Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

Spectro7

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
134
Κριτικές
53
Like
1.868
Πόντοι
2.541
Hello!
Μία -νεα- κοπέλα ονόματι Άννα στο Ιωαννίνων 3 λέει τίποτα? Έχει κάνει κάποιος test drive ή έστω σαλοναρισμα?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.025
Πόντοι
46.232
Hello!
Μία -νεα- κοπέλα ονόματι Άννα στο Ιωαννίνων 3 λέει τίποτα? Έχει κάνει κάποιος test drive ή έστω σαλοναρισμα?
είναι μια ξανθιά παχουλη μιλφ με 3.5αρια βυζια, πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.682
Πόντοι
4.546
Άσε,εκεί μπήκα μια ημέρα να δω την Αντριάνα,και χωρίς λόγο άρχισε η τσατσά να με κράζει..Έφυγα.

Ενδεχομένως να σε θυμήθηκε κάποια άλλη στιγμή που είχες ξανά επισκεφθεί τον συγκεκριμένο οίκο και της είχες περιλούσει τα χέρια με betadine.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.233
Κριτικές
2
Like
18.870
Πόντοι
3.656

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Καλησπέρα μύστες :hi:
Μεταμεσονυχτια βάρδια Κυριακής.

Φυλής 109Β Νελλη και Κατερίνα, αμφότερες με ελεύθερο στοματικό, πισωκολλητο ελεύθερα πιασιματα .
Νελλη, λεπτή κοντη μελαχρινη κοπελίτσα, μοιάζει πάρα πολύ μικρή.
Κατερίνα, λεπτή Καστανοξανθη γυρω στο 1.70 αρκετά ζωηρή, πείθει για έναν πουτσο.

Φυλης 109 Βικτωρια και Χριστίνα, αμφότερες με ελεύθερο στοματικό πισωκολλητο 69 ελευθέρα πιαασιματα, τελειωτικό στο σώμα.
Βικτωρια, γεματουλα κοντη Καστανοξανθη, δε λέει πολλά.
Χριστίνα, ψηλή ξανθιά Ρωσιδα παλαιας σχολής και κοπης, στυλ κωλομπαρου με κανονικό σωμα, ξερει να παζαρευει αβγαλτα απονηρευτα αγοράκια.

Φυλης 99 μερακλοσπιτο ανοιχτό .

Φυλης 71Β Μαίρη και Ελλη, Ρομα ρουμανες απο το Γαλάτσι Ρουμανίας, απλά προγράμματα.
Η Μαίρη έφαγες πολλούς ζαχαρωτους λουκουμαδες φέτος στην παραλία της Κωστάντζας στη Ρουμανία, είχε βάλει κιλά.
Η δε Ελλη το προσπαθεί, λίγο με χαμόγελο λίγο με τσαχπινιά τον καβατζάρει καναν αλογομουρη που τα έχασε όλα στη πόκα αποψε, είχε κάνει και κοτσιδάκια, να καβαλας αλογο στα 4.

Φυλής 67 Ανδριάνα μελαχρινη αλβανιδα με ωραίο λεπτό σωμα απλο προγραμμα, πολύ ακεφη αποψε, θα είχε πατάτες γιαχνί σκέτες για βραδινό.

Φυλης 71 όροφος Γιαννα, μας τρελανε η ρουφιανα, βγήκε με ναζακι που ανατίναζε γκαζάκι με το πονηρό της μουτράκι, μελαχρινη Ρωσιδα γυρω στο 1.65 με απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φυλης 65β Μπιουτι που άρχισε το μπαλαμουτι, Αφρικανη νταρντανα με ελεύθερο στοματικό, πισωκολλητο ελευθέρα πιασιματα.

Φυλης 86 Αννα Ταϋλανδεζα , μελαχρινη με σκιερό δερμα, απλο προγραμμα, βγήκε λίγο αμήχανη.

Φιλιππιδου 11Α Λιζα, λεπτή κοπέλα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, σεξ σε όλες τις στάσεις, βγήκε ολο υποσχέσεις.

Φιλίππου 11Β ερχόταν η Αλίνα σε λίγο που ήταν στο δρόμο, ξανθιά λεπτή Ρωσιδα με συμπαθητικό πρόσωπο, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα, σεξ σε όλες τις στάσεις.

Φυλής 59 ήταν η Άννα η γνωστή μπαμπατσικη αλβανιδα που ούτε καν βγήκε στο σαλόνι, ακεφη τελειως, αυτή φαίνεται είχε φασολάκια χωρίς κρεατάκι για βραδινό.

Φωκαιας 7 υπόγειο, Αλισα, κοντη λεπτη τσαχπίνα Βουλγαρα με συμπαθητικό πρόσωπο, απλο προγραμμα ανακοίνωσαν.

Φυλης 66Δ Μπιουτι Αφρικανη κουκλαρα με ωραίο αψεγάδιαστο δερμα, τσιμπουκοχειλα τρομερά, κωλαρα γνήσια αφρικανική, τι να της κάνουμε που εχει απλο αποστειρωμενο πρόγραμμα, ειναι αγγελος βεβαια.

Φυλης 54 μεσαίο, η Αουρορα η Ρουμανα, κοντη τσαχπίνα με πιασιματα, βγήκε με κεφάκια και ολο ναζακια, αυτή σίγουρα είχε γουρουνόπουλο στη σουβλα για βραδινό, εύγε της, το απλο προγραμμα απλο όμως.

Φωκαιας 13 Αριστερο, Νικόλ νεαρή μελαχρινη με ωραίο μουτράκι, νταξει ωραια παρουσία σχετικά, βεβαια που είναι με τις φάσεις της στο σαλοναρισμα, απλο προγραμμα ανακοίνωσαν.

Φωκαιας 13 δεξί, Μαρία μελαχρινη Αλβανιδα με γυαλακια , σωμα με πιασιματα, απλο προγραμμα.


Φωκαιας 17α Μόνικα ξανθιά λεπτή, ωραίο σωματακι και βλέμμα πολλά υποσχόμενο, απλο προγραμμα βεβαια .

Φωκαιας 17Β Τζένη, ψηλή Ρομά Αλβανιδα με λεπτό σωμα, λίγο μαστουρωμενη απόψε αλλα άντεχε, απλο προγραμμα ανακοινώθηκε.

Φώκαιας 19 Έλενα μελαχρινη λεπτή Αλβανίδα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα.
Ακεφη αποψε, φασολάδα γίγαντες με παραπάνω αλάτι είχε για βραδινό.

Φωκαιας 25 οροφος, Τζέσικα ξανθια ψηλη με τακουνι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Βγήκε με κόκκινο νυχτικο έτοιμη για αμαρτίες.

Φωκαιας 25 σκαλακι, Σαρα Ρουμανα, βγήκε με σουτιέν αλλα χωρίς στρινγκ, ελεύθερο στοματικό σεξ σε όλες τις στάσεις.

Φωκαιας 27 υπόγειο, Αννα μελαχρινη Ρουμανα, απλό πρόγραμμα, βγήκε τσίτσιδη στο σαλόνι.

Φωκαιας 27 γωνιακο , Ντιανα κοντή λεπτή Ρουμανα , με ελεύθερο στοματικό ελευθέρα πιασιματα σεξ σε όλες τις στάσεις.

Φωκαιας 27 πάνω όροφο, Νίνα καστανομελαχρινη (;) Ρωσιδα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σωμα .
Μπαμπατσικη, ευχαριστη συμπεριφορά στο σαλόνι.

Φωκαιας 24, Ανιτα και Χριστίνα, την Ανιτα τη ξέρετε, παλιά καραβανα από το μεταξι, η Χριστίνα επίσης από το μεταξι δούλευε επι καραντίνας αλλα και αργότερα στον πολυχωρο της Ιάσωνος, ζητάνε 40€ για τούζα, αυτές, ε ρε που 'χουμε μπλέξει...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.596
Κριτικές
20
Like
14.015
Πόντοι
3.246
Βραδινή ενημέρωση από Φυλής:
Πέρασμα από Φυλής 59 για την Άννα, όπου ανακοινώθηκε και πάλι η αγαπημένη μου υπηρεσία. :rockon:
ΤΟ ΚΩΛΑΡΑΚΙ! :zfuck:
Να θυμίσω ότι η κοπέλα έκανε πρωκτανάπαυση το τελευταίο διάστημα, κατά τα λεγόμενα των ενημερωτών. :woldman:
Βουρ στο δωμάτιο, θωπείες, μέτρια πίπα με την απαίσια καπότα και δυνατό γλυφοκώλι/γλυφομούνι. :kissass:
Ακολούθησε απευθείας κάρφωμα ΚΩΛΟΥ και ΜΟΝΟ, απαξιώνοντας το εύγευστο μουνί της. :rockon:
Δυνατό σφυροκόπημα με αυτή να μην χαμπαριάζει και να προτρέπει για δυνατό ξεκώλιασμα. :rockon:
Χύνω και συνεχίζω το γαμήσι μέχρι που βαρέθηκα και τον έβγαλα με ανακούφιση από το
ξεσκισμένο πια κωλί της. :zfuck: Ενόχληση από τσα2 δεν παίχτηκε αν και πρέπει να έμεινα ένα τέταρτο μέσα.
Χαιρετούρες και εις το επανιδείν.
Αυτά προς το παρόν... :hi:
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.300
Κριτικές
10
Like
3.044
Πόντοι
1.960
Η δε Ελλη το προσπαθεί, λίγο με χαμόγελο λίγο με τσαχπινιά τον καβατζάρει καναν αλογομουρη που τα έχασε όλα στη πόκα αποψε, είχε κάνει και κοτσιδάκια, να καβαλας αλογο στα 4.
Φυλής 67 Ανδριάνα μελαχρινη αλβανιδα με ωραίο λεπτό σωμα απλο προγραμμα, πολύ ακεφη αποψε, θα είχε πατάτες γιαχνί σκέτες για βραδινό.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

bakaiaisbbjsjsjs

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
43
Κριτικές
3
Like
117
Πόντοι
0
Περδίκκα 1 Ζάνα .. κανονική κοπέλα μάπα πρόγραμμα μάπα σεξ ..
έκανα επίσκεψη και ένα έχω να πω ..
δεν αξίζει ούτε τον ιδρώτα σας ..
Απογοητεύτηκα πολύ !
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.025
Πόντοι
46.232
Περδίκκα 1 Ζάνα .. κανονική κοπέλα μάπα πρόγραμμα μάπα σεξ ..
έκανα επίσκεψη και ένα έχω να πω ..
δεν αξίζει ούτε τον ιδρώτα σας ..
Απογοητεύτηκα πολύ !
Θα συμφωνήσω, έχει ωραίο κωλαράκι πάντως
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.025
Πόντοι
46.232
τώρα live

Ιάσωνος 2α Αλεξάνδρα ξανθιά μιλφ χοντρή με 2. 5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό.

Ιάσωνος 2β Ειρήνη ξανθιά μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Ιάσωνος 1α Μαρίνα καστανή λεπτή μιλφογκιλφ με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Ιάσωνος 1β αριστερά Ναταλία ξανθιά νταρντανα με λόγο ανοιχτή περιφέρεια 2αρι βυζι ,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος, την έκλεισε ένα 60αρης για μισάωρο

Ιάσωνος 1β δεξιά Τατιάνα ξανθιά μιλφ μ3 κοντό μαλλί, κοντή παχουλη με 3αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και Τανια ξανθιά μιλφ λεπτή με γυμνασμένο κορμί 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 1γ Κάτια ξανθοκαστανη κοπέλα με το μαλλί από κάτω ξυρισμενο, σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα. και αυταρχικό.

Ιάσωνος 10 ισόγειο Καιτη μελαχρινή μιλφ χοντρή με 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Τζέσικα μελαχρινή ψηλή χοντρή με 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 16 δεξιά ισόγειο Αλινα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά 2αρι βυζι αρκετά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 16 αριστερά όροφος Αντριανα ξανθιά γκιλφ νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 20α κλειστό.

Ιάσωνος 20β Γκαμπριέλα ξανθιά παχουλη, με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 20γ Ρωξανη μελαχρινή χοντρή με μακρύ μαλλί, 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 19α Χριστίνα καστανοξανθη σώμα με πιασιματα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 19β κλειστό.

Ιάσωνος 27α Μαίρη κοκκινομάλλα μιλφ με κοντό μαλλί χοντρουλα με 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 30α Μαρία ξανθοκαστανη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, ψιλοκανονικο σώμα , 2αρι βυζι διαφορά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 30β Άντζελα μελαχρινό κοντοπουτανο, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 31α δεξιά Πωλινα /Παολα κοκκινομάλλα με ψιλοκανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 31α ευθεία υπόγειο Ελενη ξανθιά μιλφ πολύ χοντρή 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και κωλαράκι.

Ιάσωνος 31β Μαρία ξανθοκαστανη χοντρή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, 2.5αρι βυζι διάφορα τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 32 όροφος αριστερά κλειστό.

Ιάσωνος 32 όροφος δεξιά Αναμπελ ξανθιά κοντή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 32 ισόγειο δεξιά Άντζελα μελαχρινή χοντρή με 2αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Μαρία μελαχρινή μαυριδερή παχουλη με 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 32 ισόγειο ευθεία κλειστό.

Ιάσωνος 36 Ειρήνη καστανή μιλφ χοντρουλα με 2 5αρι βυζι τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 37 κλειστό.

Ιάσωνος 37 α Τανια μελαχρινή παχουλη με 3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39(1) κλειστό.

Ιάσονος 39(2) Ζετα μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 3αρι βυζι, σήμερα ανακοίνωσε απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39(3) Μπελα καστανή χοντρουλα με 3αρι βυζι, τατουαζ χαμηλά στο δεξί πόδι απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39 (4) Τανια ξανθοκαστανη ψηλή με ψιλοκανονικο σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και σύμφωνα με τον τσατσο διαστημική πιπα σε κενό αέρος....

Ιάσονος 39 (5) Κάτια ξανθιά κοπέλα σώμα με πιασίματα 2.5-3αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και στα πλευρά αριστερά, απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39 (6) Ρωξαννα ξανθιά χοντρή με 3αρι βυζι, τατουάζ στο δεξί μπούτι, απλό πρόγραμμα..

Ιάσωνος 44 Μπέλα (χθες δούλευε 2η βάρδια στο Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 νέο υπόγειο) μελαχρινή κοπελίτσα με μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από τα βυζια της, ολίγον ακωλη, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44 νέο Αλινα καστανή
κοντή με γυαλάκια, σώμα μέ πιασίματα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44 νέο δεξιά ισόγειο Βίκυ ξανθιά χοντρή με 2.5αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44 νέο μεσαίο Σοφία ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι - 3αρι βυζι σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 44 νέο αριστερά όροφος κλειστό.

Ιάσωνος 46 Γκαλινα μελαχρινή μιλφ με μακρύ ίσιο μαλλί σώμα με πιασιματακια 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 46α Αντζελα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Παολα μελαχρινή μαυριδερή με κανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 46β Ρωξανα ξανθιά παχουλη μιλφ με 2.5αρι συν βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, Όλγα καστανή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα

Ιάσωνος 43 Μάγκι καστανή κοντή με κανονικό σώμα μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Ιωάννα καστανή ψηλή νταρντανα με 3αρι βυζι, με πρωκτικο.
 

bakaiaisbbjsjsjs

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
43
Κριτικές
3
Like
117
Πόντοι
0
Θα συμφωνήσω, έχει ωραίο κωλαράκι πάντως
Ούτε στα 4 δεν κάθεται .. να τον βλέπεις έστω μπας και χύσεις με την θέα ..
Όλο μη και μη ..
Πραγματικά μακριά !
Από μάπα σου άρεσε συναγωνιστή;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.025
Πόντοι
46.232

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
207
Like
1.096
Πόντοι
201
τώρα live

Ιάσωνος 2α Αλεξάνδρα ξανθιά μιλφ χοντρή με 2. 5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό.

Ιάσωνος 2β Ειρήνη ξανθιά μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Ιάσωνος 1α Μαρίνα καστανή λεπτή μιλφογκιλφ με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Ιάσωνος 1β αριστερά Ναταλία ξανθιά νταρντανα με λόγο ανοιχτή περιφέρεια 2αρι βυζι ,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος, την έκλεισε ένα 60αρης για μισάωρο

Ιάσωνος 1β δεξιά Τατιάνα ξανθιά μιλφ μ3 κοντό μαλλί, κοντή παχουλη με 3αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και Τανια ξανθιά μιλφ λεπτή με γυμνασμένο κορμί 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 1γ Κάτια ξανθοκαστανη κοπέλα με το μαλλί από κάτω ξυρισμενο, σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα. και αυταρχικό.

Ιάσωνος 10 ισόγειο Καιτη μελαχρινή μιλφ χοντρή με 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Τζέσικα μελαχρινή ψηλή χοντρή με 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 16 δεξιά ισόγειο Αλινα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά 2αρι βυζι αρκετά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 16 αριστερά όροφος Αντριανα ξανθιά γκιλφ νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 20α κλειστό.

Ιάσωνος 20β Γκαμπριέλα ξανθιά παχουλη, με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 20γ Ρωξανη μελαχρινή χοντρή με μακρύ μαλλί, 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 19α Χριστίνα καστανοξανθη σώμα με πιασιματα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 19β κλειστό.

Ιάσωνος 27α Μαίρη κοκκινομάλλα μιλφ με κοντό μαλλί χοντρουλα με 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 30α Μαρία ξανθοκαστανη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, ψιλοκανονικο σώμα , 2αρι βυζι διαφορά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 30β Άντζελα μελαχρινό κοντοπουτανο, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 31α δεξιά Πωλινα /Παολα κοκκινομάλλα με ψιλοκανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 31α ευθεία υπόγειο Ελενη ξανθιά μιλφ πολύ χοντρή 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και κωλαράκι.

Ιάσωνος 31β Μαρία ξανθοκαστανη χοντρή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, 2.5αρι βυζι διάφορα τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 32 όροφος αριστερά κλειστό.

Ιάσωνος 32 όροφος δεξιά Αναμπελ ξανθιά κοντή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 32 ισόγειο δεξιά Άντζελα μελαχρινή χοντρή με 2αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Μαρία μελαχρινή μαυριδερή παχουλη με 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 32 ισόγειο ευθεία κλειστό.

Ιάσωνος 36 Ειρήνη καστανή μιλφ χοντρουλα με 2 5αρι βυζι τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 37 κλειστό.

Ιάσωνος 37 α Τανια μελαχρινή παχουλη με 3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39(1) κλειστό.

Ιάσονος 39(2) Ζετα μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 3αρι βυζι, σήμερα ανακοίνωσε απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39(3) Μπελα καστανή χοντρουλα με 3αρι βυζι, τατουαζ χαμηλά στο δεξί πόδι απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39 (4) Τανια ξανθοκαστανη ψηλή με ψιλοκανονικο σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και σύμφωνα με τον τσατσο διαστημική πιπα σε κενό αέρος....

Ιάσονος 39 (5) Κάτια ξανθιά κοπέλα σώμα με πιασίματα 2.5-3αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και στα πλευρά αριστερά, απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39 (6) Ρωξαννα ξανθιά χοντρή με 3αρι βυζι, τατουάζ στο δεξί μπούτι, απλό πρόγραμμα..

Ιάσωνος 44 Μπέλα (χθες δούλευε 2η βάρδια στο Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 νέο υπόγειο) μελαχρινή κοπελίτσα με μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από τα βυζια της, ολίγον ακωλη, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44 νέο Αλινα καστανή
κοντή με γυαλάκια, σώμα μέ πιασίματα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44 νέο δεξιά ισόγειο Βίκυ ξανθιά χοντρή με 2.5αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44 νέο μεσαίο Σοφία ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι - 3αρι βυζι σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 44 νέο αριστερά όροφος κλειστό.

Ιάσωνος 46 Γκαλινα μελαχρινή μιλφ με μακρύ ίσιο μαλλί σώμα με πιασιματακια 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 46α Αντζελα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Παολα μελαχρινή μαυριδερή με κανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 46β Ρωξανα ξανθιά παχουλη μιλφ με 2.5αρι συν βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, Όλγα καστανή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα

Ιάσωνος 43 Μάγκι καστανή κοντή με κανονικό σώμα μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Ιωάννα καστανή ψηλή νταρντανα με 3αρι βυζι, με πρωκτικο.
Αρχιμύστη Σμύρνη στο Ιάσωνος 1β η Τάνια είναι τελικά η γνωστή Τατιάνα από Ιάσωνος 2β;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.025
Πόντοι
46.232

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Χτες βγηκα και πηγα κατα Λιοσίων μεριά, βεργας, εξικιου, Χωματιανου και Διδύμου.

Απο οσες που είδα χωρίς υπερβολές, η Μπαρμπορα κερδιζει σε ολα.

Μπηκα μεσα και εμφανιστηκε για να μπει σε δωματιο τσιτσιδι.

-"Α κατευθείαν δωματιο πας;"

-"Ναι, εχω τους αντρες μου εγω. Εσυ ποτε γινεις αντρας μου;"

Ω να σου...

Βγαζει πολυ καυλα αυτη η γυναικα ρε παιδι μου.

Μια Βανεσα ενα μελανουρι με πιασιματα σε καποιο στη Λιοσιων μου αρεσε καπως αλλα διστασα και δε μπηκα

Εφτασα Διδυμου και εγραψα στα αρχιδια μου τους αραπαδες που εχουν κατσικωθει διδυμου και τον τσατσο το Σταθη Ψαλτη που καθεται εξω και βλεπει τους παντες και τα παντα επιμονα.

Πηγα και ειδα την Τανια στο Δ27. Μου θύμισε την Χαρούλα στη σειρά "το Ρετιρε" αλλα με βυζια. Περίμενα κατι πιο hot.

Η Αλιόνα Δ18 φορουσε χτες κατι εσωρουχα πολυ καυλα, και stockings με τακούνια που μου αρεσουν.
Με καυλωσε και τιμηθηκε.

Τέλος στο απλο πρόγραμμα, καυλα και σαν να μην περναει ο χρονος απο επανω της, η Λίλιαν Δ8. Τιμήθηκε.

3 μπαλακια χτες και σκεφτόμουν για τεταρτο.

Η πουτσα μου πλεον ειχε τεντωσει απο τα ρουφηγματα και το μεσα εξω και διαγραφοταν στο cargo παντελονι μου.

Απο τότε όλα μου φαίνονται πιο αισιοδοξα στη ζωη.
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
603
Like
1.864
Πόντοι
206
Περδίκκα 1 Ζάνα .. κανονική κοπέλα μάπα πρόγραμμα μάπα σεξ ..
έκανα επίσκεψη και ένα έχω να πω ..
δεν αξίζει ούτε τον ιδρώτα σας ..
Απογοητεύτηκα πολύ !
Μεγάλο φωλοσπιτο
Μπιάνκα Ζάνα Λόλα
Ούτε ευρώ στους αλβανονταβαδες και την σιχαμενη λεσβία τσατσά
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.642
Like
7.590
Πόντοι
1.056
Χτες βγηκα και πηγα κατα Λιοσίων μεριά, βεργας, εξικιου, Χωματιανου και Διδύμου.

Απο οσες που είδα χωρίς υπερβολές, η Μπαρμπορα κερδιζει σε ολα.

Μπηκα μεσα και εμφανιστηκε για να μπει σε δωματιο τσιτσιδι.

-"Α κατευθείαν δωματιο πας;"

-"Ναι, εχω τους αντρες μου εγω. Εσυ ποτε γινεις αντρας μου;"

Ω να σου...

Βγαζει πολυ καυλα αυτη η γυναικα ρε παιδι μου.

Μια Βανεσα ενα μελανουρι με πιασιματα σε καποιο στη Λιοσιων μου αρεσε καπως αλλα διστασα και δε μπηκα

Εφτασα Διδυμου και εγραψα στα αρχιδια μου τους αραπαδες που εχουν κατσικωθει διδυμου και τον τσατσο το Σταθη Ψαλτη που καθεται εξω και βλεπει τους παντες και τα παντα επιμονα.

Πηγα και ειδα την Τανια στο Δ27. Μου θύμισε την Χαρούλα στη σειρά "το Ρετιρε" αλλα με βυζια. Περίμενα κατι πιο hot.

Η Αλιόνα Δ18 φορουσε χτες κατι εσωρουχα πολυ καυλα, και stockings με τακούνια που μου αρεσουν.
Με καυλωσε και τιμηθηκε.

Τέλος στο απλο πρόγραμμα, καυλα και σαν να μην περναει ο χρονος απο επανω της, η Λίλιαν Δ8. Τιμήθηκε.

3 μπαλακια χτες και σκεφτόμουν για τεταρτο.

Η πουτσα μου πλεον ειχε τεντωσει απο τα ρουφηγματα και το μεσα εξω και διαγραφοταν στο cargo παντελονι μου.

Απο τότε όλα μου φαίνονται πιο αισιοδοξα στη ζωη.
Στο 73πανω ηταν το μελανουρακι,θα θελα να το δοκιμασω.
Πηγα κατα τις 1900 για να βρω την Εμμυ στο 73κατω,αλλα ηταν κλειστο.
Μπηκα στο μπουρδελο τηε Μπαρμορας αλλα δεν βγηκε απ το κουζινακι.
Τελικα απολαυσα το ρωσακι στο Χωμ.κατω η αλλη κοπελα ηταν σε προγραμμα μιας ωρας κ εν συνεχεια ειχε παλι το ιδιο!
Η κατασταση στην Λιοσιων δεν περιγραφεται ισως κ κατω απ το μεταξι,για να μην σχολιασω τα 3 μαγαζια της Εξηκιου...
Σιγουρα ομως το ισογειο της Χωματιανου αξιζει πολλες επισκεψεις.
:hi: :hi: :hi:
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Βραδινή ενημέρωση από Φυλής:
Πέρασμα από Φυλής 59 για την Άννα, όπου ανακοινώθηκε και πάλι η αγαπημένη μου υπηρεσία. :rockon:
ΤΟ ΚΩΛΑΡΑΚΙ! :zfuck:
Να θυμίσω ότι η κοπέλα έκανε πρωκτανάπαυση το τελευταίο διάστημα, κατά τα λεγόμενα των ενημερωτών. :woldman:
Βουρ στο δωμάτιο, θωπείες, μέτρια πίπα με την απαίσια καπότα και δυνατό γλυφοκώλι/γλυφομούνι. :kissass:
Ακολούθησε απευθείας κάρφωμα ΚΩΛΟΥ και ΜΟΝΟ, απαξιώνοντας το εύγευστο μουνί της. :rockon:
Δυνατό σφυροκόπημα με αυτή να μην χαμπαριάζει και να προτρέπει για δυνατό ξεκώλιασμα. :rockon:
Χύνω και συνεχίζω το γαμήσι μέχρι που βαρέθηκα και τον έβγαλα με ανακούφιση από το
ξεσκισμένο πια κωλί της. :zfuck: Ενόχληση από τσα2 δεν παίχτηκε αν και πρέπει να έμεινα ένα τέταρτο μέσα.
Χαιρετούρες και εις το επανιδείν.
Αυτά προς το παρόν... :hi:

Ακουω συνεχεια τα καλυτερα για την Αννα και οτι δινει απλωχερα την κωλαρα της, αλλα νομιζω ειναι λιγο με τα φεγγαρια της που λενε! Εχει ιδιοτροπη συμπεριφορα μερικες φορες! Κατα τα αλλα ειναι καυλιαρα και εχει κατι που με σε τραβαει για σκισιμο! :zfuck:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436
Κάποιος φίλος από εδώ είχε περάσει πριν λίγες ημέρες από Βέργας 7 για Αναστασία αλλά ήταν στην πατρίδα της. Ενημερώνω ότι ήρθε και όπως μου είπε η υπηρεσία δουλεύει τις δύο πρώτες βάρδιες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom