Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 152 άτομα (14 μέλη και 138 επισκέπτες)

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
403
Like
2.226
Πόντοι
441
Τιμή και δόξα στον πορνοτεπορτερ Σμύρνη. Για εμένα πρέπει να μαζευτούν υπογραφές για να γίνει επίτιμος ρεπόρτερ του μεγαλύτερου μπουρδελου της Ελλάδαςγε που λέγεται βουλή
Φαίνεται τους ψηφίζες τόσα χρόνια τους κυβερνώντες.. Με τις υγιες σου..
 

Einai sto domatio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2020
Μηνύματα
105
Κριτικές
1
Like
453
Πόντοι
21
μου είχε δώσει μια πουτάνα από φυλής το fb της και είχε ανοικτούς τους φίλους της από εκεί είδα άλλες κοπέλες και τσατσάδες και μια από αυτές ήταν η Σιμόνα
Τυχη βουνο που λενε!!
Μηπως εχουμε και της αουρορας;?
 

francesco barbalias

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
87
Like
746
Πόντοι
80

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
403
Like
2.226
Πόντοι
441
Αυτην την φρασεολογία χρησιμοποιούσε η Χρυσή Αυγη.. Κ τώρα βρίσκεται στην φυλακή για εγκληματική οργάνωση.. Αλλά όπως λες ήταν μια χιουμοριστική ανάρτηση.. Οποτε πάσο φίλε μου
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.648
Πόντοι
7.195
Να ρωτήσω κι εγώ για μία,
πρίν κάτι βδομάδες, νομίζω Παρασκευή πρωινή, στο Φιλιππίδου ισόγειο, ήταν μιά ξανθιά ψηλή μοντελέ, όνομα Κάρλα.
Δεν μπήκα ο μάλαξ, πήγα στο επάνω στην Καρολίνα.
Από τότε δεν την έχω ξαναπετύχει την Κάρλα, αλλά ούτε και στις ενημερώσεις έχω δει κάτι γι αυτήν.
Ξέρει κανείς κάτι ;
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.061
Like
1.206
Πόντοι
216
Κ παλαιότερα είχε συμβεί είναι απαράδεκτο να γίνεται.
Ειναι ασεβεία προς την ίδια την εργαζόμενη.
Η τσατσά όταν είδε την γκομενα που την έσερναν από κοντά εγινε Τούρκος κ καλώς έπραη πλακα θα ηταν να εμπαινε αστυνομια εκεινη την ωρα, να εβλεπαν την κοπελα επισκέπτη, και να την πηγαιναν μεσα, οτι εκδιδοταν χωρι ςαδεια.

Χθές ειμουν στο Φώκαιας 17 πάνω με την ξανθιά Άννα.εχει κόψει το προκτικο και τα ακαποτα τσιμπούκια .
Παρόλα αυτά είναι μουναρα
αρα θα κοψουμε και εμεις να της δινουμε 20ευρα
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
33
Like
29.356
Πόντοι
9.846
μου είχε δώσει μια πουτάνα από φυλής το fb της και είχε ανοικτούς τους φίλους της από εκεί είδα άλλες κοπέλες και τσατσάδες και μια από αυτές ήταν η Σιμόνα
Το γνωστό κόλπο, ευγε συναγωνιστή! :thumbsup: :wink:
 

squirt_game

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
μετα τις 12 παιζει τπτ της προκοπης?ειναι κανενας συναγωνιστης μηπως στο μετωπο ?
 

tzitzifiongkos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2022
Μηνύματα
19
Like
66
Πόντοι
0
Διάβασα την ενημέρωση του nsmirni εχθές και είδα ότι στο Φωκαίας 7 υπόγειο είναι η Σάσα που στο πρόγραμμα αναφέρει ποδολαγνεία. Υπέθεσα ότι θα είναι και σήμερα στη δεύτερη βάρδια και είπα να το επισκεφτώ να δω τι λέει. Τελικά πέτυχα την Έμιλυ και δεν μπήκα. Φεύγοντας λέω ότι είναι κρίμα να φύγω έτσι και σκέφτομαι να περάσω από Περγάμου να δω εάν πετύχω την Εβελίνα (το μαγαζί είχε φώτα απ'έξω όταν πέρναγα).

Σκέφτηκα πριν από αυτό να κατηφορίσω τη Φωκαίας κι έκανα μία στάση στο 19 να δω τη Ρίτα για να μπει στα υπόψιν. Κόσμο δεν είδα ιδιαίτερο στον δρόμο, μέσα στο 19 ήμαστε 6 άτομα, μπήκαν κάποιοι μικροί να καβλαντίσουν, βγήκε κι η Ρίτα, αποχώρησαν οι πιτσιρικάδες, σηκώθηκα να φύγω, με πλεύρισαν από τη μία η τσα2, από την άλλη η Ρίτα και σχεδόν επιτακτικά (ασφυκτικό πρέσινγκ) με έμπασαν στο δωμάτιο. Δεν περίμενα να περάσω ιδιαίτερα καλά, δεν μπήκα με πολύ όρεξη, αλλά αφού την είχα στο στόχαστρο, την Εβελίνα την έχω πάρει ήδη μία φορά και αφού ήμουν που ήμουν εκεί, είπα να ενδώσω.

Η αλήθεια είναι ότι ως εμπειρία με μπέρδεψε λίγο να πω την αλήθεια. Σαν να την έπιασε μια λογοδιάρροια, μιλούσε για διάφορα, αισθάνθηκα κάποια στιγμή ότι είναι σαν να συζητάμε κι απλά η πούτσα μου ήταν στο μουνί της. Μου εξήγησε ότι γλειφομούνι κάνει μόνο με άτομα που είναι σταθεροί πελάτες και ότι πρέπει να ξέρει τον άλλον. Να με συγχωρήσουν όσοι σιχαίνονται τη συγκεκριμένη πρακτική, αλλά να τονίσω ότι ποδολάγνισα, παρόλο που φορούσε κάλτσες, αφαίρεσε τη μία με δική της πρωτοβουλία και γενικά ήταν δεκτικη. Η τσα2 περνάει μετά από λίγο έξω από την πόρτα και ρωτάει εάν όλα είναι εντάξει (εναλλακτικό του χτυπήματος και του να δυναμώνει την ένταση της μουσικής).

Παρόλο που τελείωσα με μαλακία μετά που πέρασε η τσα2 δεν θα ήθελα να χαρακτηρίσω τη Ρίτα φόλα με τα δικά μου δεδομένα, νομίζω ότι κάποια στιγμή θα ξαναπεράσω στοχευμένα για να έχω σχηματίσω πιο ολοκληρωμένη άποψη. Τι να κάνουμε; Καμιά φορά κερδίζεις, καμιά φορά χάνεις.
 

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
272
Like
162
Πόντοι
1
η Τανια απο Διδυμου 27 δουλευει ακομα 2η βαρδια ξερεις κανεις? δεν την εχω δει ποτέ αλλα διαβαζω για βυζαρες και λεω να παω συντομα.
 

rabitgreen

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2021
Μηνύματα
106
Κριτικές
2
Like
152
Πόντοι
1
Διάβασα την ενημέρωση του nsmirni εχθές και είδα ότι στο Φωκαίας 7 υπόγειο είναι η Σάσα που στο πρόγραμμα αναφέρει ποδολαγνεία. Υπέθεσα ότι θα είναι και σήμερα στη δεύτερη βάρδια και είπα να το επισκεφτώ να δω τι λέει. Τελικά πέτυχα την Έμιλυ και δεν μπήκα. Φεύγοντας λέω ότι είναι κρίμα να φύγω έτσι και σκέφτομαι να περάσω από Περγάμου να δω εάν πετύχω την Εβελίνα (το μαγαζί είχε φώτα απ'έξω όταν πέρναγα).

Σκέφτηκα πριν από αυτό να κατηφορίσω τη Φωκαίας κι έκανα μία στάση στο 19 να δω τη Ρίτα για να μπει στα υπόψιν. Κόσμο δεν είδα ιδιαίτερο στον δρόμο, μέσα στο 19 ήμαστε 6 άτομα, μπήκαν κάποιοι μικροί να καβλαντίσουν, βγήκε κι η Ρίτα, αποχώρησαν οι πιτσιρικάδες, σηκώθηκα να φύγω, με πλεύρισαν από τη μία η τσα2, από την άλλη η Ρίτα και σχεδόν επιτακτικά (ασφυκτικό πρέσινγκ) με έμπασαν στο δωμάτιο. Δεν περίμενα να περάσω ιδιαίτερα καλά, δεν μπήκα με πολύ όρεξη, αλλά αφού την είχα στο στόχαστρο, την Εβελίνα την έχω πάρει ήδη μία φορά και αφού ήμουν που ήμουν εκεί, είπα να ενδώσω.

Η αλήθεια είναι ότι ως εμπειρία με μπέρδεψε λίγο να πω την αλήθεια. Σαν να την έπιασε μια λογοδιάρροια, μιλούσε για διάφορα, αισθάνθηκα κάποια στιγμή ότι είναι σαν να συζητάμε κι απλά η πούτσα μου ήταν στο μουνί της. Μου εξήγησε ότι γλειφομούνι κάνει μόνο με άτομα που είναι σταθεροί πελάτες και ότι πρέπει να ξέρει τον άλλον. Να με συγχωρήσουν όσοι σιχαίνονται τη συγκεκριμένη πρακτική, αλλά να τονίσω ότι ποδολάγνισα, παρόλο που φορούσε κάλτσες, αφαίρεσε τη μία με δική της πρωτοβουλία και γενικά ήταν δεκτικη. Η τσα2 περνάει μετά από λίγο έξω από την πόρτα και ρωτάει εάν όλα είναι εντάξει (εναλλακτικό του χτυπήματος και του να δυναμώνει την ένταση της μουσικής).

Παρόλο που τελείωσα με μαλακία μετά που πέρασε η τσα2 δεν θα ήθελα να χαρακτηρίσω τη Ρίτα φόλα με τα δικά μου δεδομένα, νομίζω ότι κάποια στιγμή θα ξαναπεράσω στοχευμένα για να έχω σχηματίσω πιο ολοκληρωμένη άποψη. Τι να κάνουμε; Καμιά φορά κερδίζεις, καμιά φορά χάνεις.
φίλε συναγωνιστή, πατούσα ωραία? νούμερακι στο περίπου? είμαι και εγώ fan της ποδολαγνειας, ειδικά σε πατούσες size 40+.....
 

tzitzifiongkos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2022
Μηνύματα
19
Like
66
Πόντοι
0
φίλε συναγωνιστή, πατούσα ωραία? νούμερακι στο περίπου? είμαι και εγώ fan της ποδολαγνειας, ειδικά σε πατούσες size 40+.....
Δεν θα σε απογοητεύσει! 41 μου είπε. Καλοσχηματισμένη και περιποιημένη, μια χαρά! Κάθε μέρα από το πρωί εκτός ΠΣΚ η βάρδιά της.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reuzel

Apitsinkolos

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
Δεν θα σε απογοητεύσει! 41 μου είπε. Καλοσχηματισμένη και περιποιημένη, μια χαρά! Κάθε μέρα από το πρωί εκτός ΠΣΚ η βάρδιά της.
Συνφετιχιστη εχεις να προτεινεις κατι σε καθαρο ομορφο για μερεμετι?
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
φίλε συναγωνιστή, πατούσα ωραία? νούμερακι στο περίπου? είμαι και εγώ fan της ποδολαγνειας, ειδικά σε πατούσες size 40+.....

Ρεεέεεεε τύπε 40+ πατούσες για τί είδους γυναίκες ψάχνεις;;;; ?
Διότι κατά μέσο όρο τα θηλυκά έχουν μικρά πατουσάκια.. εκτός κι αν προσμετράς και τις εγχειρισμένες οπότε πάω πάσο...
 

tzitzifiongkos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2022
Μηνύματα
19
Like
66
Πόντοι
0
Συνφετιχιστη εχεις να προτεινεις κατι σε καθαρο ομορφο για μερεμετι?
Έλειπα χρόνια από τον χώρο και έχω μείνει πίσω, τύπε μου. Θα το έχω υπόψιν μου, πάντως, και θα ενημερώσω.

Edit: Η Ίρις στο Ιωαννίνων 5, δεύτερη βάρδια σήμερα, είναι καλή επιλογή.
 

rabitgreen

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2021
Μηνύματα
106
Κριτικές
2
Like
152
Πόντοι
1
Ρεεέεεεε τύπε 40+ πατούσες για τί είδους γυναίκες ψάχνεις;;;; ?
Διότι κατά μέσο όρο τα θηλυκά έχουν μικρά πατουσάκια.. εκτός κι αν προσμετράς και τις εγχειρισμένες οπότε πάω πάσο...
σωστός ο διαλογισμός σου εξυπνε τυπε, αλλά ψάχνω την πολύ σπάνια περίπτωση πλην των εγχειρισμενων.... γιαυτό και το survey μέσω του forum...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reuzel

luciforit

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
31
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα κύριοι, τα φωτα σας παρακαλώ!
Υπάρχει καμία Μαυρούλα με μεγάλα στήθη να επισκεφτώ μέσα στην ημέρα;
Προκαταβολικά ευχαριστω
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Τιμή και δόξα στον πορνοτεπορτερ Σμύρνη. Για εμένα πρέπει να μαζευτούν υπογραφές για να γίνει επίτιμος ρεπόρτερ του μεγαλύτερου μπουρδελου της Ελλάδας που λέγεται βουλή
Πώς το σκέφτηκες αυτό ρε ψυχάκια...???? :headbaning2:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Καλησπέρα κύριοι, τα φωτα σας παρακαλώ!
Υπάρχει καμία Μαυρούλα με μεγάλα στήθη να επισκεφτώ μέσα στην ημέρα;
Προκαταβολικά ευχαριστω
Πήγαινε τώρα στη Μπιουτη φυλής 65 μαυρουλα με τεράστια βυζιά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom