυκά. :confused::confused::confused:
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Πηρα προχθες την φολομαρια κλασικα απλα επειδη ειναι μουναρα και ας ξερω οτι ειναι φολα, την επομενη μερα δεν ειχα ωρεξη για γαμισι τον εδωσα πιπα στην κλεοπατρα και μετα στην εμιλι και στις 2 λογω βυζιων η 2η το εχει στο τσιμπουκι πολυ η 1η εχει βυζια για χυσιμο.
Επισης αυτη που με εχει καυλωσει περισσοτερο ειναι μια τσατσα οπως λεει και το παιδι πανω η ξανθια αυτη την παρακαλεσα για την γαμησω αλλα μου ειπε το ιδιο να μπει μαζι με την αλλη το ηθελα αλλα η πουτανα δεν βλεπεται η τσατσα ομως πολυ με καυλωσε μακαρι να ειχε κανα σωστο μουνι να δουλευει εκει να αφησουμε χιλιαρικα, επισης ειδα οτι επεστρεψε η σιμονα με την κωλαρα; Την εχει παρει κανεις; Μου φανηκε πολυ ευδιαθετη στο σαλονι πρωτη φορα την βλεπω ετσι
Καλησπέρα την Κλεοπάτρα που την βρήκες και τι βάρδια αν θυμάσαι? Σε ευχαριστώ.
 

zounis.zounis

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
172
Like
286
Πόντοι
21
Τυπε δε μπορουνε να ξεχωρίσουνε τα τρανσφορμερ με τα 3 ποδια απο τις κανονικες γυναίκες και μετα εχουν παραπονα για την εμφανιση των κορασίδων του μεταξιού που ειναι 100% θηλυκά. :confused::confused::confused:
Φίλε μου καλέ κάνει μπαμ η συγκεκριμένη.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Καλο απογευμα Φιλε Σεβας....οσες φορες ειχα περασει η ξανθια μου εβγαζε κατι σε τραβελι....ευγενικοτατη βεβαια αλλα ....μηπως λενε την συγκεκριμενη???η κανουμε λαθος????
Aυτήν εννοούν καλλιτέχνη, το διευκρίνησαν οι μερακλήδες μύστες
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Τυπε δε μπορουνε να ξεχωρίσουνε τα τρανσφορμερ με τα 3 ποδια απο τις κανονικες γυναίκες και μετα εχουν παραπονα για την εμφανιση των κορασίδων του μεταξιού που ειναι 100% θηλυκά. :confused::confused::confused:
Μήτσο μιας και το έθιξες και επειδή με βλέπω κι εμένα να αλλάζω στέκι έτσι όπως έχεις καταντήσει το πράμα... Παίζει να κάνεις μια σούμα με τις ««μοντελοπιπίνες»» του εμετουργείου; αυτές που έχω κρατήσει μέχρι στιγμής είναι (@Helluvatime κατάθεσε κι εσύ τα 50cents σου εννοείται):
Ουζμπέκες
Κολωνού 32 γωνία --> Ρίτα
Jason 20 --> Βανέσα
Μεγαλέκου 22 όροφος --> Νικόλ
Τι άλλο παίζει;
 

METAKSOURGIAKOS13

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
99
Like
54
Πόντοι
0
Μάγκες καλησπέρα η Ιζαμπέλλα που δούλευε φωκαίας 19 και 17β τι βάρδια είναι ?
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Μήτσο μιας και το έθιξες και επειδή με βλέπω κι εμένα να αλλάζω στέκι έτσι όπως έχεις καταντήσει το πράμα... Παίζει να κάνεις μια σούμα με τις ««μοντελοπιπίνες»» του εμετουργείου; αυτές που έχω κρατήσει μέχρι στιγμής είναι (@Helluvatime κατάθεσε κι εσύ τα 50cents σου εννοείται):
Ουζμπέκες
Κολωνού 32 γωνία --> Ρίτα
Jason 20 --> Βανέσα
Μεγαλέκου 22 όροφος --> Νικόλ
Τι άλλο παίζει;
Κολωνού 45 Εύα
Ιάσονος 44Β πρώτο από τα αριστερά όροφος Ντάρια (συνήθως πρωί) αλλά την έχω πετύχει και απογεύματα.
Ιάσονος 37Β η Νικόλ Ρουμάνα πετίτ που έχει χαθεί από την απογευματινή τον τελευταίο καιρό, αν κάποιος ξέρει αν έχει μεταφερθεί αλλού ας πει. Τελευταία φορά εθεάθει εκεί.
Ιάσονος 37Α όροφος, Ίνα πετίτ, αλλά πάρα πολύ τυπικά μέσα.
Ιάσονος 30Β πρωινή και ίσως απόγευμα (?) Άντζελα κοντοπούτανο, δεν είναι πιπίνι αλλά έχει καλό κορμί πετίτ.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 25 όροφος δεξιά Αλεξάνδρα, μοντελέ αλλά είναι η μόνη που δεν έχω πάρει ακόμα από τις παραπάνω.

Υπόψιν η Ρίτα Κολωνού 32Α δεν είναι πιπίνι είναι 36, αλλά εκτός του ότι δεν της φαίνεται, έχει φοβερό κορμί.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Κολωνού 45 Εύα
Ιάσονος 44Β πρώτο από τα αριστερά όροφος Ντάρια (συνήθως πρωί) αλλά την έχω πετύχει και απογεύματα.
Ιάσονος 37Β η Νικόλ Ρουμάνα πετίτ που έχει χαθεί από την απογευματινή τον τελευταίο καιρό, αν κάποιος ξέρει αν έχει μεταφερθεί αλλού ας πει. Τελευταία φορά εθεάθει εκεί.
Ιάσονος 37Α όροφος, Ίνα πετίτ, αλλά πάρα πολύ τυπικά μέσα.
Ιάσονος 30Β πρωινή και ίσως απόγευμα (?) Άντζελα κοντοπούτανο, δεν είναι πιπίνι αλλά έχει καλό κορμί πετίτ.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 25 όροφος δεξιά Αλεξάνδρα, μοντελέ αλλά είναι η μόνη που δεν έχω πάρει ακόμα από τις παραπάνω.

Υπόψιν η Ρίτα Κολωνού 32Α δεν είναι πιπίνι είναι 36, αλλά εκτός του ότι δεν της φαίνεται, έχει φοβερό κορμί.
:headbang2::rockon::kneel::worship::priest:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
258
Κριτικές
16
Like
1.670
Πόντοι
6.240
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι να πω, δε το θυμάμαι το ποστ, εκτός μήπως αναφέρθηκαν στη Τζούλια/Τζουλιανα από Φυλής 71, 69α&β, Φωκαιας 19 κλπ
Αληθεια που βρισκεται αυτη η ψυχη ?
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
20
Like
13.975
Πόντοι
3.246
Καλημερες !!
Στο Ιασωνος 1Γ θα βρειτε στην 1η βαρδια τη Λιλιαν, Μολδαβη 50αρα περιπου σε ηλικια.
Φουλ γλωσσοφιλα τελιεωτικη πιπα και καλο κορμι.
Ερχεται και κριτικη.
Μύστη, και ποιός θα μας βρει μετά? Τα ζόμπι έξω από τον οίκο θα μας κατασπαράξουν...:priest:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom