Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 362 άτομα (49 μέλη και 313 επισκέπτες)
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Τυπαρες μου καλησπέρα..:hi:

Πριν λίγες ώρες πήρα το ρωσιδακι την Ανφισσα από Έλλης 3.

Το μενού της:

Καυτά γλωσσοφιλα, love story γκόμενοφάση!

Ακα τσιμπουκακι!

Τίμιο γλείψιμο αρχιδιων!

Κομπλέ σεξακι σε όλες τις στάσεις!

Την έχυσα στο στόμα και πήγε τα έφτυσε στον νιπτήρα!

Σχετικά σφιχτομουνα!

Στο δωμάτιο έκατσα ένα 10λεπτο κυριλέ!




ΥΓ: Η Ανφισσα μοιάζει στην κοπέλα στο παρακάτω βίντεο....


Η Ανφισσα ειναι θείτσα/gilf ενω το κορτσι στο βιντεο ειναι πιπινι...
Τι φάση;
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Κολωνού 32 η Βαλέρια δούλευε τώρα το πρωί, νομίζω αυτή πρέπει να βαλε βυζί, δεν την θυμάμαι τόσο καλή! Αν έβλαε θα βαλε ελάχιστο, είναι υπερβολικά αρμονικό με το κορμί της
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
258
Κριτικές
16
Like
1.670
Πόντοι
6.240
41E6FED1-232A-4808-A816-FBC12A06811A.jpeg
κοιταξτε τι βρηκα πισω απο εναν καθρεφτη ???
ΟΕΜ ανταλλακτικο για πισω καμερα κινητου ειναι.
Ταιριαζει με τα παλιοτερα μοντελα Huawei (2016-2019)
Πηγαινε στο Hamza στην Σωκρατους και παρε οσες θες ..
Χωρις πλακετα ,μπαταρια αναμεταδωτη ειναι αχρηστη.
 

25th

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2011
Μηνύματα
142
Κριτικές
5
Like
323
Πόντοι
21
Φιλε μου μπορω να εχω και εγω το τηλ. της νανας? Ειμαι πελατης της.....
Προσωπικό μήνυμα εννοούσε να του στείλεις.
Να πατήσεις να πας στο προφίλ του και να ξεκινήσεις προσωπική συνομιλία. Όχι να γράψεις εδώ το κινητό σου.
Σβήσε το μήνυμά σου να μη φαίνεται δημόσια ο αριθμός σου στους πάντες! Τώρα είναι σα να πήγες και τον έγραψες με σπρέυ σε τοίχο στη Φυλής.
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
12
Like
6.284
Πόντοι
2.046
Κολωνού 32 η Βαλέρια δούλευε τώρα το πρωί, νομίζω αυτή πρέπει να βαλε βυζί, δεν την θυμάμαι τόσο καλή! Αν έβλαε θα βαλε ελάχιστο, είναι υπερβολικά αρμονικό με το κορμί της
Δεν έχει βάλει τίποτα. Ετσι ήταν πάντα. Φυσικότατο natural που λένε.
To κορμί της είναι σα γλυπτό. Η τέλεια αρμονία. Αλλά ο θεός μόνο αυτό της έδωσε, γιατί από μυαλό τίποτα.....
 

tew

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
25
Like
23
Πόντοι
0
Προσωπικό μήνυμα εννοούσε να του στείλεις.
Να πατήσεις να πας στο προφίλ του και να ξεκινήσεις προσωπική συνομιλία. Όχι να γράψεις εδώ το κινητό σου.
Σβήσε το μήνυμά σου να μη φαίνεται δημόσια ο αριθμός σου στους πάντες! Τώρα είναι σα να πήγες και τον έγραψες με σπρέυ σε τοίχο στη Φυλής.
Ξερεις πως μπορω να το σβησω?
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.286
Κριτικές
33
Like
29.241
Πόντοι
9.846
Η Ανφισσα ειναι θείτσα/gilf ενω το κορτσι στο βιντεο ειναι πιπινι...
Τι φάση;
Κι εγώ ρε παιδια θείτσα με μπουτες την θυμάμαι.... Τόσο πολυ τον καβλωσε τον συναγωνιστή και την έβλεπε σαν ξανθό καβλοπιπινο; (για να μην κανω καποιο κακοπροαίρετο σχόλιο προμοτοριασης...). Αρκεί να είναι η θείτσα που πιστευουμε ότι είναι και μην είναι κανα κοριτσάκι που απλά έχει το ίδιο ψευδώνυμο. Τότε παω πασο.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.286
Κριτικές
33
Like
29.241
Πόντοι
9.846
Προσωπικό μήνυμα εννοούσε να του στείλεις.
Να πατήσεις να πας στο προφίλ του και να ξεκινήσεις προσωπική συνομιλία. Όχι να γράψεις εδώ το κινητό σου.
Σβήσε το μήνυμά σου να μη φαίνεται δημόσια ο αριθμός σου στους πάντες! Τώρα είναι σα να πήγες και τον έγραψες με σπρέυ σε τοίχο στη Φυλής.
Αβυσσος το IQ των συναγωνιστων!! Από διδάκτορες μέχρι......!!
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Ξερεις πως μπορω να το σβησω?

Προφανώς πέρασε η μία ώρα που είχες στην διάθεσή σου για επεξεργασία του μνμ.. οπότε ετοιμάσου για βράδια υγρά, γεμάτα ηδονή που θα σε οδηγήσουν σε ανεξέλεγκτες καταστάσεις.... :2on1:
*Ευελπιστώ να ΜΗΝ σου τηλεφωνήσει όλο το Πακιστάν μονάχα.... :confused: :confused::confused::confused:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.286
Κριτικές
33
Like
29.241
Πόντοι
9.846
Μην ανησυχείς συναγωνιστή, σε κανα δυο μερες θα χαθεί στο νημα! Ευτυχώς που αυτό το νημα έχει κίνηση και ρολαρει. Αν ήταν κανα άλλο....
 

tew

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
25
Like
23
Πόντοι
0

tew

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
25
Like
23
Πόντοι
0
Χτες εκανα μια καταδρομικη στην φυλης, δυδημου και λιοσιων, το απογευμα. Με αυτες που ειδα δεν μου σηκωνοταν με τιποτα, πολυ πατσαβουρια και σαβουρα......!!!!!!!!!!!
 

francesco barbalias

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
87
Like
746
Πόντοι
80
Λοιπόν πήγα και εγώ χθες στο νέο πουλέν Ιζαμπέλα από Φωκαίας 27 και θα γράψω την γνώμη μου.
Από εμφάνιση η κοπέλα δεν λέει τίποτα, (προσοχή δεν είναι άσχημη) αλλά δεν είναι και ωραία. είναι ψηλή με αρκετά λιπώδες σώμα, σε καμιά περίπτωση χοντρή αλλά χαλαρή και μέτρια σχηματισμένη. Με λίγα λόγια ένας μέσος όρος 5/10.

τώρα στο γαμήσι, δεν χρειάζεται να γράψω λεπτομέριες, η κοπέλα είναι δεκτική σε ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ζητήσεις. Φυσικά με την κατάλληλη διαχείριση και όχι αν πάτε σαν μαλάκες. και φυσικά δεν μιλάω για βιαιότητες-ξύλο που πιθανώς διάφοροι μικροψώληδες θέλουν να κάνουν σε πουτάνες για να ξεχάσουν ότι είναι μικροψώληδες ή ακά γαμήσια (που δεν γνωρίζω αν κάνει).
το μόνο αρνητικό που έχω να πω είναι η πίπα που είναι κακή και με δόντι, βέβαια και εκεί ότι πεις το κάνει και την βελτιώνει στην πορεία.

τώρα όμως το κορίτσι είναι ψυχάκι, βγάζει κάτι άκυρες κραυγές και έχει ύφος σαλεμένο κάτι το οποίο είναι ντεκαβλέ

πιστεύω ότι αξίζει να πάτε όλοι σε ότι φάση και να είστε η κοπέλα θα σας ικανοποιήσει.
βέβαια αυτό δεν θα ισχύσει για πολύ καθώς πιστεύω ότι η κοπέλα σύντομα θα σταματήσει.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.828
Πόντοι
3.246
ψιλοθυμωμένο σε βλέπω αν και αξιοποίησες και το τελευταίο πενηνταράκι του εικοσάρικου σου ...
Είμαι λίγο διότι για τα δικά μου στάνταρ έπρεπε να είχα αποσπάσει γλωσσόφιλα, να είχα πάρει ΜΟΝΟ κώλο και
να την είχα χύσει σε πρόσωπο ή/και μάπα. :rockon: Βέβαια, ήταν αναγνωριστική συνεδρία και ελπίζω σε
επόμενη να πάρω το κάτι παραπάνω. :smitten: Γιατί το 20ρικο βγαίνει με δυσκολία στις μέρες μας και από σεβασμό
στον κόπο μας οφείλουμε να το αξιοποιούμε στο έπακρο! :hi:
 

tew

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
25
Like
23
Πόντοι
0
Ειχαμε ενα στανταρακι και περναγαμε καλα, Το χασαμε και αυτο. Αντε να βρεις στανταρακι με τις σαβουρες που εχουν μαζεψει.....!!!!!!
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Κι εγώ ρε παιδια θείτσα με μπουτες την θυμάμαι.... Τόσο πολυ τον καβλωσε τον συναγωνιστή και την έβλεπε σαν ξανθό καβλοπιπινο; (για να μην κανω καποιο κακοπροαίρετο σχόλιο προμοτοριασης...). Αρκεί να είναι η θείτσα που πιστευουμε ότι είναι και μην είναι κανα κοριτσάκι που απλά έχει το ίδιο ψευδώνυμο. Τότε παω πασο.
Το ελλης 3 δεν δουλευει με πιπινια...
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436
το κορίτσι είναι ψυχάκι, βγάζει κάτι άκυρες κραυγές και έχει ύφος σαλεμένο κάτι το οποίο είναι ντεκαβλέ
Δεν θα έλεγα ότι είναι δόκιμος ο όρος "ψυχάκι". Από όσα έχουν αναφέρει οι συναγωνιστές, μάλλον η κοπέλα έχει σύνδρομο Τουρέτ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom