Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 384 άτομα (38 μέλη και 346 επισκέπτες)

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.597
Κριτικές
20
Like
14.020
Πόντοι
3.246
Επιστροφη, της Χριστινας της μελαχρινης ομορφης Ουκρανης στο Μεγαλου Αλεξ 28 υπογειο 1200-1800. :hi:
Διόρθωση: Μολδαβή που το παίζει Ρωσίδα...:jerking:
Η φίλη της η Αναστασία πότε θα 'ρθει άραγε? :angry:
Οταν γλείφεις καλα περνας καλα.

Eπισκεψη το μεσημέρι σε κορασίδα του δεκαρικου.
Της ανοιξα τα πόδια και αρχισα το δυνατό γλειφομούνι, μου άρεσε τοσο πολυ να της το γλέιφω που δε μπορουσα να σταματησω.
Το δεκάλεπτο περασε νερο και η τσατσα φωναξε την κοπέλα.
Αυτη απαντησε στην τσατσά κατι στη γλώσσα τους και μετα η κορασις μου είπε να συνεχισω.
Αφόυ την γαμησα κιολας η κορασιδα έφυγε απο δωμάτιο μετα απο 20 ολόκληρα λεπτά !!
Σε ευχαριστώ πολυ για το χρονο πού μου εκανες δωρο της ειπα.
Εντάξει δεν εχει δουλειά αυτη την ωρα μου ειπε , ασε που μου αρεσε οπως με εγλειφες και ηθελα να συνεχίσεις. :wink::sunglasses::hi:
Μύστη, στείλε μου π.μ. να πάω να γλύψω κι εγώ τα θρεπτικά μουνόζουμα και κωλόζουμα. :kissass:
Χειμωνιάζει κι έχω πελώρια ανάγκη από αντισώματα! :rockon:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.503
Κριτικές
1.275
Like
228.148
Πόντοι
46.232
Χτες το πρωί πέρασα και από Φώκαιας 9 και ήταν μία νεαρή ξανθιά ωραία εμφανισιακά μοντελε σώμα αλλά δεν κράτησα όνομα. Υποψιάζεται κανείς σε ποια αναφέρομαι? Στον αγώνα πως είναι?
Σάσα, με τις μέρες της
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.405
Κριτικές
510
Like
68.951
Πόντοι
41.129
Διόρθωση: Μολδαβή που το παίζει Ρωσίδα...:jerking:
Η φίλη της η Αναστασία πότε θα 'ρθει άραγε? :angry:
Tην ειχα ρωτησει και μου ειχε πει οτι με Αναστασια εχει χασει επαφες, ωστοσο συντομα θα γυρισει Ελλαδα η αλλη φιλη της η Καρμεν το σκουροχρωμο μιλφακι που γαμιοταν δυνατα
στο Ιας 32 ευθεια οπως και στο Μεγ.Αλεξ 28 .
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.597
Κριτικές
20
Like
14.020
Πόντοι
3.246
Tην ειχα ρωτησει και μου ειχε πει οτι με Αναστασια εχει χασει επαφες, ωστοσο συντομα θα γυρισει Ελλαδα η αλλη φιλη της η Καρμεν το σκουροχρωμο μιλφακι που γαμιοταν δυνατα
στο Ιας 32 ευθεια οπως και στο Μεγ.Αλεξ 28 .
Κι εμένα έτσι μου είπε για την Αναστασία, αλλά μου φάνηκε ότι είπε ψέματα...:lying-face:
Μύστη, περιμένω και το π.μ. (εδώ) με το μουνάκι που γουστάρει γλυφομούνι.
Το έχω πελώρια ανάγκη, σαν το πρεζάκι τη δόση του... :undecided:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Επίσκεψη σήμερα στην ειρήνη της Φώκαιας 27 στον όροφο δεν την είχα ξαναπάρει αν εξαιρέσεις τις ψεύτικες κραυγές ήταν πολύ καλή συνάντηση με 69 και τελείωμα στο στόμα της. Ουκρανη λίγα ελληνικά κοντά στα 30 ωραίο σωματακι κωλο βυζάκια πεχτηκαν και κάτι φιλιά με γλώσσα και γενικώς μπορώ να πω ότι την ιδρώνει την φανέλα!
Μήπως λες μία χοντρή με κενό ανάμεσα στα μπροστινά δόντια;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.503
Κριτικές
1.275
Like
228.148
Πόντοι
46.232
Μήπως λες μία χοντρή με κενό ανάμεσα στα μπροστινά δόντια;
Όχι άλλη Ειρήνη, αυτή είναι καστανοξανθη με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι και έχει κ ένα μικρό τατουάζ χαμηλά δεξιά στο στομάχι
 

prosoxi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Έχει να μου προτεινει κανεις καμια καλη μιλφ με ωραιο στηθος της ρωσικης σχολής; όχι γκρανι κατασταση εκει γυρω στα 40 με πιασιματα! Θενκς!! στο 20ε ... πρωινη βαρδια κατα προτιμηση
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Όχι άλλη Ειρήνη, αυτή είναι καστανοξανθη με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι και έχει κ ένα μικρό τατουάζ χαμηλά δεξιά στο στομάχι
Α είπα κι εγώ... Αυτή η Ειρήνη που λέω, η οποία επίσης ήταν παλιά στο Φωκαίας 17 πάνω και τώρα μεταφέρθηκε στο 7, εμένα μου είχε ρίξει οριακά φόλα οπότε μου έκανε εντύπωση. Όχι τελειωτικό αλλά ούτε ελεύθερο στοματικό δε μου έκανε και από φιλιά ούτε πεταχτά δε με άφησε. Και μπορεί να μην είμαι κανένα μοντέλο, αλλά δε με λες και μπάζο ή λεχρίτη, για να δικαιολογείται τόσο διαφορετική αντιμετώπιση. Πόσο μάλλον όταν η συγκεκριμένη είναι και κάτω του μετρίου εμφανισιακά.
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
357
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
21
ΠΕΡΑΣΕ Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΜOBY ΚΑΙ ΤΡΙΓΥΡΝΑΜΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΝ ΤΑ ΖΟΜΠΙ. Το βράδυ η κατάσταση είναι απελπιστική πολλά μαγαζάκια κλειστά. Το μεσημέρι Κυριακής στην Φλς ηρεμία λες και ήταν 28 Οκτωβρίου και πήγαν όλοι να δουν την παρέλαση. Πρίν λίγες μέρες δοκιμάστηκε στο Μεταξι η Νικόλ Κολωνού κ Κεραμεικού υπογα σε normal~καλες οι εντυπώσεις του αγώνα "μελαχρινό skinny" παίζει μπάλα 18:00-02:00. Κυριακή μεσημέρι τιμήθηκε η Σάρα το μελαχρινό καυλομουτρακι με ελ.στοματικο (Φλς δίπλα από το πρατήριο σκαλάκια) Μέτριο στον αγώνα αλλά εμένα μ'αρεσει ♥️. Γενικά απογοήτευση μάγκες' Λέω να οργανώσουμε κάτι στο Σύνταγμα για διαμαρτυρία άλλοι τρέχουν με WRC άλλοι τρέχουν σε ημιμαραθώνιο' Εμείς τίποτα? Στο τέλος θα κλείσουν όλα τα δελα και βλέπω να ανοίγουν μαγαζιά μονο για ΑΜΕΑ :gay:
(Φλς δίπλα από το πρατήριο σκαλάκια)
που ακριβώς είναι αυτό;;;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Ανέλπιστα είχαμε μερικές φρέσκιες αφίξεις. Τσακάρετε τώρα την Ειρήνη στο Φωκαίας 17 πάνω (καμία σχέση με την άλλη τη μπαζοφόλα) και την Γκλόρια στο Φωκαίας 24.
 

zataraq

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2014
Μηνύματα
57
Κριτικές
4
Like
126
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομηγυρη. Φίλος μου ενδιαφέρεται για καμιά έγχρωμη παρουσία στα στενά της φυλής. Έχετε να προτείνετε κάποια/ες;
 

socratis969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2021
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
711
Πόντοι
301
Ανέλπιστα είχαμε μερικές φρέσκιες αφίξεις. Τσακάρετε τώρα την Ειρήνη στο Φωκαίας 17 πάνω (καμία σχέση με την άλλη τη μπαζοφόλα) και την Γκλόρια στο Φωκαίας 24.
Η Γκλόρια πως είναι εμφανισιακά?
 

Ionikara93

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
20
Like
35
Πόντοι
0
Ρε μάγκες μήπως ξέρεις κανένας που βρίσκεται εκείνο το ουκρανεζικο άλογο Καρολίνα η αλμπίνα πιο παλιά που δούλευε σχεδόν κάνα δεκαριά χρόνια πριν στο φυλής 84 και 86???αυτή με έκανε άνδρα από παιδι
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Ρε μάγκες μήπως ξέρεις κανένας που βρίσκεται εκείνο το ουκρανεζικο άλογο Καρολίνα η αλμπίνα πιο παλιά που δούλευε σχεδόν κάνα δεκαριά χρόνια πριν στο φυλής 84 και 86???αυτή με έκανε άνδρα από παιδι

Στα μπουρδέλα του Άργους...
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Τι ώρα κλείνουν οι οίκοι ;;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom