Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 181 άτομα (22 μέλη και 159 επισκέπτες)

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Πολλοί εξ ημών που πάμε σε studio, δεν έχουμε την ψευδαίσθηση ότι πληρώνουμε παρά πάνω για την εμφάνιση-υπηρεσίες της εκάστοτε κοπέλας, σε studio πάμε καθαρά για λόγους άλλους, για μία άνεση χρόνου, για ποιο ανθρώπινο χώρο, για ένα ντουζ κοκ. Εκτός αυτού ξέρουμε ότι το 50ρικο που δίνουμε φυσικά δεν πάει στην κοπέλα.

Μετά από αρκετή σκέψη, νομίζω έχω καταλήξει για ποιο λόγο μας έχει πάρει η κατρακύλα. Τι άλλαξε πριν από δύο δεκαετίες μέχρι σήμερα; Σήμερα σε σχέση με τότε τα πράγματα θα έπρεπε να ήταν καλύτερα αν το εξετάσουμε από οικονομική σκοπιά, γιατί δεν είναι όμως; Τι είναι αυτό που μας κάνει τι ζημιά; Φίλοι μου η απάντηση σε αυτό το ερώτημα είναι: τα sosial media.
Για ποιο λόγο κάποια να πάει σε μπουρδέλο αφού με λίγο μπούτι και κώλο σε κάποιο βίντεο η φωτογραφία πληρώνετε αδρά; Αυτό δεν υπήρχε τότε, αν υποθέσουμε ότι δεν υπάρχουν τα sosial media όλα αυτά τα κορίτσια πως θα έβγαζαν πολλά χρήματα; Όλη αυτή η πουτανιά που θα εκδηλωνόταν; Φυσικά στην πορνεία, αν όχι όλες οι μισές να ήταν πάλι θα ήμασταν καλύτερα.

Οπότε εμπάργκο άμεσα στα sosial media :O
Θα διαφωνησω φιλαρακο.Στα στουντιο παμε για να γαμαμε τρελα μουνια και οχι τον κατημα που υπαρχουν στα μπουρδελα.Σαφως ομως εχεις και ολα αυτα που ειπες.Καπου καπου ομως και μεσα στον κατημα βρισκεις και κανα καλο που και που.Δεν ειναι ομως ο κανονας.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Θα διαφωνησω φιλαρακο.Στα στουντιο παμε για να γαμαμε τρελα μουνια και οχι τον κατημα που υπαρχουν στα μπουρδελα.Σαφως ομως εχεις και ολα αυτα που ειπες.Καπου καπου ομως και μεσα στον κατημα βρισκεις και κανα καλο που και που.Δεν ειναι ομως ο κανονας.
Καλά αυτό ισχύει τώρα, προ Covid όμως έβρισκες και στα μπουρδελα αντίστοιχα η μη σου πω και καλύτερα εμφανισιακά μουνιά.

Τελευταία βόλτα στα μπουρδελα πριν κάνα μήνα έφυγα αγαμητος, πραγματικά δε βρήκα καμία που να μπορούσα να περάσω, μιλάω για φυλής Φωκαίας κτλ.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Καλά αυτό ισχύει τώρα, προ Covid όμως έβρισκες και στα μπουρδελα αντίστοιχα η μη σου πω και καλύτερα εμφανισιακά μουνιά.

Τελευταία βόλτα στα μπουρδελα πριν κάνα μήνα έφυγα αγαμητος, πραγματικά δε βρήκα καμία που να μπορούσα να περάσω, μιλάω για φυλής Φωκαίας κτλ.
Οσο ποιο παλια τοσο το καλυτερο αυτο ναι συμφωνω.Και παλαιοτερα ομως στα στουντιο εβρισκες ακομα ποιο καλες κοπελες.Παντα τα στουντιο υπερτερουσαν των φυλης οπως και τα εσκορτ υπερτερουν τα του στουντιο.Οσο για τα τελευταια 2-3 χρονια φυλης φυσικα και φευγεις αγαμητος με τοση σαβουρα που υπαρχει εκτος 2 εξαιρεσεων.Γιαυτο το γυρνας σε στουντιο διαφορετικα καθεσαι φυλης και λες οτι γαμας με οτι συνεπαγεται αυτο.Βασικα οπως τη βρισκει ο καθης.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Οσο ποιο παλια τοσο το καλυτερο αυτο ναι συμφωνω.Και παλαιοτερα ομως στα στουντιο εβρισκες ακομα ποιο καλες κοπελες.Παντα τα στουντιο υπερτερουσαν των φυλης οπως και τα εσκορτ υπερτερουν τα του στουντιο.Οσο για τα τελευταια 2-3 χρονια φυλης φυσικα και φευγεις αγαμητος με τοση σαβουρα που υπαρχει εκτος 2 εξαιρεσεων.Γιαυτο το γυρνας σε στουντιο διαφορετικα καθεσαι φυλης και λες οτι γαμας με οτι συνεπαγεται αυτο.Βασικα οπως τη βρισκει ο καθης.
Αυτά είναι γούστα φίλε μου για εσένα μπορεί να υπερτερούν για άλλον όχι, αλλά ακόμα και τώρα που μιλάμε το καλύτερο μουνι εμφανισιακά στούντιο και μπουρδελα είναι η Μπιάνκα, η οποία είναι σε μπουρδελο και όχι σε στούντιο, οπότε ….
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
243
Like
1.635
Πόντοι
201
Πολλοί εξ ημών που πάμε σε studio, δεν έχουμε την ψευδαίσθηση ότι πληρώνουμε παρά πάνω για την εμφάνιση-υπηρεσίες της εκάστοτε κοπέλας, σε studio πάμε καθαρά για λόγους άλλους, για μία άνεση χρόνου, για ποιο ανθρώπινο χώρο, για ένα ντουζ κοκ. Εκτός αυτού ξέρουμε ότι το 50ρικο που δίνουμε φυσικά δεν πάει στην κοπέλα.

Μετά από αρκετή σκέψη, νομίζω έχω καταλήξει για ποιο λόγο μας έχει πάρει η κατρακύλα. Τι άλλαξε πριν από δύο δεκαετίες μέχρι σήμερα; Σήμερα σε σχέση με τότε τα πράγματα θα έπρεπε να ήταν καλύτερα αν το εξετάσουμε από οικονομική σκοπιά, γιατί δεν είναι όμως; Τι είναι αυτό που μας κάνει τι ζημιά; Φίλοι μου η απάντηση σε αυτό το ερώτημα είναι: τα sosial media.
Για ποιο λόγο κάποια να πάει σε μπουρδέλο αφού με λίγο μπούτι και κώλο σε κάποιο βίντεο η φωτογραφία πληρώνετε αδρά; Αυτό δεν υπήρχε τότε, αν υποθέσουμε ότι δεν υπάρχουν τα sosial media όλα αυτά τα κορίτσια πως θα έβγαζαν πολλά χρήματα; Όλη αυτή η πουτανιά που θα εκδηλωνόταν; Φυσικά στην πορνεία, αν όχι όλες οι μισές να ήταν πάλι θα ήμασταν καλύτερα.

Οπότε εμπάργκο άμεσα στα sosial media :O
Μαλλον αναφερεσε απο το 2008 και πριν (προ κρισης). Τοτε σκαγανε συνεχεια γυναικες φιλε, μεχρι και στο τελευταιο παρακμιακο καφενιο σερβιρανε 2-3 πολονεζες η βουλγαρες η οτιδιποτε αλλο, κονομαγανε τα κοριτσια, πλεον πανε σε αλλες χωρες.

Χρυσες εποχες bro......τζογος, μουνι, ουσιες, οινοπνευματα, οι τραπεζες να μας γεμιζουνε με κατοσταευρα.......ποια σοσιαλ ???? Ας μας γεμιζανε οι τραπεζες ξανα με μπερντε, και θα δεις πως θα φτιαχνανε ολα. Δεν νομιζω να ξαναδουμε κατι τετοιο ομως δυστηχως........
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Ο Κουλης τα φταίει. Μας έκοψε και το γαμήσι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τόσο ωραίο μουνί είναι η Μπιανκα;
Για τη ντιανα λεει που σου ειχα πει μια καινουργεια μετα απο 5-6 χρονια πορνοκαριερας
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Χθεσινη ενημερωση απο σοβαρο μυστη τσατσο προισταμενο ( ευτυχως δε χρειαζεται να βολταρω , οχι οτι θα το εκανα) για καινουργια κοπελα.
Μετριο αναστημα χωρις τα βατραχοπεδιλα , ξανθια μακρυ μαλλι , ομορφο κορμακι με ωραιο κολαρινι.
Βυζι φυσικο μετριο προς μεγαλο αλλα στητο οχι σαβουρικο και καυλομενες ρογες για οποιος θελει πιπιλισμα.
Δεκτικη κοπελα σε νορμαλ και καθαρους τυπους.
Εναλαγες στασεων υπηρξαν χωρις ατοπες κλασικες δικαιολογιες.
Κοπελα επικοινωνιακη ευχαριστη.
Ηλικια ακριβως 27 απο τη ρομουνια κλασικα απο Κοσταντζα κοντα στο βουκουρεστι εκει να δεις καραμουναρους.
Εχθες ξεκινησε και την λενε Diana απο οτι μου ειπε ειχε εργαστει στο ιδιο επαγγελμα πριν 5 χρονια.
Χρωμα δερματος οσι καταλευκο αλλα προς το λευκο φερνει.Βλεπεις ειναι και καλοκαιρι και εδω η ηλιος κεει και για τους γκει.
Μπουρδελο φυλης 65α ηταν και μια αννα μαρια ενα σκατομπαζο ολο το χαρτι το ειχε παρει η Diana.
Tης ειπα θα σου κανει ενημερωση κριτικη σε ενα σαιτ που ειναι ........................................
Καλο γαμησι μεσα δεν εκλεβε στηνοταν οπως επρεπε.Μουνι ουτε σαμπρελα ουτε στενο ομως.Ολα μια χαρα καλα περασα και εγω και ενας φιλος που πηγαμε μαζι.Οχι τουζα
αυτη λεει
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
απογευμα ειχα παει δεν ασχοληθηκα επιπλεον.Για μια φορα κατεμε φτανει.Σε καμια περιπτωση στουντιοκοριτσο ενυαξει μη το ξεφτιλιζουμε
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
απογευμα ειχα παει δεν ασχοληθηκα επιπλεον.Για μια φορα κατεμε φτανει.Σε καμια περιπτωση στουντιοκοριτσο ενυαξει μη το ξεφτιλιζουμε
Για πες μας το top «στουντιοκοριτσο» κατά τη γνώμη σου. Μπορεί να κάνω λάθος.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Για πες μας το top «στουντιοκοριτσο» κατά τη γνώμη σου. Μπορεί να κάνω λάθος.
Οπως ειδες την ηξερα την κοπελια και διαβασες το οτι περασα καλα ολα ηταν οκ.Αυτο ομως δε σημαινει πως ειναι η καλυτερη επιλογη ακομα και απο στουντιο.Μη τα ισοπεδωνεις ολα.Στα στουντιο υπαρχουν και σκατομπαζα που ουτε ο χειροτερος σαβουρης δε θα γαμαγε,Υπαρχουν ομως επιλογες αναμεσα σε τουλαχιστον αυτη τη στιγμη 8-9 κοπελες που μπορεις να διαλεξεις.Μιλαω για κοριτσια σαν τα κρυα τα νερα με κορμαρες που θελεις διαβητη.Δεν θα σου πω εγω κανενα top απλα θα μπεις στη σελιδα που ξερεις γυναικες ελληνιδες και θα διαλεξεις.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Δηλαδη αυτη δε σου αρεσει?
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Οπως ειδες την ηξερα την κοπελια και διαβασες το οτι περασα καλα ολα ηταν οκ.Αυτο ομως δε σημαινει πως ειναι η καλυτερη επιλογη ακομα και απο στουντιο.Μη τα ισοπεδωνεις ολα.Στα στουντιο υπαρχουν και σκατομπαζα που ουτε ο χειροτερος σαβουρης δε θα γαμαγε,Υπαρχουν ομως επιλογες αναμεσα σε τουλαχιστον αυτη τη στιγμη 8-9 κοπελες που μπορεις να διαλεξεις.Μιλαω για κοριτσια σαν τα κρυα τα νερα με κορμαρες που θελεις διαβητη.Δεν θα σου πω εγω κανενα top απλα θα μπεις στη σελιδα που ξερεις γυναικες ελληνιδες και θα διαλεξεις.
Εσύ ήξερες την κοπελιά, αλλά εγώ δεν ξέρω τις κοπελιές που φαντάζεσαι εσύ, οπότε άλλα λόγια να αγαπιόμαστε. Η θα μιλάμε με ονόματα η θα λέμε σαχλαμάρες, σε στούντιο για εμένα υπάρχουν 4 εκ τον όποιον λείπουν οι 2, ήθελα να δω αν έχουμε τα ίδια γούστα.

Τέλος, εγώ μίλησα αποκλειστικά και μόνο για εμφάνιση, δεν είπα είναι top επιλογή, άλλο υπηρεσίες, άλλο εμφάνιση, το απλό πρόγραμμα είναι ο πάτος των υπηρεσιών, τι να λέμε τώρα..
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Εσύ ήξερες την κοπελιά, αλλά εγώ δεν ξέρω τις κοπελιές που φαντάζεσαι εσύ, οπότε άλλα λόγια να αγαπιόμαστε. Η θα μιλάμε με ονόματα η θα λέμε σαχλαμάρες, σε στούντιο για εμένα υπάρχουν 4 εκ τον όποιον λείπουν οι 2, ήθελα να δω αν έχουμε τα ίδια γούστα.

Τέλος, εγώ μίλησα αποκλειστικά και μόνο για εμφάνιση, δεν είπα είναι top επιλογή, άλλο υπηρεσίες, άλλο εμφάνιση, το απλό πρόγραμμα είναι ο πάτος των υπηρεσιών, τι να λέμε τώρα..
Εχεις μια ταση να τα ισοπεδωνεις ολα.Τεσπα οι αποψεις διυσταντε. Σου εδειξα τι σημαινει κορμαρα. Υπηρεσιες ολα μια χαρα ειναι στο 50ρικο τουλαχιστον οπου εχω παει εγω και δεν ειναι λιγες.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Δηλαδη αυτη δε σου αρεσει?
Έτσι έχεις βγάλει συμπεράσματα; Από φωτογραφίες; Δεν μπορούμε να συζητήσουμε φίλε μου σορρυ.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
το παλιο μου μυνημα στο παρεθεσα για να σου δειξω οτι ξερω την κοπελα που μου ειπες μονο που τη λενε diana οχι μπιανκα.Ισως πριν 5-6 χρονια
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Για να σου δειχνω τη φωτο που επελεξα σημαινει οτι την εχω δει απο κοντα και ειναι αυτο που βλεπεις απλα δεν εχει αυτο το smooth του fotoshop
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
το παλιο μου μυνημα στο παρεθεσα για να σου δειξω οτι ξερω την κοπελα που μου ειπες μονο που τη λενε diana οχι μπιανκα.Ισως πριν 5-6 χρονια
Πραγματικά δεν την λένε ούτε Μπιάνκα ούτε Ντιάνα αλλά δεν έχει καμία σημασία.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Για να σου δειχνω τη φωτο που επελεξα σημαινει οτι την εχω δει απο κοντα και ειναι αυτο που βλεπεις απλα δεν εχει αυτο το smooth του fotoshop
Οκ, τώρα μιλάς σωστά, δεν έχω δει την κοπέλα που μου έδειξες από κοντά, θα την δω και θα σου πω.

Στα συγκεκριμένα στούντιο βάζουν πολύ παραπλανητικές φωτογραφίες, την έχω πατήσει αρκετές φορές.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Οκ, τώρα μιλάς σωστά, δεν έχω δει την κοπέλα που μου έδειξες από κοντά, θα την δω και θα σου πω.

Στα συγκεκριμένα στούντιο βάζουν πολύ παραπλανητικές φωτογραφίες, την έχω πατήσει αρκετέ
Στα περισοτερα αυτο κανουν με φωτο που λες.Για εμενα αυτο ειναι το ΣΩΣΤΟ ΚΟΡΜΙ. Υπαρχουν ομως και αντρες που θελουν μπαμπατσικες η μεγαλες κωλαρες η βυζαρες τεραστιες η με κοιλιες ηηηηηηηηηη.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Στα περισοτερα αυτο κανουν με φωτο που λες.Για εμενα αυτο ειναι το ΣΩΣΤΟ ΚΟΡΜΙ. Υπαρχουν ομως και αντρες που θελουν μπαμπατσικες η μεγαλες κωλαρες η βυζαρες τεραστιες η με κοιλιες ηηηηηηηηηη.
Για εμένα το σωστό κορμί από τα άκρα των μαλλιών μέχρι τα νύχια των ποδιών είναι της Μπιάνκα και δεν υπάρχει περίπτωση να μου αρέσει περισσότερο η κοπέλα που μου έδειξες και δεν υπάρχει περίπτωση η κοπέλα που μου έδειξες να είναι ομορφότερη στο πρόσωπο, αυτά είναι γούστα όμως.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom