Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 136 άτομα (10 μέλη και 126 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.127
Πόντοι
46.232
Τελευταία τροποποίηση:

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα και πάλι.

Στις παρακάτω γραμμές θα συνοψίσω όσο μπορώ τη χθεσινή μου εμπειρία στο Μεταξουργείο. Στο πρώτο μέρος θα αναφερθώ κυρίως στο επεισόδιο, το οποίο έλαβε χώρα σε οίκο στην Ιάσονος στη δεύτερη βάρδια. Στο δεύτερο μέρος γράφω για τη μεγαλύτερη συνάντηση που είχα στην ολιγοετή πορνοκαριέρα μου.




Στο Ιάσονος 16 Ισόγειο είχα τσεκάρει προ μηνός μια αδύνατη κοπέλα με λευκή επιδερμίδα αλλά οι συγκυρίες δεν έχουν επιτρέψει να την ξαναδώ. Εχθές, λοιπόν, μπαίνω μέσα και κάθομαι στον καναπέ. Βγαίνει η τσατσά και αφου την καλησπέρισα μου λέει κοφτά: νορμάλ πρόγραμμα, 10 ευρώ.

“Ποια είναι η κοπέλα;”, τη ρωτάω. Μου απαντάει τσαντισμένα: “οοο..δεεε…. Θα τη δεις… Άσε το όνομα”. Επιτόπου η κοπέλα από μέσα αρχίζει να ουρλιάζει: “Τι ρωτάς όνομα;” και “Πήγαινε στο διάολο” και “δεν βγαίνω, να φύγεις”. Όλα αυτά εν εξάλλω καταστάσει. Γράφω όσα κατάλαβα γιατί πολλά δεν τα έπιασα.



Καθώς αποχωρούσα, έμπαινε στην πόρτα και ένας συναγωνιστής, ο οποίος άκουσε τις φωνές και με κοιτούσε απορημένος. Αγγλοσάξων ο τύπος. Του είπα ότι η κοπέλα φαίνεται να μη θέλει να βγει και εξήλθαμε.

Το γεγονός αυτό μου δημιούργησε μια σύγχυση είναι η αλήθεια. Αλλά κατευθύνθηκα προς άλλα σπιτάκια. Ήθελα να ξαναδώ την Ναταλί του αγαπητού Carl Barton, μήπως και περνούσα. Εντούτοις, στο 27 βρισκόταν μια Τζοάννα, όπως έγραψα. Ξανθιά χοντρή με μπυροκοίλι. Στο Ιάσονος 31Β υπόγειο, μια πολύ νέα κοπέλα απεδείχθη η πιο ευχάριστη παρουσία. Παχουλούλα, με άψογα ελληνικά και στυλ καθημερινής φοιτήτριας (δεν είχε την “πουτανιά”). Βγήκε με ρόμπα που έκρυβε τις ατέλειες. Ίσως δοκιμαστεί στο μέλλον.



Το higlight της βραδιάς όμως ήταν ένα:

Καθώς έφευγα, περνούσα από το Bread Factory. Άραζαν κάποιοι τοξικομανείς και πίσω τους ένας τύπος ατάραχος στις σκέψεις του έπινε καφέ. Συνέχισα αλλά μετά από 10 μέτρα τινάχτηκα γουρλώνοντας. Ένας καταιγισμός σκέψεων άρχισε να με διαπερνά και εν τέλει πήρα την απόφαση να πάω προς το μέρος του.



Τον πλησιάζω, λοιπόν, και του λέω:

-Είσαι ο Picker;

Με κοιτάζει, μου λέει “Ναι” και μου δίνει το χέρι του.

Συστηθήκαμε και του εξέφρασα τη χαρά μου για τη συνάντηση.



Πρόκειται για μια φιγούρα, της οποίας το μεγαλείο κατά καιρούς περιβάλλεται από αστικούς μύθους. Μια φιγούρα που έχει αμφισβητηθεί ακόμη και η ίδια της η ύπαρξη. Για εμένα είναι η θρυλικότερη φιγούρα του σάη. Με τη χθεσινή συνάντηση αποδεικνύεται η ανωτερότητα αυτού του ασκητή της πορνείας ακόμη και απέναντι στον Άη Βασίλη: το βασικό πλεονέκτημα του θρύλου αυτού ειναι ότι υπάρχει. Ξαναζωντανεύει στα παγωμένα σοκάκια του πληρωμένου έρωτα, στα μαρμάρινα σκαλιά των οίκων, στα χαμουρέματα στο σαλονάκι και στις αφηγήσεις των μπουρδελιάρηδων. Είναι ο προστάτης των πορνόβιων που φεύγουν από τον τόπο λατρείας, μετά από μια άκαρπη τσάρκα. Η ταπεινή του φιγούρα και οι φλογερές διακηρύξεις του αναζωπυρώνουν τη θαλπωρή που κρύβει μέσα του ο μοναχικός αγνός μπουρδελιάρης. Έτσι, έφυγα με μια καρδιά πιο ανάλαφρη και έναν ήλιο στο μυαλό.



Να είστε όλοι καλά, τύποι μου :hi:
:thumbsup:....αυτά είναι..!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Θα συμφωνήσω για την τρομερή (ελεύθερη) πίπα της Εβελίνας. Προσωπικά όμως δεν με άφησε να τελειώνω στο στόμα της.
Προσωπικά πάντα πουτσιλα - χυσιλα μυρίζει το στόμα της ..Δεν πιστεύω πως δεν σε αφήνει να χύσεις στο στόμα της
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.127
Πόντοι
46.232
Προσωπικά πάντα πουτσιλα - χυσιλα μυρίζει το στόμα της ..Δεν πιστεύω πως δεν σε αφήνει να χύσεις στο στόμα της
Δεν ισχύει αυτό που λες από τις εμπειρίες που έχω μαζί της
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Η καλύτερη πίπα στα μπουρδέλα αυτή τη στιγμή είναι της Εβελίνας...δεν υπάρχει ανταγωνισμός.
Όλες μπορούν τέτοια πίπα … Απλά δεν το κάνουν …Εκείνη θέλει να ξεμπερδεύει γρήγορα με τον πελάτη .. πανέξυπνη κοπέλα όντως … Πάντως πίπα Που σε κρατά καβλωμενο να νιώθεις καλό γαργαλητό χωρίς να χύσεις πρόωρα είναι σπάνιο … το έκανε η σουζη που έχει σταματηση πλέον …και το κάνει άλλη μια στο Λιοσίων και άλλη μια φυλής που δεν θα πω ονόματα ..!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.127
Πόντοι
46.232
τώρα live

Πιπινου 65 κλειστό


Φυλής 136, 134β,134α & 134 κλειστα.

Φυλής 109β Νελι μελαχρινή κοντή λεπτή με 2αρι βυζι και Κατερίνα ξανθιά μιλφ με πολύ μακρύ ίσιο μαλλί κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φυλής 109α Χριστίνα ξανθιά ψηλή με κανονικό σώμα αλλά και λίγο κοιλίτσα με 3αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό

Φυλής 105 δεξιά, 105 αριστερά, 81 & 71α κλειστά.

Φυλής 71 Εύα καστανή με λεπτά πόδια, σώμα με πιασιματακια 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β & 69α κλειστά.

Φυλής 67 Ελένη ξανθιά μιλφ με κανονικό ωραίο σώμα, σιλικονατες τορπίλες 3αρες, τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη και χειλάκια δεξιά χαμηλά στο στομάχι και Ηλέκτρα με κάστανο σκούρο μαλλί, σώμα με πιασίματα, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.


Φυλής 86β κλειστό.

Φυλής 86α Μαρία πιτσιρικά με κάστανο σκούρο μαλλί λεπτό κορμί 3-3.5αρι μακρόστενο βυζι, τατουάζ στο δεξί μπούτι και ανάμεσα στα βυζια, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84β κλειστό.

Φυλής 84α Ρανια που σε ταξιδεύει στα ουράνια... ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β κλειστό.

Φυλής 65α Άννα με ασιατικά χαρακτηριστικά, κοκκινομάλλα, λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κάτω Άννα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα κ τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλής 74 αριστερά Έλλη ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα μπουτου 1.5αρι βυζι, και Γιάννα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι , αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά, 72, 66δ, 66α και 56 κλειστά.

Φυλής 54β Ορορα καστανοξανθο κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 3-3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α Τζωρτζια καστανή με κανονικό σώμα τούμπανο, 1.5-2αρι βυζι, πολλά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
33
Like
29.356
Πόντοι
9.846

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.127
Πόντοι
46.232
συνέχεια live

Διδύμου 7α, 7β, 8α, 8β, 16 & 18β κλειστά.

Διδύμου 18α Αλιονα ξανθιά γκιλφ νταρντανοπαχουλη, με 3αρι συν σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδύμου 20 Νικόλ καστανή χοντρή με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Διδύμου 22 ισόγειο Αγγέλα καστανή σώμα με πιασίματα 2.5αρι συν βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Όλγα μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους σώμα με πιασίματα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Διδύμου 22 όροφος κλειστό.

Διδυμου 27 Τανια ξανθιά μιλφ παχουλη με 3.5-4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο και Ιβαννα ξανθοκαστανη μιλφ νταρντανοχοντρη με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Αλκιβιάδου 16α & 16β κλειστά.

Αλκιβιάδου 16γ Ρίτα (από Βεργας 6 κλπ) η ξανθιά γκιλφ με τα πράσινα μάτια, σώμα με αρκετά πιασίματα κυρίως στη κοιλιά 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ στον αριστερό πήχη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

Mystic Mac

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2019
Μηνύματα
73
Like
62
Πόντοι
0
συνέχεια live

Διδύμου 7α, 7β, 8α, 8β, 16 & 18β κλειστά.

Διδύμου 18α Αλιονα ξανθιά γκιλφ νταρντανοπαχουλη, με 3αρι συν σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδύμου 20 Νικόλ καστανή χοντρή με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Διδύμου 22 ισόγειο Αγγέλα καστανή σώμα με πιασίματα 2.5αρι συν βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Όλγα μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους σώμα με πιασίματα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Διδύμου 22 όροφος κλειστό.

Διδυμου 27 Τανια ξανθιά μιλφ παχουλη με 3.5-4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο και Ιβαννα ξανθοκαστανη μιλφ νταρντανοχοντρη με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Αλκιβιάδου 16α & 16β κλειστά.

Αλκιβιάδου 16γ Ρίτα (από Βεργας 6 κλπ) η ξανθιά γκιλφ με τα πράσινα μάτια, σώμα με αρκετά πιασίματα κυρίως στη κοιλιά 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ στον αριστερό πήχη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Η Ιβάννα είναι μια που δουλευε και παλιότερα στον εν λόγω οίκο (Διδυμου 27) ή καμία σχέση?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.127
Πόντοι
46.232
Για την μυρωδιά η για το τελειωτικό συναγωνηστη μου ;
Για τη μυρωδιά, είναι από τις πιο καθαρές κοπέλες για να μη πω η καθαρότερη που έχω συνευρεθει τα τελευταία χρόνια, ενώ έχει μανία με την καθαριότητα, αν κάποιος είναι πελάτης της νομίζω μπορεί να επιβεβαιώσει τα γραφόμενα μου, εξου και το ακα επιλεκτικό
 

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.885
Πόντοι
1.431
Για τη μυρωδιά, είναι από τις πιο καθαρές κοπέλες για να μη πω η καθαρότερη που έχω συνευρεθει τα τελευταία χρόνια, ενώ έχει μανία με την καθαριότητα, αν κάποιος είναι πελάτης της νομίζω μπορεί να επιβεβαιώσει τα γραφόμενα μου, εξου και το ακα επιλεκτικό
Θα συμφωνησω μαζι σου. Εχτες το απογευμα πρωτη φορα περασα μαζι της, υστερα απο αρκετες προσπαθειες. Η κοπελα ειναι πεντακαθαρη, καμια υποψια απο μυρωδιες πανω ή κατω.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
908
Κριτικές
13
Like
2.416
Πόντοι
736
Παίζει η Εβελίνα περγαμου τώρα;
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Γύρισα από τσάρκα φυλής Φώκαιας βέργας Ιωαννίνων Μαραθώνος διδύμου...ρε τι απελπισία είναι αυτή..οι ίδιες και οι ίδιες μηδέν κόσμος άδεια δωματια..ε δε τραβάνε άλλο τα μπουρδέλα...επίσης κλειστά πάρα πολλά...μια βαρεμάρα σκέτη.
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
297
Κριτικές
6
Like
523
Πόντοι
301
Καλησπέρα
Η Τζένη δουλεύει Φώκαιας επέστρεψε ή όχι;
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
411
Κριτικές
6
Like
2.232
Πόντοι
481
Γύρισα από τσάρκα φυλής Φώκαιας βέργας Ιωαννίνων Μαραθώνος διδύμου...ρε τι απελπισία είναι αυτή..οι ίδιες και οι ίδιες μηδέν κόσμος άδεια δωματια..ε δε τραβάνε άλλο τα μπουρδέλα...επίσης κλειστά πάρα πολλά...μια βαρεμάρα σκέτη.
Τι να κάναμε για να ζωντανεύαμε και πάλι τη φυλής... ισως να καθιερώναμε βραδιες σε μπουρδελο αποκλειστικά για κυρίες! (κατι σαν την ταινια "The Full Monty")
να μαζευτούμε όλοι οι 'προικισμένοι' παιδαράδες του bou, από όλες τις ηλικίες, τζοβενα μεχρι γκριζομάλληδες, και να θέσουμε εαυτούς στην υπηρεσία των γυναικών που τόσο αγαπάμε.
Επιτέλους, να νιωσουμε κι εμεις πουτανες, πως μας θέλουν μόνο για το κορμί μας και να μας φτύσουν μετά.
Ισως έτσι να μπούμε και στο μυαλό των κοριτσιών της δουλειάς και να τις καταλάβουμε καλύτερα.
Κάποιος εθελοντής?..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom