Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 267 άτομα (24 μέλη και 243 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.918
Πόντοι
9.846
Πώς μοιάζει αυτή η Άναμπελ πια; Τόσο ωραία είναι;
Είναι πολυ καιρό στον ίδιο οίκο, την ίδια βαρδια. Τσέκαρε την αδερφέ. Μην τα περιμενεις όλα στο πιατο. Εξάλλου έχει κι αρκετές κριτικές.
Καλο ειναι να μη περιμενουμε τα ΠΑΝΤΑ από συναγωνιστές και μερικοι να επιλέγουνε επί του καναπέως....
Για να μην την έχεις δει λοιπόν έχεις ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΣΑΡΚΑΡΕΙΣ.
Μιλαω παντα φιλικά χωρίς καμία τάση ειρωνείας, παρ'το σαν συμβουλη.
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
12
Like
3.433
Πόντοι
746
Είναι πολυ καιρό στον ίδιο οίκο, την ίδια βαρδια. Τσέκαρε την αδερφέ. Μην τα περιμενεις όλα στο πιατο. Εξάλλου έχει κι αρκετές κριτικές.
Καλο ειναι να μη περιμενουμε τα ΠΑΝΤΑ από συναγωνιστές και μερικοι να επιλέγουνε επί του καναπέως....
Για να μην την έχεις δει λοιπόν έχεις ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΣΑΡΚΑΡΕΙΣ.
Μιλαω παντα φιλικά χωρίς καμία τάση ειρωνείας, παρ'το σαν συμβουλη.
Βρε ναι που είναι; Οίκος; Νούμερο και ώρα βάρδιας εγώ πάω μεσημέρι σχεδόν πάντα.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.918
Πόντοι
9.846
Βρε ναι που είναι; Οίκος; Νούμερο και ώρα βάρδιας εγώ πάω μεσημέρι σχεδόν πάντα.
Μικρό Μωλλ Ιασωνος δίπλα από το 36 και στον πρωτο όροφο. (Στο ισόγειο έχει αλλά δυο)
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
12
Like
3.433
Πόντοι
746

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.918
Πόντοι
9.846
Κατάλαβα πολύ βρώμα εκεί. Και συνήθως τις ώρες που περνάω είναι κλειστά πάνω...
Ανοίγει μόνο στη βαρδια της Αναμπελας. 12:00 με 24:00. Αν κάνω λάθος με το ωράριο της ας με διορθώσει κάποιος συναγωνιστης.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.918
Πόντοι
9.846

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.665
Πόντοι
7.195
Περνοντας απογευμα μια βολτα μπηκα στο Μαγνησιας 1 και βρηκα την Ειρηνη απο Αλκιβιαδου 16γ μαζι με την Ντιανα και απο οτι ρωτησα και εμαθα θα δουλευει η Ειρηνη εκει απογευματα
για να βάλει μισιακή βάρδια η γιαγιά Ντιάνα πάει να πει είχε δυσκολέψει πιά το μεροκάματο..
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
298
Κριτικές
6
Like
532
Πόντοι
301
Υπάρχει γωνία στο Μετάξι που δεν είναι βρωμερή; Πέρα από 4 - 5 οίκους;
Συνήθως εκεί που δουλεύουν Ρωσίδες γνήσιες και ουκρανεζες είναι πολύ καθαρά τσεκαρισμενο όλα τα άλλα είναι μέσα σε στην μιρλα
 

Progres7

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2020
Μηνύματα
56
Like
184
Πόντοι
0
Παιδιά η εμμυ από λιωσιων που έχει χαθεί ξέρει κανείς;;;
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.966
Κριτικές
67
Like
29.243
Πόντοι
10.336
Εριξα εναν ακομα πουτσο μετα απο καιρο στην γνωστη μιλφογκιλφ Σοφια στο Ι44 (μεσημερι), και ενω καπου ειχα διαβασει (νομιζω ενημερωση σμυρνη) οτι δεν σε αφηνει να περιμενεις στο σαλονι (υγειονομικο πρωτοΚωλο), δεν περιμενα η υπηρεσια να μου ζητησει πιστοποιητικο εμβολιασμου πριν μπω στο δωματιο.

Επειδη σταρχιδια μου, πηγα να βγαλω το κινητο να της το δειξω, και απ'οτι καταλαβα ηταν πιο πολυ ψαρωτικο οποτε η τσατσα δεν το ειδε καν, οταν ειδε την σιγουρια στις κινησεις μου. Αλλος στη θεση μου, θα το εκανε θεμα ή απλα θα εφευγε, ειστε και οι αρνητες υψηλη κοινωνια αλλωστε :2funny: οποτε τα μπουρδελα του 10ρικου δεν θα ελλειπαν απο το παλμαρε σας :2funny: Εν πασει περιπτωσει...

Προσωπικα θεωρω οτι και εμβολιασμενος να εισαι, αμα ανταλλαζεις υγρα με πορνες ή με πελατες οι πιθανοτητες για να νοσησεις ειναι μεγαλες ετσι κι αλλιως, επισης το οτι μπορω να σκασω με ενα πιστοποιητικο που να γραφει τα ματς του στοιχηματος για στοιχεια και για barcode να εχει καποιο προιον σουπερμαρκετ, κανει τον συγκεκριμενο "ελεγχο" απο μερους της τσατσας ημιμετρο και αστειο.

Παρολα αυτα, επειδη και η τσατσα ειναι μιας ηλικιας, και πολλες εκδιδομενες ειναι οροθετικες (με οτι συνεπαγεται για το ανοσοποιητικο τους), δεν θεωρω πως ειναι φαουλ, ωστοσο πολλοι θα διαφωνησουν (στα παπαρια μου), ειδικα οταν η εργαζομενη τα παιρνει στο στομα :alivedick:

Η ερωτηση μου ειναι η εξης, υπαρχουν αλλοι οικοι που να ζητανε (εστω και για τα ματια του κοσμου) πιστοποιητικο και γενικα να το παιζουν covidfree ? Απο περιεργεια ρωταω, φανταζομαι οτι ισως καποιους πιο παστρικους να τους ενδιαφερει κιολας, οποτε δεν ειμαι εκτος θεματος. Καλησπερες:tn36:
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
907
Κριτικές
35
Like
7.243
Πόντοι
3.436
Εριξα εναν ακομα πουτσο μετα απο καιρο στην γνωστη μιλφογκιλφ Σοφια στο Ι44 (μεσημερι), και ενω καπου ειχα διαβασει (νομιζω ενημερωση σμυρνη) οτι δεν σε αφηνει να περιμενεις στο σαλονι (υγειονομικο πρωτοΚωλο), δεν περιμενα η υπηρεσια να μου ζητησει πιστοποιητικο εμβολιασμου πριν μπω στο δωματιο.

Επειδη σταρχιδια μου, πηγα να βγαλω το κινητο να της το δειξω, και απ'οτι καταλαβα ηταν πιο πολυ ψαρωτικο οποτε η τσατσα δεν το ειδε καν, οταν ειδε την σιγουρια στις κινησεις μου. Αλλος στη θεση μου, θα το εκανε θεμα ή απλα θα εφευγε, ειστε και οι αρνητες υψηλη κοινωνια αλλωστε :2funny: οποτε τα μπουρδελα του 10ρικου δεν θα ελλειπαν απο το παλμαρε σας :2funny: Εν πασει περιπτωσει...

Προσωπικα θεωρω οτι και εμβολιασμενος να εισαι, αμα ανταλλαζεις υγρα με πορνες ή με πελατες οι πιθανοτητες για να νοσησεις ειναι μεγαλες ετσι κι αλλιως, επισης το οτι μπορω να σκασω με ενα πιστοποιητικο που να γραφει τα ματς του στοιχηματος για στοιχεια και για barcode να εχει καποιο προιον σουπερμαρκετ, κανει τον συγκεκριμενο "ελεγχο" απο μερους της τσατσας ημιμετρο και αστειο.

Παρολα αυτα, επειδη και η τσατσα ειναι μιας ηλικιας, και πολλες εκδιδομενες ειναι οροθετικες (με οτι συνεπαγεται για το ανοσοποιητικο τους), δεν θεωρω πως ειναι φαουλ, ωστοσο πολλοι θα διαφωνησουν (στα παπαρια μου), ειδικα οταν η εργαζομενη τα παιρνει στο στομα :alivedick:

Η ερωτηση μου ειναι η εξης, υπαρχουν αλλοι οικοι που να ζητανε (εστω και για τα ματια του κοσμου) πιστοποιητικο και γενικα να το παιζουν covidfree ? Απο περιεργεια ρωταω, φανταζομαι οτι ισως καποιους πιο παστρικους να τους ενδιαφερει κιολας, οποτε δεν ειμαι εκτος θεματος. Καλησπερες:tn36:
Στο Καλλέργη 33 μου ζήτησαν κ ενώ είχα μαζί δεν τους το έδειξα, τους λέω πάω παρακάτω που δεν ζητάνε.
Δεν κοιτάνε τα χάλια τους που το μπουρδελακι είναι σαν αχουρι σαν στοιχειωμένη σπηλια θέλουν κ πιστοποιητικό.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Τώρα τρίτη βάρδια στην Φυλής 65 ισόγειο έχει μια Ελληνίδα όπως είπε η τσατσά μουναρα,ψηλή με αδύνατο σώμα και βυζάρες.
Όνομα δεν συγκράτησα, έχει κανείς εμπειρία να μας πει?
Μαλάκια που δεν δοκιμασα.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.966
Κριτικές
67
Like
29.243
Πόντοι
10.336
Τώρα τρίτη βάρδια στην Φυλής 65 ισόγειο έχει μια Ελληνίδα όπως είπε η τσατσά μουναρα,ψηλή με αδύνατο σώμα και βυζάρες.
Όνομα δεν συγκράτησα, έχει κανείς εμπειρία να μας πει?
Μαλάκια που δεν δοκιμασα.
μουναρα ψηλη αδυνατη βυζαρες ΚΑΙ ελληνιδα, δεν γινεται.
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
497
Like
737
Πόντοι
86
Εριξα εναν ακομα πουτσο μετα απο καιρο στην γνωστη μιλφογκιλφ Σοφια στο Ι44 (μεσημερι), και ενω καπου ειχα διαβασει (νομιζω ενημερωση σμυρνη) οτι δεν σε αφηνει να περιμενεις στο σαλονι (υγειονομικο πρωτοΚωλο), δεν περιμενα η υπηρεσια να μου ζητησει πιστοποιητικο εμβολιασμου πριν μπω στο δωματιο.

Επειδη σταρχιδια μου, πηγα να βγαλω το κινητο να της το δειξω, και απ'οτι καταλαβα ηταν πιο πολυ ψαρωτικο οποτε η τσατσα δεν το ειδε καν, οταν ειδε την σιγουρια στις κινησεις μου. Αλλος στη θεση μου, θα το εκανε θεμα ή απλα θα εφευγε, ειστε και οι αρνητες υψηλη κοινωνια αλλωστε :2funny: οποτε τα μπουρδελα του 10ρικου δεν θα ελλειπαν απο το παλμαρε σας :2funny: Εν πασει περιπτωσει...

Προσωπικα θεωρω οτι και εμβολιασμενος να εισαι, αμα ανταλλαζεις υγρα με πορνες ή με πελατες οι πιθανοτητες για να νοσησεις ειναι μεγαλες ετσι κι αλλιως, επισης το οτι μπορω να σκασω με ενα πιστοποιητικο που να γραφει τα ματς του στοιχηματος για στοιχεια και για barcode να εχει καποιο προιον σουπερμαρκετ, κανει τον συγκεκριμενο "ελεγχο" απο μερους της τσατσας ημιμετρο και αστειο.

Παρολα αυτα, επειδη και η τσατσα ειναι μιας ηλικιας, και πολλες εκδιδομενες ειναι οροθετικες (με οτι συνεπαγεται για το ανοσοποιητικο τους), δεν θεωρω πως ειναι φαουλ, ωστοσο πολλοι θα διαφωνησουν (στα παπαρια μου), ειδικα οταν η εργαζομενη τα παιρνει στο στομα :alivedick:

Η ερωτηση μου ειναι η εξης, υπαρχουν αλλοι οικοι που να ζητανε (εστω και για τα ματια του κοσμου) πιστοποιητικο και γενικα να το παιζουν covidfree ? Απο περιεργεια ρωταω, φανταζομαι οτι ισως καποιους πιο παστρικους να τους ενδιαφερει κιολας, οποτε δεν ειμαι εκτος θεματος. Καλησπερες:tn36:
Λες οτι πολλες γυναικες ειναι οροθετικες.Δεν το αποκλειω γιατι δεν εχω στοιχεια.Εσυ που το λες ομως αυτο,στοιχεια εχεις;
Γιατι αυτο ειναι τρομερα σοβαρο αν συμβαινει με την εννοια οτι απειλειται η δημοσια υγεια,καθως και ανηλικα 15 χρονα που πανε εκει.
Φανταζεσαι να εχεις παιδι και να σου πει οτι κολλησε aids απο γυναικα σε μπουρδελο;
Αν ισχυει αυτο που λες τεκμηριωσε το ή μην το λες καν.
Τουλαχιστον να ξερουμε που να πηγαινουμε.

Αν ισχυει κατι τετοιο τοτε χρειαζεται κλεισιμο χθες ολων των οικων και επιχειρηση σκουπα εως να εξεταστουν ολες τους!

Εγω πιστοποιητικο υγειας απο εκδιδομενη δεν εχω ζητησει ποτε.
Αν ζητησεις στο δειχνουν;
Το εχει ζητησει καποιος;
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.966
Κριτικές
67
Like
29.243
Πόντοι
10.336
Λες οτι πολλες γυναικες ειναι οροθετικες.Δεν το αποκλειω γιατι δεν εχω στοιχεια.Εσυ που το λες ομως αυτο,στοιχεια εχεις;
Γιατι αυτο ειναι τρομερα σοβαρο αν συμβαινει με την εννοια οτι απειλειται η δημοσια υγεια,καθως και ανηλικα 15 χρονα που πανε εκει.
Φανταζεσαι να εχεις παιδι και να σου πει οτι κολλησε aids απο γυναικα σε μπουρδελο;
Αν ισχυει αυτο που λες τεκμηριωσε το ή μην το λες καν.
Τουλαχιστον να ξερουμε που να πηγαινουμε.
Μεγαλη κουβεντα, δεν θα την κανουμε εδω. Αν νομιζεις οτι στα μπουρδελα του 10ρικου ειναι ολες καθαρες τοτε εισαι απλα αδαης. Μυαλο εχεις, βαζε καποτα οταν γαμας πουτανες, και δεν θα παθεις τιποτα. Το τελευταιο μεγαλο "ντου" με οροθετικες εγινε το 2012 αν θυμασαι, εχουν περασει 10 χρονια απο τοτε. Στα αρχιδια μας για τα δεκαπενταχρονα, δεν θα επρεπε να τους επιτρεπεται η εισοδος εξαρχης. Θες να σου πω και ενα μυστικο; Στο κεντρο της αθηνας πουλανε πρεζα. Φανταζεσαι να εχεις παιδι και να σου πει οτι πινει πρεζα;

Λοιπον, τι πεφτεις απτα συννεφα; Μαθε το γιο σου τον πρωτο κανονα, το πουλι σου και την υπογραφη σου. (ο δευτερος ειναι να μην γινει 3 πραγματα, πουστης κλεφτης και πρεζακιας :2funny: )

Δεν σπαμαρω αλλο, εγω ενημερωσα οτι στον οικο το παιζουν τρελιτσα και ζητανε εμβολιο, για οποιον ενδιαφερεται. Απο κει και περα, για χιλιοστη φορα θα γραψω, οτι αν δεν αντεχει το στομαχι σας τις αληθειες που παιζουν στα μπουρδελα, να τα κοψετε και να παιρνετε μονο CG. Μικροβιοφοβικος/σιχασιαρης και μπουρδελιαρης ταυτοχρονα, δεν γινεται. Καληνυχτα
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
497
Like
737
Πόντοι
86
Μεγαλη κουβεντα, δεν θα την κανουμε εδω. Αν νομιζεις οτι στα μπουρδελα του 10ρικου ειναι ολες καθαρες τοτε εισαι απλα αδαης. Μυαλο εχεις, βαζε καποτα οταν γαμας πουτανες, και δεν θα παθεις τιποτα. Το τελευταιο μεγαλο "ντου" με οροθετικες εγινε το 2012 αν θυμασαι, εχουν περασει 10 χρονια απο τοτε. Στα αρχιδια μας για τα δεκαπενταχρονα, δεν θα επρεπε να τους επιτρεπεται η εισοδος εξαρχης. Θες να σου πω και ενα μυστικο; Στο κεντρο της αθηνας πουλανε πρεζα. Φανταζεσαι να εχεις παιδι και να σου πει οτι πινει πρεζα;

Λοιπον, τι πεφτεις απτα συννεφα; Μαθε το γιο σου τον πρωτο κανονα, το πουλι σου και την υπογραφη σου. (ο δευτερος ειναι να μην γινει 3 πραγματα, πουστης κλεφτης και πρεζακιας :2funny: )

Δεν σπαμαρω αλλο, εγω ενημερωσα οτι στον οικο το παιζουν τρελιτσα και ζητανε εμβολιο, για οποιον ενδιαφερεται. Απο κει και περα, για χιλιοστη φορα θα γραψω, οτι αν δεν αντεχει το στομαχι σας τις αληθειες που παιζουν στα μπουρδελα, να τα κοψετε και να παιρνετε μονο CG. Μικροβιοφοβικος/σιχασιαρης και μπουρδελιαρης ταυτοχρονα, δεν γινεται. Καληνυχτα
Η πρεζα δεν συγκρινεται με τους οικους ανοχης.
Το ενα ειναι παρανομο το αλλο νομιμο.
Αστοχο παραδειγμα.
Πετας μια βομβα και το παιζεις τρελιτσα μετα.
Η κανεις καποιες νυξεις για οικους για να προστατευτουν οι συναδελφοι εδω ή μην λες τιποτα.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.819
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Θα γράψεις μήπως και κριτική για τη πηδηχτικότητα του Γιώργη και του Νικολή;;; :2funny::2funny:
ΡΕ μλκ που έχουμε μπλέξει...;

Δευτέρα - Γιώργος ο ψωλαράς
Τρίτη - Νίκος ο γρηγορογαμούλης
Τετάρτη - Πέτρος ο μπάμιας
Πέμπτη - Αλέκος το βαθύ λαρύγγι
Παρασκευή - πυροβολικό Αυλώνας
Σάββατο - Μπάμπης ο ταρίφας
Κυριακή - ρεπό
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
284
Κριτικές
1
Like
1.723
Πόντοι
201
Τώρα τρίτη βάρδια στην Φυλής 65 ισόγειο έχει μια Ελληνίδα όπως είπε η τσατσά μουναρα,ψηλή με αδύνατο σώμα και βυζάρες.
Όνομα δεν συγκράτησα, έχει κανείς εμπειρία να μας πει?
Μαλάκια που δεν δοκιμασα.
Αν είναι αυτή που το απόγευμα είναι στον όροφο ,την λένε Μαρία και είναι απο Αλβανία.
Τυχερός είσαι που δέν δοκίμασες , θα την έτρωγες την φόλα σου.
Βυζάρες αλλά όποιος πήγε μαζί της το μετάνιωσε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.098
Πόντοι
46.232
Τώρα τρίτη βάρδια στην Φυλής 65 ισόγειο έχει μια Ελληνίδα όπως είπε η τσατσά μουναρα,ψηλή με αδύνατο σώμα και βυζάρες.
Όνομα δεν συγκράτησα, έχει κανείς εμπειρία να μας πει?
Μαλάκια που δεν δοκιμασα.
Εύα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom