Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 387 άτομα (44 μέλη και 343 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
σε ρεπό και άδεια ναι
Δεν ξέρω τι δουλειά κάνεις, αλλά κι εγώ σε ρεπό καθημερινής μάλλον τσάρκα θα πήγαινα που είναι ήσυχα, γιατί όλοι λείπουν στις δουλειές τους.
 

GiannisKolobaras

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
269
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
1
Συναγωνιστές...την Σονια το Αλβανακι απο Φιλιπιδδου 11Α την εχει πετυχει κανείς?
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.831
Πόντοι
7.185
Χτεσινοβραδυνό πρόχειρο πέρασμα από μετάξι

ΜπουρδέλοΚοπέλαΠεριγραφή ΚοπέλαςΠρόγραμμαΣχόλια
κολωνου 23 βΝικημελαχροινό σγουρό μαλλί, με παραπανίσια κιλά πλέοννορμάλ
κολωνού 32βανοιχτό αλλά δεν τσέκαρα
κολωνού 45 δεξιάδεν συγκράτησαξανθό ντραντανοπαχουλό gilf 3αρι βυζίνορμαλ
κολωνού 45 αριστεράτατιάναΞανθό κοντό milf αδύνατο, έμοιαζε με 2μισάρι βυζί με το σουτιέννορμαλτην θυμάμαι μελαχοιρνή με μικρότερο βυζί ίσως για τρίτη φορά σε 2 μήνες να με ξεγελά το σουτιέν
κολωνού 47ανοιχτό το ισόγειο ρώτησα κάποιους που βγαίναν αναφέρανε μέσο όρο ηλικίας τα 9μερα
κολωνού 48 (δεξιά)ΣτέλλαΞανθό κοντό αδύνατο milf με αθλητικό στυλακι ντυμένο με μαύρο φουστανάκινορμαλτο στάμπαρα για μετά από ζέσταμα αλλά έκλεισε σχετικά νωρίς και δεν πρόλαβα
κολωνού 48α (αριστερά)Μαρία και ΝατάσαΜαρία καστανόξανθη milf σχεδον μοντελέ σώμα μετριου αναστήματος 2+ βυζί
Νατάσσα κατάξανθη milfogilf σχετικά ψηλή 2,5+ βυζί
νορμαλ, παρτούζα, ρώτησα για ταυτόχρονη πίπα φώναξε η νατάσσα 30 ευρώ (?!?!)
Μ.Αλεξάνδρου 21 ΚάτωΒαλέριακαστανομάλλα μέτριο αναστήματος νεαρούλα, κάμποσα πιασιματάκια 2,5 βυζίνορμάλ + μασάζ
Πέρδικα 1Πάολαξανθιά ψηλή ντραντρανοπαχουλή 20φεύγα 2μισάρινορμάλ
Μ.Αλεξάνρου 28α δεξιάδεν συγκράτησαμελαχροινό μικρό, σχετικά κοντό, 1μισάρι βυζί λίγα πιασιματάκια έντονο μποιροκοίλινορμάλ
Πέρδικα 3ΧριστίναΞανθιά milf αρκετά παχουλή 3,5+ φυσικό βυζί μέτριο ύψός πρωοπάκι για πίπεςΝορμάλτην είχα χάσει σχεδόν 3 χρόνια και είπε ότι είναι εκεί και στο δίπλα 2 χρόνια. Θεσσαλονικία δήλωνε πάντα
Ιάσονος 43Στέλλα και Αλεξάνδρατσιγκανο-πρεζό milf kai fild αντιστοιχα το ένα κοντό το άλλο μέτριο , αδύνατα με 1,5 βυζίμια νορμαλ και τελειωτικό σε στήθος μια full
Ιάσονος 46Βανοιχτό αλλά δεν τσέκαρα
Ιάσονος 46ανοιχτό αλλά δεν τσέκαρα
Ιάσονος 44Β ΔεξιάBeautyΆφρο, 3,5 βυζί και καμπύλες πιασίματανορμάλ
Προνομόλδεν τσέκαρα μέσα, απ έξω τα μισά φώτα σβηστά 2 υπηρεσίες στην αυλη βαράγανε μύγες, καπνίζαν τα λέγανε
Ιάσονος 30αΖωήΑδύνατη μέτριο-κοντή 1 κι ένα στραγάλι βυζί με λίγο κοιλιτσανορμάλΜοιάζει να έχασε ήδη τα κοιλά της καραντίνας λίγο κοιλιτσα της έχει μίνει ακόμα
Ιάσονος 32α Πάνωανοιχτό αλλά δεν τσέκαρα
Ιάσονος 32α Βάθος κήποςΛάουρα Βίκυ20 φεύγα και οι 2 ίσως και λίγο παραπάνω μέτρια τα πάντανορμάλ
Ιάσονος 20Γδεν συγκράτησαξανθό μέτριου αναστήματος milf 1,5 βυζίνορμάλ
Ιάσονος 20ΑΔανάηΣκελετίκό άβυζο gilffull
Ιάσονος 16 όροφοςΛόριΜελαχροινό αρκετά ντραντανοπαχουλό 3άρι βυζί ψηλή 20φεύγανορμάλ
Ιάσονος 16 ισόγειοδεν συγκράτησαΨηλή ξανθιά αδύνατη milf 2,5 πλαστικόνορμάλσαλονάριζε φυλής με άλλο όνομα πριν λίγο καιρό.
Η υπηρεσία ήταν μικρότερη με ράστα μαλιά αλλά πολύ ξινή, απότομη, βαριεστημένη
Ιάσονος 1Γδεν είπεψηλή νταρτνάνα gilf 2-2,5 βυζίδεν είπε
Ιάσονος 1Β Δεξιάδεν είπεμέτριο ύψος καστανόξανθο μίλφ μέτριο σώμα με κοιλιά πιθανότατα γκαστρομένης, 2+ βυζίδεν είπε
Ιάσονος 1Β Αριστεράδεν είπεκοντό καστανόξανθο milf με 2άρι βυζί κανονικό σώμανορμάλ
Ιάσονος 2Βανοιχτό αλλά δεν τσέκαρα
 
Τελευταία τροποποίηση:

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
422
Πόντοι
21
Αξιος για το πινακακι !
μια λεπτομερια μονο...οταν λες βραδυνη φαντάζομαι πριν τις 00.00 ετσι?
Ρωτάω γιατι οποτε εχω περάσει απ το κολωνου 23 β και γω αυτη τη Νικη εχω δει .
μια λεπτούλα με ματια γατισια που αναφέρθηκε ως μικη,νικη ? τι ωρες είναι ?
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
@8/2/1981 για το Φ27β όταν πέρασα το πρωί ήταν και οι δύο, αν έφυγε στη συνέχεια δε το γνωρίζω αλλά για να το λες οκ ?
Για να μου είπε η τσα από Κυριακή μάλλον κατά τη διάρκεια της βάρδιας της ήρθε η περιοδος
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Χτεσινοβραδυνό πρόχειρο πέρασμα από μετάξι

ΜπουρδέλοΚοπέλαΠεριγραφή ΚοπέλαςΠρόγραμμαΣχόλια
κολωνου 23 βΝικημελαχροινό σγουρό μαλλί, με παραπανίσια κιλά πλέοννορμάλ
κολωνού 32βανοιχτό αλλά δεν τσέκαρα
κολωνού 45 δεξιάδεν συγκράτησαξανθό ντραντανοπαχουλό gilf 3αρι βυζίνορμαλ
κολωνού 45 αριστεράτατιάναΞανθό κοντό milf αδύνατο, έμοιαζε με 2μισάρι βυζί με το σουτιέννορμαλτην θυμάμαι μελαχοιρνή με μικρότερο βυζί ίσως για τρίτη φορά σε 2 μήνες να με ξεγελά το σουτιέν
κολωνού 47ανοιχτό το ισόγειο ρώτησα κάποιους που βγαίναν αναφέρανε μέσο όρο ηλικίας τα 9μερα
κολωνού 48 (δεξιά)ΣτέλλαΞανθό κοντό αδύνατο milf με αθλητικό στυλακι ντυμένο με μαύρο φουστανάκινορμαλτο στάμπαρα για μετά από ζέσταμα αλλά έκλεισε σχετικά νωρίς και δεν πρόλαβα
κολωνού 48α (αριστερά)Μαρία και ΝατάσαΜαρία καστανόξανθη milf σχεδον μοντελέ σώμα μετριου αναστήματος 2+ βυζί
Νατάσσα κατάξανθη milfogilf σχετικά ψηλή 2,5+ βυζί
νορμαλ, παρτούζα, ρώτησα για ταυτόχρονη πίπα φώναξε η νατάσσα 30 ευρώ (?!?!)
Μ.Αλεξάνδρου 21 ΚάτωΒαλέριακαστανομάλλα μέτριο αναστήματος νεαρούλα, κάμποσα πιασιματάκια 2,5 βυζίνορμάλ + μασάζ
Πέρδικα 1Πάολαξανθιά ψηλή ντραντρανοπαχουλή 20φεύγα 2μισάρινορμάλ
Μ.Αλεξάνρου 28α δεξιάδεν συγκράτησαμελαχροινό μικρό, σχετικά κοντό, 1μισάρι βυζί λίγα πιασιματάκια έντονο μποιροκοίλινορμάλ
Πέρδικα 3ΧριστίναΞανθιά milf αρκετά παχουλή 3,5+ φυσικό βυζί μέτριο ύψός πρωοπάκι για πίπεςΝορμάλτην είχα χάσει σχεδόν 3 χρόνια και είπε ότι είναι εκεί και στο δίπλα 2 χρόνια. Θεσσαλονικία δήλωνε πάντα
Ιάσονος 43Στέλλα και Αλεξάνδρατσιγκανο-πρεζό milf kai fild αντιστοιχα το ένα κοντό το άλλο μέτριο , αδύνατα με 1,5 βυζίμια νορμαλ και τελειωτικό σε στήθος μια full
Ιάσονος 46Βανοιχτό αλλά δεν τσέκαρα
Ιάσονος 46ανοιχτό αλλά δεν τσέκαρα
Ιάσονος 44Β ΔεξιάBeautyΆφρο, 3,5 βυζί και καμπύλες πιασίματανορμάλ
Προνομόλδεν τσέκαρα μέσα, απ έξω τα μισά φώτα σβηστά 2 υπηρεσίες στην αυλη βαράγανε μύγες, καπνίζαν τα λέγανε
Ιάσονος 30αΖωήΑδύνατη μέτριο-κοντή 1 κι ένα στραγάλι βυζί με λίγο κοιλιτσανορμάλΜοιάζει να έχασε ήδη τα κοιλά της καραντίνας λίγο κοιλιτσα της έχει μίνει ακόμα
Ιάσονος 32α Πάνωανοιχτό αλλά δεν τσέκαρα
Ιάσονος 32α Βάθος κήποςΛάουρα Βίκυ20 φεύγα και οι 2 ίσως και λίγο παραπάνω μέτρια τα πάντανορμάλ
Ιάσονος 20Γδεν συγκράτησαξανθό μέτριου αναστήματος milf 1,5 βυζίνορμάλ
Ιάσονος 20ΑΔανάηΣκελετίκό άβυζο gilffull
Ιάσονος 16 όροφοςΛόριΜελαχροινό αρκετά ντραντανοπαχουλό 3άρι βυζί ψηλή 20φεύγανορμάλ
Ιάσονος 16 ισόγειοδεν συγκράτησαΨηλή ξανθιά αδύνατη milf 2,5 πλαστικόνορμάλσαλονάριζε φυλής με άλλο όνομα πριν λίγο καιρό.
Η υπηρεσία ήταν μικρότερη με ράστα μαλιά αλλά πολύ ξινή, απότομη, βαριεστημένη
Ιάσονος 1Γδεν είπεψηλή νταρτνάνα gilf 2-2,5 βυζίδεν είπε
Ιάσονος 1Β Δεξιάδεν είπεμέτριο ύψος καστανόξανθο μίλφ μέτριο σώμα με κοιλιά πιθανότατα γκαστρομένης, 2+ βυζίδεν είπε
Ιάσονος 1Β Αριστεράδεν είπεκοντό καστανόξανθο milf με 2άρι βυζί κανονικό σώμανορμάλ
Ιάσονος 2Βανοιχτό αλλά δεν τσέκαρα
Αρχηγε μου εσυ παιζεις μπαλιτσα σε αλλο επιπεδο!!! Ωραιος!!!
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Όχι άλλη Ειρήνη, αυτή είναι καστανοξανθη με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι και έχει κ ένα μικρό τατουάζ χαμηλά δεξιά στο στομάχι

Λοιπόν αυτή η Ειρήνη...είμαι σχεδόν σίγουρος ότι είναι η Στέλλα που πέρασε πριν κάνα 3-4 χρόνια από διδύμου 22 με καρέ μελαχροινό μαλλί τότε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Λοιπόν αυτή η Ειρήνη...είμαι σχεδόν σίγουρος ότι είναι η Στέλλα που πέρασε πριν κάνα 3-4 χρόνια από διδύμου 22 με καρέ μελαχροινό μαλλί τότε.
Το γνωστο πιπίνι που έλεγε ότι είχε παιδί; Δε νομίζω, θα την αναγνώριζα.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.217
Πόντοι
3.436
Συναγωνιστές...την Σονια το Αλβανακι απο Φιλιπιδδου 11Α την εχει πετυχει κανείς?
Την ψάχνω κ εγώ λένε ότι έμεινε έγκυος, τελευταία εθεάθη εκτός οίκων ανοχής να δουλεύει.
Ήταν εκεί στην Σωκράτους πριν αρκετές εβδομάδες να κάνει πιάτσα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.504
Κριτικές
1.275
Like
228.185
Πόντοι
46.232

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.504
Κριτικές
1.275
Like
228.185
Πόντοι
46.232
Παίδες αυτές οι καινούριες κορασίδες από Φωκαίας..... Γκλόρια, Τατιάνα και Ειρήνη.... ξέρουμε τί ρόλο βαρανε στο κρεβάτι...?????

#Γλωσσοφιλα δίνουν...???

#Τελειωτικο στο στόμα κάνουν...???
για ?δε ξέρω πάντως και οι 3 πρόγραμμα έχουν τελειωτικό στο σώμα
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.831
Πόντοι
7.185
Μπράβο @Paliotsarkadoros, υποδειγματική ενημέρωση! Respect για πινακάκι, μια τέτοια ενημέρωση ονειρεύομαι σε κεντρική σελίδα.
Αρχηγε μου εσυ παιζεις μπαλιτσα σε αλλο επιπεδο!!! Ωραιος!!!

σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια, αλλά πιστεύω πως δεν τα αξίζω, ούτε κάν πλησιάζει αυτή η ενημέρωση την ακρίβεια, την πληρότητα και την αμεσότητα των πραγματικών ρεπόρτερ.
απλά είναι και η δική μου σχετικά χρήσιμη σε όσους θέλουν να πάρουν μια ιδέα του τι παίζει
 

socratis969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2021
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
711
Πόντοι
301
Λοιπόν αυτή η Ειρήνη...είμαι σχεδόν σίγουρος ότι είναι η Στέλλα που πέρασε πριν κάνα 3-4 χρόνια από διδύμου 22 με καρέ μελαχροινό μαλλί τότε.
Δεν την είχα δει την Στέλλα αλλά διαβάζοντας τις κριτικές μπορώ να πω ότι θα μπορούσε άνετα να είναι η Ειρήνη και στο πρόγραμμα αλλά και στο λίγο αγγλικά λίγο Ελληνικά.
 

socratis969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2021
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
711
Πόντοι
301
Παίδες αυτές οι καινούριες κορασίδες από Φωκαίας..... Γκλόρια, Τατιάνα και Ειρήνη.... ξέρουμε τί ρόλο βαρανε στο κρεβάτι...?????

#Γλωσσοφιλα δίνουν...???

#Τελειωτικο στο στόμα κάνουν...???
Πέρασα σήμερα κατά τις 7 κ 30 για στοχευμένη καταδρομη στο 24 για να ρίξω μια ματιά στην Γκλόρια ? που ανέφερε συνάδελφος αλλά ήταν κλειστό.
 

Einai sto domatio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2020
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
484
Πόντοι
21
παρακαλω οποιος συντροφος ψωλαρας πετυχει αουρορα απο φυλης να κανει την καλη να ενημερωσει
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom