Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 201 άτομα (32 μέλη και 169 επισκέπτες)

swagboy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2020
Μηνύματα
20
Κριτικές
3
Like
92
Πόντοι
0

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Iδού και η πρόεδρος .... Θα την κάνει τη ζημιά 'η μάλλον είναι βαλτή ... Ε ρε Κουμαριανού στον Καμπούρη που της χρειάζεται...:(
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Επίσης μιας και υπάρχει αναπόληση και συζήτηση για τη Δευκαλίωνος , υποθέτω και για το αδελφόν Συγγρού 248 (αρχικά απέναντι, στο 245)... Να πώ εδώ , χωρίς προσωπικά δεδομένα, ότι δυστυχώς δύο από τις κοπέλες που δούλευαν στα εν λόγω, έχουν φύγει πλέον απ' τη ζωή εδώ και χρόνια . Η κ. Βούλα απρβίωσε το 2016 και τότε εκλεισε το Σ 248 / Camelot ....
 

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
422
Πόντοι
21

Δεν θυμάμαι αν έχει ξαναγραφτεί.
Επιστροφή της Μικυς ή Νίκης που έλειπε 3 χρόνια απο την πιάτσα.
Πρόκειται για μια πετιτ σκιννυ κορασιδα με αρκετά σεξι κορμακι και ομορφο πρόσωπο με στρογγυλα γατίσια μάτια.
Τελευταία φορα την ειχα γαμήσει στο Κολωνού 32 ισόγειο.
Τωρα θα την βρείτε στο Κολωνου 23β υπόγειο με απλό πρόγραμμα στα 10ε.
Λογω της γνωριμίας μας με αφησε και της γυαλισα μουνι κώλο.
Καλα γαμήσια
τι ώρες παίζει παρακαλώ ? ?
 

poutanokas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
561
Πόντοι
20
Καλησπέρα παλιοσκυλα μου έλειπα σε νησιά της Ελλάδας γαμοντας ξανθούς αγγέλους φιλανδεζικους.
Θέλω να επιστρέψω στο βρομερο κάμπουλ και να χύσω με αντάλλαγμα 10 ευρω ένα ευχάριστο Πιπινι μέχρι 20 ετών και να πετάξω τα φλοκια μου 2 φορές με το αντάλλαγμα τον 20 ευρώ.
Ψάχνω για απογευματινη βάρδια.
 

Thanosm(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2020
Μηνύματα
102
Κριτικές
21
Like
755
Πόντοι
311
Την άνοιξη στην καραντίνα ελειπε Αγγλία αρκετό καιρό.
Κάνα μήνα τώρα ήταν στην χώρα της να δει τους δικούς της.
Τωρα έχει λιγες ημέρες που γύρισε Ελλάδα, αν θα ξανά αρχίσει το κοινωνικό λειτουργημα της θα το δείξει ο χρόνος.
Καλο κορίτσι όμως με φιλότιμο. Από το 2014 την ξέρω από την δευκαλιωνος το διαμέρισμα στα Πατήσια.
Τώρα είναι παλι Αγγλία την δουλειά την σταμάτησε
 

Aksonas93

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Εχει πάει κανεις πρόσφατα με την Nelly Ind??
Να μου πει γνωμη?
Οσο πιο πρόσφατα τοσο το καλύτερο
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.597
Κριτικές
20
Like
14.017
Πόντοι
3.246
Επίσης μιας και υπάρχει αναπόληση και συζήτηση για τη Δευκαλίωνος , υποθέτω και για το αδελφόν Συγγρού 248 (αρχικά απέναντι, στο 245)... Να πώ εδώ , χωρίς προσωπικά δεδομένα, ότι δυστυχώς δύο από τις κοπέλες που δούλευαν στα εν λόγω, έχουν φύγει πλέον απ' τη ζωή εδώ και χρόνια . Η κ. Βούλα απρβίωσε το 2016 και τότε εκλεισε το Σ 248 / Camelot ....
Ελαφρύ το χώμα... :priest:
Μύστη Παρατηρητή, μήπως ξέρεις αν έστω υπολειτουργεί ο οίκος?
Ή αν παίζει τίποτα παρόμοιο?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.275
Like
228.096
Πόντοι
46.232

giorgos2226

Μέγας
Εγγρ.
9 Ιαν 2010
Μηνύματα
679
Κριτικές
19
Like
2.442
Πόντοι
4.577
Εχει κανεις εμπειρια απο Ναταλια Ιωαννινων 3 οροφο π ναι και στο στουντιο Κωνσταντινουπολεως 128 ?
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Επιθετική μιλφάρα...θα σε ξεζου
Εχει κανεις εμπειρια απο Ναταλια Ιωαννινων 3 οροφο π ναι και στο στουντιο Κωνσταντινουπολεως 128 ?

Επιθετική μιλφάρα θα σε ξεζουμίσει.
 

Blade23

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
292
Κριτικές
2
Like
67
Πόντοι
1
Μυστες κατεβαίνω τώρα από επαρχία. Υπάρχει κάτι αξιόλογο σε φουλ πρόγραμμα φυλής βραδυνή βάρδια;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Επίσκεψη στο λατινοσπιτο Κολωνού 27 σήμερα το απόγευμα κατά τις 8.
Όμορφη νεαρή λατίνα,αδύνατη,ωραία φατσούλα,μικρό στήθος,κωλαρακι ωραίο όχι τα τεράστια που έχουμε δει από άλλες λατινες.
Όνομα μου είπε δεν θυμάμαι.
Στο δωμάτιο πολύ καλή σχετικά με τις άλλες που έχω δοκιμάσει σε αυτό το σπίτι,πίπα δυνατή όχι αεροπιπα ούτε να προσπαθεί να στο ξεριζώσει,λάγνες ματιές με πολλά deepthroat.
Στο γαμησι το αρνητικό ότι έβαλε κρέμα με το ήρθε στο δωμάτιο με αποτέλεσμα να υπάρχει μειωμένη τριβή αλλά η συμμετοχή της ήταν άψογη,τον έτρωγε καλά και βαθιά χωρίς προσπάθεια να κλέψει,γενικά ευχάριστη παρουσία χωρίς ξυνιλες που έχω δει από τα άλλα κορίτσια του οίκου.
8/10
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.855
Like
4.461
Πόντοι
456
τι να γράφω συναγωνιστή? αν εννοείς για το πρόγραμμα, επειδή έχει γίνει ξανά κουβέντα για κάποιες κοπέλες εγώ στις ενημερώσεις μου γράφω ότι ανακοινώνουν οι υπηρεσίες, τώρα για τη συγκεκριμένη επειδή είναι παλιό μου στανταράκι αλλά παροπλισμένο τελευταία, πάντα στο στομα μου έκανε τελειωτικό, αν εννοείς κάτι άλλο περιμένω να γράψεις
Εγω θα ελεγα που και που να γραφεις και για την συμπεριφορα των απαραδεκτων τσατσαδων , ενημερωση ειναι και αυτη.
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.831
Πόντοι
7.185
Εγω θα ελεγα που και που να γραφεις και για την συμπεριφορα των απαραδεκτων τσατσαδων , ενημερωση ειναι και αυτη.
Μετά από τόσα χρόνια και τόσους γύρους δεν νομίζω να υπάρχει υπηρεσία που να μην κάθεται σούζα όταν τον βλέπει. Θα πρέπει να αρχίσει να μεταμφιέζεται για να μπορέσει να της ξεμπροστιάσει.

Κατά τα άλλα ας μην ζητάμε τα πάντα από έναν άνθρωπο που ήδη μας προσφέρει πάρα πολλά στον τομέα της ενημέρωσης. Να λέμε ευχαριστώ για αυτά που ήδη κάνει και να συμμετέχουμε κι εμείς όσο μπορούμε στις ενημερώσεις
 

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
115
Like
1.523
Πόντοι
201
ΠΕΡΑΣΕ Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΜOBY ΚΑΙ ΤΡΙΓΥΡΝΑΜΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΝ ΤΑ ΖΟΜΠΙ. Το βράδυ η κατάσταση είναι απελπιστική πολλά μαγαζάκια κλειστά. Το μεσημέρι Κυριακής στην Φλς ηρεμία λες και ήταν 28 Οκτωβρίου και πήγαν όλοι να δουν την παρέλαση. Πρίν λίγες μέρες δοκιμάστηκε στο Μεταξι η Νικόλ Κολωνού κ Κεραμεικού υπογα σε normal~καλες οι εντυπώσεις του αγώνα "μελαχρινό skinny" παίζει μπάλα 18:00-02:00. Κυριακή μεσημέρι τιμήθηκε η Σάρα το μελαχρινό καυλομουτρακι με ελ.στοματικο (Φλς δίπλα από το πρατήριο σκαλάκια) Μέτριο στον αγώνα αλλά εμένα μ'αρεσει ♥️. Γενικά απογοήτευση μάγκες' Λέω να οργανώσουμε κάτι στο Σύνταγμα για διαμαρτυρία άλλοι τρέχουν με WRC άλλοι τρέχουν σε ημιμαραθώνιο' Εμείς τίποτα? Στο τέλος θα κλείσουν όλα τα δελα και βλέπω να ανοίγουν μαγαζιά μονο για ΑΜΕΑ :gay:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.311
Κριτικές
35
Like
29.574
Πόντοι
9.846
Επίσκεψη χθες στη Μπαρμπορα, γι'αλλη μια φορά όλα εξαιρετικά. Όρεξατη και φιλόξενη τρυπουλα. Ουτε μερέντες ουτε τιποτα όπως ανέφερε στις κριτικές με ανεξάρτητη Χριστίνα ο αδερφός συναγωνιστής. ΠΟΤΕ δεν έχω διακρίνει ουτε ΙΧΝΟΣ μυρωδιάς στον κωλαριγκο της Τσέχας και φυσικά ΠΟΤΈ μερεντα! Πάντα άψογη.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.855
Like
4.461
Πόντοι
456
Μετά από τόσα χρόνια και τόσους γύρους δεν νομίζω να υπάρχει υπηρεσία που να μην κάθεται σούζα όταν τον βλέπει. Θα πρέπει να αρχίσει να μεταμφιέζεται για να μπορέσει να της ξεμπροστιάσει.

Κατά τα άλλα ας μην ζητάμε τα πάντα από έναν άνθρωπο που ήδη μας προσφέρει πάρα πολλά στον τομέα της ενημέρωσης. Να λέμε ευχαριστώ για αυτά που ήδη κάνει και να συμμετέχουμε κι εμείς όσο μπορούμε στις ενημερώσεις
Συμφωνω μαζι σου !!! αλλα οπως εγραψα ειπα "που και που " κατα τα αλλα ειναι αξιεπαινος και μπραβο του !!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom