Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 386 άτομα (58 μέλη και 328 επισκέπτες)

GiannisKolobaras

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
269
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
1
είναι 2...η μια ειναι με αρκετα μιλαμε κιλακια....εμφανιστηκε και μια αλλη πολυ καλυτερη απο οτι λενε...αλλα δεν ειμαι σιγουρος που δουλευει και ποια βαρδια....
Η καλυτερη στην οποια αναφερθηκα...νομιζω κανει...βαρδιες οχι μονο βαρδια...
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
35
Like
7.163
Πόντοι
3.436
Αυτο παντως ρε μαγκες που κανετε γλωσσοφιλα με αυτες απο τους οικους, με ξεπερναει!

Τι κομαντα ειστε εσεις ρε! :kneel:
Υπάρχει η θεωρία που λέει ότι το κορίτσι δεν το συχαινετε το αγόρι αλλα ούτε το αγόρι συχαινεται το κορίτσι...
Σε αυτό που λες δεν μπορώ να πω ότι έχεις άδικο
αλλά αν δεν είσαι παντρεμένος όπως εγώ ή δεν έχεις γκόμενά κ πηγαίνεις στα μπουρδελα κ σου λείπουν τα γλωσοφυλα τότε αναγκάζεται να φύγεις από την φάση του μη μου απτου κ να περάσεις στην φάση της καλτιλας κ να γίνεις μερακλής.
 

GiannisKolobaras

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
269
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
1
Υπάρχει η θεωρία που λέει ότι το κορίτσι δεν το συχαινετε το αγόρι αλλα ούτε το αγόρι συχαινεται το κορίτσι...
Σε αυτό που λες δεν μπορώ να πω ότι έχεις άδικο
αλλά αν δεν είσαι παντρεμένος όπως εγώ ή δεν έχεις γκόμενά κ πηγαίνεις στα μπουρδελα κ σου λείπουν τα γλωσοφυλα τότε αναγκάζεται να φύγεις από την φάση του μη μου απτου κ να περάσεις στην φάση της καλτιλας κ να γίνεις μερακλής.
αν δεν εισαι παντρεμενος......οπως τα πες :(
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Καταθεση προ ολίγου στην Σέτα (τι όνομα κι αυτό) στο Φυλης 105.

Ετσι όπως βολταρα στη τσάρκα μου, πετυχαινω ένα αδύνατο κοντο πιπινάκι γάλακτος στο δρόμο, με σπορ ντυσιμο, μελαχρινή, γλυκύτατη αθωα και πονηρή συνάμα φατσουλα, έμοιαζε με πρωτοετή φοιτήτρια που διψάει για πουτσο αλλα ψιλοντρέπεται.
Μου ρίχνει ένα χαμόγελο μάγκες και μένω κάγκελο, τι έρωτας είναι αυτός, μετά από 20 μέτρα μπαίνει στον οικο, α, της δουλειάς είναι λεω.

Μπαίνω στον οικο, δίνω το μπλε εισιτήριο, και η τύπισσα να μου χαμογελάει λες και με ξέρει χρονια.

Μετά από λίγο μπαίνει στο δωμάτιο, με ένα αθώο και ντροπαλό ύφος που με κατακαυλωσε.
Αρχίζουμε τα φιλιά στα όρθια, απαλά και αισθησιακά, το κορίτσι καθε φορά που την χάζευα στα μάτια, χαμογελούσε αμήχανα, αλλά τόσο γλυκά.
Την σηκώνω ετσι οπως είμαστε όρθιοι, την κολλάω στο τοιχο και κατεβάζω το μουνι της στο στόμα μου.
Αυτή να μου τραβάει τα μαλλιά και το μουνι της να σπρώχνει μουνόζουμα στο στόμα μου.
Καυλα ατέλειωτη, το μουνακι της υπέροχο, τα βυζια της ψιλοηταν ζαρωμένα διοτι ακόμα θηλάζει το ούτε ενός έτους μωρό της, ωστόσο δε με χάλασε.
Είχα γίνει πύραυλος, μπήκα μέσα χωρίς καν τσιμπουκι, ήθελα να της τον χώσω κατευθείαν.
Την γάμησα αισθησιακά για κάνα 5λεπτο στο ιεραποστολικο, με παρα πολλά φιλιά και καυλοβογγητά, έπειτα της εστησα στα 4 και την ζόρισα λίγο, αλλά εντάξει άντεχε, τελείωμα πανω απο το μουνάκι, με το σπέρμα μου να προσπαθεί να κατέβει σα καταρράκτης μεσα στο θεσπεσιο μουνάκι της, αλλά την σκουπισα και μου είπε 2 φορές ευχαριστώ στα εγγλέζικα.

Πολύ καλή περίπτωση η Σέτα, αυστηρά για πετιτ πιπινοφάγους.
Από μένα είναι Ναι.

Υ.Γ
Το προγραμα της ειναι, Τσιμπουκι με καποτα, ελεύθερα πιασιματα, 69, σεξ σε όλες τις στάσεις.

Υ.Γ 2
Μοιαζει παρα πολύ στο σώμα και στο μαλλι, με την γνωστή Αλμπίνα απο μαραθωνος, ωστόσο από θέμα συμπεριφοράς, η Σέτα ειναι αγγελος.
 
Τελευταία τροποποίηση:

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Μου ρίχνει ένα χαμόγελο μάγκες και μένω κάγκελο, τι έρωτας είναι αυτός, μετά από 20 μέτρα μπαίνει στον οικο, α, της δουλειάς είναι λεω.

Σε νοιώθω bro! Αυτό το χα πάθει Μετάξι Κολωνού πρωί, εγώ κατέβαινα, αυτή ανέβαινε, ήταν μια νέα Ρωσσιδούλα, πολύ ζεστό χαμόγελο πολύ ζεστά μάτια, μιλάμε κόντεψα να σκοτωθώ περπατούσα και κοιτούσα μαγεμένος και σκεφτόμουν πως για να μας χαμογελάσει Ελληνίδα έτσι πρέπει να χει δακρύσει η Παναγιά στην Τήνο
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Σε νοιώθω bro! Αυτό το χα πάθει Μετάξι Κολωνού πρωί, εγώ κατέβαινα, αυτή ανέβαινε, ήταν μια νέα Ρωσσιδούλα, πολύ ζεστό χαμόγελο πολύ ζεστά μάτια, μιλάμε κόντεψα να σκοτωθώ περπατούσα και κοιτούσα μαγεμένος και σκεφτόμουν πως για να μας χαμογελάσει Ελληνίδα έτσι πρέπει να χει δακρύσει η Παναγιά στην Τήνο
Μονο θετικά είχε αυτή η ιστορία, απο την μια θα ψωνιζόταν το "εγω" μου, από την άλλη, μια που με καυλωσε την γαμησα ευθύς αμέσως...

Για τις Ελληνίδες άστο, τσάμπα μελανι θα ξοδεψουμε, υπάρχει και ανάλογο νήμα.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Μονο θετικά είχε αυτή η ιστορία, απο την μια θα ψωνιζόταν το "εγω" μου, από την άλλη, μια που με καυλωσε την γαμησα ευθύς αμέσως...

Για τις Ελληνίδες άστο, τσάμπα μελανι θα ξοδεψουμε, υπάρχει και ανάλογο νήμα.
1) προφανώς και good for you
2) α καλά άστες
 

poutanokas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
561
Πόντοι
20
Χθες είχα όρεξη για βρώμικα πράγματα έτσι πήγα στην Άναμπελ που έχει πάρει μετάθεση μεγάλου Αλεξάνδρου στον λαβύρινθο..δουλεύε με μια άλλη κοπέλα που εκείνη την ώρα έτρωγε μπακετα αφήνοντας την μισή ώστε να πάει να γαμηθει με έναν πακι και να αφήσει τα κομματάκια από το στόμα της πάνω στον πουτσο του.
Πήρα την βρώμικη πεταλούδα την Άναμπελ την ξέρετε εμφανιακα κοντή πολύ λεπτή μικρή στο σώμα και στην ηλικία πολύ μέτρια εμφανιακα.
Μπαινοντας στο δωμάτιο αντίκρυσα το χάος και κάτι βρωκικα υγρά στο πάτωμα που καταλάθος πάτησα μπαίνοντας το πουτανακι μέσα σε ένα λεπτό προσπαθοντας να με φασωσε βρωμαγε όλη η ανάσα της σπέρμα και η μούρη της είχε βγάλει σπυράκια αηδιασα παραπολυ αλλά από την Καβλα την κόλλησα στον τοίχο και άρχισα ένα αρρωστο mouthfuck με Καποτά την οποία έβγαλα την ξάπλωσα και την έχυσα στην μούρη και στο στόμα αυτή φτύνοντας τα κάτω και τα σάλια της να έχουν τρέξει σε όλο το κρεβάτι έφυγε και πήγε στον φίλο μου χωρίς ούτε τα χερια της να πλύνει ο φίλος μου δυστυχώς της έδωσε ακαποτη πιπουλα και έχυσε ακριβώς πάνω στο ξεχειλωμενο μουνακι της.
Συμπέρασμα την ανναμπελ την θεωρώ επικίνδυνη ιερόδουλη σε ότι αφορά τα μικρόβια και της αρρωστιες αλλά πάντα θα μου αρέσει να το χύνω στην μούρη για πλάκα.
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Καταθεση προ ολίγου στην Σέτα (τι όνομα κι αυτό) στο Φυλης 105.

Ετσι όπως βολταρα στη τσάρκα μου, πετυχαινω ένα αδύνατο κοντο πιπινάκι γάλακτος στο δρόμο, με σπορ ντυσιμο, μελαχρινή, γλυκύτατη αθωα και πονηρή συνάμα φατσουλα, έμοιαζε με πρωτοετή φοιτήτρια που διψάει για πουτσο αλλα ψιλοντρέπεται.
Μου ρίχνει ένα χαμόγελο μάγκες και μένω κάγκελο, τι έρωτας είναι αυτός, μετά από 20 μέτρα μπαίνει στον οικο, α, της δουλειάς είναι λεω.

Μπαίνω στον οικο, δίνω το μπλε εισιτήριο, και η τύπισσα να μου χαμογελάει λες και με ξέρει χρονια.

Μετά από λίγο μπαίνει στο δωμάτιο, με ένα αθώο και ντροπαλό ύφος που με κατακαυλωσε.
Αρχίζουμε τα φιλιά στα όρθια, απαλά και αισθησιακά, το κορίτσι καθε φορά που την χάζευα στα μάτια, χαμογελούσε αμήχανα, αλλά τόσο γλυκά.
Την σηκώνω ετσι οπως είμαστε όρθιοι, την κολλάω στο τοιχο και κατεβάζω το μουνι της στο στόμα μου.
Αυτή να μου τραβάει τα μαλλιά και το μουνι της να σπρώχνει μουνόζουμα στο στόμα μου.
Καυλα ατέλειωτη, το μουνακι της υπέροχο, τα βυζια της ψιλοηταν ζαρωμένα διοτι ακόμα θηλάζει το ούτε ενός έτους μωρό της, ωστόσο δε με χάλασε.
Είχα γίνει πύραυλος, μπήκα μέσα χωρίς καν τσιμπουκι, ήθελα να της τον χώσω κατευθείαν.
Την γάμησα αισθησιακά για κάνα 5λεπτο στο ιεραποστολικο, με παρα πολλά φιλιά και καυλοβογγητά, έπειτα της εστησα στα 4 και την ζόρισα λίγο, αλλά εντάξει άντεχε, τελείωμα πανω απο το μουνάκι, με το σπέρμα μου να προσπαθεί να κατέβει σα καταρράκτης μεσα στο θεσπεσιο μουνάκι της, αλλά την σκουπισα και μου είπε 2 φορές ευχαριστώ στα εγγλέζικα.

Πολύ καλή περίπτωση η Σέτα, αυστηρά για πετιτ πιπινοφάγους.
Από μένα είναι Ναι.

Υ.Γ
Το προγραμα της ειναι, Τσιμπουκι με καποτα, ελεύθερα πιασιματα, 69, σεξ σε όλες τις στάσεις.

Υ.Γ 2
Μοιαζει παρα πολύ στο σώμα και στο μαλλι, με την γνωστή Αλμπίνα απο μαραθωνος, ωστόσο από θέμα συμπεριφοράς, η Σέτα ειναι αγγελος.
Καλα ολα αυτα που γραφεις και συμφωνω,εγω πηγα δυο φορες σημερα,πρωι και απογευμα,ομως καταρχην ο πουστροτσατσος στο 5λεπτο στην κυριολεξια ανεβαζει την μουσικη και επισης η κοπελα με το που ακουει το ανεβασμα κατευθειαν σου λεει φινις,για μενα δεν ειναι συμπεριφορα αυτη και η κοπελα θα επρεπε κανονικα αν ηταν σωστη να καθισει να τελειωσεις,εγω την δευτερη φορα δεν τελειωσα και φανταστειται μπηκα κατευθειαν στο ψητο,ουτε τσιμπουκι,ουτε φιλια,ενω το πρωι ειχε γλωσοφυλλα,το απογευμα την ποναγαν ταχαμ τα χειλη της,μαυρο απο μενα δεν ξαναπαω εκει ουτε η κοπελα ειναι σωστη με τον τροπο αυτον που σε αντιμετωπιζει,ειπα να του την πω του πουστροτσατσου,γιατι 5 λεπτα ουτε στο μεταξουργειο δεν σου δινουν στο 10ρικο ελεος πια τι νομιζουν οτι το εικοσαρικο ειναι λιγο?
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Καλα ολα αυτα που γραφεις και συμφωνω,εγω πηγα δυο φορες σημερα,πρωι και απογευμα,ομως καταρχην ο πουστροτσατσος στο 5λεπτο στην κυριολεξια ανεβαζει την μουσικη και επισης η κοπελα με το που ακουει το ανεβασμα κατευθειαν σου λεει φινις,για μενα δεν ειναι συμπεριφορα αυτη και η κοπελα θα επρεπε κανονικα αν ηταν σωστη να καθισει να τελειωσεις,εγω την δευτερη φορα δεν τελειωσα και φανταστειται μπηκα κατευθειαν στο ψητο,ουτε τσιμπουκι,ουτε φιλια,ενω το πρωι ειχε γλωσοφυλλα,το απογευμα την ποναγαν ταχαμ τα χειλη της,μαυρο απο μενα δεν ξαναπαω εκει ουτε η κοπελα ειναι σωστη με τον τροπο αυτον που σε αντιμετωπιζει,ειπα να του την πω του πουστροτσατσου,γιατι 5 λεπτα ουτε στο μεταξουργειο δεν σου δινουν στο 10ρικο ελεος πια τι νομιζουν οτι το εικοσαρικο ειναι λιγο?
Συναγωνιστή, δεν αντιλέγω με όσα λες, εχεις χιλια δίκια αφου εξελίχθηκαν ετσι τα πράγματα.
Ο ασπρομαλλης ρωσόφονος τσατσος, όμως, οσο ήμουν στο δωμάτιο ούτε που ακούστηκε.
Αυτό το κολπάκι με την φωνή στο ράδιο την έκανε και με εμένα, ωστόσο η κοπέλα ούτε δυσανασχετησε ούτε μου είπε το παραμικρό.
Το έχω ξανα γράψει και άλλες φορές στο παρελθόν, δεν ειναι όλες με όλους το ίδιο, μπαίνουν πολλοί παράμετροι στη μέση.
Ειναι στην ευχέρεια της κοπέλας το πως θα συμπεριφερθει, το πως θα περάσεις, και και και...
Καλη καρδια όμως, οπου δεν περνάμε καλά ρίχνουμε μαύρη μέτρα πίσω και δεν ξανά πατάμε...
Όλοι μας έχουμε φάει τις φολες μας.
Σήμερα, για παράδειγμα, ήξερα ότι θα περάσω πολύ καλά μαζί της, το λέγανε τα μάτια μας.
Όπου νιώσετε θετική αυρα μπείτε άφοβα.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.144
Κριτικές
2
Like
18.662
Πόντοι
3.656
Καλα ολα αυτα που γραφεις και συμφωνω,εγω πηγα δυο φορες σημερα,πρωι και απογευμα,ομως καταρχην ο πουστροτσατσος στο 5λεπτο στην κυριολεξια ανεβαζει την μουσικη και επισης η κοπελα με το που ακουει το ανεβασμα κατευθειαν σου λεει φινις,για μενα δεν ειναι συμπεριφορα αυτη και η κοπελα θα επρεπε κανονικα αν ηταν σωστη να καθισει να τελειωσεις,εγω την δευτερη φορα δεν τελειωσα και φανταστειται μπηκα κατευθειαν στο ψητο,ουτε τσιμπουκι,ουτε φιλια,ενω το πρωι ειχε γλωσοφυλλα,το απογευμα την ποναγαν ταχαμ τα χειλη της,μαυρο απο μενα δεν ξαναπαω εκει ουτε η κοπελα ειναι σωστη με τον τροπο αυτον που σε αντιμετωπιζει,ειπα να του την πω του πουστροτσατσου,γιατι 5 λεπτα ουτε στο μεταξουργειο δεν σου δινουν στο 10ρικο ελεος πια τι νομιζουν οτι το εικοσαρικο ειναι λιγο?
πολύ σωστά ,
στο μεταξουργείο με 10 ψωροευρώ έχεις τον χρόνο σου σε λογικά πάντα πλαίσια.
Στη φυλής φωκαίας προσωπικά χαραχτηρίζω φολάρα να δίνεις 20άρι ,να μη βγάζει η κοπέλα σουτιέν
και στο 5λεπτο να αρχίζει τα φίνις
Το έχω ξανα γράψει και άλλες φορές στο παρελθόν, δεν ειναι όλες με όλους το ίδιο, μπαίνουν πολλοί παράμετροι στη μέση.
+1000
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
569
Κριτικές
35
Like
3.733
Πόντοι
2.836
Καταδρομικη κατάθεση στη Νατάσα στο Κολωνού 48 (αριστερά). Πολύ καλή πίπα και συμμετοχή. Μαζί της και η Μαρία που σαλοναρισε ξωβυζη. Η Νατάσα θα είναι μέχρι Κυριακή και μετά γυρίζει στην πατρίδα της και θα επιστρέψει σε 3 μήνες, μου είπε.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Πολύ καλή περίπτωση η Σέτα, αυστηρά για πετιτ πιπινοφάγους.
Από μένα είναι Ναι.
Παρόμοια εμπειρία είχα κι εγώ με τη Σβέτα. Βέβαια δεν έτυχε να τη δω έξω στο δρόμο και να μου χαμογελάσει, είχα πάει στοχευμένα να τη δω από περιέργεια, όπως κάνω όποτε διαβάζω για κάποια καινούρια, και μου έβγαλε στο σαλόνι ότι δε θα φάω φόλα. Απλά ας έχουμε υπόψι μας ότι ο οίκος αυτός δέχεται λαθρό. Τουλάχιστον δύο φορές που τον έχω επισκεφθεί περίμεναν μαζί μου και άλλες εθνικότητες που ο τσάτσος δεν τους έδιωξε.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Παρόμοια εμπειρία είχα κι εγώ με τη Σβέτα. Βέβαια δεν έτυχε να τη δω έξω στο δρόμο και να μου χαμογελάσει, είχα πάει στοχευμένα να τη δω από περιέργεια, όπως κάνω όποτε διαβάζω για κάποια καινούρια, και μου έβγαλε στο σαλόνι ότι δε θα φάω φόλα. Απλά ας έχουμε υπόψι μας ότι ο οίκος αυτός δέχεται λαθρό. Τουλάχιστον δύο φορές που τον έχω επισκεφθεί περίμεναν μαζί μου και άλλες εθνικότητες που ο τσάτσος δεν τους έδιωξε.
Στη φυλης πια, κοντευει να γίνει δεδομενο στα περισσότερα.
Για παράδειγμα, τις προάλλες ήμουν με φιλαράκι μου στη Μικαελα στο Φώκαιας 17, αρκετοί μελαμψοι, οι οποίοι μπαίνανε χωρίς κανένα πρόβλημα και καταθέτανε κανονικότατα.
Πριν 2-3 χρονια αυτο δεν γινόταν με την καμία.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Στη φυλης πια, κοντευει να γίνει κανονικά στα περισσότερα.
Για παράδειγμα, τις προάλλες ήμουν με φιλαράκι μου στη Μικαελα στο Φώκαιας 17, αρκετοί μελαμψοι, οι οποίοι μπαίνανε χωρίς κανένα πρόβλημα και καταθέτανε κανονικότατα.
Καταθέτανε κιόλας; :confused: Όχι ρε φίλε, παλιά μπροστά μου εκεί τους λέγανε "only greek", τώρα ούτε τα προσχήματα δεν κρατάνε.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Καταθέτανε κιόλας; :confused: Όχι ρε φίλε, παλιά μπροστά μου εκεί τους λέγανε "only greek", τώρα ούτε τα προσχήματα δεν κρατάνε.
Αυτό μέχρι πριν 2-3 χρόνια.
Η καραντινα αλλαξε αυτό το δεδομενο.
Καλά οχι ότι γίνεται παντού στη Φυλης, πιστεύω ότι είναι στη κοπελα αυτό, όχι στον οικο.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Αυτό μέχρι πριν 2-3 χρόνια.
Η καραντινα αλλαξε αυτό το δεδομενο.
Καλά οχι ότι γίνεται παντού στη Φυλης, πιστεύω ότι είναι στη κοπελα αυτό, όχι στον οικο.
Μόλις έχασα κάθε ιδέα για τη Μικαέλα.
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
652
Κριτικές
30
Like
5.948
Πόντοι
11.005
Νομίζω πως ο μόνος οίκος που ήταν αυστηρά only Greek ήταν στο 71.

Δεν ξέρω αν έπεσε και αυτό το κάστρο.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom