Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 256 άτομα (22 μέλη και 234 επισκέπτες)

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
360
Κριτικές
6
Like
672
Πόντοι
361
1η φορα μεταξι σημερα για τσαρκα και πηδο. Συντομη βολτα απο 2-3 μεγαλεκου και μπολικα στη κολωνου, οχι αλλου, παρατηρηση: σε εμφανιση εκδιδομενων δεν ειναι καθολου μακρυα απο φυλης και ειδικα για το μισο κοστος... Τα περιμενα πολυ χειροτερα τα πραγματα, μαλιστα πετυχα και κανα-δυο καλες περιπτωσεις... Εντυπωση μου εκανε που τα πακια εσκαγαν μιλουνια απο παντου σαν μελισσες και οι τοξοβολοι ηταν λιγο πιο ενεργοι απο φυλης. Μαλιστα ενας τετοιος με ζορισε και εκει τελειωσε η τσαρκα μου χωρις να εχω παρει καμια κοπελα...

υσ: επειδη εφυγα περιεργα απο το τοξοβολο και δεν συγκρατησα, μπορει καποιος να μου κανει μενσιον ποιο σπιτι στη Κολωνου προς το τελος δεξια χρεωνει 15 ευρω αντι 10?
και πιο σπιτι λιγο πιο πισω αριστερα ειχε 2 καταπληκτικα πιπινια? (με αντρα τσατσο κοντο γυρω στα 40 με ψιλομακρυ μαλλι και περιεργη φωνη)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.098
Πόντοι
46.232
1η φορα μεταξι σημερα για τσαρκα και πηδο. Συντομη βολτα απο 2-3 μεγαλεκου και μπολικα στη κολωνου, οχι αλλου, παρατηρηση: σε εμφανιση εκδιδομενων δεν ειναι καθολου μακρυα απο φυλης και ειδικα για το μισο κοστος... Τα περιμενα πολυ χειροτερα τα πραγματα, μαλιστα πετυχα και κανα-δυο καλες περιπτωσεις... Εντυπωση μου εκανε που τα πακια εσκαγαν μιλουνια απο παντου σαν μελισσες και οι τοξοβολοι ηταν λιγο πιο ενεργοι απο φυλης. Μαλιστα ενας τετοιος με ζορισε και εκει τελειωσε η τσαρκα μου χωρις να εχω παρει καμια κοπελα...

υσ: επειδη εφυγα περιεργα απο το τοξοβολο και δεν συγκρατησα, μπορει καποιος να μου κανει μενσιον ποιο σπιτι στη Κολωνου προς το τελος δεξια χρεωνει 15 ευρω αντι 10?
και πιο σπιτι λιγο πιο πισω αριστερα ειχε 2 καταπληκτικα πιπινια? (με αντρα τσατσο κοντο γυρω στα 40 με ψιλομακρυ μαλλι και περιεργη φωνη)
αν ήσουν λίγο πιο συγκεκριμένος τι εννοείς τέλος (Κολωνού προς Πειραιώς ή Κολωνού προς Μεγαλου Αλεξάνδρου) τέλος πάντων... στο Κολωνού το 32α έχει κοπέλες στα 15 ενώ το άλλο σύμφωνα με τη περιγραφή του τσατσου σε συνδυασμό με το 2 πιπινια λογικά τα Κολωνού 23(ανακτορο και υπόγειο)
 

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
360
Κριτικές
6
Like
672
Πόντοι
361
αν ήσουν λίγο πιο συγκεκριμένος τι εννοείς τέλος (Κολωνού προς Πειραιώς ή Κολωνού προς Μεγαλου Αλεξάνδρου) τέλος πάντων... στο Κολωνού το 32α έχει κοπέλες στα 15 ενώ το άλλο σύμφωνα με τη περιγραφή του τσατσου σε συνδυασμό με το 2 πιπινια λογικά τα Κολωνού 23(ανακτορο και υπόγειο)
Κολωνου προς Μεγα, νομιζω εισαι μεσα με το 23 συμφωνα με το "ανακτορο", πολυ ενδιαφερον οικος... Ευχαριστω!
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
284
Κριτικές
1
Like
1.723
Πόντοι
201
Είμαστε πιο καθαροί μη λέμε μαλακίες -συμφωνώ- και κατά κανόνα πιο ευγενικοί, υπάρχουν κι εξαιρέσεις φυσικά... Οι πάκηδες όπως και να το κάνεις είναι κατώτερη ράτσα, δηλαδή όταν βλέπεις μια παρέα πάκηδων στο σαλόνι η πρώτη αυτόματη σκέψη που κανεις είναι: ''Τι τελειωμένοι άπλυτοι είναι αυτοί και με μηδέν iq... '' Αυτάαααα
Αυτή την σκέψη την κάνεις εσύ φίλε και να ξέρεις οτι δεν σε τιμάει καθόλου.
Σου εύχομαι να μήν χρειαστεί να ξενιτευτείς και εσύ για να μπορέσεις να ζήσεις και να σε αντιμετωπίζουν με αυτόν τον τρόπο.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Αυτή την σκέψη την κάνεις εσύ φίλε και να ξέρεις οτι δεν σε τιμάει καθόλου.
Σου εύχομαι να μήν χρειαστεί να ξενιτευτείς και εσύ για να μπορέσεις να ζήσεις και να σε αντιμετωπίζουν με αυτόν τον τρόπο.
Ο Carl Barton μίλησε για το πως συμπεριφέρονται στο σαλόνι. Την ίδια σκέψη θα έκανε για όλους ανεξαρτήτως καταγωγής.
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
284
Κριτικές
1
Like
1.723
Πόντοι
201
Ο Carl Barton μίλησε για το πως συμπεριφέρονται στο σαλόνι. Την ίδια σκέψη θα έκανε για όλους ανεξαρτήτως καταγωγής.
Διάβασε πιο προσεκτικά το μήνυμα του.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Υπάρχουν οίκοι που προσφέρουν υπηρεσίες σε πελάτες ανεφ την χρήση του προφυλακτικού και έχω την κακκη τύχη να το γνωρίζω
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.098
Πόντοι
46.232

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
122
Like
444
Πόντοι
21
Καλησπέρα.το διδιμου 8 εως τι ωρα είναι ανοικτό? το εχω πετυχει 2 φορες κλειστό στις 21 10 και 21 30
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
γνωστό δυστυχώς θέμα
Αυτό όμως που γίνεται χαρακτηρίζει όλο τον χώρο αρνητικά ένταξη το κατανοώ για μερικούς είναι ευχαριστηση αλλά για αυτό κάνουμε στην ζωή μας μια σχέση να περνάμε καλά και παλι προσέχουμε όχι μόνο στους οίκους ανοχής αλλά και στα ραντεβού που περνούμε της κοπέλες στα ξενοδοχεία
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Υπάρχουν οίκοι που προσφέρουν υπηρεσίες σε πελάτες ανεφ την χρήση του προφυλακτικού και έχω την κακκη τύχη να το γνωρίζω
Γίνονται ακάποτα γαμήσια στα μπουρδέλα; Πέφτω από τα σύννεφα. :P
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Γίνονται ακάποτα γαμήσια στα μπουρδέλα; Πέφτω από τα σύννεφα. :P
Εγώ γνωρίζω περίπου 20 οίκους ανοχής που προσφέρουν υπηρεσίες έξτρα σε πελάτες και δεν χρειάζεται να αναφερθώ εδώ δημοσια
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
  • Χαχα
Αντιδράσεις: vril

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
285
Κριτικές
46
Like
3.599
Πόντοι
11.020
Πέρασε κανεις από φωκαιας;;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 180011

Επισκέπτης
Πριν πολλα χρονια καθισα στο καφενειο του Αχιλλεα στην Ιασωνος και ηπια μπυρα...μετα απο μπουρδελοτσαρκα...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom