Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 239 άτομα (20 μέλη και 219 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
33
Like
29.366
Πόντοι
9.846
ISINAS και clonarius παρακαλώ δεν υπάρχει λόγος για τέτοια. Ο άτυπος νόμος που υπάρχει στους οίκους δεν αλλάζει. Τι εννοώ; Όλες μα όλες οι κοπέλες συμπεριφέρονται στον κάθε πελατη διαφορετικά. Σε εμένα π.χ. μπορει να με δει και να μη γουστάρει την αυρα μου, για 1002 λόγους να με φωλιάσει και με τον αμέσως επόμενο πελατη να δώσει ρεσιτάλ γαμησιου! Είναι διαχρονικη διαπίστωση και δεν τίθεται θέμα να με αμφισβητήσει κανένας! Το έχουμε δει σε ΟΛΕΣ τις κοπέλες και θα συνεχίσουμε να το βλέπουμε! Το βλέπουμε καθημερινά στις κριτικές! Τη μια μέρα κάποιες κοπέλες γαμιουνται χωρίς αυριο και την άλλη μέρα φωλιάζουν τους παντες!! Παράδειγμα η Ιζαμπέλα της Φωκαιας! Όταν ξεκίνησε έδινε ρεσιτάλ! Τώρα φωλιάζει τους παντες!! (Τυχαίο παράδειγμα αλλά αληθές).
Επίσης διορθώνω ένα λάθος που έκανα εκ παραδρομης και επιβεβαιώνω τον συναγωνιστή Ben Dover, όντως η Μαίρη και η Εβελίνα δουλευαν Αγίου Πετρου, και όχι Αγκύρας. Μπερδευτηκα με τα Α αν και ήθελα να γράψω Αγίου Πέτρου. Όσο για τότε που δουλευε Διδυμου δεν μπορώ να εκφράσω την άποψη μου γιατί δεν τις είχα πετυχει ποτε εκεί.
Για την ιστορία εγώ όσες φορές παιρνω την Εβελίνα παιρναω σουπερ! Να σεβεστε την κοπέλα που έχετε απέναντι σας για να παρετε το 100% των παροχών που προσφερει! Ισχύει σε όλα τα κορίτσια!
ΑΝΤΕ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!
ΜΗ ΦΑΓΩΝΕΣΤΕ ΡΕ 'ΣΕΙΣ!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Εσύ πριν λίγο δεν κλαψομούνισες που δεν σε άφησε να της το πιάσεις ρε φουκαρα; Τσάμπα έχασες το 20ρικο ρε μπατίρη… κρίμα με αυτά τα λεφτά θα μπορούσες να κάνεις μαθήματα ορθογραφίας… να ξεστραβωθείς και λίγο…
Παρερμηνεύεις τα όσα λέω !!! Είπα για χάιδεψε μουνακι και πίσω τρύπα …το τι κάνω εγώ είναι άλλο θέμα …. Ποτέ δεν παραπονέθηκα προσωπικά για εμένα ….
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Αδερφε συναγωνιστή Ισινα κι εγώ είμαι πολυ, μα παρα πολυ, επιλεκτικος σε ποια κοπέλα θα δώσω το πουλι μου να μπει σε στόμα ακα. Τον δίνω μόνο σε call και σε μια αντε δυο που δουλευουν σε οίκους. Τις έχω στανταρακια χρόνια και δεν έχω κολλήσει ποτε τίποτα!
Οι καχυποψίες και οι φόβοι σου έχουν βάση κι επίσης δεν μπορώ να σου δωσω άδικο. Σου δίνω, αντιθέτως, χίλια δίκια, αλλά θέλω κι εγώ να τον βρεξω και λίγο ακαποτα. Κι ας υπάρχει ρίσκο. Τι να κάνουμε.... ; Ευχομαι να μην την πληρωσω ποτέ....! Κατουρημα αμέσως μετά από την πιπα και Άγιος ο Θεός.... Με τις πιθανοτητες παιζουμε και όσο μπορουμε τις ρίχνουμε...
Σε παραδέχομαι έτσι όπως τα λες είναι ..!! Υπάρχει μεγάλο ρίσκο μόνο όσο αγορά μύκητες και γενικά δερματικά θέματα …το μόνο που καταλήγω είναι πως θα μπορούσαν να πάρουν πιο δυνατά μέτρα πχ πιο δυνατά φάρμακα πχ χεξαλεν …. Και ντετολ σαπουνάκι και όχι απλά καυτό νερό στα χυμένα στήθια …
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
ISINAS και clonarius παρακαλώ δεν υπάρχει λόγος για τέτοια. Ο άτυπος νόμος που υπάρχει στους οίκους δεν αλλάζει. Τι εννοώ; Όλες μα όλες οι κοπέλες συμπεριφέρονται στον κάθε πελατη διαφορετικά. Σε εμένα π.χ. μπορει να με δει και να μη γουστάρει την αυρα μου, για 1002 λόγους να με φωλιάσει και με τον αμέσως επόμενο πελατη να δώσει ρεσιτάλ γαμησιου! Είναι διαχρονικη διαπίστωση και δεν τίθεται θέμα να με αμφισβητήσει κανένας! Το έχουμε δει σε ΟΛΕΣ τις κοπέλες και θα συνεχίσουμε να το βλέπουμε! Το βλέπουμε καθημερινά στις κριτικές! Τη μια μέρα κάποιες κοπέλες γαμιουνται χωρίς αυριο και την άλλη μέρα φωλιάζουν τους παντες!! Παράδειγμα η Ιζαμπέλα της Φωκαιας! Όταν ξεκίνησε έδινε ρεσιτάλ! Τώρα φωλιάζει τους παντες!! (Τυχαίο παράδειγμα αλλά αληθές).
Επίσης διορθώνω ένα λάθος που έκανα εκ παραδρομης και επιβεβαιώνω τον συναγωνιστή Ben Dover, όντως η Μαίρη και η Εβελίνα δουλευαν Αγίου Πετρου, και όχι Αγκύρας. Μπερδευτηκα με τα Α αν και ήθελα να γράψω Αγίου Πέτρου. Όσο για τότε που δουλευε Διδυμου δεν μπορώ να εκφράσω την άποψη μου γιατί δεν τις είχα πετυχει ποτε εκεί.
Για την ιστορία εγώ όσες φορές παιρνω την Εβελίνα παιρναω σουπερ! Να σεβεστε την κοπέλα που έχετε απέναντι σας για να παρετε το 100% των παροχών που προσφερει! Ισχύει σε όλα τα κορίτσια!
ΑΝΤΕ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!
ΜΗ ΦΑΓΩΝΕΣΤΕ ΡΕ 'ΣΕΙΣ!
Καλή βδομάδα συναγωνηστη , εγώ δεν φαγώνομαι ο κλοναρακος πάντα σε ότι και αν γράψω επιτίθεται λεκτικά εναντίων μου με πρόσχημα την κακή γραφή μου , ποτέ δεν σύμφωνη σε τίποτε μαζί μου ..ενώ στην ουσία έχουμε το ίδιο σκεπτικό …. Και την ίδια πονηριά σε πολλά θέματα … είμαστε πως να το πω 2 διαφορετικοί κόσμοι αλλά με εξίσου κοφτερό μυαλό ..ο ένας (εγώ) το χρησημοποιο για καλό ( ενημερώνω συναδέλφους πάντα για καλό και προς όφελος τους είτε αυτό σημαίνει υγεία είτε για να περάσουν καλά ) πάντα χρησημοπιηντας δικές μ εμπειρίες χωρίς να είμαι παρτακιας ειδικά σε κάτι κοινό ( τις τανες ) !! Ο άλλος το χρησημοποιει για κακό δηλαδή κρατά για πάρτυ του καλές εμπειρίες χωρίς να λέει λεπτομεριες ….. και μολης κάποιος βγει να πει ΑΛΗΘΕΙΕΣ μέσα από δικά του βιώματα σπεύδει να τον κατασπαράξει λεκτικά με χίλιες 2 λέξεις ( ναι είναι καλός σε αυτό )…. Με σκοπό να αποπροσανατόλισει την κουβέντα …..διότι δεν το αντέχει ο εγωισμός του ….. Σιγά μην τον νοιάζει για τις κοπέλες ….Τέλος εγώ ο ίδιος έχω βάλει κολοχερο με την καλή εννοια πάντα και σε φίλους αλλά και σε κοπέλες στο να προσέχουν με τι μπλέκουν θέλει πολύ προσοχη!! Εγω είμαι αρσενικό παλαιας κοπής και τα λέω χύμα αλλά και με ευγένεια !!! Όπως και να έχει πάμε παρακάτω καλημέρα καλά γαμησια και μακρυά από τον κορονοιο !!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Γιατί μαλώνετε ? ....ποιος καταφέρνει πιο πολύ με την Εβελίνα ! ή με κάθε κοπέλα αν περνάει καλά μαζί της ή το δίνει κάτι πάρα πάνω !!! Μήπως κάποιοι που δεν γράφουν αλήθεια κερδίζουν μέσα στα δωμάτια και δεν τα λένε !!
Τι ακριβός να κερδίσεις ;; Να σε κάνει ότι θέλει και να είσαι το πουτανακι εσυ τι πουτανας ;; Μου έχει τύχει κοπέλα με την πρώτη φορά να της κάνω τα πάντα επηδη με άφησε και μου έχει τύχει χρόνια πελάτης σε κάποια όλα με το σταγονόμετρο !!!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
33
Like
29.366
Πόντοι
9.846
Σε παραδέχομαι έτσι όπως τα λες είναι ..!! Υπάρχει μεγάλο ρίσκο μόνο όσο αγορά μύκητες και γενικά δερματικά θέματα …το μόνο που καταλήγω είναι πως θα μπορούσαν να πάρουν πιο δυνατά μέτρα πχ πιο δυνατά φάρμακα πχ χεξαλεν …. Και ντετολ σαπουνάκι και όχι απλά καυτό νερό στα χυμένα στήθια …
Να ξέρεις παντως ότι και το Listerine κάνει δουλειά. Αν βαζανε Hexalen μετά από κάθε πιπα θα τα είχανε κάψει όλα! Εδώ οι οδηγίες του Hexalen λένε να μην το χρησιμοποιούμε πανω απο 3 μερες πρωι μεσημερι βραδυ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Να ξέρεις παντως ότι και το Listerine κάνει δουλειά. Αν βαζανε Hexalen μετά από κάθε πιπα θα τα είχανε κάψει όλα! Εδώ οι οδηγίες του Hexalen λένε να μην το χρησιμοποιούμε πανω απο 3 μερες πρωι μεσημερι βραδυ.
Οκ οκ θες να δικαιολογήσεις , αλλά θα σου πω πως σε καταστάσεις έκτακτες χρησιμοποιήστε πολύ πιο συχνά γίνεται αυτό !!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.185
Πόντοι
46.232
και αυτές εδώ οι Κριτικές για ποια είναι;

Από Αγκύρας άρχισε και Διδύμου 20 έχει δουλέψει και Αγίου Πέτρου 7 και Αχαρνών 85 και έχει πολλά χρόνια εδώ, ψάξε πρώτα τις πηγές σου γιατί εκτίθεσαι.
Τώρα, αν εννοείς την Άγκυρα της Τουρκίας..... πάω πάσο
Στην Άγκυρα και γω νομίζω δεν έχει δουλέψει ???
Από Αγκυρας 12β ξεκίνησε όντως.
μάλιστα είχα τη τιμή να είμαι από τους πρώτους πελάτες της και ο πρώτος που έγραψα κριτική γι αυτήν
 
Τελευταία τροποποίηση:

mrkaza

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2018
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
20
Αυτό με το ότι μπορεί να έχει τα δικά της και να σε φολιάσει ισχύει.

Εγώ έφαγα φόλα με στανταρακι μου αλλά εν μέρει έφταιγα και εγώ καθώς μου λέει καιρό έχω να σε δω .

Της λέω ότι πέρασα Covid και δεν μου φταις σε τίποτα περίμενα 15 ημέρες για να είσαι ασφαλής … κατάλαβε μονο το ότι ήμουν άρρωστος και ηταν το ποιο αποστειρωμένο Ever .
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.032
Πόντοι
5.946
το βράδυ που κοιμήθηκα, ονειρεύτηκα... ήμασταν σε μια τάξη συμμαθητές ο Χυσίνας κι εγώ ο Χόρχεκαβλάρες γνωστός στο γυμνάσιο και με το παρατσούκλι Κλωνάριους... τον Χυσίνα τον είχε βάλει μπροστά πρώτο θρανίο η κυρια καθηγήτρια Εβελίνα γιατί έκανε συνεχώς φασαρία δεν πρόσεχε και ήταν τελείως μα τελείως ανορθόγραφος...
Την κύτταζε λάγνα ο Χυσίνας πίσω από κα΄τι πατομπούκαλα που φορούσε γιατί δεν έβλεπε τίποτα ο γκάβακας και ψιθύριζε μέσα από τα άπλυτα του δόντια με το βρωμερό του χνώτο... "μα γιατί κυρία Εβελίνα δεν μου αφήνετε να σας πιάσω το μουνάκι",
η καθηγήτρια χαμήλωσε το βλέμμα επικριτικά και με ήρεμη φωνή του απάντησε, "Χυσίνα κουτό αγόρι...μην έχεις ψευδαισθήσεις... πρώτα θα μάθεις να χρησιμοποιείς σωστά την γλώσσα!", "και επειδή κάνεις βρώμικες σκέψεις θα πλένεις το στόμα σου με Χεξαλέν κάθε φορά που παίρνεις τσιμπούκια από τους συμμαθητές σου", "θα μπορούσες να είσαι καλό παιδί σαν τον Κλωνάριους με το κοφτερό μυαλό και μία μέρα να του μοιάσεις.... αλλά μέχρι τότε θέλει πολλή προσπάθεια μικρέ και ανόητε Χυσίνα...."
Ξύπνησα με ένα χαμόγελο... την ώρα που έφτιαχνα καφέ, μου ήρθε σαν φλασιά η εικόνα του Χυσίνα να κάνει πλύσεις με Χεξαλέν... και να έχει πάρει ένα γυαλόχαρτο και να τρίβει την καράφλα του προσπαθώντας να ακονίσει το μυαλό του...
Καλή εβδομάδα...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.032
Πόντοι
5.946
επιβεβαιώνω τον συναγωνιστή Ben Dover, όντως η Μαίρη και η Εβελίνα δουλευαν Αγίου Πετρου, και όχι Αγκύρας.
ήταν μια εποχή που τα Αγκύρας είχαν τις ίδιες κοπέλες με το Διδύμου 20...
την Εβελίνα την έχω πάρει και στα δύο της Αγκύρας, στο Διδύμου 20 και στο 22 ισόγειο, στο Αχαρνών 85 στο Αγίου Πέτρου και τέλος στο Περγάμου 1. Αν ξέχασα κάποιο ο ΝΣμύρνης θα συμπληρώσει...
αλλά τι να κάνεις έχουμε και κάποιους ερασιτέχνες που αρχίσαν να γαμάνε πέρισυ και έχουν την εντύπωση πως δεν υπήρχε τίποτα πριν απ' αυτούς...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.185
Πόντοι
46.232
το βράδυ που κοιμήθηκα, ονειρεύτηκα... ήμασταν σε μια τάξη συμμαθητές ο Χυσίνας κι εγώ ο Χόρχεκαβλάρες γνωστός στο γυμνάσιο και με το παρατσούκλι Κλωνάριους... τον Χυσίνα τον είχε βάλει μπροστά πρώτο θρανίο η κυρια καθηγήτρια Εβελίνα γιατί έκανε συνεχώς φασαρία δεν πρόσεχε και ήταν τελείως μα τελείως ανορθόγραφος...
Την κύτταζε λάγνα ο Χυσίνας πίσω από κα΄τι πατομπούκαλα που φορούσε γιατί δεν έβλεπε τίποτα ο γκάβακας και ψιθύριζε μέσα από τα άπλυτα του δόντια με το βρωμερό του χνώτο... "μα γιατί κυρία Εβελίνα δεν μου αφήνετε να σας πιάσω το μουνάκι",
η καθηγήτρια χαμήλωσε το βλέμμα επικριτικά και με ήρεμη φωνή του απάντησε, "Χυσίνα κουτό αγόρι...μην έχεις ψευδαισθήσεις... πρώτα θα μάθεις να χρησιμοποιείς σωστά την γλώσσα!", "και επειδή κάνεις βρώμικες σκέψεις θα πλένεις το στόμα σου με Χεξαλέν κάθε φορά που παίρνεις τσιμπούκια από τους συμμαθητές σου", "θα μπορούσες να είσαι καλό παιδί σαν τον Κλωνάριους με το κοφτερό μυαλό και μία μέρα να του μοιάσεις.... αλλά μέχρι τότε θέλει πολλή προσπάθεια μικρέ και ανόητε Χυσίνα...."
Ξύπνησα με ένα χαμόγελο... την ώρα που έφτιαχνα καφέ, μου ήρθε σαν φλασιά η εικόνα του Χυσίνα να κάνει πλύσεις με Χεξαλέν... και να έχει πάρει ένα γυαλόχαρτο και να τρίβει την καράφλα του προσπαθώντας να ακονίσει το μυαλό του...
Καλή εβδομάδα...
καλημέρα, γέλασα.
Οκ όμως δε νομίζω ότι έχει νόημα να συνεχίζεται το μεταξύ σας. Πάντως και ο ISINAS ήταν από τους πρώτους που είχαν γράψει κριτική για την Εβελινα το 2013
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.032
Πόντοι
5.946
στον Κανόν90 αναφερόμουν που έσκισε τα ρούχα του πως η Εβελίνα δεν έχει δουλέψει στην Αγκύρας...
αλλά τι ψάχνεις... μπορεί να μην ξέρει καν την Αγκύρας ο νιούφης...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.185
Πόντοι
46.232
στον Κανόν90 αναφερόμουν που έσκισε τα ρούχα του πως η Εβελίνα δεν έχει δουλέψει στην Αγκύρας...
αλλά τι ψάχνεις... μπορεί να μην ξέρει καν την Αγκύρας ο νιούφης...
αυτόςέχει πρόβλημα γενικά απ ότι έχω καταλαβει
 

aris l

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2022
Μηνύματα
26
Like
22
Πόντοι
0
καλημερα καινουργιος στο σαιτ παλιος στο αθλημα σας διαβαζω χρονια πολυ χρησιμες ενημερωσεις
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.032
Πόντοι
5.946
καλημέρα, γέλασα.
Οκ όμως δε νομίζω ότι έχει νόημα να συνεχίζεται το μεταξύ σας. Πάντως και ο ISINAS ήταν από τους πρώτους που είχαν γράψει κριτική για την Εβελινα το 2013
και μάλιστα κριτική ανορθόγραφη τελείως τύπου είμαι Αλμπάνο και ντεν τα μιλάω καλά τα Ελλίνικος αλλά...
Διθυραμβική! Σταζει μέλι ο Χυσίνας και όχι χύσι στην περίσταση...
κάτι παίχτηκε μεταξύ τους... κάπου στράβωσε το καυλί...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ISINAS

aris l

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2022
Μηνύματα
26
Like
22
Πόντοι
0
σε πια μπουρδελα φυλης και δυδιμου πρωινη βαρδια παιζουν δυο γυναικες
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Η Εβελίνα θα χεστεί στο τάληρο με τόση διαφήμιση......μη τρελαινεστε ρε σεις......ότι θέλει ας κάνει η κοπέλα..σε όποιον γουστάρει θα τα καταπίνει...σε όποιον γουστάρει θα βάζει Καπότα στο πουλί....συνήθως είναι δοτική στους μόνιμους πελάτες της και σε όσους είναι πεντακάθαροι... και ευγενικοί.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Καινούργιο κομμάτι στο Μετάξι, ξέρει κανείς πού εργάζεται;

1642415418645.png
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom