Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 92 άτομα (8 μέλη και 84 επισκέπτες)

niagaras

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
23
Κριτικές
6
Like
155
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες κάνα νέο από την γνωστή Βίκυ που τελευταία δούλευε Κολωνού 32 υπόγειο;;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.030
Πόντοι
46.232
τώρα live

Μεγαλου Αλεξάνδρου 15 Βίκυ ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί χοντρουλα με 3αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Νάταλι ξανθιά γκιλφ με κοντό μαλλί, λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 17 Ελένη ξανθοκαστανη μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22 κλειστά.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 ισόγειο Ροξανα μελαχρινή πολύ χοντρή πιτσιρικά με μακρύ ίσιο μαλλί 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 όροφος Ναταλία καστανή κατσαρομαλλα παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, τατουάζ πάνω και από τα δύο βυζια, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 25 αριστερά κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 25 δεξιά Χριστίνα ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 3.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Κολοκυνθους 38 ισόγειο Σουζάνα ξανθιά μιλφ πολύ χοντρή με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Κολοκυνθους 38 όροφος Τζωρτζια μελαχρινή μιλφογκιλφ πάρα πολύ χοντρή με 4αρι πεσμένο βυζι, με πρωκτικο.

Μεγαλου 28α αριστερά Ντασα ξανθιά μιλφογκιλφ σώμα με πιασιματακια 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28α δεξιά (που έχει είσοδο και από Περδικα 3 αριστερά) κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 νέος οίκος υπόγειο κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 νέο κουρτίνα Σοφία μελαχρινή μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου και Περδικα κλειστό.

Περδικα 3 αριστερά κλειστό.

Περδικα 3 αριστερά Άντζελα ξανθιά μιλφογκιλφ ψηλή νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.030
Πόντοι
46.232
συνέχεια live

Μαραθωνος 59 αριστερά το υπόγειο Σοφία ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο στο υπόγειο Λαρίσα ξανθιά παχουλη με πάρα πολύ μακρύ μαλλί, με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο όροφος Αλμπινα μελαχρινή πολύ κοντή λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59α κλειστό.

Βιργινίας Μπενάκη 33 Λίζα ξανθιά μιλφ με σώμα με πιασίματα, 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Παιανιεων 24 Αλεξάνδρα καστανή χοντρή γκιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κωνσταντινουπολεως 166 Αντρεα ξανθιά μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους σώμα με πιασιματακια 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κωνσταντινουπολεως 166 ισόγειο κλειστό.

Ιωαννίνων 3 κάτω Ρίτα ξανθιά μιλφογκιλφ παχουλη με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Ιωαννίνων 3 πάνω Χριστίνα /Κριστυ ξανθιά σώμα με πιασίματα, 2.5-3αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Ιωαννίνων 5 Ελένη μελαχρινή μιλφ γκιλφ νταρντανα με 3αρι συν βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.
 

stroumf13

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
92
Κριτικές
3
Like
202
Πόντοι
0
με την Μαίρη από αχαρνων 85 τι παίζει?
μια μέρα εμφανιστηκε γίνονταν χαμός και μετά εξαφανιστηκε.
ξερει κανείς?
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.021
Πόντοι
6.495
Σήμερα πήγα να δω την Άντζελα, το κοντοπούτανο με τις βυζάρες, στο Φυλής 86 επάνω, που δούλευε και στο Όσμοσε και γενικά έχουν ακουστεί όχι και πολύ καλά λόγια. Πολύ ωραίο γκομενάκι για τα γούστα μου, μάλιστα με ευχαρίστηση με μπούκωσε με τις βυζάρες της, όχι σαν τη Μισέλ στο ονλιγκρικάδικο στην Κολωνού παλιότερα, που τι να τις κάνεις τις βυζάρες άμα δεν μπορείς να τις πιάνεις. Για μένα που δεν θέλω και πολλά πολλά μια χαρά ήτανε η Άντζελα, θα ξαναπάω. Μαζί της ήτανε και μια Λάουρα, ομορφούλα, καστανόξανθη, με κανονικό σώμα και μικρό βυζί αλλά στητό. Ήτανε στο σαλόνι κι ένας παππούς πάνω από 70, που κούτσαινε, απορώ πώς ανέβηκε τα σκαλιά ο σκύλος.. Του φύγανε τα σάλια με την Άντζελα, ευτυχώς που τον πρόλαβα, αν και ποιος ξέρει ποιοι θα ήτανε οι προηγούμενοι :woldman:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
34
Like
29.534
Πόντοι
9.846
Ρε μυστες μια ερώτηση - προβληματισμος, δεν θέλω να επεκταθουμε πολυ και χάσουμε την ουσία του νήματος.
Εχω παρατηρησει παρα πολλες ιερόδουλες έχουνε θέμα με τα δόντια τους. Άλλα λειπουν,άλλα είναι σάπια αλλά είναι μαυρο - κίτρινα.... Και όλα αυτά απο μικρές ηλικίες!!! Τόσα γκαφρα ρε μάγκες δεν στρωνονται να φτιάξουν το νουμερο 1 θέμα υγείας τους; Ασε που οταν έχεις ασυντηρητα δόντια στο ακαπελα (που κάνουν όλες πλεον) περνανε και μεταδίδονται τα ΣΜΝ αέρας....
Που τα τρωνε όλα τα λεφτά τους ρε γαμωτο.... Μια Αλβανιαρα ιερόδουλη κάποτε μου έλεγε ότι η κουλτουρα των Βαλκανίων (πλην της Ελλάδας) δεν είναι και τόσο προσεκτικη με την στοματική υγιεινή. Οι γονείς τους δεν τις προσεχουν απο μικρά παιδια με αποτελεσμα στα 20-25 χρονών να έχουνε ανεπιθυμητες εξαγωγές. Αντιθέτως οι Ρωσίδες, που εχουν κανει διατριβή στην πορνεια, έχουν σχεδόν παντα τέλειες οδοντοστοιχίες! Είναι κι η παστα βέβαια που παιζει ρόλο αλλά....
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
82
Like
555
Πόντοι
80
Μπρό, ισχύει αυτό με τη Βαλκάνια στοματική υγειινή, αλλά ισχύει κι ένα άλλο. Μακροχρόνια χρήση ενέσιμων ναρκωτικών. Όποτε βλέπεις σαπιοδόντισσες, μακρυά γιατί πάει πακέτο με ηπατίτιδες και άλλα μεταδιδόμενα νοσήματα.
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
254
Like
844
Πόντοι
81
Μυρωδιά Χόλυγουντ σήμερα στο βλοσυρο Μετάξι...... γυρίσματα αμερικανικής παραγωγης υπερ-σειρας "Jack Ryan". Στην καρδιά της Κολωνού!
Κι αυτό έχει γυριστεί στην Αθήνα και έχει σκηνές γυρισμένες στην Κολωνού
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060

Afypnismenos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
131
Like
829
Πόντοι
81
Χθες επισκεφτικα τον οικο Ιάσωνος 43 τη Μάγκι, εκανε κοιλιτσα απο την εγκυμοσύνη, τις λεω παλι εγκυος ειναι ? μου λεει ναι τι να κανω αφου τα τρωω ολα και γελασε .
κανονικο σεξ, προσωχη στην πιπα με τα σιδερακια και καθος ηταν τα τελειωσω βγαζω το προφυλακτικο και της λεω να τελειωσω πανω στο μουνακι σου, μου λεει ναι και το ανοιγει και τελειωνω και φευγουν και μεσα και τις λεω τωρα το παιδι θα παρει και κατι απο εμενα χαχα και γελασε και εφυγε.
Αναρωτιεμαι ποιος απο ολους τους συναγωνιστες να ειναι ο πατερας αραγε....
Α, έτσι εξηγείται που καθώς τη γαμούσα πριν λίγες μέρες αισθάνθηκα κάτι να μου αρπάζει τον πούτσο.

Γενικά μιλώντας, σε αυτόν τον οίκο τρελαίνονται οι πουτάνες για κρεμπιέδες.

Δες Ελένη gilf ή το Μιρελάκι.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Junax

Mitsaras477

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
0
Ξέρουμε στο μετάξι που θα βρω για να πάρω 2 κορίτσι για παρτουζα αλλά να παίζουν κ η μια με την άλλη;;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Κατάθεση πριν καμιά ώρα στην Τατιάνα Λιοσίων 73 κάτω. Πρόκειται για μια καινούρια αγνώστου καταγωγής, μιας και αγγλικά ή ελληνικά δε μιλάει λέξη, προμίλφ ηλικιακά, με βυζί 2άρι, κανονικό σωματότυπο και σώμα κάπως χαλαρωμένο. Από υπηρεσίες σχετικά gfe, έδινε γλωσσόφιλα, έκανε ελεύθερο στοματικό, αλλά δαχτυλοσκοπήσεις δεν άφηνε. Γενικά ανάμεικτες οι εντυπώσεις. Με το ανύπαρκτο σαλονάρισμά της σε προδιαθέτει για φόλα και δεν μπορείς να ανταλλάξεις καμιά κουβέντα, για να την ψυχολογήσεις, αλλά μέσα στο δωμάτιο δε λέει σε τίποτα όχι. Επίσης τα "γλωσσόφιλά" της είναι περίεργα, δηλαδή σου γλείφει μόνο τα χείλη. Στο πάνω φεύγοντας ήταν η Λάνα. Είπα να κάνω κι εγώ μια ενημέρωση, μιας και πλέον γίνονται μια φορά τη βδομάδα. ?
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
δεν μπορείς να ανταλλάξεις καμιά κουβέντα, για να την ψυχολογήσεις
αυτό εγώ το έμαθα καλά με τις Λατίνες, μιλάμε πήγαινε η νοηματική και το translate βροχή
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: vril

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
αυτό εγώ το έμαθα καλά με τις Λατίνες, μιλάμε πήγαινε η νοηματική και το translate βροχή
Ναι, παίζει να ήταν λατίνα. Πρέπει να έχω το κινητό πρόχειρο σε google translate λες; Συνήθως δεν πιάνεις καλό σήμα μέσα στο δωμάτιο. :2funny:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
όχι μόνο αυτό, αλλά επειδή ήξερα 5-6 λέξεις και τους τις έλεγα, πάντα με ρωτούσαν αν μιλούσα Ισπανικά, όταν τους έλεγα όχι μου την έλεγαν κιόλας: και τότε πως ξέρεις αυτές τις λέξεις? :grin:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Ναι, παίζει να ήταν λατίνα. Πρέπει να έχω το κινητό πρόχειρο σε google translate λες; Συνήθως δεν πιάνεις καλό σήμα μέσα στο δωμάτιο. :2funny:
σε καφέ ήταν κάργα πρόβλημα, 2 ώρες και αν δεν ήταν το κινητό θα ταν εντελώς ναυάγιο η υπόθεση
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
όχι μόνο αυτό, αλλά επειδή ήξερα 5-6 λέξεις και τους τις έλεγα, πάντα με ρωτούσαν αν μιλούσα Ισπανικά, όταν τους έλεγα όχι μου την έλεγαν κιόλας: και τότε πως ξέρεις αυτές τις λέξεις? :grin:
Ναι πολύ σπαστικό, τους πετάς 5 λέξεις και νομίζουν ότι ξέρεις τη γλώσσα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

σε καφέ ήταν κάργα πρόβλημα, 2 ώρες και αν δεν ήταν το κινητό θα ταν εντελώς ναυάγιο η υπόθεση
Δηλαδή έβγαλες λατίνα πουτάνα για καφέ και γάμησες χάρη στο google translate; :think:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Ναι πολύ σπαστικό, τους πετάς 5 λέξεις και νομίζουν ότι ξέρεις τη γλώσσα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δηλαδή έβγαλες λατίνα πουτάνα για καφέ και γάμησες χάρη στο google translate; :think:
την έβγαλα την κέρασα (καφε φαι) και την γάμησα! πριν είχα πάει ως πελάτης καμιά 10ρια φορές! Μια μέρα όπως την είχα με τα πόδια ανοιχτά με βούτηξε στα γλωσόφιλα και όταν τέλειωσε το πήδουλο με ρώτησε αν ήθελα το τηλέφωνό της! Κάθησε 6 μήνες Ελλάδα, βγήκαμε 5-6 φορές και στο ντέλο εγώ της έκανα ότι ήθελα μ ένα 10άρικο! Πάνε 2-3 χρόνια
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom