Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 345 άτομα (33 μέλη και 312 επισκέπτες)

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.217
Πόντοι
3.436
Μετά από τόσα χρόνια και τόσους γύρους δεν νομίζω να υπάρχει υπηρεσία που να μην κάθεται σούζα όταν τον βλέπει. Θα πρέπει να αρχίσει να μεταμφιέζεται για να μπορέσει να της ξεμπροστιάσει.

Κατά τα άλλα ας μην ζητάμε τα πάντα από έναν άνθρωπο που ήδη μας προσφέρει πάρα πολλά στον τομέα της ενημέρωσης. Να λέμε ευχαριστώ για αυτά που ήδη κάνει και να συμμετέχουμε κι εμείς όσο μπορούμε στις ενημερώσεις
Ο Σμύρνης ειναι εξερετος, αξιεπαινος κ προσφέρει πολλά στο site.
Ακόμα στα + βάζω ότι εφόσον ξέρει, βοηθάει σε οποιαδήποτε πληροφορία ζητά κάποιος για μια κοπελιά.
Δεν είναι εύκολο η πορνοενημερωση να πας από μπουρδελο σε μπουρδελο, πέρα από
την κούραση έχεις να αντιμετωπίσεις κ τις τσατσαδες, να σου λένε πάλι ήρθες κ δεν περνάς ειρωνικά κ τα σχετικά.
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
569
Κριτικές
35
Like
3.733
Πόντοι
2.836
Ο Σμύρνης ειναι εξερετος, αξιεπαινος κ προσφέρει πολλά στο site.
Ακόμα στα + βάζω ότι εφόσον ξέρει, βοηθάει σε οποιαδήποτε πληροφορία ζητά κάποιος για μια κοπελιά.
Δεν είναι εύκολο η πορνοενημερωση να πας από μπουρδελο σε μπουρδελο, πέρα από
την κούραση έχεις να αντιμετωπίσεις κ τις τσατσαδες, να σου λένε πάλι ήρθες κ δεν περνάς ειρωνικά κ τα σχετικά.
Αυτό που έγραψες ισχύει 100% και το επιβεβαιώνω. Δεν είναι μόνο η live ενημέρωση, αλλά και όταν του ζητάς μία προσωπική πληροφορία, στη δίνει με κάθε λεπτομέρεια και γρήγορα.
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
288
Κριτικές
66
Like
1.154
Πόντοι
6.830
Επίσκεψη χθες στη Μπαρμπορα, γι'αλλη μια φορά όλα εξαιρετικά. Όρεξατη και φιλόξενη τρυπουλα. Ουτε μερέντες ουτε τιποτα όπως ανέφερε στις κριτικές με ανεξάρτητη Χριστίνα ο αδερφός συναγωνιστής. ΠΟΤΕ δεν έχω διακρίνει ουτε ΙΧΝΟΣ μυρωδιάς στον κωλαριγκο της Τσέχας και φυσικά ΠΟΤΈ μερεντα! Πάντα άψογη.
Βουλγάρα
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.831
Πόντοι
7.185
Δεν είναι εύκολο η πορνοενημερωση να πας από μπουρδελο σε μπουρδελο, πέρα από
την κούραση έχεις να αντιμετωπίσεις κ τις τσατσαδες, να σου λένε πάλι ήρθες κ δεν περνάς ειρωνικά κ τα σχετικά.
Αυτό ισχύει για τακτικούς σαν εσένα κι εμένα, ξεχνάνε ότι έχουμε περάσει δεκάδες φορές με διάφορες κοπέλες τις οποίες σαλονάρανε αυτές/αυτοί.
Τον Σμύρνη τον ξέρουν με το μικρό του όνομα οι περισσότερες αν όχι όλες και δεν τολμάνε πλέον να του κάνουν τέτοια
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.311
Κριτικές
35
Like
29.604
Πόντοι
9.846

ognwstos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2021
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα,η τζενη ψηλη απο φωκαιας 17β ξερουμε τι βαρδια ειναι;
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.855
Like
4.463
Πόντοι
456
Με τέτοια προφορά κι εμένα για Βουλγάρα μου κάνει.
Λεβεντες δεν αλλαζει τιποτα απο οπου και να ειναι , η παρουσια και οι παροχες ειναι το βασικοτερο !!!!!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.405
Κριτικές
510
Like
68.951
Πόντοι
41.129
Οταν γλείφεις καλα περνας καλα.

Eπισκεψη το μεσημέρι σε κορασίδα του δεκαρικου.
Της ανοιξα τα πόδια και αρχισα το δυνατό γλειφομούνι, μου άρεσε τοσο πολυ να της το γλέιφω που δε μπορουσα να σταματησω.
Το δεκάλεπτο περασε νερο και η τσατσα φωναξε την κοπέλα.
Αυτη απαντησε στην τσατσά κατι στη γλώσσα τους και μετα η κορασις μου είπε να συνεχισω.
Αφόυ την γαμησα κιολας η κορασιδα έφυγε απο δωμάτιο μετα απο 20 ολόκληρα λεπτά !!
Σε ευχαριστώ πολυ για το χρονο πού μου εκανες δωρο της ειπα.
Εντάξει δεν εχει δουλειά αυτη την ωρα μου ειπε , ασε που μου αρεσε οπως με εγλειφες και ηθελα να συνεχίσεις. :wink::sunglasses::hi:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.744
Κριτικές
126
Like
7.787
Πόντοι
7.885
γύρισμα από Μετάξι, 9:50 ελάχιστα πριν το άνοιγμα των περισσοτέρων οίκων, κορίτσια και τσατσάδες να πάνε και να έρχονται με καφέδες στο χέρι, σακούλες από φούρνους, Κολωνού πάλι είχε γύρισμα και όλα ήταν σχεδόν κλειστά! πήγα σε γνωστή milf! Ανακοινώνει απλό για τον κόσμο αλλά όντας παλιοί γνωστοί...της γάμησα στόμα κώλο...Να μου τον ρουφάει, να της χουφτώνω τα βυζιά, από τον καθρέφτη να βλέπω τη σούφρα που σε λίγο θα έσκιζα...Στήσιμο και κωλο-σκίσιμο στα 4 με αυτήν να χει το κεφάλι κάτω, να ζορίζεται, να αρπάζει τα σεντόνια... :knockinb:
Στο τέλος την έκανε σφαίρα από το δωμάτιο λέγοντάς μου: Γαμώ τον κώλο σου μαλακισμένο, μ έπιασε χέσιμο απο το σκίσιμο! :grin::grin::grin:
Υποθέτω μέσα στη βδομάδα θα της τον πετάξω πάλι!
Να έχετε ένα καλό Σ/Κ
θα μου πείτε τι το λες αφού δεν λες όνομα...
Θα σας πω να ΧΤΙΖΕΤΕ σχέσεις με τις κοπέλες αυτές. Κρέας τις βλέπετε? (οκ no problem) μόνο λεφτά θα στε για αυτές! Αν το πάτε αντρικά και ανθρώπινα ποτέ δεν θα πάτε απλά για ένα γαμήσι, θα ξελαφρώνετε και σωματικά και ψυχολογικά.

.
Μυστη μεγαλο ρισπεκτ για το ποστ σου. Σιγουρα θα παιχτηκαν και παρανομα εξτραδακια με την πορνη μιας και γνωριζοσασταν καιρο,οποτε ηταν απολυτα ασφαλες.Σιγουρα το ειχατε τεραστια αναγκη και οι 2.
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.831
Πόντοι
7.185
Οταν γλείφεις καλα περνας καλα.

Eπισκεψη το μεσημέρι σε κορασίδα του δεκαρικου.
Της ανοιξα τα πόδια και αρχισα το δυνατό γλειφομούνι, μου άρεσε τοσο πολυ να της το γλέιφω που δε μπορουσα να σταματησω.
Το δεκάλεπτο περασε νερο και η τσατσα φωναξε την κοπέλα.
Αυτη απαντησε στην τσατσά κατι στη γλώσσα τους και μετα η κορασις μου είπε να συνεχισω.
Αφόυ την γαμησα κιολας η κορασιδα έφυγε απο δωμάτιο μετα απο 20 ολόκληρα λεπτά !!
Σε ευχαριστώ πολυ για το χρονο πού μου εκανες δωρο της ειπα.
Εντάξει δεν εχει δουλειά αυτη την ωρα μου ειπε , ασε που μου αρεσε οπως με εγλειφες και ηθελα να συνεχίσεις. :wink::sunglasses::hi:
Τίμια εργάτρια!
Θυμίζει παλιές καλές εποχές Νικόλ από τη γνωστή αλυσίδα.
 

Delalis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2021
Μηνύματα
279
Like
255
Πόντοι
21
Γλύψιμο ταναπού; Μπλιαχ. Εδώ κανονικής κοπέλας πας να και πάλι δεν.
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.831
Πόντοι
7.185
Ενημέρωση ότι πήγε με μια πουτανα; σαν να λέει ξέρετε κάτι; αυτή τη στιγμή ανασαίνω ?
Ενημέρωση ότι
Α. Στην εν λόγο περιοχή υπάρχει μια που δέχεται γλυφομούνι, Γιατί δεν δέχονται όλες. Ειδικά στην συγκεκριμένη περιοχή έχει το μεγαλύτερο ποσοστό από αυτές που το αρνούνται.
ποιους αφορά, αυτούς που το γουστάρουν σαν υπηρεσία, οι υπόλοιποι προσπερνάνε
Β. ότι υπάρχει και μια τίμια εργάτρια που εξετίμησε το γεγονός πως οι πελάτες ορισμένες φορές κάνουν την δουλειά για αυτές και όχι αυτές για τους πελάτες και του έκανε δώρο το χρόνο που αυτός ασχολήθηκε, δίνοντας του την ευκαιρία να γαμήσει.
Ποιούς αφορά; όλους εμάς που πολλές φορές μας τρώνε χρόνο ακόμα και στο γδύσιμο και γουστάρουμε και θέλουμε που και που και λίγο χρόνο παραπάνω. Οι υπόλοιποι προσπερνάνε

όλα αυτά σε ένα site που λέγεται bourdela σε ένα thread που λέγεται ενημέρωση. Ενημέρωσε για 2 στοιχεία σε ενα bourdelo,
Για το αν ανασαίνεις ή όχι δεν ξέρω σε ποιό site μπορεί να ανοίκει το θέμα σου και σε ποιό thread, αλλά το γεγονός πως στο bourdela μετέφερε κάποιος, μια στιγμή, από ένα bourdelo και εσύ για αυτό τον βρίζεις. Θα πρότεινα να ρίξεις μια ματιά στο www.dromokaiteio.gr/ ίσως να μην έχει forum, γράψε τους ότι θες σε email
 

socratis969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2021
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
711
Πόντοι
301
Επίσκεψη σήμερα στην ειρήνη της Φώκαιας 27 στον όροφο δεν την είχα ξαναπάρει αν εξαιρέσεις τις ψεύτικες κραυγές ήταν πολύ καλή συνάντηση με 69 και τελείωμα στο στόμα της. Ουκρανη λίγα ελληνικά κοντά στα 30 ωραίο σωματακι κωλο βυζάκια πεχτηκαν και κάτι φιλιά με γλώσσα και γενικώς μπορώ να πω ότι την ιδρώνει την φανέλα!
 

socratis969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2021
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
711
Πόντοι
301
Επίσκεψη σήμερα στην ειρήνη της Φώκαιας 27 στον όροφο δεν την είχα ξαναπάρει αν εξαιρέσεις τις ψεύτικες κραυγές ήταν πολύ καλή συνάντηση με 69 και τελείωμα στο στόμα της. Ουκρανη λίγα ελληνικά κοντά στα 30 ωραίο σωματακι κωλο βυζάκια πεχτηκαν και κάτι φιλιά με γλώσσα και γενικώς μπορώ να πω ότι την ιδρώνει την φανέλα!
Σόρρυ 17β όχι 27
 

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
115
Like
1.523
Πόντοι
201
Ενημέρωση ότι
Α. Στην εν λόγο περιοχή υπάρχει μια που δέχεται γλυφομούνι, Γιατί δεν δέχονται όλες. Ειδικά στην συγκεκριμένη περιοχή έχει το μεγαλύτερο ποσοστό από αυτές που το αρνούνται.
ποιους αφορά, αυτούς που το γουστάρουν σαν υπηρεσία, οι υπόλοιποι προσπερνάνε
Β. ότι υπάρχει και μια τίμια εργάτρια που εξετίμησε το γεγονός πως οι πελάτες ορισμένες φορές κάνουν την δουλειά για αυτές και όχι αυτές για τους πελάτες και του έκανε δώρο το χρόνο που αυτός ασχολήθηκε, δίνοντας του την ευκαιρία να γαμήσει.
Ποιούς αφορά; όλους εμάς που πολλές φορές μας τρώνε χρόνο ακόμα και στο γδύσιμο και γουστάρουμε και θέλουμε που και που και λίγο χρόνο παραπάνω. Οι υπόλοιποι προσπερνάνε

όλα αυτά σε ένα site που λέγεται bourdela σε ένα thread που λέγεται ενημέρωση. Ενημέρωσε για 2 στοιχεία σε ενα bourdelo,
Για το αν ανασαίνεις ή όχι δεν ξέρω σε ποιό site μπορεί να ανοίκει το θέμα σου και σε ποιό thread, αλλά το γεγονός πως στο bourdela μετέφερε κάποιος, μια στιγμή, από ένα bourdelo και εσύ για αυτό τον βρίζεις. Θα πρότεινα να ρίξεις μια ματιά στο www.dromokaiteio.gr/ ίσως να μην έχει forum, γράψε τους ότι θες σε emai

Ενημέρωση ότι
Α. Στην εν λόγο περιοχή υπάρχει μια που δέχεται γλυφομούνι, Γιατί δεν δέχονται όλες. Ειδικά στην συγκεκριμένη περιοχή έχει το μεγαλύτερο ποσοστό από αυτές που το αρνούνται.
ποιους αφορά, αυτούς που το γουστάρουν σαν υπηρεσία, οι υπόλοιποι προσπερνάνε
Β. ότι υπάρχει και μια τίμια εργάτρια που εξετίμησε το γεγονός πως οι πελάτες ορισμένες φορές κάνουν την δουλειά για αυτές και όχι αυτές για τους πελάτες και του έκανε δώρο το χρόνο που αυτός ασχολήθηκε, δίνοντας του την ευκαιρία να γαμήσει.
Ποιούς αφορά; όλους εμάς που πολλές φορές μας τρώνε χρόνο ακόμα και στο γδύσιμο και γουστάρουμε και θέλουμε που και που και λίγο χρόνο παραπάνω. Οι υπόλοιποι προσπερνάνε

όλα αυτά σε ένα site που λέγεται bourdela σε ένα thread που λέγεται ενημέρωση. Ενημέρωσε για 2 στοιχεία σε ενα bourdelo,
Για το αν ανασαίνεις ή όχι δεν ξέρω σε ποιό site μπορεί να ανοίκει το θέμα σου και σε ποιό thread, αλλά το γεγονός πως στο bourdela μετέφερε κάποιος, μια στιγμή, από ένα bourdelo και εσύ για αυτό τον βρίζεις. Θα πρότεινα να ρίξεις μια ματιά στο www.dromokaiteio.gr/ ίσως να μην έχει forum, γράψε τους ότι θες σε email
Ενημέρωση είναι ένα μας πει το σημείο που πήγε και με ποια μήπως θέλει να σπατουλαρει και κανένας άλλος συναγωνιστής αν και δεν το νομίζω... ?
 
Τελευταία τροποποίηση:

socratis969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2021
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
711
Πόντοι
301
Χτες το πρωί πέρασα και από Φώκαιας 9 και ήταν μία νεαρή ξανθιά ωραία εμφανισιακά μοντελε σώμα αλλά δεν κράτησα όνομα. Υποψιάζεται κανείς σε ποια αναφέρομαι? Στον αγώνα πως είναι?
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
34
Like
4.655
Πόντοι
7.195
Χτεσινή βόλτα με το μηχανάκι απόγευμα κατά τις 7, πάρα πάρα πολλά τα κλειστά (του εικοσάρικου)..
Άλλα φαίνονται να έκλεισαν μόνιμα μετά την καραντίνα άλλα υπολειτουργούν με μιά πρωινή βάρδια στο που και που.
Έχουμε και λέμε, Καλύμνου 36, Πιπίνου 65 και 118, Φυλής 134 και τα τρία, Φυλής 81, 71, 69, 67, 65Α,66Α,56,54, Αγκύρας 9, Ρεμούνδου και τα τρία, Βέργας 3,5, Εξηκίου δύο από τα τέσσερα, Λιοσίων 79 (το ένα), 76, 94, Τροφωνίου 11άνω, Κνίδου, Διδύμου 20 και 22, Αλκιβιάδου 16Β, Αχαρνών 85 ήταν κλειστά.
Να είναι ότι ο κόσμος δεν έχει λεφτά ; ότι έχουν λιγοστέψει οι κοπέλες ; Δε μπορώ να το εξηγήσω..
Στο μεταξύ η Φυλής, πρέζα και βρώμα, σε κακό χάλι...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom