Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (1 μέλη και 45 επισκέπτες)

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Παίδες ξαναεβαλε κωλο η Άννα Φ59????
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Ρε τύποι....όταν γράφεται τέτοιες πληροφορίες για ύποπτα αφροδίσια... πείτε και πού τα είδατε.... άντε να πούμε... σοβαρευτείτε....που είναι ο admin να σας μπανάρει....εδώ είμαστε μια διαδικτυακή παρέα που το χομπι μας είναι να γαμάμε...αν έχετε ενδείξεις για τέτοια θέματα πείτε πού...αλλιώς το πούλο από εδώ.
 

tasivarop

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
7
Like
265
Πόντοι
280
Καλησπέρα, Σε λίγο θα πάω σε ωριλα. Έχω πρησμένες αμυγδαλές, χθες ειχα 2 στίγματα σαν σπυράκια με πύον πάνω τους τα οποία σήμερα έφυγαν, χωρίς πυρετό η άλλους πόνους στο σώμα. Μπορώ να φάω και να καταπιω, δεν είναι τόσο άσχημα.
Τον τελευταίο μήνα πήγα με 4 κοπέλες (χρωστάω και κριτικές αλλά αυτό είναι σε 2η φάση). Αν σήμερα ο γιατρός μου πει πως προέρχεται από στοματικό σεξ το οποίο βλακωδος έκανα σε κάποιες από αυτές. Καθώς και μου έκαναν στοματικό και αυτές χωρίς προφύλαξη. Θα αναφέρω τα ονόματα αλλά η κύρια ύποπτη είναι μια ας πούμε για την ώρα η Χ που πήγα πριν 10 μέρες. Θα ενημερώσω για οτιδήποτε. Συγνώμη που το γράφω εδώ , αλλά το διαβάζουν οι περισσότεροι.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Καλησπέρα, Σε λίγο θα πάω σε ωριλα. Έχω πρησμένες αμυγδαλές, χθες ειχα 2 στίγματα σαν σπυράκια με πύον πάνω τους τα οποία σήμερα έφυγαν, χωρίς πυρετό η άλλους πόνους στο σώμα. Μπορώ να φάω και να καταπιω, δεν είναι τόσο άσχημα.
Τον τελευταίο μήνα πήγα με 4 κοπέλες (χρωστάω και κριτικές αλλά αυτό είναι σε 2η φάση). Αν σήμερα ο γιατρός μου πει πως προέρχεται από στοματικό σεξ το οποίο βλακωδος έκανα σε κάποιες από αυτές. Καθώς και μου έκαναν στοματικό και αυτές χωρίς προφύλαξη. Θα αναφέρω τα ονόματα αλλά η κύρια ύποπτη είναι μια ας πούμε για την ώρα η Χ που πήγα πριν 10 μέρες. Θα ενημερώσω για οτιδήποτε. Συγνώμη που το γράφω εδώ , αλλά το διαβάζουν οι περισσότεροι.
Ίδια συμπτώματα ένας φίλος και τελικά είχε κοβιντ
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: dinger

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.596
Κριτικές
20
Like
14.015
Πόντοι
3.246
Πέρασα χτες βράδυ από Φυλής και Φώκαιας . Μέτρησα τουλάχιστον 8 κονδυλώματα. Που δεν λέω. Όταν τα μαζέψει και κάποιος άλλος θα καταλάβει.
Τύπε Κουλουράκια, μήπως αναφέρεσαι στην ίδια κοπέλα που εννοούσε και το μέλος Κύτος? :woldman:
Και για να μιλάμε με ανοικτά χαρτιά, χτες επέστρεψε από τη Βουλγαρία η Ανναμπελ :kiss-mark: στο Φυλής 74 που ως γνωστόν βρίσκεται σε γωνία με την Φώκαιας. Σε αυτήν μετρησες τα κονδυλώματα?:priest:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Αν ήθελα να γράψω ονομα θα έγραφα, δεν θα ρωτούσα εσένα !

Δεν γράφω για να μην θεωρηθεί ότι κάνω προμοτιον σε κάποιες και σε κάποιες όχι .

Απλά αναφέρω, 3 βάρδια ακαποτη πίπα 20€ , γενικά προσοχή με Κονδυλώματα !
Τι promotion και πράσινα άλογα ;
Ας μην το έγραφες καθόλου τότε.
Αν θες να προειδοποιήσεις κάποιους γράφεις όνομα, αλλιώς είναι η άχρηστη πληροφορία της εβδομάδας.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Δεν θα σε ρωτήσω για το τι θα γράψω φίλε μου !
Αν γράφω ότι πάτε εκεί είναι ωραία και μετά γράφω για άλλες έχουν κονδυλώματα θα θεωρηθω σαν κάτι άλλους εδώ μέσα που λένε πάνε Σαμπίνα κάνει ακαποτα κκλπ πήγα χτες και β κοπέλα είχε περίοδο και έλειπε ..

Δεν θέλω να νομίζει κάποιος ότι προωθώ κάποιες .

Λιοσίων πήγα χτες , με όμορφη κοπέλα μέγα της 1 ακαποτα 20€..
Τώρα όνομα αν θέλεις σε προσωπικό φυσικά ν σου πω
Με το να γράφεις γενικά και αόριστα ποιον και που ακριβώς βοηθάει; Θέλεις να μου εξηγήσεις το σκεπτικό σου;
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Πραγματικά αυτό με το προμοσιον ή όχι... δεν έχει καμία λογική κατά την γνώμη μου .... μην ξεχνάμε σε ποια σελίδα είμαστε και ποιος ο σκοπός μας... σκοπός είναι να μαθαίνουμε πληροφορίες για τα κορίτσια και να γράφουμε τις εμπειρίες μας... τώρα από που και ως που θεωρείται προμοσιον σε "άλλες" κοπέλες αν.... γράψουμε για μία που είναι υγειονομική βόμβα πραγματικά δεν μπορώ να το πιάσω από πουθενά... πιο μπεσο θα ήταν πχ η δικαιολογία του στιλ "φοβάμαι μην γράψω κάτι τέτοιο γιατί.... δεν ξέρω τι μπορεί να γίνει με νταβάδες μην με... βρουν" που και πάλι δεν καταλαβαίνω γιατί να φοβάται ένας συναγωνιστής κάτι τέτοιο .. δηλαδή στο τέλος θα φοβόμαστε να γράψουμε κριτική θετικη για μια κοπέλα μην θεωρηθεί... προμοσιον επειδή περάσαμε καλά δηλαδή ... αλλά ειδικά όταν μιλάμε για θέμα υγείας.... δεν έχει λογική να μην ενημερωθούν οι συναγωνιστές...
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
908
Κριτικές
13
Like
2.426
Πόντοι
736
Ξέρουμε αν είναι τώρα Διδυμου 27 η καινουρια με τις βυζαρες η χοντρουλα πιτσιρικα;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.405
Κριτικές
510
Like
68.938
Πόντοι
41.129
Έχω βγάλει τεράστιο σπυρι στο ούλο μέσα από τα μάγουλα είναι από πουτανα η να μην ανησυχώ
τυπε αλλος ενας μυστης που ειχε ακριβώς το ίδιο πέθανε μετα απο μερικές μέρες... τραβα γιατρό για πλήρεις εξετάσεις
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
34
Like
29.534
Πόντοι
9.846
Έχω βγάλει τεράστιο σπυρι στο ούλο μέσα από τα μάγουλα είναι από πουτανα η να μην ανησυχώ
Παίξε μια μαλακια και χυσε σε ενα ποτηρι (καθαρη πρωτεϊνη).
Στο ίδιο ποτηρι κατούρα λίγο (αμμωνία).
Ρίξε μια αναβραζον ασπιρίνη (παρακεταμολη).
Στη συνέχεια ανακατεύεις και κανεις μπουκες και γαργαρες για να πιασει όλη τη στοματικη κοιλότητα.
Στο τέλος κατάποση!

Αν εν τέλει σου αφήσει μια παραξενη γευση αυτό το γιατροσόφι σβήσε με μια Fanta - ανθραξ.
Θεραπευτικές ιδιότητες έχει μόνο η Fanta από τα παραπανω, απλά θέλω να δω τι επίγευση θα σου άφηνε το παραπανω μείγμα :2funny: :thumbsup: :rockon: !
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
Πέρασα χτες βράδυ από Φυλής και Φώκαιας . Μέτρησα τουλάχιστον 8 κονδυλώματα. Που δεν λέω. Όταν τα μαζέψει και κάποιος άλλος θα καταλάβει.
Κάτσε φίλε οκτώ κόνδυλωματα σε ένα μουνι η οκτώ μουνια με ένα κονδύλωμα η κάθε μία;;;; Μήπως κάποιο ήταν από ευλογιά του πιθήκου?
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.596
Κριτικές
20
Like
14.015
Πόντοι
3.246
Ελπίζω να κάνεις χιούμορ γιατί αλλιώς έχεις θέμα.., αν ήμουν ψεύτης και είχα σκοπό θα έγραφα ονομα για να κάνω προμοτιον σε κάποιες ..να μπαναριστω γιατί αναφέρω κάτι σοβαρό απλά δεν θέλω να πω όνομα για να μην θεωρηθεί ότι γράφω θετικά για κάποιες και αρνητικά για κάποιες ;
Μην γράφεις χαζά !
Κύτος, πρόσεχε πώς γράφεις στον Κωστάκη27, γνωστό και ως "Στρατηλάτη". Είναι από τους πιο δυναμικούς εξτρατζηδες που έχουν περάσει ποτέ από το σαη κι από τους ελάχιστους που έχουν επιβιώσει με τέτοιο βεβαρυμένο ΑΚΑΠΟΤΟ μητρώο! :rockon:
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Έχω βγάλει τεράστιο σπυρι στο ούλο μέσα από τα μάγουλα είναι από πουτανα η να μην ανησυχώ
Σταμάτα να παίρνεις κλαρίνα στο λοχαγό σου για να καβατζώσεις τιμητικές και θα περάσει αμέσως....:2funny:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Σταμάτα να παίρνεις κλαρίνα στο λοχαγό σου για να καβατζώσεις τιμητικές και θα περάσει αμέσως....:2funny:
upl568268f943249.jpg
 

Dst55

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2021
Μηνύματα
9
Like
16
Πόντοι
0
Εχει αναφερθεί ξανα για τη συγκεκριμένη αλλά θα πω κι εγώ την εμπειρία μου.. Χθες κατά τις 4.30 ξημερώματα πέρασμα στη φώκαιας στην Αφροδίτη (venus συστήθηκε). Τέτοιο φόλιασμα δεν είχα ξαναφάει ούτε από τη λιζα (μοντελέ). Μπαίνει δωμάτιο δε μιλάει, ρωτάω από που έχει καταγωγή, δεν απαντάει, δεν άφησε να ακουμπήσω ενώ μπούκωνε. Προφανώς και έκλεβε στα 4. Της είπα να ανέβει αυτή από πάνω, αρνήθηκε. Γενικά αρνητική και ειρωνική.
 

tasivarop

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
7
Like
265
Πόντοι
280
Καλησπέρα, Σε λίγο θα πάω σε ωριλα. Έχω πρησμένες αμυγδαλές, χθες ειχα 2 στίγματα σαν σπυράκια με πύον πάνω τους τα οποία σήμερα έφυγαν, χωρίς πυρετό η άλλους πόνους στο σώμα. Μπορώ να φάω και να καταπιω, δεν είναι τόσο άσχημα.
Τον τελευταίο μήνα πήγα με 4 κοπέλες (χρωστάω και κριτικές αλλά αυτό είναι σε 2η φάση). Αν σήμερα ο γιατρός μου πει πως προέρχεται από στοματικό σεξ το οποίο βλακωδος έκανα σε κάποιες από αυτές. Καθώς και μου έκαναν στοματικό και αυτές χωρίς προφύλαξη. Θα αναφέρω τα ονόματα αλλά η κύρια ύποπτη είναι μια ας πούμε για την ώρα η Χ που πήγα πριν 10 μέρες. Θα ενημερώσω για οτιδήποτε. Συγνώμη που το γράφω εδώ , αλλά το διαβάζουν οι περισσότεροι.
Πήγα, με εξετασε, του είπα και ότι παίχτηκε με ιερόδουλη στοματικο. Τελικά είναι μια ήπια αμυγδαλίτιδα που θα μπορούσε να οφείλεται και σε κάποιο μικρόβιο αλλά και σε παγωμένα, είναι λίγο απροσδιόριστο. Πάντως γονορροια δεν είναι που φοβόμουν, μου είπε ότι κατά καιρούς ακούει το ίδιο από άλλα άτομα με εμένα. Τώρα τι να πω βέβαια επειδή δν έχω ξαναπάθει ποτέ αμυγδαλίτιδα και μένα πάει το μυαλό μου ότι κάτι τσιμπισα από κάτω και δεν είναι τα παγωμένα αλλά τεσπα. Θεραπεία 10 μέρες dalacin c 300mg k ponstan για 3 μερες
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom