Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 153 άτομα (8 μέλη και 145 επισκέπτες)

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες! Πέρασα από Περγάμου 1 κάτω να δω μια Κινέζα που λένε, η Νάνσυ, κοντούλα με λίγα κιλάκια, βγήκε με κομπινεζόν και καλσόν αλλά το ωραίο είναι ότι η τσατσά ανακοίνωσε τρία προγράμματα, με 30, 50 και 70 ευρώ, κάτι σαν το Αχαρνών 85 δηλαδή. Άμα ήτανε 20 θα πέρναγα μιας και μου αρέσουν τα Κινεζάκια κ.λπ., έτσι και μιας και βαριόμουνα να ψάχνω πήγα στη Βικτόρια Διδυμου 27 να μου πάρει την κούραση :pipa2:
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
1
Like
653
Πόντοι
86
Ένας τσάτσος στο 134 υπόγειο που είναι και στον δρόμο και λέει στους άντρες αν την έχουν μεγάλη τον ξέρετε; Πέρναγα από εκεί και μου είπε ότι η κοπέλα του είπε ότι είμαι ο πελάτης με την μεγαλύτερη πούτσα και ήθελε να του την δείξω.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.125
Πόντοι
46.232
Ένας τσάτσος στο 134 υπόγειο που είναι και στον δρόμο και λέει στους άντρες αν την έχουν μεγάλη τον ξέρετε; Πέρναγα από εκεί και μου είπε ότι η κοπέλα του είπε ότι είμαι ο πελάτης με την μεγαλύτερη πούτσα και ήθελε να του την δείξω.
ασπρομμαλης με γυαλάκια?
 

Charlie Deker

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
44
Like
88
Πόντοι
0
Παίζει τίποτα καλό με Τελειωτικό στο στόμα 3η Βάρδια Φυλής -Φωκαίας?
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
43
Like
8.668
Πόντοι
1.936

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.125
Πόντοι
46.232
Τον Βασίλη λέει !!
Τον κυρ. Τάσο υπέθεσα που τα τελευταία χρόνια έχει ξεφύγει... παλιότερα ήταν πιο διακριτικός... ας μας τον περιγράψει ο συναγωνιστής μήπως καταλάβουμε
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Τον κυρ. Τάσο υπέθεσα που τα τελευταία χρόνια έχει ξεφύγει... παλιότερα ήταν πιο διακριτικός... ας μας τον περιγράψει ο συναγωνιστής μήπως καταλάβουμε
Έχεις δίκιο ο κυρ Τάσος είναι !! Ο Βασίλης αν θυμάσαι ήταν πολύ παλιά με την Χριστίνα Καζακστάν …με το κοράκι μαλλί και την δεξιά φράντζα !! Ο Τάσος έχει άσπριση και δεν τα έχει βαμμένα τα μαλλιά φοράει και γυαλιά !!
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
898
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
Καλησπερα!Χθεσινες απογευματινες εκτακτες σηκωμαρες και κατεβηκα μεταξουργειο με την κατασταση των οικων εσωτερικα (με το προιον που διεθεταν) μου εφυγαν και οι σηκωμαρες...τιποτα το ωραιο...

Μεγαλου Αλεξανδρου 28 κουρτινα η Αλεξανδρα, την ειχα τιμησει στο παρελθον.
Μεγαλου Αλεξανδρου 28 στο δεξια στο στενο διαδρομο απο την μερια της περδικα ειχαν βαλει ενα σκουποξυλο εμποδιο.
Περιμενα-περιμενα στην υποδοχη μα τιποτα.
Κανω δυο βηματα και βλεπω δτο δωματιο μια μελαχροινη ξαπλωμενη με το κινητο στο χερι.
Κανει ακρη το κινητο,της χαμογελαω και την χαιρεταω σε φαση "ηρθα".
Χωρις καμια αισθηση κοιταζει το κινητο της ξανα.
Ενοχλω σκεφτηκα.
Κανω δυο βηματα πισω και της δινω τον χρονο της...ΠΟΤΕ....αποχωρησα.
Μπηκα στο διπλα.
Τσατσα με την λεγαμενη και την Βικτωρια αν θυμαμαι καλα με το κουρεμα πλειμομπιλ την ξανθια ειχαν πιασει την κουβεντα.
Συναγωνιστης ενημερωσε για την παρουσια μας και η τσατσα ειπε "περιμενετε"...μολις τελειωσε το κους κους βγηκε αυτ η βικτωρια με ρομπα και εφυγε απο τον οικο.
Βγηκε και μια αλλη μελαχροινη οπου αφησε τα πορντακουνα και φορεσε μπαντοφλες με γουνακι για την αναχωρηση της στο επανω δωματιο.
Αυτο.Χωρις λογια...χωρις διαφημισεις...

Περασμα απο Ιασωνος 32 να δω την ανναμπελ...Τελικα ειδα μαλλον την Μελινα στο ενα και στο αλλο μια αδιαφορη ξανθια.

Περασμα στο Κολ. 27 μηπως και κοψω κινηση απο Μιμη...ητανε μια Αννα βραζιλιερο ,δυνατο κομματι!!!

Περασμα απο Κολ 45 στον διαδρομο τερμα μονο αυτο ανοχτο.
Η τσατσα παρουσιασε μια θλιμμενη κοπελα την Ευα.
Και η Στελλα στο δωματιο...η Στελλα αλλη ξινη μουρη με το χαμογελο του τζοκερ αλλα αναποδα...

Πηγα Μεγαλου Αλεξανδρου 15 οπου πετυχα την φιλικη Ελενη με μαυρο δερματινο ολοσωμο μινι φορεμα , με πορνοτακουνα και ωραια ποδια!
Εξω απο τα γουστα μου αλλα βιαζομουν και επρεπε να τα πεταξω καπου!
Πολυ καλο σοσιαλ και γενικα ενδιαφερον απο μερια της στο δωματιο!Ζεστη και κοινωνικη σε ολα της!
Καθησε στο κρεβατι με το κεφαλι στον αερα και μου πηρε μια πολυ καλη ακαποτη αναποδη πιπα!
Τον αφηνε μεσα στο λαρυγγι της και το ηθελε!
Αναζητουσε το καπακι του!
Ανυπαρκτο βυζι με ωραιες και απαλες ρογες!
Σταση ιεραποστολικα και τα ποδια της στους ωμους μου!
Εδειξε να ευχαριστηθηκε γαμησι ,το ιδιο και εγω!
Στο τελος δεν με αφησε να κανω τιποτα!
Εβγαλε προσεκτικα το λαστιχο και με καθαρισε σχολαστικα!
Μου αφησε τα μωρομαντηλα εφοσον χρειαστω εξτρα!
Πολυ καλη κυρια!
Πολυ καλη στο δωματιο!
Η τσατα ενοχλησε δεν ξερω σε ποιο λεπτο αλλα σημασια καμια!
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
1
Like
653
Πόντοι
86
Τον κυρ. Τάσο υπέθεσα που τα τελευταία χρόνια έχει ξεφύγει... παλιότερα ήταν πιο διακριτικός... ας μας τον περιγράψει ο συναγωνιστής μήπως καταλάβουμε
Γυαλιά φορούσε. Δεν είχε άσπρα μαλλιά. Θα έλεγα ότι είναι στην αρχή για γκριζάρισμα.
Μήπως είναι ο βιολάρης;
 
Τελευταία τροποποίηση:

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436
Καλησπέρα και πάλι.

Στις παρακάτω γραμμές θα συνοψίσω όσο μπορώ τη χθεσινή μου εμπειρία στο Μεταξουργείο. Στο πρώτο μέρος θα αναφερθώ κυρίως στο επεισόδιο, το οποίο έλαβε χώρα σε οίκο στην Ιάσονος στη δεύτερη βάρδια. Στο δεύτερο μέρος γράφω για τη μεγαλύτερη συνάντηση που είχα στην ολιγοετή πορνοκαριέρα μου.




Στο Ιάσονος 16 Ισόγειο είχα τσεκάρει προ μηνός μια αδύνατη κοπέλα με λευκή επιδερμίδα αλλά οι συγκυρίες δεν έχουν επιτρέψει να την ξαναδώ. Εχθές, λοιπόν, μπαίνω μέσα και κάθομαι στον καναπέ. Βγαίνει η τσατσά και αφου την καλησπέρισα μου λέει κοφτά: νορμάλ πρόγραμμα, 10 ευρώ.

“Ποια είναι η κοπέλα;”, τη ρωτάω. Μου απαντάει τσαντισμένα: “οοο..δεεε…. Θα τη δεις… Άσε το όνομα”. Επιτόπου η κοπέλα από μέσα αρχίζει να ουρλιάζει: “Τι ρωτάς όνομα;” και “Πήγαινε στο διάολο” και “δεν βγαίνω, να φύγεις”. Όλα αυτά εν εξάλλω καταστάσει. Γράφω όσα κατάλαβα γιατί πολλά δεν τα έπιασα.



Καθώς αποχωρούσα, έμπαινε στην πόρτα και ένας συναγωνιστής, ο οποίος άκουσε τις φωνές και με κοιτούσε απορημένος. Αγγλοσάξων ο τύπος. Του είπα ότι η κοπέλα φαίνεται να μη θέλει να βγει και εξήλθαμε.

Το γεγονός αυτό μου δημιούργησε μια σύγχυση είναι η αλήθεια. Αλλά κατευθύνθηκα προς άλλα σπιτάκια. Ήθελα να ξαναδώ την Ναταλί του αγαπητού Carl Barton, μήπως και περνούσα. Εντούτοις, στο 27 βρισκόταν μια Τζοάννα, όπως έγραψα. Ξανθιά χοντρή με μπυροκοίλι. Στο Ιάσονος 31Β υπόγειο, μια πολύ νέα κοπέλα απεδείχθη η πιο ευχάριστη παρουσία. Παχουλούλα, με άψογα ελληνικά και στυλ καθημερινής φοιτήτριας (δεν είχε την “πουτανιά”). Βγήκε με ρόμπα που έκρυβε τις ατέλειες. Ίσως δοκιμαστεί στο μέλλον.



Το higlight της βραδιάς όμως ήταν ένα:

Καθώς έφευγα, περνούσα από το Bread Factory. Άραζαν κάποιοι τοξικομανείς και πίσω τους ένας τύπος ατάραχος στις σκέψεις του έπινε καφέ. Συνέχισα αλλά μετά από 10 μέτρα τινάχτηκα γουρλώνοντας. Ένας καταιγισμός σκέψεων άρχισε να με διαπερνά και εν τέλει πήρα την απόφαση να πάω προς το μέρος του.



Τον πλησιάζω, λοιπόν, και του λέω:

-Είσαι ο Picker;

Με κοιτάζει, μου λέει “Ναι” και μου δίνει το χέρι του.

Συστηθήκαμε και του εξέφρασα τη χαρά μου για τη συνάντηση.



Πρόκειται για μια φιγούρα, της οποίας το μεγαλείο κατά καιρούς περιβάλλεται από αστικούς μύθους. Μια φιγούρα που έχει αμφισβητηθεί ακόμη και η ίδια της η ύπαρξη. Για εμένα είναι η θρυλικότερη φιγούρα του σάη. Με τη χθεσινή συνάντηση αποδεικνύεται η ανωτερότητα αυτού του ασκητή της πορνείας ακόμη και απέναντι στον Άη Βασίλη: το βασικό πλεονέκτημα του θρύλου αυτού ειναι ότι υπάρχει. Ξαναζωντανεύει στα παγωμένα σοκάκια του πληρωμένου έρωτα, στα μαρμάρινα σκαλιά των οίκων, στα χαμουρέματα στο σαλονάκι και στις αφηγήσεις των μπουρδελιάρηδων. Είναι ο προστάτης των πορνόβιων που φεύγουν από τον τόπο λατρείας, μετά από μια άκαρπη τσάρκα. Η ταπεινή του φιγούρα και οι φλογερές διακηρύξεις του αναζωπυρώνουν τη θαλπωρή που κρύβει μέσα του ο μοναχικός αγνός μπουρδελιάρης. Έτσι, έφυγα με μια καρδιά πιο ανάλαφρη και έναν ήλιο στο μυαλό.



Να είστε όλοι καλά, τύποι μου :hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Καλησπέρα και πάλι.

Στις παρακάτω γραμμές θα συνοψίσω όσο μπορώ τη χθεσινή μου εμπειρία στο Μεταξουργείο. Στο πρώτο μέρος θα αναφερθώ κυρίως στο επεισόδιο, το οποίο έλαβε χώρα σε οίκο στην Ιάσονος στη δεύτερη βάρδια. Στο δεύτερο μέρος γράφω για τη μεγαλύτερη συνάντηση που είχα στην ολιγοετή πορνοκαριέρα μου.




Στο Ιάσονος 16 Ισόγειο είχα τσεκάρει προ μηνός μια αδύνατη κοπέλα με λευκή επιδερμίδα αλλά οι συγκυρίες δεν έχουν επιτρέψει να την ξαναδώ. Εχθές, λοιπόν, μπαίνω μέσα και κάθομαι στον καναπέ. Βγαίνει η τσατσά και αφου την καλησπέρισα μου λέει κοφτά: νορμάλ πρόγραμμα, 10 ευρώ.

“Ποια είναι η κοπέλα;”, τη ρωτάω. Μου απαντάει τσαντισμένα: “οοο..δεεε…. Θα τη δεις… Άσε το όνομα”. Επιτόπου η κοπέλα από μέσα αρχίζει να ουρλιάζει: “Τι ρωτάς όνομα;” και “Πήγαινε στο διάολο” και “δεν βγαίνω, να φύγεις”. Όλα αυτά εν εξάλλω καταστάσει. Γράφω όσα κατάλαβα γιατί πολλά δεν τα έπιασα.



Καθώς αποχωρούσα, έμπαινε στην πόρτα και ένας συναγωνιστής, ο οποίος άκουσε τις φωνές και με κοιτούσε απορημένος. Αγγλοσάξων ο τύπος. Του είπα ότι η κοπέλα φαίνεται να μη θέλει να βγει και εξήλθαμε.

Το γεγονός αυτό μου δημιούργησε μια σύγχυση είναι η αλήθεια. Αλλά κατευθύνθηκα προς άλλα σπιτάκια. Ήθελα να ξαναδώ την Ναταλί του αγαπητού Carl Barton, μήπως και περνούσα. Εντούτοις, στο 27 βρισκόταν μια Τζοάννα, όπως έγραψα. Ξανθιά χοντρή με μπυροκοίλι. Στο Ιάσονος 31Β υπόγειο, μια πολύ νέα κοπέλα απεδείχθη η πιο ευχάριστη παρουσία. Παχουλούλα, με άψογα ελληνικά και στυλ καθημερινής φοιτήτριας (δεν είχε την “πουτανιά”). Βγήκε με ρόμπα που έκρυβε τις ατέλειες. Ίσως δοκιμαστεί στο μέλλον.



Το higlight της βραδιάς όμως ήταν ένα:

Καθώς έφευγα, περνούσα από το Bread Factory. Άραζαν κάποιοι τοξικομανείς και πίσω τους ένας τύπος ατάραχος στις σκέψεις του έπινε καφέ. Συνέχισα αλλά μετά από 10 μέτρα τινάχτηκα γουρλώνοντας. Ένας καταιγισμός σκέψεων άρχισε να με διαπερνά και εν τέλει πήρα την απόφαση να πάω προς το μέρος του.



Τον πλησιάζω, λοιπόν, και του λέω:

-Είσαι ο Picker;

Με κοιτάζει, μου λέει “Ναι” και μου δίνει το χέρι του.

Συστηθήκαμε και του εξέφρασα τη χαρά μου για τη συνάντηση.



Πρόκειται για μια φιγούρα, της οποίας το μεγαλείο κατά καιρούς περιβάλλεται από αστικούς μύθους. Μια φιγούρα που έχει αμφισβητηθεί ακόμη και η ίδια της η ύπαρξη. Για εμένα είναι η θρυλικότερη φιγούρα του σάη. Με τη χθεσινή συνάντηση αποδεικνύεται η ανωτερότητα αυτού του ασκητή της πορνείας ακόμη και απέναντι στον Άη Βασίλη: το βασικό πλεονέκτημα του θρύλου αυτού ειναι ότι υπάρχει. Ξαναζωντανεύει στα παγωμένα σοκάκια του πληρωμένου έρωτα, στα μαρμάρινα σκαλιά των οίκων, στσ χαμουρέματα στο σαλονάκι και στις αφηγήσεις των μπουρδελιάρηδων. Είναι ο προστάτης των πορνόβιων που φεύγουν από τον τόπο λατρείας, μετά από μια άκαρπη τσάρκα. Η ταπεινή του φιγούρα και οι φλογερές διακηρύξεις του αναζωπυρώνουν τη θαλπωρή που κρύβει μέσα του ο μοναχικός αγνός μπουρδελιάρης. Έτσι, έφυγα με μια καρδιά πιο ανάλαφρη και έναν ήλιο στο μυαλό.



Να είστε όλοι καλά, τύποι μου :hi:
Ποιος ειναι ο Picker
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
902
Κριτικές
35
Like
7.181
Πόντοι
3.436
Τον κυρ. Τάσο υπέθεσα που τα τελευταία χρόνια έχει ξεφύγει... παλιότερα ήταν πιο διακριτικός... ας μας τον περιγράψει ο συναγωνιστής μήπως καταλάβουμε
Ο τσάτσος αυτός που μας αναφέρει ο φίλος μας είναι ο βιολαρης που λένε;
Που εχει ειπωθεί αρκετές φορές ότι μιαζει με τον παλιό τραγουδιστή Μηχαλη βιολαρη;
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.852
Like
4.449
Πόντοι
456
που να έχεις και μυοπια .... γαμας κάμπια στο λύκοφως. Για πείτε πότε έρχεται η Μπάρμπαρα? Ελπίζω να μην κλαταρε από τα μπόλια
Η Μαρμπορα ειναι μια χαρα , και θα ειναι στην δουλεια σε 4 -6 μερες γιατι της ηρθε η περοδος .
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom