Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 180 άτομα (23 μέλη και 157 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.179
Πόντοι
46.232
η Εβελίνα είναι επιλεκτική στις υπηρεσίες της, όντας πελάτης της εδώ και πολλά χρόνια από τότε που άρχισε στην Αγκύρας, πολύ πριν βάλει το πορνόβυζο, τότε που είχε μόνο ένα ταττού, ένα φτερό στον πήχη του χεριού, απολαμβάνω την φούλ έκδοση του προγράμματος, ακα πίπα, 69, βαθειά παρατεταμένα γλωσσόφιλα και βέβαια το υπέροχο δροσιστικό (βλέπε λίστεριν) στριφογυριστό τελειωτικό στο στόμα τσιμπούκι... μία φορά και μοναδική με είχε αφήσει να μπώ για πολύ λίγο και στο κωλαράκι της... αλλά πολύ σύντομα μου ζήτησε να βγώ...
αυτά περί πουτσίλας και χυσίλας στο στόμα στις 50+ φορές που την έχω πάρει δεν τα έχω συναντήσει ποτέ... και μάλλον ως κακόβουλη επίθεση πρέπει να τα χαρακτηρίσω...
επίσης το δυσκολώτερο για την Εβελίνα δεν είναι η ακα πίπα αλλά το γλωσσόφιλο...
δε μπορώ παρά να συμφωνήσω
One Hundred Percent GIF by NeighborlyNotary®
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
Το πρωί πήγα Περγάμου να δω τις πρωινές .... Στο ισόγειο ήταν η Νάνσυ της συνομοταξίας των δήθεν Κινέζων που είναι ταυλαντ και τα γνωστά πρόγραμματα. Η Νάνσυ είναι ίδιο ύψος με την Μια (1,50) η Μομο του Αχαρνών 85 μαύρο μαλλί ίσιο μακρύ . Πιστεύω δεν αξίζουν αυτά τα λεφτά ούτε για στούντιο επίπεδο . Ελπίζω να μην ανεβάσουν το κασέ της περιοχής γιατί θα έχουμε δράματα.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
33
Like
29.360
Πόντοι
9.846
η Εβελίνα είναι επιλεκτική στις υπηρεσίες της, όντας πελάτης της εδώ και πολλά χρόνια από τότε που άρχισε στην Αγκύρας, πολύ πριν βάλει το πορνόβυζο, τότε που είχε μόνο ένα ταττού, ένα φτερό στον πήχη του χεριού, απολαμβάνω την φούλ έκδοση του προγράμματος, ακα πίπα, 69, βαθειά παρατεταμένα γλωσσόφιλα και βέβαια το υπέροχο δροσιστικό (βλέπε λίστεριν) στριφογυριστό τελειωτικό στο στόμα τσιμπούκι... μία φορά και μοναδική με είχε αφήσει να μπώ για πολύ λίγο και στο κωλαράκι της... αλλά πολύ σύντομα μου ζήτησε να βγώ...
αυτά περί πουτσίλας και χυσίλας στο στόμα στις 50+ φορές που την έχω πάρει δεν τα έχω συναντήσει ποτέ... και μάλλον ως κακόβουλη επίθεση πρέπει να τα χαρακτηρίσω...
επίσης το δυσκολώτερο για την Εβελίνα δεν είναι η ακα πίπα αλλά το γλωσσόφιλο...
Ακριβώς τις ίδιες εμπειρίες φίλε με την κοπέλα. Κι εγώ είμαι πελατης της από το Άγκυρας.
 

OMSA20

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2021
Μηνύματα
209
Like
3.209
Πόντοι
441
Το πρωί πήγα Περγάμου να δω τις πρωινές .... Στο ισόγειο ήταν η Νάνσυ της συνομοταξίας των δήθεν Κινέζων που είναι ταυλαντ και τα γνωστά πρόγραμματα. Η Νάνσυ είναι ίδιο ύψος με την Μια (1,50) η Μομο του Αχαρνών 85 μαύρο μαλλί ίσιο μακρύ . Πιστεύω δεν αξίζουν αυτά τα λεφτά ούτε για στούντιο επίπεδο . Ελπίζω να μην ανεβάσουν το κασέ της περιοχής γιατί θα έχουμε δράματα.
πέρασα και γω , πρόγραμματα με 30 με 50 και με 60 , για γέλια και για κλάματα, λέω στην παρουσιαστρια Εβελινα τι ώρα, έκανε πως δεν καταλαβαινε, μεταβολή μαρς
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Καλά εκεί στο Αχαρνών 85 και Περγάμου ισόγειο δε πάνε καθόλου καλά...έχουν τιμές στούντιο με παρουσίες ΟΤΙΝΑΝΑΙ....αλλά για να υπάρχουν εκεί τόσες βδομάδες κάποιοι πάνε και τα σκάνε..δεν εξηγείται αλλιώς...
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
253
Like
841
Πόντοι
81
Εγω θα δώσω 4 στανταράκια για αυτη τη περίοδο.

1. Αλεξανδρα Χωματιανού 11 κάτω πάνω καλές υπηρεσιες μέσα - ξανθιά με καλή εμφάνιση. Βαρδια 5-12

2. Σαβινα Βέρ...
Όντως πολύ καλές υπηρεσίες και ωραίο κορμί
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
πέρασα και γω , πρόγραμματα με 30 με 50 και με 60 , για γέλια και για κλάματα, λέω στην παρουσιαστρια Εβελινα τι ώρα, έκανε πως δεν καταλαβαινε, μεταβολή μαρς
Ούτε εγώ κατάλαβα τι την ρώτησες τύπε !! Όταν λες τι ώρα ;;τι εννοείς ;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
η Εβελίνα είναι επιλεκτική στις υπηρεσίες της, όντας πελάτης της εδώ και πολλά χρόνια από τότε που άρχισε στην Αγκύρας, πολύ πριν βάλει το πορνόβυζο, τότε που είχε μόνο ένα ταττού, ένα φτερό στον πήχη του χεριού, απολαμβάνω την φούλ έκδοση του προγράμματος, ακα πίπα, 69, βαθειά παρατεταμένα γλωσσόφιλα και βέβαια το υπέροχο δροσιστικό (βλέπε λίστεριν) στριφογυριστό τελειωτικό στο στόμα τσιμπούκι... μία φορά και μοναδική με είχε αφήσει να μπώ για πολύ λίγο και στο κωλαράκι της... αλλά πολύ σύντομα μου ζήτησε να βγώ...
αυτά περί πουτσίλας και χυσίλας στο στόμα στις 50+ φορές που την έχω πάρει δεν τα έχω συναντήσει ποτέ... και μάλλον ως κακόβουλη επίθεση πρέπει να τα χαρακτηρίσω...
επίσης το δυσκολώτερο για την Εβελίνα δεν είναι η ακα πίπα αλλά το γλωσσόφιλο...
Το πιο δύσκολο είναι το γλωσσοφιλο ; Με έκανες και γέλασα ..όπως και να έχει σε αφήνω με τις ψευδεσθησεις σου ..
 
  • Like
Αντιδράσεις: OMSA20

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
411
Κριτικές
6
Like
2.232
Πόντοι
481
Πρίν από λίγο γύρισα από το Μεταξουργείο. Η κατάσταση ΧΑΟΤΙΚΗ.... Κολωνού... Ιάσωνος...Μεγαλεκου.... νόμιζες ότι βρίσκεσαι στα παζάρια του Σχιστού και του Πειραιά....ΧΑΜΟΣ...!!!

Όλα τα δωμάτια γεμάτα....και στο σαλόνι 10 - 15 άτομα να περιμένουν....σε κάποια οι τσατσαδες διωχναν τον κόσμο... γιατί από τα μπουλούκια:grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug: φρακαρανε οι πόρτες...!!!?????

Ξενέρωσα?....και σηκώθηκα και έφυγα...!!!!

Δεν είναι να πατάς το πόδι σου εκεί Κυριακή....ΜΟΝΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ....!!!!!!:woldman:
Το ίδιο γινόταν χτες βραδυ φυλής και περιξ από νωρίς. και μολις εκλεισαν τα κλαμπ οι πιτσιρικαδες αλώνιζαν, μπουλούκια το ενα μετά το αλλο.
μετρησα στο σαλόνι πάνω απο δεκαπεντε ατομα , μεχρι και εξω στις σκαλες.
αλλος περίμενε μια ωρα μεχρι να ερθει η σειρά του

καποιες κοπελες εφαγαν ανελέητο πελέκημα για ωρες, non stop
και μετά από τοση αναδουλειά τον τελευταίο καιρό καποιες σίγουρα κλάταραν
εβγαλαν βεβαια μεροκάματο για τρεις μέρες...

αναρωτιέμαι γιατί δεν σταματάνε ή δεν κλείνουν το φως όταν γινεται αυτός ο κακός χαμός... τοση πια μανία μην χάσουν μερικά εικοσάρικα?..
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.899
Πόντοι
27.261
καθημερινες που ειναι αδεια, δε σας αρεσει και δεν πατε.
σουκου που γινεται της καριολας, παλι δε σας αρεσει γιατι δε χωρατε να μπειτε.
:confused:
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Πέρασμα προηγουμενως στο Φωκαιας 24 για την Ειρήνη,Ρωσιδα, ψηλη καστανή κοπέλα με πιασιματα... όχι το κατι ιδιαίτερο απλά ήθελα να γαμησω κατι καινούριο.
Μπαίνει μέσα στο δωμάτιο ευδιαθετη, με το χαμόγελο της και νάζι.
Ηθελε αγκαλιές και φιλάκια, ήθελε στοργή το κορίτσι, της τα έδωσα απλόχερα κι έβαλα τον υμνο της σοβιετικής ένωσης να παίζει στο κινητό. Καραγούσταρε, εύγε!
Ξεκινησε μια ακάπελη πίπα στα γόνατα, το παλεύει αλλα δεν μπορω να πω ότι εχει ταλέντο, νομίζει ότι με τον γρήγορο και μονότονο ρυθμό θα μας χαρίσει ηδονή, αμ δε, πρέπει να πάρει μαθήματα από καμια Ρωσιδα μιλφ, δεν είναι πράματα αυτα.
Έβαλε σκούφο, σηκώθηκε και την γαμησα στα όρθια, από ο,τι κατάλαβα της αρεσε, φαινόταν από τις γκριμάτσες της στον καθρέφτη όπου κρατιόταν. Την ξάπλωσα στο κρεβάτι να την γαμησω σε ιεραποστολικο, εκεί είναι σκέτη θλίψη, κρατάει κλειστα τα πόδια της και παράλληλα βαζει το δάχτυλο πάνω στο μουνι ώστε να μη μπει όλος. Ας την εγαμησω στα 4 λεω, αμ δε, ουτε εκεί το έχει, στραβοκαθεται να μη μπει όλος βάζει και το δάχτυλο επάνω στο μουνι το οποιο της το πήρα και της το έβγαλα με τρόπο.
Εκει ξεκινησα και το δυνατό σφυροκοπημα, διότι δεν γινόταν αλλιώς, και έτσι μετά από λίγο έχυσα.
Δεύτερη φορά δεν θα ξανά υπάρξει, δυστυχώς δεν σου αφήνει κατι για να θυμάσαι.
Είναι ευγενικό κορίτσι και δεν βιάζεται αλλά τα κολπάκια ώστε να μη μπει όλος δεν μαρεσαν.
Απο μένα είναι οχι.
Να περνάτε καλά:hi:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Ακριβώς τις ίδιες εμπειρίες φίλε με την κοπέλα. Κι εγώ είμαι πελατης της από το Άγκυρας.
Δηλαδή αν πας βράδυ πριν το τέλος της βάρδιας πιστεύεις πως μετά από 50 ακα τσιμπουκια το σώζει με ένα απλό λιστεριν ;; Όχι και οσμές αναδύονται και οι μύκητες κάνουν πάρτι !!! Αυτά τα κάνει εύκολα το έχει η κοπέλα και γλωσσόφιλα ακόμα και ο Κύκλωπας να είσαι και ακα τσιμπουκι τελειωτικό … Για βαλτής χέρι στο μουνακι να δούμε θα κάτσει ;; Για χάιδεψε κολοτρυπηδα τολμάς ;
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.032
Πόντοι
5.946
Το πιο δύσκολο είναι το γλωσσοφιλο ; Με έκανες και γέλασα ..όπως και να έχει σε αφήνω με τις ψευδεσθησεις σου ..
Μόνος σου είσαι στην παραίσθηση χθεσινέ…
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ISINAS

OMSA20

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2021
Μηνύματα
209
Like
3.209
Πόντοι
441
Το πιο δύσκολο είναι το γλωσσοφιλο ; Με έκανες και γέλασα ..όπως και να έχει σε αφήνω με τις ψευδεσθησεις σου ..
έτσι ακριβώς είναι φιλε , τα δίνει απλοχερα, υποψιάζομαι ότι έχει να κάνει με την καθαριότητα του πελάτη
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
Φωκαίας 27 στο κάτω η Εμμανουέλα με ελεύθερο και τελειωτικό
στο 19 η μιλφ Ρίτα με ελεύθερο τελειωτικό και αυτή. κάθισε δίπλα μου και μου ζήταγε η τσατσά να πιάσω τις βυζάρες της για να με κάνει να περάσω
στο 17 πάνω η Τζένη ωραίο μουνί αλλά κρυόπλασμα
στο 17 κάτω η Μικαέλα το καλύτερο τσιμπούκι σύμφωνα με την τσατσά Εύα...
κατέθεσα στην Ηλέκτρα αφού της άνοιξα την ροδέλα μια και ήμουν ο πρώτος για σήμερα που την πήρα από τον κώλο. το τραγικό είναι ότι στο συγκεκριμένο σπίτι βάζουν Πάκηδες αβέρτα στα δωμάτια
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom