Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 86 άτομα (7 μέλη και 79 επισκέπτες)

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Αφού γράφεις ''ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ'' ναι μπορώ να σού δώσω 0,5 ευρώ, τα υπόλοιπα θα τα βάλει η Ομάδα..!:dancing:
Ωραίος συμπαίκτης είσαι ρε μλκ.
Σα δεν ντρέπεσαι ματζιρόγιουφτα.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
437
Κριτικές
9
Like
2.535
Πόντοι
481
την γάμησα σε βαθμό σαδισμού, όσο μπόρεσα, με 3και4 φορές που έκοψα φόρα για να μην τελειώσω και μετά πάλι γαμήσι βαθύ, αργό/γρήγορο πες το όπως θες ΟΠΩΣ πρέπει, με την Τάνια να χει βάλει κεφάλι κάτω κώλο πάνω να βογγάει και να παρακαλάει, με το τέλος να ρχεται στο στόμα της που πραγματικά ΤΟΝ ΑΡΜΕΞΕ
Καλα και εκανες φιλαρακι!!Γερο πιστοναρισμα διχως αυριο θελει.Ετσι να νιωθει τι σημαινει γαμησι ανελεητο.Αλλιως πως θα βγαλουμε κι εμεις την ενταση της ημερας.εαν δεν χτυπησει το smartwatch μου 160 παλμους δεν εχει αξια το πηδημα.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Α, ναι είχα ένα σεξ με ρωσίδα στο μωλ της Κολωνού, πέρασα όμορφα, κι όταν έφυγα είπα από μέσα μου: ' Αχ ρε γλυκούλα , μού έσωσες τη ζωή γι'ακόμα μια μέρα"
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.030
Πόντοι
46.232
συνέχεια live

Φυλής 71α κλειστό.

Φυλής 71 Εύα μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι συν βυζι, πιρσινγκ στη μύτη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β & 69α κλειστά.

Φυλής 67 Ελένη/Αντινα ξανθιά μιλφ με κανονικό ωραίο κορμί, σιλικονατες τορπίλες, μικρά τατουάζ, απλό πρόγραμμα και Αλισια ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.Η Αλισια θα φύγει σε λιγο


Φυλης 86β Αντριαννα μελαχρινή με κανονικό ωραίο σώμα, με ακόμα πιο ωραίο κωλο, 2αρι βυζι, 3-4 μικρά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α Μαρία μελαχρινή κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, λεπτή με 3.5αρες βυζάρες, τατουάζ ανάμεσα στα βυζια και στο δεξί μπούτι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84β Άννα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84α Ρανια ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β κλειστό.

Φυλής 65α Άννα Μαρία μελαχρινό κοντοπουτανο με λεπτό ωραίο κορμί, ωραίο κωλαράκι, 1.5αρι βυζι,τατουάζ δεξιά στα πλευρά και χαμηλά στο δεξί πόδι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κατω Άννα ξανθοκαστανη παχουλη με 2.-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλής 74 αριστερά Γιάννα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά & 72 αριστερά κλειστά.

Φυλής 72 δεξιά Ειρήνη καστανή κατσαρομαλλα με κανονικό σώμα υπέροχο κωλο, 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 66δ, 66α & 56 κλειστά

Φυλής 54β Ορορα καστανοξανθο κοντοπουτανο με ψιλοκανονικο σώμα 3αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α κλειστό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.030
Πόντοι
46.232
συνέχεια πάντα live

Φωκαιας 7 υπόγειο Εμμι μελαχρινή με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 7 Στέλλα ξανθιά μιλφ με γυαλάκια, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 & 13 υπόγειο κλειστά.

Φωκαιας 13 δεξια Μαρία μελαχρινή με γυαλάκια σώμα με πιασίματα, 2αρι βυζι, διάφορα τατουάζ, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε .

Φωκαιας 17α Μιχαελα μελαχρινή με ψιλοκανονικό σώμα, γυαλάκια, σιλικονατο βυζι, αρκετά τατουάζ, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε και τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 17β Μαρίνα μελαχρινή κοπέλα με πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό σώμα, 2.5αρι βυζι, πειραγμένα χείλη, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε και τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 19 Ρίτα ξανθιά ψηλή με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 25α κλειστό.

Φωκαιας 25β Σάρα μελαμψη μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 24 Ντιαννα ξανθιά με κοντό αγοριστικο μαλλί, κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Μαρίνα ξανθιά κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, λεπτή ακωλη με 1.5αρι βυζι, τατουάζ φτερά στις ωμοπλατες, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β κάτω Αλινα ξανθιά κοντή με κανονικό σώμα μικρό βυζι, τατουάζ αριστερά χαμηλά στο στομάχι και Ναόμι μαυρουλα κοντή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Κατερίνα ξανθιά κατσαρομαλλα παχουλη με πράσινα μάτια 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και πρωκτικο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
285
Κριτικές
46
Like
3.599
Πόντοι
11.020
συνέχεια πάντα live

Φωκαιας 7 υπόγειο Εμμι μελαχρινή με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 7 Στέλλα ξανθιά μιλφ με γυαλάκια, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 & 13 υπόγειο κλειστά.

Φωκαιας 13 δεξια Μαρία μελαχρινή με γυαλάκια σώμα με πιασίματα, 2αρι βυζι, διάφορα τατουάζ, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε .

Φωκαιας 17α Μιχαελα μελαχρινή με ψιλοκανονικό σώμα, γυαλάκια, σιλικονατο βυζι, αρκετά τατουάζ, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε και τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 17β Μαρίνα μελαχρινή κοπέλα με πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό σώμα, 2.5αρι βυζι, πειραγμένα χείλη, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε και τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 19 Ρίτα ξανθιά ψηλή με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 25α κλειστό.

Φωκαιας 25β Σάρα μελαμψη μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 24 Ντιαννα ξανθιά με κοντό αγοριστικο μαλλί, κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Μαρίνα ξανθιά κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, λεπτή ακωλη με 1.5αρι βυζι, τατουάζ φτερά στις ωμοπλατες, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β κάτω Αλινα ξανθιά κοντή με κανονικό σώμα μικρό βυζι, τατουάζ αριστερά χαμηλά στο στομάχι και Ναόμι μαυρουλα κοντή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Κατερίνα ξανθιά κατσαρομαλλα παχουλη με πράσινα μάτια 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και πρωκτικο.


Υ. Γ ρε παπαρες σταματήστε επιτέλους να γράφετε το μακρύ σας κ το κοντό σας στην ημερήσια ενημέρωση, έλεος πια, ανοίχτε αλλά θρεντ, ο ένας γράφει φιλοσοφίες ο άλλος ιατρικά,έλεος πια γράψτε καμία ενημέρωση, πηγαίνετε πηδηξτε κάντε κάτι αλλά μην σπαμαρετε συνέχεια
:respect::respect:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.030
Πόντοι
46.232
Υ. Γ ρε παπαρες σταματήστε επιτέλους να γράφετε το μακρύ σας κ το κοντό σας στην ημερήσια ενημέρωση, έλεος πια, ανοίχτε αλλα θρεντ, ο ένας γράφει φιλοσοφίες ο άλλος ιατρικά,έλεος πια γράψτε καμία ενημέρωση, πηγαίνετε πηδηξτε κάντε κάτι αλλά μην σπαμαρετε συνέχεια
 
Τελευταία τροποποίηση:

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
321
Like
1.657
Πόντοι
201
Υ. Γ ρε παπαρες σταματήστε επιτέλους να γράφετε το μακρύ σας κ το κοντό σας στην ημερήσια ενημέρωση, έλεος πια, ανοίχτε αλλά θρεντ, ο ένας γράφει φιλοσοφίες ο άλλος ιατρικά,έλεος πια γράψτε καμία ενημέρωση, πηγαίνετε πηδηξτε κάντε κάτι αλλά μην σπαμαρετε συνέχεια
Έχει φτάσει η κατάσταση να είναι οι ενημερώσεις σου το σπάμ…
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
34
Like
29.534
Πόντοι
9.846
Μου λείπει η Νίκη καβλουσκα μιλφουσκα, τσιμπουκλουσκα, ουκρανουσκα από
Κολωνού 32Γ (υπόγειο).
Έχω να την δω από το
φθινόπωρο του 19'.

Τι τρελές πορνοσταρικες γαμησαρες που έκανε....????
Τις θυμάμαι και καυλώνω!

Έδινε και κωλαρακι με
πέντε ευρώ έξτρα.
Θυμάμαι μια φορά τον εξής διάλογο που είχαμε:

-Μωρό μου θα μου δώσεις κωλαρακι?

-Καμπλουσκα εγκου ντουσει κουλαρακι.... αλλά εγκου τέλει πεντα ευρου.

-Μωρο μου δεν έχω πέντε ευρώ....
Δύο ευρώ έχω μόνο!

-Νιετ καμπλουσκα....
Τι ντύου εμπρου....εγκου τελει πεντα εμπρου....εγκου ντουσει κουλαρακι ησενα!

-Ελαααα καβλουσκα μου δώσμου το κωλαρακι σου!
Το θέλω!
Θέλω να μπω από πίσω σου!

-Νιεεεεττττττττττττ
Καμπλουσκααααααααα......
συγκνουμη.....
αλλα εγκου ντεν ντινω γκια ντυο εμπρο ιση γκαμησει κουλαρακι ντικου μου!

-Ενταξει καβλουσκα μου δεν πειράζει μία άλλη φορά!

.................................................


#Αναμνήσεις...........

:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
Πολυ καλο μουνι η καριόλα, αλλά έγλυφε ακα και βρωμοπουλιά Περσών δυστυχώς. Το προγραμμα ήταν κοινό για ολους.
Από τις πιο κάβλες 40αρες της τότε εποχής.
Μια φορά της είπα να ανοίξει το στόμα τις και να της το κατουρησω εξ αποστάσεως με το σπέρμα μου. Εννοείται δεν της τον εβαλα στο στόμα....Έκατσε στα γονατα και περιμενε επιμελώς. Σχεδόν όλα μεσα, 10-50!
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
285
Κριτικές
46
Like
3.599
Πόντοι
11.020
Υ. Γ ρε παπαρες σταματήστε επιτέλους να γράφετε το μακρύ σας κ το κοντό σας στην ημερήσια ενημέρωση, έλεος πια, ανοίχτε αλλά θρεντ, ο ένας γράφει φιλοσοφίες ο άλλος ιατρικά,έλεος πια γράψτε καμία ενημέρωση, πηγαίνετε πηδηξτε κάντε κάτι αλλά μην σπαμαρετε συνέχεια
:respect::respect::respect::uglystupid:
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
Πολυ καλο μουνι η καριόλα, αλλά έγλυφε ακα και βρωμοπουλιά Περσών δυστυχώς. Το προγραμμα ήταν κοινό για ολους.
Από τις πιο κάβλες 40αρες της τότε εποχής.
Μια φορά της είπα να ανοίξει το στόμα τις και να της το κατουρησω εξ αποστάσεως με το σπέρμα μου. Εννοείται δεν της τον εβαλα στο στόμα....Έκατσε στα γονατα και περιμενε επιμελώς. Σχεδόν όλα μεσα, 10-50!
Εγώ έχω περάσει πολλές φορές μετάξι σαν φάντασμα μπας και δω ανοιχτή την πόρτα του υπόγειου στη Κολωνού μπας και το μετάνιωσε και γύρισε να θυμηθούμε τα τσιμπούκια τα μερακληδικα
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Φωκαιας 27α Μαρίνα ξανθιά κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, λεπτή ακωλη με 1.5αρι βυζι, τατουάζ φτερά στις ωμοπλατες, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Αυτή είναι η Αλίνα από το Αλκιβιάδου 16Α, την οποία τίμησα πριν καμιά ώρα.

Την ώρα που την είδα, λέω κάτι μου θυμίζει, γιατί και στο Αλκιβιάδου την είχα πάρει μιά φορά, άλλαξε και το όνομα, άντε βγάλε άκρη...
Δίνω το παράβολο, περνάω στο δωμάτιο και έρχεται. Με το που μου λέει πως είναι από Μολδαβία, της λέω "γύρνα λίγο να δω κάτι",
και βλέπω τα φτερά, γιατί μέχρι τότε δεν είχε γυρίσει πλάτη. Συνεννόηση στα Αγγλικά.

Κλασσικά, έκατσε 20λεπτά στο δωμάτιο, όπως και στο Αλκιβιάδου.
Άμα δεν την φώναζε η υπηρεσία ακόμα εκεί θα ήμουν, αφού φάγαμε 15 λεπτά έκατσε και άλλα 5 και μιλάγαμε.
Γλωσσόφιλα, τριψίματα, ρηχή αλλά υγρή πίπα, με φτυσίματα. 2 στάσεις και της τα πέταξα στο στόμα και τα άφησε να τρέξουν πάνω της.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.030
Πόντοι
46.232
Αυτή είναι η Αλίνα από το Αλκιβιάδου 16Α, την οποία τίμησα πριν καμιά ώρα.

Την ώρα που την είδα, λέω κάτι μου θυμίζει, γιατί και στο Αλκιβιάδου την είχα πάρει μιά φορά, άλλαξε και το όνομα, άντε βγάλε άκρη...
Δίνω το παράβολο, περνάω στο δωμάτιο και έρχεται. Με το που μου λέει πως είναι από Μολδαβία, της λέω "γύρνα λίγο να δω κάτι",
και βλέπω τα φτερά, γιατί μέχρι τότε δεν είχε γυρίσει πλάτη. Συνεννόηση στα Αγγλικά.

Κλασσικά, έκατσε 20λεπτά στο δωμάτιο, όπως και στο Αλκιβιάδου.
Άμα δεν την φώναζε η υπηρεσία ακόμα εκεί θα ήμουν, αφού φάγαμε 15 λεπτά έκατσε και άλλα 5 και μιλάγαμε.
Γλωσσόφιλα, τριψίματα, ρηχή αλλά υγρή πίπα, με φτυσίματα. 2 στάσεις και της τα πέταξα στο στόμα και τα άφησε να τρέξουν πάνω της.
Μπράβο...
εσύ γυρνάς κ ξέρεις... Πολλές φορές γράφω κάτι χωρίς να αναφέρω λεπτομέρειες για να δω ποιοι γνωρίζουν και γυρίζουν και ποιοι είναι μόνο από το σπίτι κ πληκτρολόγιο....εδώ πιο παλιά κάποιοι είχαν βγάλει όλες τις κοπελες της μοντελοαλυσιδας φολες και με αποστειρωμένο πρόγραμμα... εκεί κατάλαβα πολλούς οι οποίοι δεν είχαν περάσει καν με κάποια κοπέλα, όσοι περνούσαμε ξέραμε ότι πλυν δύο περιπτώσεων όλες οι κοπέλες εκαναν έξτρα
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
34
Like
29.534
Πόντοι
9.846
Εγώ έχω περάσει πολλές φορές μετάξι σαν φάντασμα μπας και δω ανοιχτή την πόρτα του υπόγειου στη Κολωνού μπας και το μετάνιωσε και γύρισε να θυμηθούμε τα τσιμπούκια τα μερακληδικα
Γυρίζω στα κολασμένα σοκάκια της Φυλής και της Λιοσίων περίπου 25 χρόνια. Ο κάθε οίκος έχει να μου δωσει πολλες αναμνήσεις. Σε ποσοστο 100% θα υπήρξε παντα μια κοπέλα η οποία θα με είχε ικανοποίησει πληρως. Διαχρονικά. Σε όλους τους οίκους. Μέχρι και στον νέο οίκο της Βασίλισσας Τζώρτζιας ήτανε προ κορόνας η Θεά Γιάννα. Πάει και αυτό το μελαχρινό ρωσσικο ατι, χάθηκε στον χωροχρόνο της φυσιολογικης ζωής.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
34
Like
29.534
Πόντοι
9.846
Μπράβο...
εσύ γυρνάς κ ξέρεις... Πολλές φορές γράφω κάτι χωρίς να αναφέρω λεπτομέρειες για να δω ποιοι γνωρίζουν και γυρίζουν και ποιοι είναι μόνο από το σπίτι κ πληκτρολόγιο....εδώ πιο παλιά κάποιοι είχαν βγάλει όλες τις κοπελες της μοντελοαλυσιδας φολες και με αποστειρωμένο πρόγραμμα... εκεί κατάλαβα πολλούς οι οποίοι δεν είχαν περάσει καν με κάποια κοπέλα, όσοι περνούσαμε ξέραμε ότι πλυν δύο περιπτώσεων όλες οι κοπέλες εκαναν έξτρα
Ισχύει, αν και η αγαπημένη μου Γιάννα δεν έκανε κατηγορηματικά!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
34
Like
29.534
Πόντοι
9.846
Έγραψα... εκτός δύο περιπτώσεων...
Ναι, ναι το είδα. Εσένα πρέπει να σε κερασω τσίπουρα κάποια στιγμή.
Οχι για την τακτική ενημέρωση που κάνεις για όλα τα μέλη, αλλά γιατί με έκανες να αποκολληθω από τους οίκους, ή τουλάχιστον να τους μειώσω αισθητά, και να εστιάσω σε μια! Ξέρεις εσυ ποια! Ευτυχώς τώρα που θα σταματήσει από τη "Γη της ελιας" με εχει στους 10,15 αντε 20 πελατες που θα κρατήσει σχέσεις στο νέο της επαγγελματικο ξεκίνημα. Καμιά σχέση με τις ερωτικές υπηρεσίες γενικά. :thumbsup:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Ισχύει, αν και η αγαπημένη μου Γιάννα δεν έκανε κατηγορηματικά!
εδώ πιο παλιά κάποιοι είχαν βγάλει όλες τις κοπελες της μοντελοαλυσιδας φολες και με αποστειρωμένο πρόγραμμα... εκεί κατάλαβα πολλούς οι οποίοι δεν είχαν περάσει καν με κάποια κοπέλα, όσοι περνούσαμε ξέραμε ότι πλυν δύο περιπτώσεων όλες οι κοπέλες εκαναν έξτρα
Προσωπικά, δεν θεωρώ φόλα μία που κάνει απλό πρόγραμμα.
Δεν μιλάμε για ακραία αποστειρωμένα προγράμματα που ακούς ανά καιρούς, μην πιάνεις τον πούτσο σου με τα χέρια κτλπ.
Αυτό δεν το έχω συναντήσει γιατί αποφεύγω κάτι τέτοιες περιπτώσεις όπου τις ακούω.

Έχω περάσει γαμάτα με κοπέλες που έκαναν απλό πρόγραμμα και έχω και εμπειρίες κάτω του μετρίου με κοπέλες που τα έδιναν όλα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom