Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 201 άτομα (18 μέλη και 183 επισκέπτες)

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Σε καμία ώρα θα είμαι μετάξι....κάτι καλό καθαρό;μεγάλα βυζιά;;; ευχαριστώ πολύ
 

Chemical Warfare

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2017
Μηνύματα
44
Κριτικές
4
Like
469
Πόντοι
20
Μπορεί κάποιος συναγωνιστής να επιβεβαίωσει αν η Ρίτα από Κολωνού 11 έχει επιστρέψει; Μιλάμε για την μελαχρινή Ουκρανή που δούλευε και στα 15αρια της Κολωνού και ήταν για ένα διάστημα call-girl.
 

mounoilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
69
Κριτικές
20
Like
299
Πόντοι
290
Μιας και απέβη άκαρπη η προσπάθεια με τα ασιατάκια στο Κασάνδρας 4, είπαν να πεταχτώ στην Άννα την ταϋλανδέζα που τουλάχιστον από εμφάνιση τα σπάει. Είχα βάψει κόκκινα τα μαλλιά και κουπ α λα κλεοπάτρα. Επίσης είχε βάψει μαύρα τα χειλάκια της. Μονόδρομος η φάση. Ένα πεταμένο εικοσάρι αλλά η ομορφιά ομορφιά.
που βρισκεται αυτη;
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Πώς μοιάζει αυτή η Άναμπελ πια; Τόσο ωραία είναι;
Είναι ένα έκφυλο πουτανάκι που θα το κοιτάξεις στο δρόμο αλλά όχι και ωραία έλεος. Θα πεις από μέσα σου: '' Αυτή είναι ευκολάκι ,τη γαμάω μ' έναν καφέ..'' Καλό σωματάκι πετίτ φάση , τσιμπουκόχειλα και 3 κάρα αφροδίσια... Την φαντάζομαι να έρχεται face το face me τον HIV στην Ιάσωνος και ο ίδιος ο ΗΙV να το σκάει χεσμένος απ' τον φόβο του σαν το κογιότ στο κινούμενο σχέδιο...
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Η ώρα έχει πάει σχεδόν 03:00 (Τελευταία φορά έγινε ματς πρωινό με την milf Aναστασια από Βέργας no. Ronaldo. Oλα καλά αλλά τελιωτικο:pipa1: δεν είχαμε γιατί λέει υπάρχει κωρονοιος οπότε είχαμε τελείωμα στα :tits:.Ο.κ λέω δεν θα ξανατιμηθει με τις παπαριές που λέει). Δίνω μια νυχτερινή κλωτσιά στον κουμπαρά μου σπάει και τι να δω? Μόλις 4€ μέσα ? Δεν θα γαμησουμε απόψε λέω. Πετάγομαι περίπτερο και περνώ μια Fanta με ανθρακικό και κάθομαι σε κούνια στην πλατεία (έχει κρύο) ξαφνικά σκάνε δύο μηχανές με κάτι τύπους που φοράνε λευκά κράνη: Ταυτότητα μου λένε μεγάλε τι κάνεις εδώ μες το κρύο? Τι να απαντήσω και εγώ ο καημενουλης τους λέω... Κάνω κούνια κάνω μπέλα νοσταλγώ την Αναμπελα :heavymetalbig:
:tn04::tn04::tn04::tn04::tn04:
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Είναι ένα έκφυλο πουτανάκι που θα το κοιτάξεις στο δρόμο αλλά όχι και ωραία έλεος. Θα πεις από μέσα σου: '' Αυτή είναι ευκολάκι ,τη γαμάω μ' έναν καφέ..'' Καλό σωματάκι πετίτ φάση , τσιμπουκόχειλα και 3 κάρα αφροδίσια... Την φαντάζομαι να έρχεται face το face me τον HIV στην Ιάσωνος και ο ίδιος ο ΗΙV να το σκάει χεσμένος απ' τον φόβο του σαν το κογιότ στο κινούμενο σχέδιο...
Αυτό με τα αφροδίσια είναι στάνταρ ή υποθέτουμε πως μάλλον με αυτούς που πάει θα έχει;; εννοώ πχ... έχει κονδυλώματα που κάνουν μπαμ; τι εννοούμε 3 αφροδίσια ;;
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Αυτό με τα αφροδίσια είναι στάνταρ ή υποθέτουμε πως μάλλον με αυτούς που πάει θα έχει;; εννοώ πχ... έχει κονδυλώματα που κάνουν μπαμ; τι εννοούμε 3 αφροδίσια ;;
Όταν είχα πάει εγώ ήταν καθαρή , πριν αρκετούς μήνες, τώρα δεν ξέρω τι εικόνα έχει, αλλά τα ελεύθερα στοματικά -σε μόνιμη βάση- σε συνδυασμό με γλωσσόφιλα καταλαβαίνεις ότι κάνουν τις υποθέσεις πραγματικότητα...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.918
Πόντοι
9.846
Μια μικρή υποσημείωση παρακαλω για να μην γράφουμε ότι να'ναι πραγματα. Πρώτα απ'ολα πρεπει να καταστεί σαφές ότι το σάλιο μας είναι μια τρομερή ασπίδα κατά των μικροβίων. Μην ξεχνάτε τι βάζαμε στον στόμα μας όταν ειμασταν παιδακια! Ότι βρωμερό βρίσκαμε, από λάσπες, χώματα, παιχνιδια που τα είχαμε πιασει εκατοντάδες φορές με τα βρωμοχερα μας αλλά και από βρομωχερα άλλων κολλητών μας φίλων. Πόσοι από εμάς κολλήσαμε ποτε στην τρυφερή μας ηλικία μικρόβιο από το στόμα ή στόματιδα; Ελάχιστοι και αν τυχόν κολλουσαμε έφευγε με μια αντιβίωση και ξανά μανά τα ίδια. Τι θέλω να πω λοιπόν; Κάθε κοπέλα που κάνει ακαποτες πιπες και είναι εκδιδομενη έχει ναι μεν μια τεράστια ασπίδα που είναι το σάλιο της, αλλά δεν είναι αδιατρητη. Τι κάνουν λοιπόν οι σοβαρές εκδιδομενες που σέβονται τον εαυτό τους πρωτιστως κι έπειτα τον πελατη τους; Κάνουν γαργάρες με στοματικά διάλυματα ανά τακτά χρονικά διαστήματα. Αν λοιπόν η δις Αναμπελα το κάνει αυτό τότε οι πιθανοτητες να κολλήσει κάτι από οποιαδήποτε φυλή ανθρώπων (Πέρσες αλλά και άλλες) είναι πολυ πολυ μικρές. Το προβλημα μας απ'ότι καταλάβατε λοιπόν είναι άλλο! Έχει μυρίσει το στόμα της κάποιος συναγωνιστής και μυρίζει στοματικό διάλυμα; Δε νομίζω... Άρα η διδα εναποθέτει όλες τις ελπίδες αντισυψης στο σάλιο της. Άρα με μαθηματική ακρίβεια περιπου το 0,5% των πελατων της να την έχει κολλήσει κάτι και απλά να μην το έχει παρει χαμπαρι ή να το αγνοεί γιατί ξερει οτι από πιπες δεν κολλάς ιπαττιτιδες ή HIV. Επισης θεωρητικα το μόνο που προσεχει είναι να μην έχει καμία σοβαρή πληγη στο στόμα της γιατι μετά όλα είναι πιθανα....! Εγώ προσωπικα σε όσες κοπέλες που δουλευουν στους οίκους με την 25ετή πορνοκαριερα μου εχω δώσει ακαποτες πιπες στο πολυ 10 κοπελες οι οποιες είναι τριπλότσεκαρισμενες ότι τον στόμα τους μυρίζει στοματικό διάλυμα! Αυτά τα ολίγα κυριοι, και όπως λέει ένας από τους πρωτους επιστήμονες που γνώρισε ο πλανητης "Η γνώση είναι δυναμη".
ΥΓ: Δεν το παιζω εξυπνος και μπορεί κι εγώ ο ίδιος κάποια στιγμή να την πατησω και να κολλήσω κάτι από τις σπάνιες ελευθερες πιπες που δίνω, αλλά μέχρι τώρα κρατάω γερά και ανέπαφα με τις ολίγες πλην σωστές ιατρικές γνώσεις που οφείλουμε να τις γνωρίζουμε όλοι για το καλό μας.
 
Τελευταία τροποποίηση:

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.885
Πόντοι
1.431
Πριν ενα μηνα περιπου που ειχα περασει μαζι της, οταν ηρθε στο δωματιο και ξαπλωσε πανω μου, προσπαθωντας να μου δωσει φιλι , μου ηρθε μυρωδια απο στοματικο διαλυμα. Τωρα αν το κανει με ολους δεν ξερω
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.918
Πόντοι
9.846
Πριν ενα μηνα περιπου που ειχα περασει μαζι της, οταν ηρθε στο δωματιο και ξαπλωσε πανω μου, προσπαθωντας να μου δωσει φιλι , μου ηρθε μυρωδια απο στοματικο διαλυμα. Τωρα αν το κανει με ολους δεν ξερω
Ωραία πληροφορια αυτή συναγωνιστή.
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Μια μικρή υποσημείωση παρακαλω για να μην γράφουμε ότι να'ναι πραγματα. Πρώτα απ'ολα πρεπει να καταστεί σαφές ότι το σάλιο μας είναι μια τρομερή ασπίδα κατά των μικροβίων. Μην ξεχνάτε τι βάζαμε στον στόμα μας όταν ειμασταν παιδακια! Ότι βρωμερό βρίσκαμε, από λάσπες, χώματα, παιχνιδια που τα είχαμε πιασει εκατοντάδες φορές με τα βρωμοχερα μας αλλά και από βρομωχερα άλλων κολλητών μας φίλων. Πόσοι από εμάς κολλήσαμε ποτε στην τρυφερή μας ηλικία μικρόβιο από το στόμα ή στόματιδα; Ελάχιστοι και αν τυχόν κολλουσαμε έφευγε με μια αντιβίωση και ξανά μανά τα ίδια. Τι θέλω να πω λοιπόν; Κάθε κοπέλα που κάνει ακαποτες πιπες και είναι εκδιδομενη έχει ναι μεν μια τεράστια ασπίδα που είναι το σάλιο της, αλλά δεν είναι αδιατρητη. Τι κάνουν λοιπόν οι σοβαρές εκδιδομενες που σέβονται τον εαυτό τους πρωτιστως κι έπειτα τον πελατη τους; Κάνουν γαργάρες με στοματικά διάλυματα ανά τακτά χρονικά διαστήματα. Αν λοιπόν η δις Αναμπελα το κάνει αυτό τότε οι πιθανοτητες να κολλήσει κάτι από οποιαδήποτε φυλή ανθρώπων (Πέρσες αλλά και άλλες) είναι πολυ πολυ μικρές. Το προβλημα μας απ'ότι καταλάβατε λοιπόν είναι άλλο! Έχει μυρίσει το στόμα της κάποιος συναγωνιστής και μυρίζει στοματικό διάλυμα; Δε νομίζω... Άρα η διδα εναποθέτει όλες τις ελπίδες αντισυψης στο σάλιο της. Άρα με μαθηματική ακρίβεια περιπου το 0,5% των πελατων της να την έχει κολλήσει κάτι και απλά να μην το έχει παρει χαμπαρι ή να το αγνοεί γιατί ξερει οτι από πιπες δεν κολλάς ιπαττιτιδες ή HIV. Επισης θεωρητικα το μόνο που προσεχει είναι να μην έχει καμία σοβαρή πληγη στο στόμα της γιατι μετά όλα είναι πιθανα....! Εγώ προσωπικα σε όσες κοπέλες που δουλευουν στους οίκους με 25ετή πορνοκαριερα έχω δώσει ακαποτες πιπες στο πολυ 10 κοπελες οι οποιες είναι τριπλότσεκαρισμενες ότι τον στόμα τους μυρίζει στοματικό διάλυμα! Αυτά τα ολίγα κυριοι, και όπως λέει ένας από τους πρωτους επιστήμονες που γνώρισε ο πλανητης "Η γνώση είναι δυναμη".
ΥΓ: Δεν το παιζω εξυπνος και μπορεί κι εγώ ο ίδιος κάποια στιγμή να την πατησω και να κολλήσω κάτι από τις σπάνιες ελευθερες πιπες που δίνω, αλλά μέχρι τώρα κρατάω γερά και ανέπαφα με τις ολίγες πλην σωστές ιατρικές γνώσεις που οφείλουμε να τις γνωρίζουμε όλοι για το καλό μας.
Εύκολα κολλάς βλενόρροια. Από ακάπωτη την πάτησα κι εγώ, από άλλη κορασίδα βέβαια. Το ότι σου περνάνε το πούτσο μερικές με μαντηλάκι νομίζω ότι δεν αρκεί. Κάποιες , ναι, πλένουν τακτικά το στόμα τους. Αλλά πόσες από αυτές; Η Άνναμπελ είναι βρώμικη. Τι δείχνει. Σου παίρνει πίπα χωρίς καν μαντηλάκι πριν.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.918
Πόντοι
9.846
Εύκολα κολλάς βλενόρροια. Από ακάπωτη την πάτησα κι εγώ, από άλλη κορασίδα βέβαια. Το ότι σου περνάνε το πούτσο μερικές με μαντηλάκι νομίζω ότι δεν αρκεί. Κάποιες , ναι, πλένουν τακτικά το στόμα τους. Αλλά πόσες από αυτές; Η Άνναμπελ είναι βρώμικη. Τι δείχνει. Σου παίρνει πίπα χωρίς καν μαντηλάκι πριν.
Εννοείται πως η βλενορροια είναι σοβαρό αφροδισιο και καθόλου σπάνιο. Αλλά όμως κι ευκολα αντιμετωπισημο αρκεί να το παρεις χαμπάρι εγκαίρως. Βέβαια με τα συμπτώματα που έχει δεν γίνεται να το αγνοήσεις.
Ευχαριστουμε συναγωνιστή και για τις δικές σου πληροφορίες. Όλες είναι ανεκτίμητες κι έπειτα ο κάθε ένας κάνει τη "σουμα" κι έπειτα τα κουμαντα του.
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Στοματικό διάλυμα επίσης μύριζε ι η αυτού εξοχοτης της πίπας Σόνια πριν κάνα μήνα στη Φιλιππιδου την είχα συναντήσει.....κ πάλι όμως εγώ δεν μπήκα....με έχει πάρει από κάτω ο κορονοιος...επίσης σε σημερινή μου βόλτα στο Μεταξουργείο ειδικά στα δεκαρικα η κατάσταση είναι τραγική.....ήταν που ήταν πεσμένο το επίπεδο τώρα ακόμα χειρότερα....αν κ είμαι από επαρχία από το ,2000 που έρχομαι Αθήνα κ επισκέπτομαι τους οίκους αυτό τώρα είναι ότι χειρότερο έχω δεί
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.432
Κριτικές
514
Like
70.012
Πόντοι
41.129
Πριν απο λιγο..

Ιασωνος 32 δεξι Άναμπελ. Της έδειξα αυτα που γράφεται στο σαη για αυτην και γελούσε και αυτή και η τσατσά μαζί...


Στον αριστερό οικο ηταν η Μελινα, η τσουπωτη Ελληνίδα. :hi:
 

Chemical Warfare

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2017
Μηνύματα
44
Κριτικές
4
Like
469
Πόντοι
20
Στους δίπλα και στο αντίστοιχο νήμα , γράφουν για μια καινούργια στο Φυλής 105. Νομιζώ πως εύκολα καταλαβαίνουμε ότι την προμοτάρει ο τύπος (είναι και χαζούλης, γράφει "έχει να μας προσφέρει ευχάριστες στιγμές") . Τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια? Προσέχτε, το νου σας...δεν είναι για κάψιμο τα 20αρικα.
 

nikg

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
846
Κριτικές
4
Like
672
Πόντοι
86
συναγωνιστες δεν ξερω αν το ειπε καποιος πιο πριν. ο οικος της τζωρτζιας εχει τηλεφωνο ενοικιασης οποτε μαλλον σταματησε. ξερουμε τπτ?
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Ὰλλη μια σύντομη καταδρομική σε φυλής και πέριξ (περ. 19.30-20).
Μερικὰ λάθη (βαριόμουν να τα διορθώσω):
• Στο Φ59 Πάνω ήταν η Νάταλυ, είναι άσχετα τα υπόλοιπα stats που μπήκαν αυτόματα.
• Το ίδιο και Φωκ 13 κάτω
• Το 27Β Πάνω δεν ήταν κλειστό αλλά δεν μπήκα
Έριξα τελικά δυο κουμπουριές στα «ρωσίδια» Αλίνα και Μελίνα με καλές εντυπώσεις. Σουρεάλ σκηνικό με Μελίνα όπου «««««««ο γιατρός της, τής είπε όχι στα ακάποτα κλαρίνα»»»»»» και από συνήθειο τράβηξε 2-3 τζούρες πριν περάσει το προφ. Ρε μλκες κόντεψα να γονατίσω απ τα γέλια!! Θα φύγει όπου νά ναι και θα επιστρέψει λέει από Φεβρουάριο. Θα πάει στο Κίεβο για διακοπές. Λογικά στα φρύδια σας.
en1.png
en2.png
en3.png
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom