Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 349 άτομα (46 μέλη και 303 επισκέπτες)

georgetiger

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
Η σβετα από φ105 τι βαρδιες κάνει συνήθως?
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
456
Κριτικές
196
Like
10.754
Πόντοι
30.733
Στη φυλης πια, κοντευει να γίνει δεδομενο στα περισσότερα.
Για παράδειγμα, τις προάλλες ήμουν με φιλαράκι μου στη Μικαελα στο Φώκαιας 17, αρκετοί μελαμψοι, οι οποίοι μπαίνανε χωρίς κανένα πρόβλημα και καταθέτανε κανονικότατα.
Πριν 2-3 χρονια αυτο δεν γινόταν με την καμία.
Εγώ οσέ φορές ειμουν Φ 17 με μηχαελα η κηρια Εύα έδιωχνε τους ξένους.τορα υπάρχουν και μελαψοί Έλληνες,( Αγία Βαρβάρα μεριά) ε αυτοί μπενουν
 

astraxan8

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2015
Μηνύματα
72
Like
50
Πόντοι
0
ξέρουμε τι παίζει λιοσιων 73 α κ β ψάχνω την κωνσταντίνα...
 

poutanokas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
561
Πόντοι
20
Μετά από δουλειά μαραγκός μαλακές πάω να ξεφορτωσω σε καμία ώρα Καμπούλ θα χύσω πολύ ψάχνω καθηγήτρια Ντάρια κωλονου η το Χριστινάκι από μεγάλου Αλεξάνδρου όποιος ξέρει αν υπάρχουν πείτε επισεις Λάουρα από κωλονου μου κάνει και θέλω να την τιμωρισω
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Μετά από δουλειά μαραγκός μαλακές πάω να ξεφορτωσω σε καμία ώρα Καμπούλ θα χύσω πολύ ψάχνω καθηγήτρια Ντάρια κωλονου η το Χριστινάκι από μεγάλου Αλεξάνδρου όποιος ξέρει αν υπάρχουν πείτε επισεις Λάουρα από κωλονου μου κάνει και θέλω να την τιμωρισω

Εδεσσαϊκός είσαι τύπε?
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.288
Κριτικές
33
Like
29.249
Πόντοι
9.846
Κολωνου 27Α μια λατίνα να την πιεις στο ποτήρι στα 15€.
Δεν ενεδωσα γιατί ρώτησα την ευγενική τσατσά αν έχει κάποιο φωτεινο δωμάτιο (τέτοια υπερμουναρα όταν της τον δίνεις πρεπει να βλέπεις καθαρά όλα τα κάλη της). Με ξεναγησε σε όλα τα δωμάτια αλλά ήτανε παρα πολυ σκοτεινά κι έφυγα. Όποιος δεν έχει θέμα με το σκοτάδι τον δίνει. Επίσης όλοι οι Αφγανοπακηδες με το που ακουγανε το δεκαπεντάευρο λακιζανε.... Θετικό αυτό γιατί θα κρατάει τη σκουρόχρωμη μουνα της μακρια απο υγείονομικες βόμβες και λιγδιαριδες...!
Τι είναι αυτά ρε πουστη μου τα δωμάτια...; Είναι τόσο σκοτεινά που δεν βλέπεις τίποτα!! Πρέπει να καταλάβουνε οι ιδιοκτήτες ότι πρεπει να βλέπουμε τι γαμαμε! Βεβαια τους συμφέρει τους κουφάλες γιατί οι άσχημες και οι χοντρουλες κρυβουν σωματικές ατέλειες καθώς και μικρα δερματικά αφροδίσια στα γεννητικά τους όργανα αλλά αυτό παραπαει! ΕΛΕΟΣ!!
Ευτυχώς έχω σταμπαρει οίκους που έχουν φώτα σαν το Μπερναμπέου!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Κολωνου 27Α μια λατίνα να την πιεις στο ποτήρι στα 15€.
Δεν ενεδωσα γιατί ρώτησα την ευγενική τσατσά αν έχει κάποιο φωτεινο δωμάτιο (τέτοια υπερμουναρα όταν της τον δίνεις πρεπει να βλέπεις καθαρά όλα τα κάλη της). Με ξεναγησε σε όλα τα δωμάτια αλλά ήτανε παρα πολυ σκοτεινά κι έφυγα. Όποιος δεν έχει θέμα με το σκοτάδι τον δίνει. Επίσης όλοι οι Αφγανοπακηδες με το που ακουγανε το δεκαπεντάευρο λακιζανε.... Θετικό αυτό γιατί θα κρατάει τη σκουρόχρωμη μουνα της μακρια απο υγείονομικες βόμβες και λιγδιαριδες...!
Τι είναι αυτά ρε πουστη μου τα δωμάτια...; Είναι τόσο σκοτεινά που δεν βλέπεις τίποτα!! Πρέπει να καταλάβουνε οι ιδιοκτήτες ότι πρεπει να βλέπουμε τι γαμαμε! Βεβαια τους συμφέρει τους κουφάλες γιατί οι άσχημες και οι χοντρουλες κρυβουν σωματικές ατέλειες καθώς και μικρα δερματικά αφροδίσια στα γεννητικά τους όργανα αλλά αυτό παραπαει! ΕΛΕΟΣ!!
Ευτυχώς έχω σταμπαρει οίκους που έχουν φώτα σαν το Μπερναμπέου!
αυτές τέλος του μήνα αρχές του άλλου φεύγουν σύμφωνα με την τσατσά
 

poutanokas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
561
Πόντοι
20
Εδεσσαϊκός είσαι τύπε?
ΑΕΚ αδερφέ μόλις γύρισα έσκισα το χριστινακι από μεγάλου Αλεξάνδρου υπόγειο της έκανα το κωλαρακι κόσκινο την γαμάγα με τόση μανία παρακαλούσε να τελειώσω δεν ξέρω τι με έπιασε,εξορκισα το κακο και ενώ έχυνα στα χεράκια της αυτή γελαγε αλλά μου φαίνεται ότι έχει χαλάσει σε εμφάνιση για κάποιο λόγο.Το πουτανακι την μπιανκα οποίος την πάρει θα δεχτεί κατάρα και θα χάσει το εισητιριο του.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
σήμερα στη 2η βάρδια δύο καταθέσεις(θα ακολουθήσουν κάποια στιγμή κριτικές), μετά από πάρα πολύ καιρό είχα 2/2 κακές συνεδρίες
1η κατάθεση στο Φυλής 105 στη Σβετα, καστανή κοπελίτσα κοντή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, σε απλό πρόγραμμα, ο ασπρομαλλης λεπτός ρωσοφωνος υπηρέτης χτύπησε(@jon smith) πριν το δεκάλεπτο, βέβαια συνέχισα μέχρι να τελειώσω , αφού έφαγα τη κρυαδα με τη πιτσιρικά που δεν το έχει καθόλου συνέχισα προς τα ακριτικά της Ιωαννίνων και συγκεκριμένα στο 3 στον όροφο για να τσεκάρω τη Ναταλία (και να ρεφαρω) μετά από συζήτηση που είχα με τον φιλο μύστη @κλεοβουλος ,ξανθια μιλφογκιλφ ψηλή νταρντανα με σφιχτό όμως σώμα κοιλίτσα και 2αρι βυζι, πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα... πολύ βαρετή μέσα στο δωμάτιο όλο για γάμους και παιδιά μιλούσε, ενώ όλο έκανε συνέχεια γκριμάτσες με τη γλώσσα και τα μάτια της...πάμε για άλλα, καλό βράδυ
 

poutanokas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
561
Πόντοι
20
δεν το έπιασες... για άλλο λόγο σε ρώτησε...
Στο Πάπαρι μου αδερφέ μου και μύστη, σου έστειλα πμ γιατί πήρα λίγες γνώμες από άλλους συναδέλφους εδώ και καμιά δεν με ευχαρίστησε εσύ φαίνεται ότι γνωρίζεις κάποιο 18 χρόνο καβλακι χωρίς να μιλάει ελληνικά
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.297
Κριτικές
10
Like
3.036
Πόντοι
1.960

Συνημμένα

  • Παραγων.jpg
    Παραγων.jpg
    7,3 KB · Εμφανίσεις: 24

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.288
Κριτικές
33
Like
29.249
Πόντοι
9.846
αυτές τέλος του μήνα αρχές του άλλου φεύγουν σύμφωνα με την τσατσά
Ο συγκεκριμένος οίκος κάνει πολλες αλλαγές στις κοπέλες. Ίσως είναι ο μόνος στο Μετάξι που φέρνει συχνά νέα κομμάτια και δεν ανακυκλώνει.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Στο Πάπαρι μου αδερφέ μου και μύστη, σου έστειλα πμ γιατί πήρα λίγες γνώμες από άλλους συναδέλφους εδώ και καμιά δεν με ευχαρίστησε εσύ φαίνεται ότι γνωρίζεις κάποιο 18 χρόνο καβλακι χωρίς να μιλάει ελληνικά
Ναι γνωρίζω, απλά δεν είναι της δουλειάς
 

poutanokas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
561
Πόντοι
20
Ναι γνωρίζω, απλά δεν είναι της δουλειάς
Αν δεν το πληρώσω δεν το θέλω γαμάγα φιλανδεζες ξανθιές ψιλες γαλανοματες κοπέλα προθυπουργου της Φιλανδίας και καλύτερη ακόμα αλλά θέλω τώρα κοριτσάκι πληρωμένο να το σκιζω και να κλαιει
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Αν δεν το πληρώσω δεν το θέλω γαμάγα φιλανδεζες ξανθιές ψιλες γαλανοματες κοπέλα προθυπουργου της Φιλανδίας και καλύτερη ακόμα αλλά θέλω τώρα κοριτσάκι πληρωμένο να το σκιζω και να κλαιει
έχεις πμ
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Κων166 υπόγειο
Πρωί - μεσημέρι είναι η "Αντρέα", δηλαδή η πρώην "Άννα" που μέχρι πρότινος ήταν στο Κων206
Καλά διατηρημένη προμιλφ, λεπτή, ξανθιά, 2άρι βυζί, αέρινη αύρα, σχεδόν φευγάτη.
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
39
Like
5.189
Πόντοι
2.836
Περασα σημερα φυλης μαγκες και σιχαθηκα! Ειδικα στο σημειο φυλης και δυδιμου με επιασε η καρδια μου μεχρι να φυγω απο κει μεσα! Σαπιλα,λαθρο, και φουλ πρεζακια! Δεν το εχω ξαναδει αυτο! Εχει παραγινει το χαλι!

Παρεπιπτοντως φυλης δεν εχω γαμησει ποτε! Πολυ παραγωγη ρε παιδι μου, πολυς κοσμος..

Εγω προτιμω τα πιο ψαγμενα, πιο ηρεμες καταστασεις..
Συναθλητή καινούργιος και ανίδεος, τι εννοείς <<ψαγμένα>>???
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom