Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 229 άτομα (19 μέλη και 210 επισκέπτες)

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
ε βοηθήστε τι να κτλβ μόνος μου; κάνει κάποια στο Φώκαιας; Η κάποια εκεί έχει αφροδίσια;
Είπαμε όχι εμένα μου έχει τύχει να σπάσει η Καποτά στην διάρκεια και οκ μωρέ δεν τρέχει τίποτα αλλά όχι εκκει
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
285
Κριτικές
46
Like
3.599
Πόντοι
11.020
Κανεις άλλος που να πέρασε από φωκαιας και να θέλει να κάνει ενημέρωση;;; Γιατί ο φίλος fatseas δεν μας λέει….
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.864
Like
4.467
Πόντοι
456
Εγώ γνωρίζω περίπου 20 οίκους ανοχής που προσφέρουν υπηρεσίες έξτρα σε πελάτες και δεν χρειάζεται να αναφερθώ εδώ δημοσια
Γεια , πες τουλαχιστον δρομους για να ξερουμε που παμε και που παταμε .
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
298
Κριτικές
6
Like
532
Πόντοι
301
Τρίο σε μπουρδέλο συνάντηση φυλής και Φώκαιας 5.40 το πρωϊ όποιος συναγωνιστής ενδιαφέρεται
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.819
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Αυτή την σκέψη την κάνεις εσύ φίλε και να ξέρεις οτι δεν σε τιμάει καθόλου.
Σου εύχομαι να μήν χρειαστεί να ξενιτευτείς και εσύ για να μπορέσεις να ζήσεις και να σε αντιμετωπίζουν με αυτόν τον τρόπο.

Ρεεέεεεε τύπε τα παιδιά όπως κι εγώ ΔΕΝ έχουμε καμιά απολύτως ρατσιστική προδιάθεση απεναντίας... έχω υπάρξει στο εξωτερικό είτε επαγγελματικά είτε για τουρισμό ΠΟΤΕ μου ΔΕΝ άφησα οίκο ανοχής/στούντιο που επισκέφθηκα σε χειρότερη κατάσταση απ'αυτή που μπήκα δηλ. ΔΕΝ πέταξα καπότα στο κρεβάτι να ξαπλώσει ο επόμενος πελάτης, ΔΕΝ έχυσα σεντόνια, ΔΕΝ έχεσα ώστε να σιχαθεί την ζωή του ο επόμενος.. είτε αυτός είναι μουσουλμάνος είτε καθολικός κτλ.
Ομιλούμε καθαρά για θέμα κουλτούρας και συμπεριφορές συγκεκριμένων εθνικοτήτων.. ΔΕΝ αντιλέγω πως υπάρχουν αρκετοί βρωμιάρηδες δικοί μας.. έχω συναντήσει κατά καιρούς όσα χρόνια βρίσκομαι στην πιάτσα όπως ανέφερε και ο φίλτατος Σμύρνης αλλά ΔΕΝ μπορούμε να συγκρίνουμε όπως και να το κάνουμε ανομία πράγματα και καταστάσεις....
Όλοι είμαστε ίσοι με τα ίδια δικαιώματα κτλ. αλλά αυτό ΔΕΝ αρκεί μονάχα στα λόγια αλλά στις πράξεις....
Με σεβασμό.
:hi:
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.354
Κριτικές
10
Like
1.778
Πόντοι
5.975
Όχι. Απλά για φυλης έμαθα από διπλα
Φωκαίας εχθες 2η βάρδια είδα σε λίγα εν συντομία:
24: Μπέλλα (αν θυμάμαι κάλά το όνομα) ξανθιά τσουπωτή με καρέ μαλλί και φουλ πρόγραμμα
27 υποβρύχιο: Άννα Κου μελαχρινή γοητευτική κοπέλα και Εμμανουέλλα επίσης μελαχρινή μικροκαμωμένη κάπως με απλό πρόγραμμα (και οι δύο)
27 ισόγειο: Μελίνα ξανθια κοπέλα με κανονικό σώμα
19: δεν πέρασα, αλλά 90% θα ήταν η γνωστή ξανθιά Ρίτα
17 ισόγειο: Τζένη ψηλή σκουρόχρωμη με ωραίο σώμα και Μιχαέλλα μελαχρινή με μπαμπάτσικο σώμα και γυαλάκια, σε απλό πρόγραμμα και για τις δύο κοπέλλες όπως ανακοινώθηκε

Αυτά τα όλιγα, ελπίζω να σε κάλυψα. :hi:
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
285
Κριτικές
46
Like
3.599
Πόντοι
11.020
Φωκαίας εχθες 2η βάρδια είδα σε λίγα εν συντομία:
24: Μπέλλα (αν θυμάμαι κάλά το όνομα) ξανθιά τσουπωτή με καρέ μαλλί και φουλ πρόγραμμα
27 υποβρύχιο: Άννα Κου μελαχρινή γοητευτική κοπέλα και Εμμανουέλλα επίσης μελαχρινή μικροκαμωμένη κάπως με απλό πρόγραμμα (και οι δύο)
27 ισόγειο: Μελίνα ξανθια κοπέλα με κανονικό σώμα
19: δεν πέρασα, αλλά 90% θα ήταν η γνωστή ξανθιά Ρίτα
17 ισόγειο: Τζένη ψηλή σκουρόχρωμη με ωραίο σώμα και Μιχαέλλα μελαχρινή με μπαμπάτσικο σώμα και γυαλάκια, σε απλό πρόγραμμα και για τις δύο κοπέλλες όπως ανακοινώθηκε

Αυτά τα όλιγα, ελπίζω να σε κάλυψα. :hi:
Με κάλυψες. Σε ευχαριστώ πολυ
 

zataraq

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2014
Μηνύματα
57
Κριτικές
4
Like
126
Πόντοι
0
Καλημέρα, την Παρασκευή έρχομαι Αθήνα, έχετε να προτείνετε κάποιες αξιόλογες στην 1η και 2η βάρδια στην φυλής;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Αφού ΔΕΝ ζητάνε τραπεζικό λογαριασμό για κατάθεση από Πακιστάν πάλι καλά να λένε....
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
*Αυτά να τα βλέπουν οι ρουφιάνες που μας έχουν για πέταμα τους Έλληνες....
**Ναι ΜΑΛΑΚΕΣ, λαμόγια νταβατζήδες ο Έλληνας που τον έχεις για φτύσιμο ΔΕΝ θα σου κάνει παζάρια για να γαμήσει.. θα στα ακουμπήσει σαν γνήσιος - τίμιος που είναι απλά απαιτεί σεβασμό και ΟΧΙ κοροϊδία !
Σε λίγο καιρό όμως που θα σας χύνουν τα Αραβοπάκια στο σαλόνι με το που βλέπουν την πουτάνα στο τσάμπα θα κυνηγάτε με το δίκανο τον Έλληνα.....
Έχει τύχει να δω αραβοπακι χοντρό στο σαλόνι στο γωνιακό ντελο στο βενζινάδικο και ο τύπος την έπαιζε μέσα από το παντελόνι και έπιασε την τανα στον κωλο … επισης με θράσος ήρθε να μου ζήτηση τσιγάρο μετά από το σκηνικό …( προφανος έχυσε ..) φυσικά και δεν του έδωσα ..!! Τέτοιοι τους αξίζουν πλέον !! Εμείς αδερφέ θα γαμαμε άλλου δεν χανόμαστε οι Έλληνες αυτές θα χαθούν μέσα στην ασθένεια που θα τους σερβίρουν οι λάθρο !!!
τιποτα δεν ζητάνε !! Άλλες προσέχουν μέσα στο δωμάτιο πολύ άλλες παλυ καθόλου και οποίος κοληση κολησε !!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλημέρα, την Παρασκευή έρχομαι Αθήνα, έχετε να προτείνετε κάποιες αξιόλογες στην 1η και 2η βάρδια στην φυλής;
Θες σε απλό αποστειρωμένο και πιο ασφαλές προγραμμα ; Η σε αυτές που ρισκάρουν όσο αναφορά τον κορώνα ;
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Περνάω κάθε απόγευμα να πάρω τη Βαλέσκα στο Φωκαίας 25 όροφος. Πετυχαίνω το κομοδίνο Τίφανυ και όποτε είναι η Βαλέσκα δεν φοράει τα σέξι διχτυωτά και τα καλσόν που φόραγε την πρώτη φορά που την πήρα. Κρίμα γιατί ήταν πολύ κίνκυ με την αμφίεση. Χτες ήταν μαζί της και μια καινούργια τσούρκα ονόματι Λάουρα. Κοντή με αφράτο κώλο και έντονο make up.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Αυτή την σκέψη την κάνεις εσύ φίλε και να ξέρεις οτι δεν σε τιμάει καθόλου.
Σου εύχομαι να μήν χρειαστεί να ξενιτευτείς και εσύ για να μπορέσεις να ζήσεις και να σε αντιμετωπίζουν με αυτόν τον τρόπο.
Την κάνουν πολλοί αυτή τη σκέψη που έγραψα απλώς γίνεται αυτόματα όπως εξήγησα, δεν έχω κάποιο θανάσιμο μίσος για τους Πάκηδες , μού είναι τελείως αδιάφοροι. Δεν θα χρειαστεί να ξενιτευτώ , η Αθήνα είναι η πιο γαμάτη ''Χώρα '' του κόσμου..!
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Μια Σύλβια Ελληνίδα, που δουλεύει -δούλευε (?) αραιά και που στο λατινόσπιτο, υπάρχει ακόμα...?? Είχα πάει μια φορά πριν πολύ καιρό , δεν ήταν κακή, παλευότανε νομίζω...Την έχει γαμήσει κανείς..???
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Θέλω Maya και Γιασμίν επειγόντως στο ΜΕτάξι για να πάρω τα πάνω μου, επίσης θέλω λίγο ήλιο να στρώσουν τα κόκκαλα απ' την υγρασία... Πήρα κάτι σετάκια κάμψεις και υπέφερα..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom