Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 262 άτομα (34 μέλη και 228 επισκέπτες)

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.699
Πόντοι
201
Θολωμένος από καύλα, μπήκα στο μετρό με την καρδιά μου έτοιμη να σπάσει. Η αδρεναλίνη είχε φτάσει στα ύψη και το θέαμα με τα τσουλάκια που τα πετάνε όλα έξω, μόνο χειροτέρεψε την όλη κατάσταση.
Ήθελα να πάω καρφωτός στη Μαρίνα (Κολωνού 15), αφού είχα καιρό να την επισκεπτώ και είναι από τις ελάχιστες εμφανίσιμες περιοχές το πρωί, δίχως όμως να προσφέρει κάτι αξιοσημείωτο σε υπηρεσίες.

Βγαίνοντας από το μετρό, είχε αρχίσει ήδη να ψιχαλίζει (κατά τις 12:30), οπότε και πήγα τρέχοντας στο χώρο που στεγάζει 4 μπουρδέλα.
ΔΥΣΤΥΧΩΣ στη θέση της ήταν η Λάουρα, ένα κουκλίστικο ρουμανάκι που όμως παρέχει αποστειρωμένες υπηρεσίες και δεν είναι για πολλά πολλά. Ήμουν έτοιμος να καταρρεύσω αφού έκανα ολόκληρη διαδρομή, βράχηκα και τελικά δεν βρήκα αυτή που τόσο πολύ ποθούσα.

Στα υπόλοιπα μπουρδέλα του χώρου που πήγα μπας και σώσω την κατάσταση και δεν γυρίσω άχυστος (αμ δε).
Στο πρώτο αριστερά βρήκα μια ευδιάθετη αγελάδα γύρω στα 30 με απλό + φιλιά στα βυζιά (πάντα είναι εκεί τα πρωινά) και στο απέναντι είχε μια κακοσουλούπωτη μελαχρινή milf που πρόσφερε φιλιά σε όλο το σώμα και 69. Στο βάθος όπως προανέφερα ήταν η Λάουρα στο αριστερό, ενώ το δεξιό ήταν κλειστό.
Πετάχτηκα και στο 11 της οδού και εργαζόταν η Βιολέτα, το γνωστό μοντελέ κομοδίνο με το απλό πρόγραμμα.

Δεν γάμησα καμία από όλες αυτές, διότι εμπίπτουν στην κατηγορία είτε της φόλας είτε της πατσαβούρας.
Στην επιστροφή έφαγα ακόμα περισσότερη βροχή, μέχρι να φτάσω στο σταθμό του Μετρό βρεγμένος και κυρίως αγάμητος. Το βίντεο που τράβηξα είναι ένα τίποτα συγκριτικά με τον κατακλυσμό που ακολούθησε ύστερα.

Τουλάχιστον δεν θα χρειαστεί να κάνω μπάνιο αυτήν την εβδομάδα.
 

Συνημμένα

  • bourdela.mp4
    7,2 MB · Εμφανίσεις: 0

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Άλλη η Σονια από φιλλιπιδου που έκανε κάτι φεγγάρια κ πιατσα στην Σωκράτους κ άλλη αυτή η κορασίδα η τωρινή απο Ιάσωνος 37.
Παντως κ αυτή τώρα στην Ιάσωνος ειναι καλη,
την είδα προχθές μικροκαμωμενο σκαρί.
Για αυτούς που δεν θέλουν να γαμάνε όγκο κ θέλουν λεπτεπιλεπτες ειναι οτι πρεπει...
Αν τρακάρει πάντως κάποιος την παλια την Σονια ας το πει...
ηταν ποιότητα η ευλογημένη....
Θα συμφωνήσω για την Σόνια της Ιάσωνος, ωραιο κορμάκι
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.482
Κριτικές
1.272
Like
227.311
Πόντοι
46.232
Δηλαδή.... αυτή είναι η... γνωστή Τζούλια για κάποιους??
Τι να πω, δε το θυμάμαι το ποστ, εκτός μήπως αναφέρθηκαν στη Τζούλια/Τζουλιανα από Φυλής 71, 69α&β, Φωκαιας 19 κλπ
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
902
Κριτικές
35
Like
7.189
Πόντοι
3.436
Καλά δε νομίζω ότι χρειάζεται ξεκαθάρισα, αν ήταν η γνωστή θα το είχαμε γράψει, όπως και η περιγραφή που έχει γίνει για τη Τζούλια του Τροφωνιου δεν έχει καμία σχέση με τη Τζούλια το πρώην στουντιοκοριτσο και έπειτα Αλκιβιάδου και Πιπινου
Εννοείτε... καμία σχέση η ντζουλια από πιπινου 65 παλιά, που νομίζω αρραβωνιαστηκε, με αυτην τώρα στο Τροφωνιου.
Από την Ντζουλια στο Τροφωνιου είδα κ έπαθα να ξεμπλεξω μου έλεγε στο δώμα δώσε αλλά 20 ευρώ να καθησεις κ άλλο...κ μου λέει έλα πάλι σε μια ώρα να πληρώσεις για να ξαναπεράσεις κ να ερχαισαι κάθε ημέρα...της λέω η πουτσα μου τι είναι συσκευασία υγρου κρεμοσαπουνου να το πατάω κ να βγάζει συνέχεια....
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
902
Κριτικές
35
Like
7.189
Πόντοι
3.436
Μύστες μ ξέρετε εάν γύρισε η φωτεινή από Ιάσωνος 44 ;;;
Η τσατσά για την φωτεινή προχτές είχε πει ότι θα γυρίσει τέλος Αυγούστου.
Μέχρι να έρθει αν πας στην Σοφια ποιο δίπλα στο 46 στον όροφο πρωί, πειστευω θα σε καλυψη απόλυτα...
Μεγάλοκοπέλα, αδύνατη, ξανθιά με σώμα που κολάζει από καλόγερο saolin μέχρι αρχιεπισκοπο.
Μονο που θέλει το air-condition στο φουλ σαν να μπήκα σε ψυγείο με κρέατα, για σκληρόπυρηνικούς πόρνους.
Πες μας κ πως πέρασες αν είναι.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.099
Κριτικές
20
Like
6.071
Πόντοι
6.815
χαιρεται σε ολους σας,

μια γρηγορη ερωτηση σε οποιον ξερει… δεν ειμαι πολυ γνωστης των μπουρδελων (ειμαι ικανοποιημενος με τα μπουρδελα στην λιωσιων)!

μηπως γνωριζετε κανα μπουρδελακι ή κοπελα που να δεχεται να την χυνεις στο προσωπο?

ευχαριστω
Να το αναφέρει φορά παρτίδα τουλάχιστον στο Μεταξουργείο όχι, μετά την Νίκη την καυλουσκα το χάος.
Τώρα μπορεί να το κάνει κάποια σε στενό οικογενειακό κύκλο που δύσκολα θα μαθευτεί αν δε θέλει.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.482
Κριτικές
1.272
Like
227.311
Πόντοι
46.232
τώρα live επιγραμματικα

Φωκαιας 7 υπόγειο Εμμι

Φωκαιας 7 ισόγειο κλειστό.

Φωκαιας 9 Κατερίνα

Φωκαιας 13αρια, 17αρια , 19 & 25α κλειστά.

Φωκαιας 25β Σάρα

Φωκαιας 27α Εμμανουέλα

Φωκαίας 27Β κάτω Καρολίνα

Φωκαίας 27Β πάνω κλειστό

Φωκαιας 24 Σιμονα
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.482
Κριτικές
1.272
Like
227.311
Πόντοι
46.232
συνέχεια live επιγραμματικα

Φυλής 71α, 71 69β,69α & 67 κλειστά.

Φυλής 86β Ανναμπέλα

Φυλής 86α κλειστό.

Φυλής 84β Άννα

Φυλής 84α Ρανια

Φυλής 65β Χριστίνα.

Φυλής 65α & 61 κλειστά.

Φυλής 59 κατω Άννα

Φυλής 59 όροφος, 74αρια & 72αρια κλειστά.

Φυλής 66δ Κωνσταντίνα

Φυλής 66α Εύα

Φυλής 56 κλειστό.

Φυλής 54β Ορορα

Φυλής 54α κλειστό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.482
Κριτικές
1.272
Like
227.311
Πόντοι
46.232
συνέχεια πάντα live επιγραμματικα

Αγκυρας 9 κλειστό.

Αγκυρας 12α Μαρία και Άννα

Αγκυρας 12β Νανσι

Φυλής 105 αριστερά Μαριάννα και καινούργια λατινα η Αλεξάνδρα, μελαχρινή παχουλη με κωλαρα 3αρι βυζι μεγάλο τατουάζ, αυτή με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 105 δεξιά κλειστο.

Φυλής 109α Ελένη κ μια κοπέλα δωμάτιο.

Φυλής 109β Νελι.
 

King lion

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
23
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα.Εχουμε κάνα νέο αν η Τζένη από Φώκαιας 17 αν ξαναγυρίσει η το πότε; Ευχαριστώ
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Άλλη η Σονια από φιλλιπιδου που έκανε κάτι φεγγάρια κ πιατσα στην Σωκράτους κ άλλη αυτή η κορασίδα η τωρινή απο Ιάσωνος 37.
Παντως κ αυτή τώρα στην Ιάσωνος ειναι καλη,
την είδα προχθές μικροκαμωμενο σκαρί.
Για αυτούς που δεν θέλουν να γαμάνε όγκο κ θέλουν λεπτεπιλεπτες ειναι οτι πρεπει...
Αν τρακάρει πάντως κάποιος την παλια την Σονια ας το πει...
ηταν ποιότητα η ευλογημένη....
Δεν είναι στη Φιλιππίδου;την πέτυχα στη τελευταία μου επίσκεψη κάνα μήνα πρίν
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Δε ξέρω αυτή δούλευε κ παλιά διδύμου....είναι όντως λίγο πιο πάνω από το μιλφ.....κ η καλύτερη πίπα που μου έχει τύχει..... ευτυχώς έχω γκόμενα τώρα κ γλυτώνω.....τιμή μου αρχιρεπορτερ που μου απάντησες!!!!
 

mpourdelokratoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
199
Κριτικές
1
Like
1.068
Πόντοι
201
Καλησπέρα στην ομάδα.Εχουμε κάνα νέο αν η Τζένη από Φώκαιας 17 αν ξαναγυρίσει η το πότε; Ευχαριστώ
λογικα θα αργησει ακομα,αν μαθω κατι η την καβαλησω ΠΑΛΙ θα ενημερωσω για το ΘΕΟΜΟΥΝΟ..
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
321
Like
1.657
Πόντοι
201
Προεδρική... ενημέρωση σήμερα;:hi:
Ο Σμυρνης απο οτι εχω καταλαβει πηγαινει στα μαγαζια. Δεν κανει την ενημερωση τηλεφωνικα και μεσω ινσταγκραμ.

Εντωμεταξυ εντελως τυχαια, προσπαθουν να μας πεισουν οτι οταν σταματησε ο "προεδρος" να κανει ενημερωσεις λογω καλοκαιριου, βγηκαν 1-2 κλωναρια. Οτι και καλα τωρα σηκωθηκαν να πανε και να γραψουν..
Ουτε καν τα προσχηματα δεν κρατανε :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom