Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 225 άτομα (39 μέλη και 186 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.055
Πόντοι
46.232
τώρα live

Φυλής 71α κλειστό.

Φυλής 71 Εύα ξανθιά με ίσιο μαλλί λεπτά πόδια αλλά σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β, 69α & 67 κλειστά.

Φυλής 86β Στέλλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 86α Άντζελα μελαχρινό κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 3αρι βυζι, επιλεκτικά ελεύθερο στοματικό και τελείωμα στις βυζαρες.

Φυλής 84β κλειστό.

Φυλής 84α Χριστίνα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Ρανια ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Σάρα μελαχρινή κοντή σώμα μέ πιασιματακια μικρό βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 61, 59 και 74 αριστερά κλειστά.

Φυλής 74 δεξιά Άννα μελαχρινή μιλφ παχουλη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά 2αρι συν βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 72 Κατερίνα μελαχρινή μιλφ με γυαλάκια κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 66δ Μαίρη... πριν λίγο καιρό την είχαν παρουσιάσει ως Ελένη καστανή πολύ χοντρή με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 56 Αλεξάνδρα μελαχρινή με λεπτό ωραίο κορμί 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β & 54α κλειστά.

Φωκαιας 7 υπόγειο & 7 ισόγειο κλειστά.

Φωκαιας 9 Σάσα ξανθιά κοπέλα με κανονικό ωραίο σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ αριστερά χαμηλά στο στομάχι, απλό πρόγραμμα αυταρχικό και ποδολαγνεια.

Φωκαιας 13 αριστερά & 13 δεξιά κλειστά.

Φωκαιας 17α Παολα καστανοξανθη νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 17β Ειρήνη καστανοξανθη με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ χαμηλά δεξιά στο στομάχι, απλό πρόγραμμα, Ιζαμπελα μάλλον από την επόμενη εβδομάδα.

Φωκαιας 19 κλειστό.

Φωκαιας 25α Μία ξανθιά με κανονικό σώμα σιλικονατο βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, απλό πρόγραμμα, η υπηρεσία είπε ότι δε πάει με κατσαριδακια πακιστανακια αλλοδαπούς, δεν είναι ρατσίστρια... είναι vip και το κάνει για θέματα καθαριότητας...

Φωκαιας 25β Γκαμπριέλα (επέστρεψε στην οδό που πρωτοεμφανιστηκε, τελευταία δούλεψε Φυλής 134α ) μελαχρινή νταρντανα κατσαρομαλλα μιλφ με 3αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 24 κλειστό.

Φωκαιας 27α Εμμανουέλα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος και πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β κάτω Βαλερία μελαχρινή σώμα με πιασιματακια 2αρι συν βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος και Καρολίνα ξανθιά με ψιλοκανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β πάνω Κορινα ξανθιά μιλφ νταρντανα με 4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.
 
Τελευταία τροποποίηση:

nert

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
183
Like
866
Πόντοι
81
Καλημέρα.Ωραιος ο Σμύρνης.Πρωινη καταδρομική ενημέρωση!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.055
Πόντοι
46.232
συνέχεια σφηνάκι live

Διδύμου 7α, 7β & 8α κλειστά.

Διδύμου 8β Βερονικα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Ελένη ξανθιά μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι συν βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα,κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Διδύμου 16 Αλίκη η κοκκινομάλλα γκιλφ με κοντό καρέ μαλλί γυρολόγος, παχουλη με 2αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και μασαζακι.

Διδύμου 18 υπόγειο Νικόλ κοκκινομάλλα χοντρή με 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Διδύμου 18 ισόγειο κλειστό.


Διδύμου 20 Ελένη ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 22 κλειστά.

Διδυμου 27 Βικτόρια μελαχρινή νταρντανα με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
τώρα live





Φωκαιας 17β Ειρήνη καστανοξανθη με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ χαμηλά δεξιά στο στομάχι, απλό πρόγραμμα, Ιζαμπελα μάλλον από την επόμενη εβδομάδα.

ναι μου το χε πει είχε μπαϊλντίσει κάπως το χε ρίξει στα ψώνια και ήθελε κάποιες μέρες off και άλλες μικρές εξομολογήσεις :grin:
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.217
Πόντοι
3.436
Συναγωνιστές έχουμε κανένα νέο από Χριστίνα ελληνοουκρανεζα;
Την άνοιξη στην καραντίνα ελειπε Αγγλία αρκετό καιρό.
Κάνα μήνα τώρα ήταν στην χώρα της να δει τους δικούς της.
Τωρα έχει λιγες ημέρες που γύρισε Ελλάδα, αν θα ξανά αρχίσει το κοινωνικό λειτουργημα της θα το δείξει ο χρόνος.
Καλο κορίτσι όμως με φιλότιμο. Από το 2014 την ξέρω από την δευκαλιωνος το διαμέρισμα στα Πατήσια.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.855
Like
4.461
Πόντοι
456

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
192
Like
4.417
Πόντοι
15.775
Χθες το μεσημερι περασα απο το Φυλης 56 και η τσατσα μου ζητησε πιστοποιητικο εμβολιασμου. Δεν το ειχα μαζι μου και δεν μου εδειξε την κοπελα. Δεν εκανα φασαρια, γιατι δεν αξιζε τον κοπο να γινει φασαρια για μια κοπελα σε μπουρδελο. Σε ολα τα αλλα που πηγα βγηκανε οι κοπελες κανονικα. Φανταζομαι πως ηταν απαιτηση της κοπελας που δουλευε εκεινη την ωρα, γιατι στην βραδυνη βαρδια που ειχα ξαναπερασει απο εκει δεν ζητησανε τιποτα.
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Χθες το μεσημερι περασα απο το Φυλης 56 και η τσατσα μου ζητησε πιστοποιητικο εμβολιασμου. Δεν το ειχα μαζι μου και δεν μου εδειξε την κοπελα. Δεν εκανα φασαρια, γιατι δεν αξιζε τον κοπο να γινει φασαρια για μια κοπελα σε μπουρδελο. Σε ολα τα αλλα που πηγα βγηκανε οι κοπελες κανονικα. Φανταζομαι πως ηταν απαιτηση της κοπελας που δουλευε εκεινη την ωρα, γιατι στην βραδυνη βαρδια που ειχα ξαναπερασει απο εκει δεν ζητησανε τιποτα.
Προφανώς επιθυμία της κοπέλας η είσοδος μόνο σε άτομα με πιστοποιητικό εμβολιασμού.Αφου στα υπόλοιπα δεν σου ζήτησαν.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ISINAS

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
99
Like
14.521
Πόντοι
25.186
Περασα μια μερα απο Καρολινα Φ27 σκαλακια που οπως ειχε γραφτει λεει αλλα δεν κανει το cim(σωματοτυπος με τα βυζια ξεχειλισμενα απο οσο θυμαμαι)

Moυ λενε τελειωτικο στομα,λεω στο σαιτ γραψανε οτι δεν το κανεις,αλλα τελευταια στιγμη το αποφευγεις.

Μου λεει ναι δεν το κανω σε ολους,σε σενα θα το κανω.

Φευγω της λεω,πιο πολυ πιστευω το σαιτ παρα εσενα.!!!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Προφανώς επιθυμία της κοπέλας η είσοδος μόνο σε άτομα με πιστοποιητικό εμβολιασμού.Αφου στα υπόλοιπα δεν σου ζήτησαν.
Οι πιο πολλές έτσι θα γίνουν θα ζητάνε πιστοποιητικό κτλ.. Που είναι τέλειος άκυρο γιατί το εμβόλιο προστατεύει μόνο τον εμβολιασμένο …!! Όποτε μια τανα αν είναι εμβολιασμένο προστατεύω τον εαυτό της από βαρειά νοσηση κτλ ..!! Αυτοί αντί να θέλουν να εξαλξφθη ο κολοιος θέλουν να είμαστε όλοι μπολιασμένοι και ο ιός να αλωνίζει από σώμα σε σώμα !!!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Την άνοιξη στην καραντίνα ελειπε Αγγλία αρκετό καιρό.
Κάνα μήνα τώρα ήταν στην χώρα της να δει τους δικούς της.
Τωρα έχει λιγες ημέρες που γύρισε Ελλάδα, αν θα ξανά αρχίσει το κοινωνικό λειτουργημα της θα το δείξει ο χρόνος.
Καλο κορίτσι όμως με φιλότιμο. Από το 2014 την ξέρω από την δευκαλιωνος το διαμέρισμα στα Πατήσια.
Πού ξέρεις ότι έμενε Δευκαλίωνος, γείτονες ήσασταν; :think:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Χθες το μεσημερι περασα απο το Φυλης 56 και η τσατσα μου ζητησε πιστοποιητικο εμβολιασμου. Δεν το ειχα μαζι μου και δεν μου εδειξε την κοπελα. Δεν εκανα φασαρια, γιατι δεν αξιζε τον κοπο να γινει φασαρια για μια κοπελα σε μπουρδελο. Σε ολα τα αλλα που πηγα βγηκανε οι κοπελες κανονικα. Φανταζομαι πως ηταν απαιτηση της κοπελας που δουλευε εκεινη την ωρα, γιατι στην βραδυνη βαρδια που ειχα ξαναπερασει απο εκει δεν ζητησανε τιποτα.
Απλά τραγικό. Αρνητικό μοριακό τεστ της έκανε;
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
364
Κριτικές
13
Like
1.655
Πόντοι
431
συνέχεια σφηνάκι live

Διδύμου 7α, 7β & 8α κλειστά.

Διδύμου 8β Βερονικα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Ελένη ξανθιά μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι συν βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα,κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Διδύμου 16 Αλίκη η κοκκινομάλλα γκιλφ με κοντό καρέ μαλλί γυρολόγος, παχουλη με 2αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και μασαζακι.

Διδύμου 18 υπόγειο Νικόλ κοκκινομάλλα χοντρή με 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Διδύμου 18 ισόγειο κλειστό.


Διδύμου 20 Ελένη ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 22 κλειστά.

Διδυμου 27 Βικτόρια μελαχρινή νταρντανα με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.
Ευχαριστούμε πρώτα απ'όλα για τις ενημερώσεις. ..
Η Βικτώρια στο Δ27 δε νομίζω πως είναι νταρντάνα..Είναι ψηλή και κορμάρα όπως κι η ομόσταυλη Φωτεινή..
Νταρντανάρα εκεί είναι η Τζούλια με το φουλ πρόγραμμα..
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.597
Κριτικές
20
Like
14.015
Πόντοι
3.246
Πού ξέρεις ότι έμενε Δευκαλίωνος, γείτονες ήσασταν; :think:
ΔΟΥΛΕΥΕ στο Δευκαλίωνος 63, κάτι σαν ''κρυφοστούντιο'' φαντάσου.
Όπως περίπου και το Παπαδιαμάντη 8, με τσα2 την καλτ κυρα-Γιάννα, αν έχεις ακουστά.
Αν δεν απατώμαι, τώρα πια έχει κλείσει οριστικά σαν χώρος... :coffee:
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
242
Like
1.609
Πόντοι
201
Περασα μια μερα απο Καρολινα Φ27 σκαλακια που οπως ειχε γραφτει λεει αλλα δεν κανει το cim(σωματοτυπος με τα βυζια ξεχειλισμενα απο οσο θυμαμαι)

Moυ λενε τελειωτικο στομα,λεω στο σαιτ γραψανε οτι δεν το κανεις,αλλα τελευταια στιγμη το αποφευγεις.

Μου λεει ναι δεν το κανω σε ολους,σε σενα θα το κανω.

Φευγω της λεω,πιο πολυ πιστευω το σαιτ παρα εσενα.!!!!
Την δοκιμασα το Σαββατο.....η γρια στο σαλονι(μαυρογιαλουρος) ειπε cim. Ρωταω την κορασιδα στο σαλονι εαν παιρνει τα φλοκια στο στομα, και μου λεει στα βυζια να τις τα ριξω. Λεω στο μαυρογιαλουρο γιατι λες ψεματα ? και αρχισε τις δικαιολογιες οτι δεν καταλαβα καλα κλπ κλπ. Παντος στο γαμισι ειναι πολυ καλη, αλλα στανταρακι δεν γινετε με τιποτα.

ΥΓ 1Να ξερετε η γρια ειναι μαυρογιαλουρος. Μαυρο στον Μαυρογιαλουρο.

ΥΓ2 Σμυρμη να το γραφεις στις ενημερωσης σου.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.055
Πόντοι
46.232
Ευχαριστούμε πρώτα απ'όλα για τις ενημερώσεις. ..
Η Βικτώρια στο Δ27 δε νομίζω πως είναι νταρντάνα..Είναι ψηλή και κορμάρα όπως κι η ομόσταυλη Φωτεινή..
Νταρντανάρα εκεί είναι η Τζούλια με το φουλ πρόγραμμα..
Καμία σχέση η Βικτόρια με τη Φωτεινή, η Βικτόρια είναι ο ορισμός της νταρντανα ψηλή με πιασίματα μπουταρες, η Φωτεινή είναι ψηλή με κανονικό πολύ ωραίο σώμα όσο για τη Τζούλια δεν είναι νταρντανα είναι πάρα πολύ χοντρή γι αυτό και το προσωνυμιο θωρηκτό
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.055
Πόντοι
46.232
ΥΓ2 Σμυρμη να το γραφεις στις ενημερωσης σου.
τι να γράφω συναγωνιστή? αν εννοείς για το πρόγραμμα, επειδή έχει γίνει ξανά κουβέντα για κάποιες κοπέλες εγώ στις ενημερώσεις μου γράφω ότι ανακοινώνουν οι υπηρεσίες, τώρα για τη συγκεκριμένη επειδή είναι παλιό μου στανταράκι αλλά παροπλισμένο τελευταία, πάντα στο στομα μου έκανε τελειωτικό, αν εννοείς κάτι άλλο περιμένω να γράψεις
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom