Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 231 άτομα (35 μέλη και 196 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Να ηταν μονο αυτο φιλε μου, το χειροτερο ειναι οτι εχει γινει η περιοχη Ισλαμαπατ, φοβαμαι να κανω την τσαρκα κου, μην μου την πεσουν λαθρο και πρεζονια! Χειροτερα και απο το Μεταξουργειο! :zombie::zombie: Α στα να πανε!
Ας όψονται οι πολυαγαπημένες μας ΜΚΟ που παραχώρησαν τα γύρω σπίτια στους επενδυτές.
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Η πλεον κακια - αναγωγη - σκροφα- αντιεπαγγελματικη και πολλα αλλα ειναι αυτη η ασχημη της ΑΧΑΡΝΩΝ 85 .
Ειναι και μια αλλη, που ειναι στην αρχη της φωκαιας , εκεινη η ειρωνικη, αγενεστατη, ανδροπρεπης τσατσα της βουλγαρας της Εμιλης! :jerking: :knuppel::knuppel:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Απλά μαθηματικά...

Ποιός θα δώσει 20 ευρώ για να του χτυπάει η σαδιστρια τσατσά στο 8λεπτο την πόρτα...????:angry:


ΥΓ: ΣΕ 8 ΛΕΠΤΑ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΜΠΟΥΤΣΟΚΕΦΑΛΟ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΠΛΥΝΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΝΙΠΤΗΡΑ ....:alivedick:?
Και προ πανδημίας χτυπάγανε την πόρτα στο 8λεπτο.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
γύρισμα από Μετάξι, 9:50 ελάχιστα πριν το άνοιγμα των περισσοτέρων οίκων, κορίτσια και τσατσάδες να πάνε και να έρχονται με καφέδες στο χέρι, σακούλες από φούρνους, Κολωνού πάλι είχε γύρισμα και όλα ήταν σχεδόν κλειστά! πήγα σε γνωστή milf! Ανακοινώνει απλό για τον κόσμο αλλά όντας παλιοί γνωστοί...της γάμησα στόμα κώλο...Να μου τον ρουφάει, να της χουφτώνω τα βυζιά, από τον καθρέφτη να βλέπω τη σούφρα που σε λίγο θα έσκιζα...Στήσιμο και κωλο-σκίσιμο στα 4 με αυτήν να χει το κεφάλι κάτω, να ζορίζεται, να αρπάζει τα σεντόνια... :knockinb:
Στο τέλος την έκανε σφαίρα από το δωμάτιο λέγοντάς μου: Γαμώ τον κώλο σου μαλακισμένο, μ έπιασε χέσιμο απο το σκίσιμο! :grin::grin::grin:
Υποθέτω μέσα στη βδομάδα θα της τον πετάξω πάλι!
Να έχετε ένα καλό Σ/Κ
θα μου πείτε τι το λες αφού δεν λες όνομα...
Θα σας πω να ΧΤΙΖΕΤΕ σχέσεις με τις κοπέλες αυτές. Κρέας τις βλέπετε? (οκ no problem) μόνο λεφτά θα στε για αυτές! Αν το πάτε αντρικά και ανθρώπινα ποτέ δεν θα πάτε απλά για ένα γαμήσι, θα ξελαφρώνετε και σωματικά και ψυχολογικά.

.
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
578
Like
367
Πόντοι
26
Πιστεύω οι πουτανες δε έρχονται διότι δε έχει δουλειά λόγω της Γενικής φτώχειας Τ κοσμου
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
578
Like
367
Πόντοι
26
Τα τελευταία 2 χρόνια αν δε είσαι δ.υ η κρατικοδίαιτος επιχειρηματίας ή συνταξιούχος έχεις ρημάξει. Και άρχισε και φαίνεται στη φυλής εδώ τα 3 4τεταρτα τω οίκων κλειστά και πάλι έχει αναδουλεια.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.055
Πόντοι
46.232
τώρα live

Χωματιανου 11α Ειρήνη με κάστανο σκούρο μαλλί, κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Χωματιανου 11β Αντριανα καστανή κοπέλα με κανονικό σώμα ωραίο κωλαράκι 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Λιοσιων 76β κλειστό.

Λιοσιων 73β Τατιάνα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Νάταλι ξανθιά με ψιλοκανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α Λανα ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Κωνσταντίνα καστανοξανθη λεπτή με μαλλί μέχρι τους ώμους, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18 Μαρίνα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με 3.5αρι συν βυζι με τεράστια ρογα, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Εξηκιου 18α Μιλενα ξανθοκαστανη χοντρουλα μιλφ με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18γ κλειστό.

Λιοσιων 79α & 79β κλειστά.

Βεργας 3 κλειστά.

Βεργας 2 Αλεξάνδρα η ελληνογερμανιδα, ξανθιά μιλφ νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6α Ελένη ξανθιά χοντρή με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6β Μιλανα ξανθοκαστανη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Βεργας 7 Αναστασία ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5-3αρι βυζι και Τίνα καστανή παχουλη με 3αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μιράντα ξανθιά χοντρή μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Όλγα ξανθιά γκρανι σώμα με πιασιματακια 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Τροφωνιου 13 όροφος Μαρία καστανή παχουλη μιλφ με2-2.5αρι βυζι ,απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε, επίσης έχει στυλακι κ είναι ειρωνική.
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
370
Like
389
Πόντοι
21
Στο Τροφωνίου 13 όροφος χθες απόγευμα δούλευε η Νανά, (αρκετά νταρντάνα, με βυζάρες, μάλλον ελληνίδα) με την σπαστική τσατσά με το κοντό μαλλί. Πριν κανά δυο χρόνια δούλεψε για λίγο και στο Αγίου Πέτρου. Έχει κάποιος εμπειρία μαζί της; Είπα χθες να περάσω αλλά κάτι μέσα μου με σταμάτησε.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.055
Πόντοι
46.232
Στο Τροφωνίου 13 όροφος χθες απόγευμα δούλευε η Νανά, (αρκετά νταρντάνα, με βυζάρες, μάλλον ελληνίδα) με την σπαστική τσατσά με το κοντό μαλλί. Πριν κανά δυο χρόνια δούλεψε για λίγο και στο Αγίου Πέτρου. Έχει κάποιος εμπειρία μαζί της; Είπα χθες να περάσω αλλά κάτι μέσα μου με σταμάτησε.
Η Νανά ναι όπως είπες από Αγίου Πέτρου και να προσθέσω, Φωκαιας 25β, Φωκαιας 24, Φωκαιας 7 υπόγειο, Φυλής 74 δεξιά, Αλκιβιάδου 16α, Λιοσίων 76β, Εξηκιου 18 κλπ δουλεύει απογεύματα, για μένα καλά έκανες και δε πέρασες, μάπα το καρπούζι, καθόλου τυχαίο που δε στεριωσε σε κανένα μαγαζί
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.043
Πόντοι
5.946

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.831
Πόντοι
7.185
Η Νανά ναι όπως είπες από Αγίου Πέτρου και να προσθέσω, Φωκαιας 25β, Φωκαιας 24, Φωκαιας 7 υπόγειο, Φυλής 74 δεξιά, Αλκιβιάδου 16α, Λιοσίων 76β, Εξηκιου 18 κλπ δουλεύει απογεύματα, για μένα καλά έκανες και δε πέρασες, μάπα το καρπούζι, καθόλου τυχαίο που δε στεριωσε σε κανένα μαγαζί
μιλάμε για μια που για την ακρίβεια δήλωνε Ελληνοκαναδέζα;
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Ξερει καποιος συναγωνιστης αν δουλευει καθολου το φυλης 84β και αν ναι τι ωρα περιπου? :think:
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.855
Like
4.461
Πόντοι
456
Πρεπει να φευγουμε απο τον οικο, οταν δε μας αρεσει η κοπελα, και οταν ειναι αγενης η τσατσά.
Οχι μονο να φευγουμε , αλλα και να τους λεμε οτι φευγουμε επειδη η τσατσα ειναι αγενεις και χτυπα στο 8λεπτο παρολο που η κοπελα ειναι καλη στις παροχες της .
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.055
Πόντοι
46.232
μιλάμε για μια που για την ακρίβεια δήλωνε Ελληνοκαναδέζα;
δε ξέρω, δεν το έχω ακούσει ποτέ αυτό από το στόμα της, πάντα επειδή σε όλα τα μαγαζιά που δούλεψε έκανε τη παρουσίαση του προγράμματος μόνη της έλεγε ότι είναι Ελληνίδα και το θεωρούσε μάλιστα και στα θετικά του να περάσεις μαζί της... δε το αποκλείω απλά δε το εχω ακούσει ποτέ να το λέει
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Δυο μπαλάκια σήμερα. Ιρις αδυνατισμένη αλλά πιο γλυκιά μου φάνηκε μέσα όλα οκ δε καταλαβαίνω γιατί τη λέτε φόλα. Σαν να ψευδιζε λιγο μου φάνηκε. Δεύτερο μπαλάκι Αλιονα μόνο πίπα διότι έτρεμα από τη κούραση. Η ζωή είναι ωραία και σήμερα. Οι κοπέλες στα μπουρδελα δίνουν τον καλύτερο τους εαυτό. Αν τρωτε φόλες τότε έχετε υψηλές προσδοκίες, άγχος, κούραση. Αυτά τύποι. Αφού τελείωσα με αυτες βγήκα στη οδό Ηπείρου και ένας θείος είχε βάλει στο αμάξι δημοτικά λεβέντικα του Μωρια και άκουγε. Μέσα στη τριγύρω πακιστανιλα και άραπια του τόπου που έχει πλακώσει να μας φάει πάω προς το μέρος του μπάρμπα και του λέω, «θείο δυνάμωσε το». Ο μπάρμπας το δυνάμωσε χαμογελοντας και εγώ έριξα μια στροφή επάνω στο φανάρι. Γεια σου Μωρια αθάνατε!
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
411
Κριτικές
6
Like
2.232
Πόντοι
481
Πρωινή περιπλάνηση φυλης και περιξ 07:45
Τα μονα σπιτια ανοικτα
Φωκαιας 24 & 27υπογ.
Φυλης 109
Φυλης 65Β
Φιλιππιδου 11
Για οσους θελουν να κοινωνησουν την Κυριακή αυτες οι λιγες επιλογές
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.055
Πόντοι
46.232
Πρωινή περιπλάνηση φυλης και περιξ 07:45
Τα μονα σπιτια ανοικτα
Φωκαιας 24 & 27υπογ.
Φυλης 109
Φυλης 65Β
Φιλιππιδου 11
Για οσους θελουν να κοινωνησουν την Κυριακή αυτες οι λιγες επιλογές
ποιες κοπέλες δούλευαν?
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
162
Like
337
Πόντοι
21
Καλημερα, ξερει κανεις κανενα μπουρδελο ή στουντιο με λατινες ή τσιγγανες ? Ευχαριστω , δεχομαι και PM.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom