Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 83 άτομα (5 μέλη και 78 επισκέπτες)

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.596
Κριτικές
20
Like
14.015
Πόντοι
3.246
Πήγα, με εξετασε, του είπα και ότι παίχτηκε με ιερόδουλη στοματικο. Τελικά είναι μια ήπια αμυγδαλίτιδα που θα μπορούσε να οφείλεται και σε κάποιο μικρόβιο αλλά και σε παγωμένα, είναι λίγο απροσδιόριστο. Πάντως γονορροια δεν είναι που φοβόμουν, μου είπε ότι κατά καιρούς ακούει το ίδιο από άλλα άτομα με εμένα. Τώρα τι να πω βέβαια επειδή δν έχω ξαναπάθει ποτέ αμυγδαλίτιδα και μένα πάει το μυαλό μου ότι κάτι τσιμπισα από κάτω και δεν είναι τα παγωμένα αλλά τεσπα. Θεραπεία 10 μέρες dalacin c 300mg k ponstan για 3 μερες
Φθηνά τη γλίτωσες τύπε μου! :rockon: Περαστικά σου και προσοχή στο ευγενές άθλημα...:zfuck:
 

vabiri(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2020
Μηνύματα
57
Like
124
Πόντοι
0
Η Χριστίνα από Ακομινάτου 2 βρίσκεται στην θέση της?
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
603
Like
1.864
Πόντοι
206
Το νου σας μάγκες γιατί οι μισές είναι γεμάτες κονδυλώματα
Είναι κάποιες κοπέλες οι όποιες δεν χρειάζεται καν να γδυθούν για να τα δεις
 

Tsapou 35

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2022
Μηνύματα
72
Like
90
Πόντοι
0
Πήγα, με εξετασε, του είπα και ότι παίχτηκε με ιερόδουλη στοματικο. Τελικά είναι μια ήπια αμυγδαλίτιδα που θα μπορούσε να οφείλεται και σε κάποιο μικρόβιο αλλά και σε παγωμένα, είναι λίγο απροσδιόριστο. Πάντως γονορροια δεν είναι που φοβόμουν, μου είπε ότι κατά καιρούς ακούει το ίδιο από άλλα άτομα με εμένα. Τώρα τι να πω βέβαια επειδή δν έχω ξαναπάθει ποτέ αμυγδαλίτιδα και μένα πάει το μυαλό μου ότι κάτι τσιμπισα από κάτω και δεν είναι τα παγωμένα αλλά τεσπα. Θεραπεία 10 μέρες dalacin c 300mg k ponstan για 3 μερες
Μην αγχώνεσαι παθαίνω 1 φορά το χρόνο οξεία αμυγδαλιτιδα δεν είναι κάτι εκτός άμα κάνεις πυρετό.... Συνήθως από τα παγωμένα νερά αλλά οι αμυγδαλές είναι η άμυνα του οργανισμού από το στόμα.... Οπότε από παντού μπορεί να υπάρξει θέμα εκεί.... Όλα καλά
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
756
Like
915
Πόντοι
86

Tsapou 35

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2022
Μηνύματα
72
Like
90
Πόντοι
0
Εχει αναφερθεί ξανα για τη συγκεκριμένη αλλά θα πω κι εγώ την εμπειρία μου.. Χθες κατά τις 4.30 ξημερώματα πέρασμα στη φώκαιας στην Αφροδίτη (venus συστήθηκε). Τέτοιο φόλιασμα δεν είχα ξαναφάει ούτε από τη λιζα (μοντελέ). Μπαίνει δωμάτιο δε μιλάει, ρωτάω από που έχει καταγωγή, δεν απαντάει, δεν άφησε να ακουμπήσω ενώ μπούκωνε. Προφανώς και έκλεβε στα 4. Της είπα να ανέβει αυτή από πάνω, αρνήθηκε. Γενικά αρνητική και ειρωνική.
Τόσο κομοδίνο είναι;;;; είναι ωραίο μουνι όμως ρε γαμωτο... Δεν έχω μπει ευτυχώς ποτέ σε αυτή
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
756
Like
915
Πόντοι
86
τυπε αλλος ενας μυστης που ειχε ακριβώς το ίδιο πέθανε μετα απο μερικές μέρες... τραβα γιατρό για πλήρεις εξετάσεις
Φίλε δεν θέλω να σε ανησυχήσω αλλά η τελευταία πουτανα ήταν η Βανέσα με την υπερπροσφορά των 75 ευρώ για μισή ώρα. Την είπα πως είμαι γνωστός του Μήτσου και μου χάρισε το ταληρο
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Τα βλέπετε ?? Κρίνουμε συνεχώς ο ένας τον άλλο , αλλά όλοι μας σπρώχνουμε ξανά και ξανά τις πόρτες των ίδιων οίκων για να μπούμε μέσα.. Βαρέθηκα να ακούω για το τι είναι σωστό ή λάθος. Ας γίνουμε επιτέλους ομάδα και ας αφήσουμε τα εξώδικα στην άκρη, τα μπουρδέλα μάς ενώνουν αυτ'η είναι η μοναδική αλήθεια. Παντρεμένοι , ελεύθεροι , ψυχοπαθείς , όλοι ξαπλώνουμε στα ίδια κρεββάτια, φυλής , μεταξουργείο. Ας σταματήσει ο πόλεμος , ήρθε η ώρα να δώσουμε τα χέρια, όλους μάς ενώνει ο ίδιος ΠΟΝΟΣ που λέγεται ΖΩΗ, -το να ζεις όπως θέλεις- αυτό είναι το νόημα.
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
790
Like
1.408
Πόντοι
206

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Τα βλέπετε ?? Κρίνουμε συνεχώς ο ένας τον άλλο , αλλά όλοι μας σπρώχνουμε ξανά και ξανά τις πόρτες των ίδιων οίκων για να μπούμε μέσα.. Βαρέθηκα να ακούω για το τι είναι σωστό ή λάθος. Ας γίνουμε επιτέλους ομάδα και ας αφήσουμε τα εξώδικα στην άκρη, τα μπουρδέλα μάς ενώνουν αυτ'η είναι η μοναδική αλήθεια. Παντρεμένοι , ελεύθεροι , ψυχοπαθείς , όλοι ξαπλώνουμε στα ίδια κρεββάτια, φυλής , μεταξουργείο. Ας σταματήσει ο πόλεμος , ήρθε η ώρα να δώσουμε τα χέρια, όλους μάς ενώνει ο ίδιος ΠΟΝΟΣ που λέγεται ΖΩΗ, -το να ζεις όπως θέλεις- αυτό είναι το νόημα.
MIkey παίζει κάνα ψιλό για να βρέξει και ο μάγος συμπαίκτης σου τη ψωλάρα του στα πηδηχτήρια, τώρα που τελείωσε το «mana» (ήτοι το μπαγιόκο); στα πλαίσια ομαδικής αλληλεγγύης και ενωτικού πνεύματος πάντα:wink::grin:
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.286
Πόντοι
2.586
Τα βλέπετε ?? Κρίνουμε συνεχώς ο ένας τον άλλο , αλλά όλοι μας σπρώχνουμε ξανά και ξανά τις πόρτες των ίδιων οίκων για να μπούμε μέσα.. Βαρέθηκα να ακούω για το τι είναι σωστό ή λάθος. Ας γίνουμε επιτέλους ομάδα και ας αφήσουμε τα εξώδικα στην άκρη, τα μπουρδέλα μάς ενώνουν αυτ'η είναι η μοναδική αλήθεια. Παντρεμένοι , ελεύθεροι , ψυχοπαθείς , όλοι ξαπλώνουμε στα ίδια κρεββάτια, φυλής , μεταξουργείο. Ας σταματήσει ο πόλεμος , ήρθε η ώρα να δώσουμε τα χέρια, όλους μάς ενώνει ο ίδιος ΠΟΝΟΣ που λέγεται ΖΩΗ, -το να ζεις όπως θέλεις- αυτό είναι το νόημα.

Και τί θα κάνουμε ρε τύπε στο μπου τότε; Να το κλείσουμε αν είναι..
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.596
Κριτικές
20
Like
14.015
Πόντοι
3.246
Μου λείπει η Νίκη καβλουσκα μιλφουσκα, τσιμπουκλουσκα, ουκρανουσκα από
Κολωνού 32Γ (υπόγειο).
Έχω να την δω από το
φθινόπωρο του 19'.

Τι τρελές πορνοσταρικες γαμησαρες που έκανε....????
Τις θυμάμαι και καυλώνω!

Έδινε και κωλαρακι με
πέντε ευρώ έξτρα.
Θυμάμαι μια φορά τον εξής διάλογο που είχαμε:

-Μωρό μου θα μου δώσεις κωλαρακι?

-Καμπλουσκα εγκου ντουσει κουλαρακι.... αλλά εγκου τέλει πεντα ευρου.

-Μωρο μου δεν έχω πέντε ευρώ....
Δύο ευρώ έχω μόνο!

-Νιετ καμπλουσκα....
Τι ντύου εμπρου....εγκου τελει πεντα εμπρου....εγκου ντουσει κουλαρακι ησενα!

-Ελαααα καβλουσκα μου δώσμου το κωλαρακι σου!
Το θέλω!
Θέλω να μπω από πίσω σου!

-Νιεεεεττττττττττττ
Καμπλουσκααααααααα......
συγκνουμη.....
αλλα εγκου ντεν ντινω γκια ντυο εμπρο ιση γκαμησει κουλαρακι ντικου μου!

-Ενταξει καβλουσκα μου δεν πειράζει μία άλλη φορά!

.................................................


#Αναμνήσεις...........

:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
Μύστη, υπέροχες αναμνήσεις από το Μετάξι στις δόξες του! Με την Καβλιουσκα είχα βρει το κόλπο να την αναγκάζω να τα καταπίνει χωρίς το έξτρα ταληρο. Την γλωσσοφιλιαζα :kiss-mark: μέχρι να καβλωσει και μετά της τον εχωνα στο στόμα. Τη στιγμή του χυσιματος της έκανα κάτι σαν κεφαλοκλειδωμα με την πουτσα στο λαρύγγι, όπου αναγκαστικά τα καταπινε :pipa1:, κάνοντας το χαρακτηριστικό "γκλουκ"... :rockon:Αλλα με έξτρα ταληρο έκανε παπάδες και τέρμα παράνομα εξτρακια... :police: Δυστυχώς εξαφανίστηκε ενώ το τηλέφωνο που μου έδωσε έπαψε να ισχύει... Μάλλον αφιερώθηκε στο παιδί και στον μαλακα της. Πάντως, ήταν σε χάλια κατάσταση πριν αποχωρήσει από τους οίκους, ενδεχομένως λόγω της ακραίας σεξουαλικής μεταχείρισης και του αλκοολισμού...:rose:
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Το νου σας μάγκες γιατί οι μισές είναι γεμάτες κονδυλώματα
Είναι κάποιες κοπέλες οι όποιες δεν χρειάζεται καν να γδυθούν για να τα δεις
Όσες γυναίκες κάνουν ακάποτα με Αφροασιάτες μετά από μερικούς μήνες είναι γεμάτες κονδυλώματα.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Junax

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.596
Κριτικές
20
Like
14.015
Πόντοι
3.246
Γειά σας μάγκες. Έχω να κατέβω καιρό σπιτάκια. Υπάρχει καμία που να μοιάζει με την Σωσώ από τα εγκλήματα; Την γυναίκα του Αλέκου.
Ρε Φατσέα, μπερδεψες τα σήριαλ! Σε άλλο παίζεις! :2funny::rockon:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.028
Πόντοι
46.232
τώρα live

Μαραθωνος 59 αριστερά κλειστό.

Μαραθωνος 59 μεσαίο στο υπόγειο κλειστό.

Μαραθωνος 59 μεσαίο όροφος Μιλανα καστανοξανθη με κανονικό ωραίο σώμα 1.5αρι βυζι, εδώ ο τσάτσος με το μουστάκι ανέφερε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, ενώ αν θέλεις άνεση χρόνου μισή ώρα τα βρίσκουμε στα 50 - 60 ευρώ αφού πάρουμε το οκ του αφεντικού....

Μαραθωνος 59α Κατερίνα ξανθιά κοπέλα με μαλλί μέχρι τους ώμους, σώμα με πιασίματα, 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, εδώ η σπαστικά υπηρεσία έκανε κ χιούμορ.... σήμερα έκπτωση 20 ευρώ αλλιώς τις άλλες μέρες έχει 21...

Κωνσταντινουπολεως 166 υπόγειο Νανσυ μιλφ παχουλη με πολύ κοντό μαλλί 2αρι συν σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κωνσταντινουπολεως 166 ισόγειο Λανα μελαχρινή μιλφ παχουλη με 2αρι βυζι και η Μαρίνα ξανθιά κατσαρομαλλα μιλφογκιλφ με 2.5αρι συν βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό ενώ κάνουν και παρτουζα,

Ιωαννίνων 3 κάτω Αναστασία μελαχρινή μιλφογκιλφ, σώμα με πιασίματα, με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Ιωαννίνων 3 όροφος Άννα ξανθιά μιλφ, σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό

Ιωαννίνων 5 Ίρις ψηλή μιλφ το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
MIkey παίζει κάνα ψιλό για να βρέξει και ο μάγος συμπαίκτης σου τη ψωλάρα του στα πηδηχτήρια, τώρα που τελείωσε το «mana» (ήτοι το μπαγιόκο); στα πλαίσια ομαδικής αλληλεγγύης και ενωτικού πνεύματος πάντα:wink::grin:
Αφού γράφεις ''ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ'' ναι μπορώ να σού δώσω 0,5 ευρώ, τα υπόλοιπα θα τα βάλει η Ομάδα..!:dancing:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Όπως βλέπεις σβήστηκε η μαλακία που έγραψες με συνοπτικές διαδικασίες. Πάρταρχίδιαμουλίγο :birdman:


Ή γράψε ποια είναι ή μην το γράφεις καθόλου. Τα έχουμε 100 φορές,αν είναι να κάνετε τέτοιες "ενημερώσεις".
Άμα γράψει θα πεις πως κράζει και μάλιστα σοβαρά !! Δεν γράφει ο άνθρωπος για ευνόητους λόγους παλυ κράζεις !!βρε δεν γαμιεσαι λέω γω παλιό μπινε
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Καλησπέρα, Σε λίγο θα πάω σε ωριλα. Έχω πρησμένες αμυγδαλές, χθες ειχα 2 στίγματα σαν σπυράκια με πύον πάνω τους τα οποία σήμερα έφυγαν, χωρίς πυρετό η άλλους πόνους στο σώμα. Μπορώ να φάω και να καταπιω, δεν είναι τόσο άσχημα.
Τον τελευταίο μήνα πήγα με 4 κοπέλες (χρωστάω και κριτικές αλλά αυτό είναι σε 2η φάση). Αν σήμερα ο γιατρός μου πει πως προέρχεται από στοματικό σεξ το οποίο βλακωδος έκανα σε κάποιες από αυτές. Καθώς και μου έκαναν στοματικό και αυτές χωρίς προφύλαξη. Θα αναφέρω τα ονόματα αλλά η κύρια ύποπτη είναι μια ας πούμε για την ώρα η Χ που πήγα πριν 10 μέρες. Θα ενημερώσω για οτιδήποτε. Συγνώμη που το γράφω εδώ , αλλά το διαβάζουν οι περισσότεροι.
Μην γλωσσφιλατε ειδικά της βρομιάρες που παίρνουν τα χυσια 50 ανδρών την μέρα στο στόμα τους και ξεπλένουν απλά με νεράκι και τα σπέρματα μένουν ανάμεσα στα δόντια και οι μύκητες πανουν πάρτυ στον λαρρυγγα τους ‘λογικό να πάθεις κάτι τέτοιο μακρυά
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom