Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 188 άτομα (22 μέλη και 166 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
33
Like
29.360
Πόντοι
9.846

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
43
Like
8.672
Πόντοι
1.936
Αν θυμάστε την Αναστασία τη μελαχρινή τούμπανη λαδοκόρη από το Συγγρού 108, πλέον έχει υποβαθμιστεί στο Μαραθώνος δεξιά. Εθεάθη χτες το απόγευμα σε βό

Πάντως όσες φορές έχω παει Φιλιππιδου ή Φωκαιας υπόγειο για τσάρκα κι έχω πετυχει Καρολίνα παντα μυριζε στοματικό διάλυμα. Πολυ πολυ θετικό αυτό. Δεν την έχω δοκιμάσει, αλλά λέω αυτό που έχω διαπιστώσει.
Προτεινεται ανεπιφυλακτα.Ουτε κλεβει χρονο ουτε στις στασεις,το τσιμπουκι της πολυ καλο και αν κανεις και μερικες εμφανισεις και γινεις πελατης σε προσεχει παραπανω.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
33
Like
29.360
Πόντοι
9.846
Εγώ τώρα τελευταία την βλέπω πρωινη βαρδια, και αν δεν κάνω λάθος η πρωινη βαρδια στα 11αρια της Φιλιππιδου ανοίγουν 09:00 και όχι 10:00 ή 11:00 που ανοίγουν τα υπόλοιπα της περιοχης. Ας με επιβεβαιώσει ο αρχιμυστης Σμυρνης.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Χριστινα Καζακστάν.τι μουνι υπέρ όπλο ήταν αυτό????,τι γαμησι έκανε???
Δεν υπήρχε κάτι καλύτερο από την Χριστίνα !! Ειδικά την τελευταία 5ετια της δουλειάς της είχε γίνει τόσο έμπειρη και ταυτόχρονα διατηρούσε αυτή την ανεμελιά της ..εκρηκτικός συνδιασμο σ … εισουν άνετος μαζί της … δεν έκανε ρομποτικό προγραμμα αλλά κάθε φορά σε άφηνε να αυτό σχεδιάζεις …αστα τύπε ότι και να λέμε έφυγε …για πάντα …
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
33
Like
29.360
Πόντοι
9.846
Η Λίζα από Φιλιππίδου κάνει το πιο βαθύ κ κορυφαίο τσιμπούκι αν έκανε κ τελειωτικό στόμα θα ήταν επος
Επιλεκτικά κάνει ακόμα τελειωτικό.... Το αποφασίζει την ώρα της συσπασης πριν την εκτόνωση.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
33
Like
29.360
Πόντοι
9.846
Συνήθως απόγευμα, Περγάμου 1.
Επίσης μια συμβουλή, επειδή είσαι νεο μέλος, καλο ειναι πριν ρωτάς κάτι να κάνεις μια αναζήτηση 15 με 20 σελίδες πισω. Έτσι λύνονται πολλες αποριες. Μην τα περιμενουμε όλα στο πιατο. Συμβουλευτικά στο λέω αδερφέ. Εγώ αυτό κάνω, κι αν δεν βρω κάτι τότε ρωτάω. Για την Εβελίνα έχουν ανοίξει πολλες θετικές συζητήσεις και παλια αλλά και πολυ προσφατα. Επίσης η απάντηση που σου έδωσα την γνωρίζουν και οι πετρες. Εσυ από τον πλανητη Άρη ήρθες; Καλημερα και καλή Κυριακή! (και μια συμβουλή ακόμα, προσεχε γιατί αν πας στη Βασίλισσα Εβελίνα και δεν είσαι περιποιημενος και απαστραπτων θα σε στείλει η Τσα από εκεί που ήρθες) .
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Συνήθως απόγευμα, Περγάμου 1.
Επίσης μια συμβουλή, επειδή είσαι νεο μέλος, καλο ειναι πριν ρωτάς κάτι να κάνεις μια αναζήτηση 15 με 20 σελίδες πισω. Έτσι λύνονται πολλες αποριες. Μην τα περιμενουμε όλα στο πιατο. Συμβουλευτικά στο λέω αδερφέ. Εγώ αυτό κάνω, κι αν δεν βρω κάτι τότε ρωτάω. Για την Εβελίνα έχουν ανοίξει πολλες θετικές συζητήσεις και παλια αλλά και πολυ προσφατα. Επίσης η απάντηση που σου έδωσα την γνωρίζουν και οι πετρες. Εσυ από τον πλανητη Άρη ήρθες; Καλημερα και καλή Κυριακή! (και μια συμβουλή ακόμα, προσεχε γιατί αν πας στη Βασίλισσα Εβελίνα και δεν είσαι περιποιημενος και απαστραπτων θα σε στείλει η Τσα από εκεί που ήρθες) .
Cclein από την κορφή ως τα νύχια .. παπούτσι λουστρίνι … κοστούμι μαύρο γραβάτα … μαλλί με τζελ … καλή κοπή νυχιών … καλό ξύρισμα κόντρα … παντού και πάνω και κάτω … και πέρασες τύπε !!
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.039
Like
6.577
Πόντοι
1.056

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
33
Like
29.360
Πόντοι
9.846
Cclein από την κορφή ως τα νύχια .. παπούτσι λουστρίνι … κοστούμι μαύρο γραβάτα … μαλλί με τζελ … καλή κοπή νυχιών … καλό ξύρισμα κόντρα … παντού και πάνω και κάτω … και πέρασες τύπε

Επισης πριν μπεις πρέπει να μασήσεις 350 τσίκλες τρι Τεντ μέντα και να μην καπνίσεις καθόλου
Ψωφας για μασάλι ρε καριολη άντρα πρωι πρωι... :2funny: :*
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
411
Κριτικές
6
Like
2.232
Πόντοι
481
Να προσθεσω χτες οτι στη μεταμεσονύχτια βαρδια επισκεφτηκα το Φιλιππιδου 12 πάνω ψάχνοντας τη Τζούλια. Πληροφορήθηκα από την υπηρεσία πως δυστυχώς έχει σταματήσει.
Στο σαλόνι ήμασταν 5-6 άτομα περιμένοντας να δουμε την κοπέλα. Δεν θυμάμαι το όνομα.
Ημουν ο μονος που φορούσε μασκα.
Βγήκε απο το δωμάτιο η κοπέλα και άρχισε το καβλαντισμα αν θα περάσουμε στο δωμάτιο κλπ..
Καποια στιγμη απευθυνόμενη σε μένα είπε "εσύ θα πάθεις κάτι αν περάσεις μαζί μου", προφανώς ειρωνευόμενη το γεγονός πως φορούσα μάσκα.
Τα σχόλια δικά σας.
 

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.885
Πόντοι
1.431
Να προσθεσω χτες οτι στη μεταμεσονύχτια βαρδια επισκεφτηκα το Φιλιππιδου 12 πάνω ψάχνοντας τη Τζούλια. Πληροφορήθηκα από την υπηρεσία πως δυστυχώς έχει σταματήσει.
Στο σαλόνι ήμασταν 5-6 άτομα περιμένοντας να δουμε την κοπέλα. Δεν θυμάμαι το όνομα.
Ημουν ο μονος που φορούσε μασκα.
Βγήκε απο το δωμάτιο η κοπέλα και άρχισε το καβλαντισμα αν θα περάσουμε στο δωμάτιο κλπ..
Καποια στιγμη απευθυνόμενη σε μένα είπε "εσύ θα πάθεις κάτι αν περάσεις μαζί μου", προφανώς ειρωνευόμενη το γεγονός πως φορούσα μάσκα.
Τα σχόλια δικά σας.
Φιλιππιδου 11 μηπως;
 

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
403
Like
2.226
Πόντοι
441
Καλησπέρα & καλή Κυριακή!!Επειδη δεν μπορώ να γράψω κριτικές γράφω εδώ ..
Κυριακή σήμερα ,ήπιαμε το καφεδάκι μας, κάναμε το μπανακι μας και οι καβλες βαρεσαν κόκκινο είπα να επισκεφθώ ύστερα από καιρό τον συγκεκριμένο οίκο..
Πρόκειται για το Χωματιανου 11β που βρίσκεται η πολυσυζητημενη κορασίδα Αντριάννα ?
Η Ανδριάνα είναι από Αλβανία όπως μου είπε γύρω στα 30 χρόνων, κανονικό ύψος, με κωλαρα, ωραίο στήθος, μέτρια φατσούλα..
Στο κρεβάτι όμως συναγωνιστές είναι κορυφή για μενα.. Γλωσοφιλλα κάργα, πίπα ικανοποιητική , συμμετοχή μια χαρά , μια στάση ιεραποστολικο στο κρεβάτι γιατί τελείωσα σχετικά γρήγορα πριν το 10 λεπτο..
Εν κατακλείδι, η Αντριάννα είναι μικρή πολύ καλή περίπτωση για ένα 20αρικο, δεν το κλαίς με την καμμία..
Σίγουρα θα ξαναπάω.
Καλά να περνάτε μάγκες!!
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.032
Πόντοι
5.946
Για τη μυρωδιά, είναι από τις πιο καθαρές κοπέλες για να μη πω η καθαρότερη που έχω συνευρεθει τα τελευταία χρόνια, ενώ έχει μανία με την καθαριότητα, αν κάποιος είναι πελάτης της νομίζω μπορεί να επιβεβαιώσει τα γραφόμενα μου, εξου και το ακα επιλεκτικό
η Εβελίνα είναι επιλεκτική στις υπηρεσίες της, όντας πελάτης της εδώ και πολλά χρόνια από τότε που άρχισε στην Αγκύρας, πολύ πριν βάλει το πορνόβυζο, τότε που είχε μόνο ένα ταττού, ένα φτερό στον πήχη του χεριού, απολαμβάνω την φούλ έκδοση του προγράμματος, ακα πίπα, 69, βαθειά παρατεταμένα γλωσσόφιλα και βέβαια το υπέροχο δροσιστικό (βλέπε λίστεριν) στριφογυριστό τελειωτικό στο στόμα τσιμπούκι... μία φορά και μοναδική με είχε αφήσει να μπώ για πολύ λίγο και στο κωλαράκι της... αλλά πολύ σύντομα μου ζήτησε να βγώ...
αυτά περί πουτσίλας και χυσίλας στο στόμα στις 50+ φορές που την έχω πάρει δεν τα έχω συναντήσει ποτέ... και μάλλον ως κακόβουλη επίθεση πρέπει να τα χαρακτηρίσω...
επίσης το δυσκολώτερο για την Εβελίνα δεν είναι η ακα πίπα αλλά το γλωσσόφιλο...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom