Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (2 μέλη και 36 επισκέπτες)

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
778
Κριτικές
32
Like
4.988
Πόντοι
2.836
Δεν χρεώνεται εξτρα το ντους μεσα στην τιμη ειναι.
Φυλιπιδου 11β κ άγκυρας 9 πριν 2 χρόνια μου ζήτησαν + 5 ευρώ για χρήση του ντουζ γιαυτό ρώτησα τι παίζει τώρα...
 

Ath2016

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2017
Μηνύματα
33
Like
55
Πόντοι
0
Παιδιά έχετε στο νου σας κάνα μπουρδέλο που να έχει άνεση χρόνου ?
 

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
350
Κριτικές
10
Like
752
Πόντοι
311
Φυλιπιδου 11β κ άγκυρας 9 πριν 2 χρόνια μου ζήτησαν + 5 ευρώ για χρήση του ντουζ γιαυτό ρώτησα τι παίζει τώρα...
Ιωαννίνων 3 κάτω βέργας 7 και Λιοσίων 73 δεν χρεώνεται το ντούς νομίζω μόνο η Ανδριάνα χωματιανού πρέπει να το χρεώνει σε ένα απο τα τρία δωμάτια που έχει.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Τυπε θα μπεις σε απλο??
:2funny::2funny: Έλεος ρε Κώστα με το "απλό". Δηλαδή άμα κάνει απλό η άλλη εσύ δεν μπαίνεις;
Για να σου φύγει η απορία δεν μπήκα και πήγα δίπλα στο Βέργας 3 με την Ιονέλα, που μάντεψε...κάνει απλό και αυτή! :2funny::2funny:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Η Μίλανα είναι τώρα στο βέργας 3 με τη Σεβντά...δε θα τη πρότινα πάντως....
Τόσο χάλια μέσα;
Σεξυ ψιψινα Σαμπινα, με πολυ γατόζουμο.
Το δωμάτιο στουντιακου επιπέδου!!
Γαματε τυποι !!
Σου έρχομαι Σαμπινακι μου ! :smitten::smitten:
IMG_20220702_232132.jpg
Σε αυτό το δωμάτιο την κάρφωσα πρώτη φορά Μητσάρα μου.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
43
Like
8.717
Πόντοι
1.936
Γατοζουμο, ενω έχει περίοδο και είπε δεν κάνει κάτι ..

Δεν έχω κάτι να σχολιάσω , με περίοδο είναι η κοπέλα ..
Απορω με κάποιες κριτικές και σχόλια κάποιων ..
....προμοσιον λεγεται.
Η συγκεκριμενη εχει μονιμα περιοδο απλα για να αποφυγει οτι μπορει.Χαμενο εικοσαρικο.Μακρια.
Γατοζουμο, ενω έχει περίοδο και είπε δεν κάνει κάτι ..

Δεν έχω κάτι να σχολιάσω , με περίοδο είναι η κοπέλα ..
Απορω με κάποιες κριτικές και σχόλια κάποιων ..
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
43
Like
8.717
Πόντοι
1.936
Πολλα κλειστα ιδρυματα εχθες στη δεθτερη βαρδια.
Τελικα προκειμενου να ξεφορτωσω το γαρμπιλιασμενο μου σπερμα επελεξα την Αγγελα στο Δ22 ισογειο.Αποδειχτηκε ξεπεταζου ολικης.Μετριας ηδονικοτητας μπουκιτσι εναλλαγη δυο στασεων με μα μου και οχι.Εν τελει εκατσε σαν κουβαρι και τη γαμησα πισωκολλητα (ο Θεος να το κανει) απλα για να χυσω.Αμα ξαναπατησω να με χεσει η πατσαβουρα.Αμεσως μετα την εξοδο μου απο το εν λογο ιδρυμα η πατσαβουρα η τσατσα κλειδωσε την εξωπορτα και εσβησε το φως.10μμ ητανε,οχι πιο αργα.Η πουτανομανα περιοχη εχει περιελθει σε μαραζι.Κριμα.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.741
Κριτικές
126
Like
7.780
Πόντοι
7.885
:2funny::2funny: Έλεος ρε Κώστα με το "απλό". Δηλαδή άμα κάνει απλό η άλλη εσύ δεν μπαίνεις;
Για να σου φύγει η απορία δεν μπήκα και πήγα δίπλα στο Βέργας 3 με την Ιονέλα, που μάντεψε...κάνει απλό και αυτή! :2funny::2funny:
Φυσικα και δεν μπαινω μυστη, για να μη μου βγαλετε το ονομα εδω μεσα.
 

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.885
Πόντοι
1.431
Καλημέρα σε όλους. Όποιος θέλει τριχωτό μουνακι, Ιάσωνος 46 πάνω Ειρήνη, πιτσιρίκα, μπαμπατσικη. με καλή διάθεση, δεν βιάζεται, κάνει ακα αν είσαι καθαρός και αφήνει χάδια και φιλιά παντού.
Από 7.30 το πρωί
Η Καρίνα θα επιστρέψει αύριο.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
Καλημέρα σε όλους. Όποιος θέλει τριχωτό μουνακι, Ιάσωνος 46 πάνω Ειρήνη, πιτσιρίκα, μπαμπατσικη. με καλή διάθεση, δεν βιάζεται, κάνει ακα αν είσαι καθαρός και αφήνει χάδια και φιλιά παντού.
Από 7.30 το πρωί
Η Καρίνα θα επιστρέψει αύριο.
Φοβερή σύμπτωση συναγωνιστή! Την ίδια εμπειρία είχα κι εγώ λίγο νωρίτερα. Μάλλον γαμήσαμε με ένα δωμάτιο διαφορά πριν ή μετά! :rockon:
Πέρασα να δω και την Ήρα στο Κολωνού 32 πάνω, τη θυμάμαι προ τριετίας τουλάχιστον στο διπλανό "ελάτε και πάνω, πολύ καλό σεξ!", έχει μπαταλέψει αρκετά αλλά ένα χεράκι θα την περάσω κάποια στιγμή αν είναι στο δεκάρικο.
(Τι να κάνουν άραγε οι κοπέλες του οίκου αυτού; Νατάσα,Όλγα, Κρίνα, Αντριάνα,κ. ά. ).
 
Τελευταία τροποποίηση:

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Φοβερή σύμπτωση συναγωνιστή! Την ίδια εμπειρία είχα κι εγώ λίγο νωρίτερα. Μάλλον γαμήσαμε με ένα δωμάτιο διαφορά πριν ή μετά! :rockon:
Πέρασα να δω και την Ήρα στο Κολωνού 32 πάνω, τη θυμάμαι προ τριετίας τουλάχιστον στο διπλανό "ελάτε και πάνω, πολύ καλό σεξ!", έχει μπαταλέψει αρκετά αλλά ένα χεράκι θα την περάσω κάποια στιγμή αν είναι στο δεκάρικο.
(Τι να κάνουν άραγε οι κοπέλες του οίκου αυτού; Νατάσα,Όλγα, Κρίνα, Αντριάνα...).
θες να της σηκωθούν τα μαλλιά καρφάκι, η τσατσά να μπει μπροστά σαν τα ματ, αυτή να μπει μέσα στο Κουζινάκι? Πες ότι είσαι φίλος μου! Και να ΜΗΝ περάσει ΠΟΤΕ μαζί σου? (βασικά μην το κάνεις) Αχαχαχαχαχχαχαχαχα
πολύ κρίμα κάποια στιγμή πίσω ήταν όμορφη και είχε γούστο :)
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
θες να της σηκωθούν τα μαλλιά καρφάκι, η τσατσά να μπει μπροστά σαν τα ματ, αυτή να μπει μέσα στο Κουζινάκι? Πες ότι είσαι φίλος μου! Και να ΜΗΝ περάσει ΠΟΤΕ μαζί σου? (βασικά μην το κάνεις) Αχαχαχαχαχχαχαχαχα
πολύ κρίμα κάποια στιγμή πίσω ήταν όμορφη και είχε γούστο :)
Σε ποια ανεφέρεσαι;
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.596
Κριτικές
20
Like
14.015
Πόντοι
3.246
Φοβερή σύμπτωση συναγωνιστή! Την ίδια εμπειρία είχα κι εγώ λίγο νωρίτερα. Μάλλον γαμήσαμε με ένα δωμάτιο διαφορά πριν ή μετά! :rockon:
Πέρασα να δω και την Ήρα στο Κολωνού 32 πάνω, τη θυμάμαι προ τριετίας τουλάχιστον στο διπλανό "ελάτε και πάνω, πολύ καλό σεξ!", έχει μπαταλέψει αρκετά αλλά ένα χεράκι θα την περάσω κάποια στιγμή αν είναι στο δεκάρικο.
(Τι να κάνουν άραγε οι κοπέλες του οίκου αυτού; Νατάσα,Όλγα, Κρίνα, Αντριάνα...).
Μύστη Επιρρεπή, κι εγώ νοσταλγώ τις παλιές καλές εποχές του Κολωνού 30, με υπηρεσία την κ.Βερα. Επειδή υπήρξα τακτικός πελάτης με άφηνε πάντα 15λεπτο μέσα και παρεκαμπτε τυχόν Πακηδες που είχαν σειρά. Βέβαια, από όσο ξέρω, ενώ είχε ερωτικές προτάσεις από πελάτες δεν έμαθα αν κάμφθηκε ποτέ...
Όσον αφορά τις κοπέλες που αναφέρεις μου φαίνεται ότι όλες βρίσκονται ακόμα στην Ελλάδα. Η Κρίνα εμφανίστηκε πριν κάνα χρόνο στο Πορνομωλλ για λίγες μέρες και έπαιξε μπάλα στο Οσμοσε μασάζ. Την Όλγα την είχα δει τυχαία στην πλατεία Βάθης, πάλι πριν από πολλούς μήνες. Νομίζω ότι εργάζεται πλέον ως καμαριέρα σε ξενοδοχείο. Η Αντριάνα ήταν σερβιτόρα σε καφετέρια, σχετικά κοντά στην πλατεία Βικτωρίας, αλλά τώρα δεν έχω ιδέα (δεν μου άρεσε κι ιδιαίτερα άλλωστε). Και τέλος, για τη Νατάσσα τα έχουμε αναφέρει και στο παρελθόν. Τα έφτιαξε με δάσκαλο χορού και παρέμεινε μαζί του για κάποια χρόνια μέχρι που χώρισαν πρόσφατα. Η Ιρα (από το Ιρίνα κι όχι Ήρα από την ελληνική μυθολογία), που λέγεται πραγματικά Αναστασία, μου είπε ότι δεν βρίσκεται πια στην Ελλάδα, αλλά δεν την πιστεύω γιατί οι πουτανες λένε πολλές μπούρδες γενικότερα. Κρίμα, γιατί η Νατάσσα ήταν από τα πιο δυνατά χαρτιά του οίκου...:undecided-old: Ακόμα θυμάμαι πόσα λίτρα σάλιου είχαμε ανταλλάξει από τα υπέροχα γλωσσοφιλα!:smitten:Για το γλυφομούνι δεν το συζητώ... Τέλεια γεύση και ειδικά τον πρώτο καιρό που επέτρεπε να την κάνεις να χύσει ήταν το κάτι άλλο! :rockon:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
Την Όλγα την είχα δει τυχαία στην πλατεία Βάθης, πάλι πριν από πολλούς μήνες. Νομίζω ότι εργάζεται πλέον ως καμαριέρα σε ξενοδοχείο. Η Αντριάνα ήταν σερβιτόρα σε καφετέρια, σχετικά κοντά στην πλατεία Βικτωρίας, αλλά τώρα δεν έχω ιδέα (δεν μου άρεσε κι ιδιαίτερα άλλωστε).
Ας σπαμάρω κι εγώ λίγο,καλοκαίρι έχουμε να χαλαρώσουμε...
Θα μπορούσαν κι οι δύο να είναι πρωταγωνίστριες σε σειρά της BRAZZERS, με... αποπλάνηση καμαριέρας και σερβιτόρας και ό,τι άλλο μπορεί να φανταστεί κανείς...
 

analgape

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
140
Κριτικές
4
Like
450
Πόντοι
21
Πριν από λίγο (β βάρδια αλάνια μου): Διδυμου 27 3κοπέλες, Τάνια, Βικτώρια, και η καινούργια που δεν θυμάμαι όνομα!
Μιλάμε η Τάνια αντέχει ΟΡΓΩΜΑ στον κώλο, μιλάμε τιμή και δόξα, έριξα το σκάψιμο της αρκούδας και άντεχε μια χαρά, ααα η 3η που δεν θυμόμουν όνομα είναι η Μιλένα
Η τανια οσες φορες πηγα προσπαθουσε να αποφυγει τον κωλο,ενω το ελεγα στην τσατσα και ελεγε κανει.την τελευταια φορα δεν με αφηνε και μου ειπε μονο σε μικρες ψωλες αφηνω.ΑΝ εκοψε τα ψεμματα και δινει τιμια την ροδελα της ναι αξιζει ,αλλιως τσαμπα λευτα.Να στηνεται στα 4 να μην γκρινιαζει,και να μας αφηνει να οργονουμε την τρυπα της.ελπιζω να εφτιαξε γιατι πηγα να τσακωθω μαζι της και με την σαπιο τσατσα
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.217
Πόντοι
3.436
Φοβερή σύμπτωση συναγωνιστή! Την ίδια εμπειρία είχα κι εγώ λίγο νωρίτερα. Μάλλον γαμήσαμε με ένα δωμάτιο διαφορά πριν ή μετά! :rockon:
Πέρασα να δω και την Ήρα στο Κολωνού 32 πάνω, τη θυμάμαι προ τριετίας τουλάχιστον στο διπλανό "ελάτε και πάνω, πολύ καλό σεξ!", έχει μπαταλέψει αρκετά αλλά ένα χεράκι θα την περάσω κάποια στιγμή αν είναι στο δεκάρικο.
(Τι να κάνουν άραγε οι κοπέλες του οίκου αυτού; Νατάσα,Όλγα, Κρίνα, Αντριάνα,κ. ά. ).
Τι μου θύμησες τώρα....
Κάπου χρονιά 2016 η 2017, πολύ καλά κορίτσια,
ειδικά η Ανδριανα με τα γυαλάκια αν εννοούμε την ίδια σε έβαζε να κάνεις καινούριες στάσεις οπως στο πλάι κάτι περίεργα κ σου έλεγε βρες πως γίνεται...
εσύ είσαι ο άνδρας....
σε έκραζε κ από πάνω.
Αν είχες πάει πριν με άλλη κοπελιά κ δεν εχυνες,
δεν υπήρχε περίπτωση να φύγεις, να περάσεις την πόρτα του δωματίου.
Θα σε βίαζε αν δεν εχυνες...
Κάπου είχα διαβάσει ότι άνοιξε δική της καφετέρια η δουλευε σε καφε στον Άγιο Παντελεήμονα κοντά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom