Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 219 άτομα (32 μέλη και 187 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.314
Κριτικές
35
Like
29.650
Πόντοι
9.846
Για εμάς τους πρωκτικομανεις η μερεντα είναι υπαρκτό σενάριο. Για να σου φύγει αυτή η αποστροφή φαντάσου ότι βγάζεις βόλτα το σκύλο και χέζει στο δρόμο. :shit:Ε, δεν θα τα μαζέψεις προσεκτικά με το πλαστικό γάντι (υπάρχει και ειδικό κουραδοφαρασι βέβαια)?
Έτσι ισχύει και με τη μερεντιασμενη καποτα. Τη βγάζεις προσεκτικά με ένα χαρτάκι, τη φωτογραφίζεις, την ποσταρεις στο σαη και μετά την αφήνεις σε φανερό σημείο στο δωμάτιο για ακόμη περισσότερη ξεφτίλα! :rockon:
Φίλε στη Μπαρμπορα έχω παει ατελειωτες φορές, και πρωτος δηλαδή 10:00 νταν!
Ποτέ μερεντα και καθώς επίσης πιο σφιχτο γκροβερ!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.314
Κριτικές
35
Like
29.650
Πόντοι
9.846
Πω ρε φιλαράκι .κρίμα δυστυχώς έχει αυτό το Ρίσκο
Στα παπαρια μου. Αφου ήταν ίσα ίσα δε γαμεις... Το προβλημα ειναι να μην γίνει καφέ η καποτα και σου έρθει η μπόχα!
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Προχθές βράδυ σε τσάρκα μου επί της Λιοσίων και καθώς έμπαινα στο 73Α ισόγειο, ένας άνθρωπος με κινητικό πρόβλημα κρατώντας μπαστούνι προσπαθούσε να ανέβει τα 2-3 πρώτα σκαλιά της εισόδου. Προσφέρθηκα να τον βοηθήσω και μου είπε ότι θα τα καταφέρει σιγά σιγά...
Χτύπησα το κουδούνι και τον περίμενα κρατώντας την πόρτα ώσπου εμφανίζεται η τσατσά και λέει πως έχει μόνο μία κοπέλα και είναι σε πρόγραμμα μίας ώρας...μαλακίες...
"είδαν εμένα", μου είπε, "και την πλήρωσες και εσύ, έτσι κάνουν στα περισσότερα όταν με βλέπουν"

Του είπα πως δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα φυσικά που έφαγα και εγώ πόρτα και ότι το δίπλα έχει πολλά σκαλιά για να τα ανέβει...
Ελπίζω ο φίλος να μπόρεσε να κάνει κάπου την δουλειά του... και οι ηλίθιες αυτές πολιτικές να σταματήσουν κάποια στιγμή από τα μπουρδέλα...
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Πολλοί εξ ημών που πάμε σε studio, δεν έχουμε την ψευδαίσθηση ότι πληρώνουμε παρά πάνω για την εμφάνιση-υπηρεσίες της εκάστοτε κοπέλας, σε studio πάμε καθαρά για λόγους άλλους, για μία άνεση χρόνου, για ποιο ανθρώπινο χώρο, για ένα ντουζ κοκ. Εκτός αυτού ξέρουμε ότι το 50ρικο που δίνουμε φυσικά δεν πάει στην κοπέλα.

Μετά από αρκετή σκέψη, νομίζω έχω καταλήξει για ποιο λόγο μας έχει πάρει η κατρακύλα. Τι άλλαξε πριν από δύο δεκαετίες μέχρι σήμερα; Σήμερα σε σχέση με τότε τα πράγματα θα έπρεπε να ήταν καλύτερα αν το εξετάσουμε από οικονομική σκοπιά, γιατί δεν είναι όμως; Τι είναι αυτό που μας κάνει τι ζημιά; Φίλοι μου η απάντηση σε αυτό το ερώτημα είναι: τα sosial media.
Για ποιο λόγο κάποια να πάει σε μπουρδέλο αφού με λίγο μπούτι και κώλο σε κάποιο βίντεο η φωτογραφία πληρώνετε αδρά; Αυτό δεν υπήρχε τότε, αν υποθέσουμε ότι δεν υπάρχουν τα sosial media όλα αυτά τα κορίτσια πως θα έβγαζαν πολλά χρήματα; Όλη αυτή η πουτανιά που θα εκδηλωνόταν; Φυσικά στην πορνεία, αν όχι όλες οι μισές να ήταν πάλι θα ήμασταν καλύτερα.

Οπότε εμπάργκο άμεσα στα sosial media :O
Nτάξει παρόλο που ο μέσος έλληνας είναι πεινάλας πυρφόρος, δεν θ’ ανοίξει πορτοφόλι για τέτοιου τύπου μαλακίες στις οποίες αναφέρεσαι (ονλυφανζ και λοιπά, τα οποία δεν νομίζω να συγκαταλέγονται στα social media που είπες). Μοναδικές εξαιρέσεις και μέχρι ενός σημείου κατανοητές, είναι όσοι δεν έχουν στη πόλη τους μπουρδέλα ή γενικώς πρόσβαση στη πορνεία. Αυτά πάνε γενικώς κατά διαόλου και εικάζω πως κάποια στιγμή θα πεθάνουν ή θα καταλήξουν σαν τις υπηρεσίες τύπου «chaturbate».
Εφόσον όμως δέχεσαι ότι η εμφάνιση των στουντιοκόριτσων δεν είναι σε καμμία περίπτωση αντάξια του κόστους, που είναι και το σημαντικότερο για μένα, ενώ και ο χρόνος του απλού είναι ίδιος με ενός μπουρδέλου, τότε γιατί εξακολουθείς να πετάς τα λεφτά σου εκεί; μόνο για την άνεση που προσφέρει ο χώρος;
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Nτάξει παρόλο που ο μέσος έλληνας είναι πεινάλας πυρφόρος, δεν θ’ ανοίξει πορτοφόλι για τέτοιου τύπου μαλακίες στις οποίες αναφέρεσαι (ονλυφανζ και λοιπά, τα οποία δεν νομίζω να συγκαταλέγονται στα social media που είπες). Μοναδικές εξαιρέσεις και μέχρι ενός σημείου κατανοητές, είναι όσοι δεν έχουν στη πόλη τους μπουρδέλα ή γενικώς πρόσβαση στη πορνεία. Αυτά πάνε γενικώς κατά διαόλου και εικάζω πως κάποια στιγμή θα πεθάνουν ή θα καταλήξουν σαν τις υπηρεσίες τύπου «chaturbate».
Εφόσον όμως δέχεσαι ότι η εμφάνιση των κοριτσιών δεν είναι σε καμμία περίπτωση αντάξια του κόστους, που είναι και το σημαντικότερο για μένα, τότε γιατί εξακολουθείς να πετάς τα λεφτά σου εκεί; μόνο για την άνεση που προσφέρει ο χώρος;
Όχι φίλε μου, δε πετάω λεφτά πάω με κοπέλες που αξίζουν όπως είναι η καταλία στο κασσανδρας 6, μουναρομουναρος.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.563
Πόντοι
736

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.286
Πόντοι
2.586
Προχθές βράδυ σε τσάρκα μου επί της Λιοσίων και καθώς έμπαινα στο 73Α ισόγειο, ένας άνθρωπος με κινητικό πρόβλημα κρατώντας μπαστούνι προσπαθούσε να ανέβει τα 2-3 πρώτα σκαλιά της εισόδου. Προσφέρθηκα να τον βοηθήσω και μου είπε ότι θα τα καταφέρει σιγά σιγά...
Χτύπησα το κουδούνι και τον περίμενα κρατώντας την πόρτα ώσπου εμφανίζεται η τσατσά και λέει πως έχει μόνο μία κοπέλα και είναι σε πρόγραμμα μίας ώρας...μαλακίες...
"είδαν εμένα", μου είπε, "και την πλήρωσες και εσύ, έτσι κάνουν στα περισσότερα όταν με βλέπουν"

Του είπα πως δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα φυσικά που έφαγα και εγώ πόρτα και ότι το δίπλα έχει πολλά σκαλιά για να τα ανέβει...
Ελπίζω ο φίλος να μπόρεσε να κάνει κάπου την δουλειά του... και οι ηλίθιες αυτές πολιτικές να σταματήσουν κάποια στιγμή από τα μπουρδέλα...
Αυτά για όσους λένε για το "κοινωνικό έργο" που προσφέρουν τα κορίτσια. Ελάχιστες αξίζουν κάτι, οι περισσότερες είναι ...αυτό που είναι.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81

Nazario_85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2018
Μηνύματα
93
Like
993
Πόντοι
200
Διδυμου 27 Τζούλια και Βικτόρια πριν λίγο

Η Τζούλια είναι ένα θωρηκτό ποτεμκιν, bbw πως τα λέτε,
Πέρασμα με την ουκρανη Βικτόρια, εμφανισιακά την έχει βαρέσει το Τσερνομπίλ για τα καλά, στο γαμησι τίποτα το ιδιαίτερο, έχει άψογη διάθεση, και η πιπα της απο άλλο πλανήτη, τον πάει με ταχύτητα sarmat πυραύλου, τελείωμα στο στόμα της, αξίζει το 20αρικο έστω και για πιπα μόνο
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Πρωινή τσάρκα σήμερα σε όλα τα σπιτάκια της Φυλής,Φιλιππίδου και Φωκαίας.
Πολλές αδιάφορες, κάμποσες μέτριες και 2-3 καλές, αξιαγάπητες και αξιαγάμητες.
Στάση στο Φωκαίας 17Β όροφο όπου ήταν η Άννα μαζί με μία άλλη κοπέλα με πιασίματα, μου διαφεύγει το όνομα.
Συνέχισα την βόλτα μου, αλλά ξαναγύρισα στην Αννούλα γιατί ήταν μέσα στις 2-3 καλές παρουσίες της βάρδιας.
Επειδή δεν πηγαίνω σχεδόν ποτέ πρωινή βάρδια, λόγω εργασίας, τώρα διαβάζω ότι πριν κανά χρόνο έδινε και κώλο.
Βέβαια, αν η υπηρεσία του πρωκτικού είναι "τον έχεις μεγάλο" και να τρώμε κανά πεντάλεπτο να τον χώσουμε καλύτερα που το έβγαλε.
Πολύ καλό κορμί, 3άρι βυζί ελαφρώς πεσμένο, πολύ όμορφο κωλαράκι και μπουτάκια γάλακτος.
Ωστόσο είχε μέτρια προς καλή συμμετοχή, καμία βιασύνη, πολύ καλά στησίματα, τον έφαγε αδιαμαρτύρητα και αφού μου αρνήθηκε ευγενικά να χύσω την κωλάρα της όπως την είχα στα τέσσερα, κατάθεση στην κοιλίτσα της.
Καλό σόσιαλ, μιλάει άπταιστα Ελληνικά. Στο δωμάτιο έκατσα πάνω από 12 λεπτά, μιας και δεν είχε καθόλου κόσμο και η τσατσά δεν ενόχλησε. Πολύ νέκρα...

Θα ανεβάσω κριτική για περισσότερες λεπτομέρειες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.049
Like
6.627
Πόντοι
1.056
Τα στούντιο έχουν πεθάνει.... χρόνια τώρα....η πολιτική της
50ρουμπας€ και απλό πρόγραμμα είναι κοροϊδία!
Χίλιες φορές καλύτερα σε μασατζιδικο που με τα ίδια λεφτά θα κάτσεις ένα μισάωρο και θα κάνουν σχεδόν φουλ πρόγραμμα και σε ορισμένα με όσες εκτονώσεις θέλεις!

Τέλος,

Θα ήθελα πολύ να δω στην Ελλάδα ένα FKK τύπου Γερμανίας!
Μεγάλο κτίριο με 100 κορασίδες μέσα!:headbaning1::headbaning2:

Οντως τσαμπα λεφτα η ας αλλαξουν πολιτικη..

Αυτο το fkk ακουγεται πολυ καλο, δλδ να πηγαινεις σε ενα μερος και να εχεις τοσα μουνια!
Βοηθαει στο να εχεις επιλογες χωρις να κανεις χλμ..
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Οντως τσαμπα λεφτα η ας αλλαξουν πολιτικη..

Αυτο το fkk ακουγεται πολυ καλο, δλδ να πηγαινεις σε ενα μερος και να εχεις τοσα μουνια!
Βοηθαει στο να εχεις επιλογες χωρις να κανεις χλμ..

Ξέρω ένα τέτοιο μέρος φίλε. Λέγεται Φυλής και πέριξ!! Με μέτριες παρουσίες και μέτριες υπηρεσίες overall.
Ή νομίζετε ότι αν γίνει ένα τέτοιο εγχείρημα θα φιλοξενούνται πορνοστάρ για ένα 20άρικο.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.049
Like
6.627
Πόντοι
1.056
Γιατι οχι, οι εποχες ειναι δυσκολες!

Απαιτουμε καλο rr ratio!
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.831
Πόντοι
7.185
Ξέρω ένα τέτοιο μέρος φίλε. Λέγεται Φυλής και πέριξ!! Με μέτριες παρουσίες και μέτριες υπηρεσίες overall.
Ή νομίζετε ότι αν γίνει ένα τέτοιο εγχείρημα θα φιλοξενούνται πορνοστάρ για ένα 20άρικο.
Σωστά, Με εξαίρεση την Πέπη που ήταν στο 20άρικο οι υπόλοιπες πορνοστάρ συνήθως θελάνε 30αρι στα περιξ
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Γιατι οχι, οι εποχες ειναι δυσκολες!

Απαιτουμε καλο rr ratio!

Μαρέσει που βλέπεις τα πράγματα θετικά!!!

Σωστά, Με εξαίρεση την Πέπη που ήταν στο 20άρικο οι υπόλοιπες πορνοστάρ συνήθως θελάνε 30αρι στα περιξ

Πορνοστάρ, τρόπος του λέγειν. Εννοώ να έχουν συμμετοχή και υπηρεσίες πορνοστάρ τα κορίτσια!

Τέλως πάντων, πάω να γράψω την κριτική μου για την Αννούλα που πέρασα σήμερα, και ύστερα θα φτιάξω hot dog με χωριάτικο λουκάνικο και λάχανο καρότο.
Ίσως ξανακατέβω το βράδυ να κεράσω κάνα hot dog τις κορασίδες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom