Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 365 άτομα (37 μέλη και 328 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.038
Like
6.571
Πόντοι
1.056
Περασα σημερα φυλης μαγκες και σιχαθηκα! Ειδικα στο σημειο φυλης και δυδιμου με επιασε η καρδια μου μεχρι να φυγω απο κει μεσα! Σαπιλα,λαθρο, και φουλ πρεζακια! Δεν το εχω ξαναδει αυτο! Εχει παραγινει το χαλι!

Παρεπιπτοντως φυλης δεν εχω γαμησει ποτε! Πολυ παραγωγη ρε παιδι μου, πολυς κοσμος..

Εγω προτιμω τα πιο ψαγμενα, πιο ηρεμες καταστασεις..
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Πάντως γενικά έχω παρατηρήσει ότι τα πιπίνια που ασκούν το επάγγελμα έχουν μεγαλύτερη όρεξη να γαμηθούν και κάνουν περισσότερα πράγματα στο σεξ. Αντίθετα οι πιο μεγάλες (άνω των 30), με εξαίρεση φυσικά κάτι milf cougars, είναι πιο άνευρες και άχρηστες.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.831
Κριτικές
21
Like
10.930
Πόντοι
4.546
Περασα σημερα φυλης μαγκες και σιχαθηκα! Ειδικα στο σημειο φυλης και δυδιμου με επιασε η καρδια μου μεχρι να φυγω απο κει μεσα! Σαπιλα,λαθρο, και φουλ πρεζακια! Δεν το εχω ξαναδει αυτο! Εχει παραγινει το χαλι!

Παρεπιπτοντως φυλης δεν εχω γαμησει ποτε! Πολυ παραγωγη ρε παιδι μου, πολυς κοσμος..

Εγω προτιμω τα πιο ψαγμενα, πιο ηρεμες καταστασεις..
Η καραντίνα άλλαξε τις καταστάσεις. Πλέον έχει γίνει χειρότερη και από Μετάξι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ναι, παραγωγή λαθρεμπορίου, παρα-οικονομίας και παρανομίας. :confused:
Παραγωγή κρακ και κόκας καλύτερα
 

markisiosLOG

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
171
Κριτικές
40
Like
1.978
Πόντοι
2.391
Η φυλης παει για κλεισιμο η μπου φενεται; Περασα απο εκει και ηταν πολυ ασχημα τα πραγματα, πολυ βρωμια και τα περισσοτερα κλειστα. Ξερει κανεις τι γινεται και καποια αλλη οδος εχει παρει την θεση της;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Νομίζω πως ο μόνος οίκος που ήταν αυστηρά only Greek ήταν στο 71.

Δεν ξέρω αν έπεσε και αυτό το κάστρο.
Σε ολα τα μαγαζια στη φυλης επαιζε το only greek
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Πάντως γενικά έχω παρατηρήσει ότι τα πιπίνια που ασκούν το επάγγελμα έχουν μεγαλύτερη όρεξη να γαμηθούν και κάνουν περισσότερα πράγματα στο σεξ. Αντίθετα οι πιο μεγάλες (άνω των 30), με εξαίρεση φυσικά κάτι milf cougars, είναι πιο άνευρες και άχρηστες.
Στην αρχή της καριέρας τους γίνεται αυτό, και οχι λογω κάψας, απλά θέλουν να κρατήσουν τη δουλεια, ή τις πίεσαν ωστε να ειναι έτσι.
Πάντως, οσο πιο μουναρα η άλλη τόσο πιο καβαλημενο καλαμι εχει, άρα μικρότερες αποδώσεις.
Οι μιλφ όμως είναι πιο ορεξάτες αν περάσουν τα 40.
Ξέρουν για τι βρίσκονται εκεί, πατάνε καλά στα πόδια τους, και ξερουν πως να σε απογειώσουν εννοείται χωρίς να ιδρώσουν ιδιαίτερα.

Καλη ηλικία για σεξεργατριες ειναι οι 18-25 αν έχουν ανάγκη το χρήμα.
Και επίσης οι 40-50 αν επίσης έχουν ανάγκη πολύ το χρημα.
Οι ενδιαμεσες ηλικίες βαριούνται, ειναι σε μια στάσιμη περίοδο, διότι αφενός χορτασαν πουτσα, και αφετέρου ξερουν οτι δεν πουλάει τόσο πια η εμφανιση τους οσο οταν ήταν μικρότερες.
Βέβαια, μετά τα 40 φεύγει η κάθε ενοχή απο πανω τους και τα δίνουν όλα διοτι πλησιάζει και το σεξουαλικο τέλος τους.
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
21
Πάντως γενικά έχω παρατηρήσει ότι τα πιπίνια που ασκούν το επάγγελμα έχουν μεγαλύτερη όρεξη να γαμηθούν και κάνουν περισσότερα πράγματα στο σεξ. Αντίθετα οι πιο μεγάλες (άνω των 30), με εξαίρεση φυσικά κάτι milf cougars, είναι πιο άνευρες και άχρηστες.
δώσε ένα τοπ 3 η τοπ 5 από τρέχοντα πρόθυμα πιπίνια συναγωνιστή!
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.038
Like
6.571
Πόντοι
1.056
Η φυλης παει για κλεισιμο η μπου φενεται; Περασα απο εκει και ηταν πολυ ασχημα τα πραγματα, πολυ βρωμια και τα περισσοτερα κλειστα. Ξερει κανεις τι γινεται και καποια αλλη οδος εχει παρει την θεση της;

Φιλε καλες περιπτωσεις ειναι τα λιοσιων 73 α και β και επισης στ σπυρου πατση νομιζω 40..

Εγω τις τελευταιες φορες μονο εκει γαμαω, βεβαια ψαχνομαι συνεχεια γιατι μου αρεσει η ποικιλια και τον τελευταιο καιρο παρατηρω νεα σπιτακια και πορτες ασφαλειας με κουδουνι και σε παλαια υπαρχοντα σπιτακια (βλεπε βεργας) που για μενα μονο θετικο ειναι αυτο. (απο αποψη ελεγχομενης εισοδου μονο σε ελληνες)
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Στην αρχή της καριέρας τους γίνεται αυτό, και οχι λογω κάψας, απλά θέλουν να κρατήσουν τη δουλεια, ή τις πίεσαν ωστε να ειναι έτσι.
Πάντως, οσο πιο μουναρα η άλλη τόσο πιο καβαλημενο καλαμι εχει, άρα μικρότερες αποδώσεις.
Η λογική αυτό λέει, αλλά στην πράξη δε βλέπω να ισχύει ακριβώς. Πχ η Ειρήνη στο Φωκαίας 17 πάνω που είναι ωραίο πιπίνι και θα είχε κάθε δικαίωμα να έχει καβαλημένο καλάμι τα κάνει όλα μέσα. Θα μου πεις ότι έχει καλή απόδοση γιατί ακόμα είναι αρχή, οκ. Και από την άλλη βλέπεις κάτι μπαζοειδή με άσχημα δόντια και χοντρές να κάνουν υπεραπλό πρόγραμμα και να βαριούνται που ζουν, ενώ θα έπρεπε μέσα βάσει των κυβικών τους να κάνουν τουλάχιστον παπάδες.
Οι μιλφ όμως είναι πιο ορεξάτες αν περάσουν τα 40.
Ξέρουν για τι βρίσκονται εκεί, πατάνε καλά στα πόδια τους, και ξερουν πως να σε απογειώσουν εννοείται χωρίς να ιδρώσουν ιδιαίτερα.
Από τις πουτάνες στη Φυλής που έχουν περάσει τα 40 δυστυχώς λίγες θα έλεγα ότι είναι λυσσασμένες cougars. Καλά δεν είναι καν "Mothers I 'd Like to Fuck", αλλά αυτό άλλο θέμα.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
δεν θα μπω στη διαδικασία να πω το πόσοι/αν κτλ μαυριδεροί είναι άπλυτοι κτλ, θα πω όμως πως πολλοί από αυτούς και τι σημαίνει νερό έχουν μάθει, και σαπούνι και καλώς ή κακώς αν κάποιος βάλει μια καθαρή αλλαξιά ρούχα, είναι πλυμένος με την κολόνια του δεν βλέπω λόγο να μην γαμήσει! Ξέρω άτομο από Μπαγκλαντές (πολύ πιθανό και εσείς) που είναι πεντακάθαρο, που δουλεύει 12ωρα ο άνθρωπος και που κάθε Κυριακή φτιάχνεται, φρεσκάρεται και πάει και γαμάει σαν Κύριος!Αυτό πάντως Φυλής γίνεται κυρίως στην μετά κόβιντ εποχή!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
δώσε ένα τοπ 3 η τοπ 5 από τρέχοντα πρόθυμα πιπίνια συναγωνιστή!
Ειρήνη Φωκαίας 17 πάνω, Σύλβια Φυλής 109 πάνω και Σιμόνα και Ραμόνα Διδύμου 22 (αλλά δυστυχώς λείπουν αυτές).
Η Σβέτα στο Φυλής 105 και αυτή πρόθυμο πιπίνι είναι, αλλά δεν τη κατατάσσω στις τοπ λόγω μέτριας εμφάνισης.
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
21
Ειρήνη Φωκαίας 17 πάνω, Σύλβια Φυλής 109 πάνω και Σιμόνα και Ραμόνα Διδύμου 22 (αλλά δυστυχώς λείπουν αυτές).
Η Σβέτα στο Φυλής 105 και αυτή πρόθυμο πιπίνι είναι, αλλά δεν τη κατατάσσω στις τοπ λόγω μέτριας εμφάνισης.
ευχαριστω θερμως συναγωνιστα!θα πετυχω καμια σημερα;;;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
δεν θα μπω στη διαδικασία να πω το πόσοι/αν κτλ μαυριδεροί είναι άπλυτοι κτλ, θα πω όμως πως πολλοί από αυτούς και τι σημαίνει νερό έχουν μάθει, και σαπούνι και καλώς ή κακώς αν κάποιος βάλει μια καθαρή αλλαξιά ρούχα, είναι πλυμένος με την κολόνια του δεν βλέπω λόγο να μην γαμήσει! Ξέρω άτομο από Μπαγκλαντές (πολύ πιθανό και εσείς) που είναι πεντακάθαρο, που δουλεύει 12ωρα ο άνθρωπος και που κάθε Κυριακή φτιάχνεται, φρεσκάρεται και πάει και γαμάει σαν Κύριος!Αυτό πάντως Φυλής γίνεται κυρίως στην μετά κόβιντ εποχή!
Προφανώς μιλάμε για την πλειοψηφία που κυκλοφορεί με την παντόφλα όλη μέρα και δεν έχει καλή σχέση με το νερό. Τον μπαγκλαντεσιανό από πού τον γνωρίζεις; :think:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ευχαριστω θερμως συναγωνιστα!θα πετυχω καμια σημερα;;;
Η Ειρήνη και η Σύλβια πρωινές είναι δυστυχώς.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Προφανώς μιλάμε για την πλειοψηφία που κυκλοφορεί με την παντόφλα όλη μέρα και δεν έχει καλή σχέση με το νερό. Τον μπαγκλαντεσιανό από πού τον γνωρίζεις; :think:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Η Ειρήνη και η Σύλβια πρωινές είναι δυστυχώς.
πήγαινε στο gym που πήγαινα εγώ, εγώ μετά το κοψα και πλέον κάνω σόλο, και είχαμε κρατήσει επαφή γιατί ήταν πολύ ξηγημένο παλικάρι!
επίσης οι ξένοι στην Ελλάδα επειδή δεν έχουν γυναίκες γαμάνε πολύ περισσότερο από το μέσο Ελληνα που (ενδεχομένως) έχει γκόμενα + το ότι προέρχονται από σεξουαλικά στερημένες χώρες! Αρα είναι ένα πολύ δυναμικό αγοραστικό κοινό! Αυτά τα χω πει και με αυτόν!
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
επίσης οι ξένοι στην Ελλάδα επειδή δεν έχουν γυναίκες γαμάνε πολύ περισσότερο από το μέσο Ελληνα που (ενδεχομένως) έχει γκόμενα + το ότι προέρχονται από σεξουαλικά στερημένες χώρες! Αρα είναι ένα πολύ δυναμικό αγοραστικό κοινό! Αυτά τα χω πει και με αυτόν!
Αυτό ισχύει πολύ τυπε, είχαμε έναν Αλβανο στη δουλειά, ο οποίος είχε 2 ξαδέρφια τα οποία κατέβαιναν επίτηδες στην ελλαδα μόνο και μόνο για να γαμησουν στους οίκους.

Η Ελλάδα είναι παράδεισος του αγοραίου έρωτα, απο αποψη τιμών, τα έχουμε ξαναπεί.

Που αλλού θα βρεις μουνι οποτε θες με 10€ ;

Στη γειτονιά μας τα Βαλκάνια , για παράδειγμα, οι τιμές στη καλύτερη ειναι 30-40€ , οι πιο φθηνές και φολες έτσι;
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Αυτό ισχύει πολύ τυπε, είχαμε έναν Αλβανο στη δουλειά, ο οποίος είχε 2 ξαδέρφια τα οποία κατέβαιναν επίτηδες στην ελλαδα μόνο και μόνο για να γαμησουν στους οίκους.

Η Ελλάδα είναι παράδεισος του αγοραίου έρωτα, απο αποψη τιμών, τα έχουμε ξαναπεί.

Που αλλού θα βρεις μουνι με 10€ ;

Στη γειτονιά μας τα Βαλκάνια , για παράδειγμα, οι τιμές στη καλύτερη ειναι 30-40€ , οι πιο φθηνές και φολες έτσι;
και Βουλγαρία ΑΝ πας μιλημένος είναι πολύ φτηνά και πολύ καλά! Τι εννοώ μιλημένος: Άλλες τιμές για τουρίστες άλλες για ντόπιους
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
και Βουλγαρία ΑΝ πας μιλημένος είναι πολύ φτηνά και πολύ καλά! Τι εννοώ μιλημένος: Άλλες τιμές για τουρίστες άλλες για ντόπιους
Από θέμα οργάνωσης όμως;
να πας κατευθείαν σε οικο, να την δεις γυμνή, και άμα σου γυαλισει να τη γαμησεις.

Ενώ στη περίπτωση της Βουλγαρίας, και καθε Βαλκανικης χώρας, θα την δεις την αλλη στο δρόμο, θα κάνετε μια συζήτηση στο πόδι για το παζαρι, και άμα τα βρείτε θα δεσει το γλυκό.
Θελω να σου πω, ότι πολύ μπλα-μπλα για ενα γαμησακι της πλάκας.

Είμαστε πολύ καλά σε αυτο το τομεα ως χώρα, εδω Αθηνα, γιατί επαρχία, τα ίδια με τους υπόλοιπους Βαλκάνιους τραβάνε.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Από θέμα οργάνωσης όμως;
να πας κατευθείαν σε οικο, να την δεις γυμνή, και άμα σου γυαλισει να τη γαμησεις.

Ενώ στη περίπτωση της Βουλγαρίας, και καθε Βαλκανικης χώρας, θα την δεις την αλλη στο δρόμο, θα κάνετε μια συζήτηση στο πόδι για το παζαρι, και άμα τα βρείτε θα δεσει το γλυκό.
Θελω να σου πω, ότι πολύ μπλα-μπλα για ενα γαμησακι της πλάκας.

Είμαστε πολύ καλά σε αυτο το τομεα ως χώρα, εδω Αθηνα, γιατί επαρχία, τα ίδια με τους υπόλοιπους Βαλκάνιους τραβάνε.
αγαπητέ, οτιδήποτε πέραν της Αθήνας είναι είτε ξένο κράτος είτε προτεκτοράτο :2funny::wink::P
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom