Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 304 άτομα (37 μέλη και 267 επισκέπτες)

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.831
Πόντοι
7.185
μιας και θέλετε και τον όρο grany.
Grany = Grandmother οπότε λεκτικά δεν έχουν διαφορά
η διαφορά βρίσκεται στα συμφραζόμενα ILF ( I like to Fuck) , οπότε το granny δεν έχει ηλικιακή διαφορά απο το GILF , έχει διαφορά μόνο στο ότι δεν είναι αξιογάμητη
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.662
Πόντοι
41.129
Τέλος πάντων,


#Οσων αφορά τώρα τις κατηγορίες...η δική μου προσωπική κατάταξη παίζει ως εξής:

18 - 25 : Πιπινοκατασταση!

25 -35 : Προμιλφοκατασταση!

35 - 45 : Μιλφοκατασταση!

45 - 55 : Γκιλφοκατασταση!

55 - 65 : Γκρανοκατασταση!
75+ Αποκλειστικά για μερακλήδες, και για αυτους που δε θελουν να κάνουν εμβόλιο καθως το μουνι μια 75+αρας ειναι τιγκα στα αντισώματα.
 

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
108
Κριτικές
11
Like
985
Πόντοι
371
Πέρασα απο Φωκαίας 17β να δω την πολυσυζητητημένη Ιζαμπέλα:buck2::buck2:.Έμεινα άναυδος με αυτό που αντίκρισα σε σχέση με αυτο που περιέγραφαν τόσο καιρό φίλτατοι συναγωνιστές.Ενά άχαρο ψηλό ατσούμπαλο σώμα ξεπρόβαλε απο το κουζινάκι,το αποκορύφωμα το πρόσωπο,αποκρουστικό με έντονα αντρικά χαρακτηριστικά.Καμία αίσθηση έλξης δεν προκαλεί αυτή η κοπέλα.
Κάποιοι συναγωνιστές παραασυρόμενοι απο την προσωπική τους άποψη έκαναν λάθος και παραπλανητική περιγραφή,με αποτέλεσμα τσάμπα δρομολόγιο προς τους οίκους,και ίσως για άλλους πεταμένο εικοσάευρο.Προσοχή φίλτατοι στης περιγραφές,άλλο το τι αρέσει στον καθένα και άλλο η πραγματική περιγραφή της εξωτερικής εμφάνισης. Αυτά...... Να είστε όλοι καλά!!!!!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Προσοχή φίλτατοι στης περιγραφές,άλλο το τι αρέσει στον καθένα και άλλο η πραγματική περιγραφή της εξωτερικής εμφάνισης. Αυτά...... Να είστε όλοι καλά!!!!!
Εγώ να το σεβαστώ αυτό απόλυτα που λες, θέλω όμως να σε ρωτήσω τι κάνει εσένα έγκριτο σε σχέση με άλλους (και εμένα) που έχουν άλλη (καλή) άποψη
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
790
Like
1.408
Πόντοι
206
Κάποια στιγμή πρέπει να υπάρχει μια συμβατική ορολογία των λέξεων milf, gilf.
Προφανώς όχι με την κυριολεκτική έννοια του όρου , γιατί μερικές κάνουν παιδιά στα 18 και εγγόνια στα 36. Δεν θα πεις milf μια 18άρα .
Οι... οπαδοί της Ρόμα κάνουν παιδιά στα 12
Συμφωνώ με τα ηλικιακά όρια του jon smith
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Πέρασα απο Φωκαίας 17β να δω την πολυσυζητητημένη Ιζαμπέλα:buck2::buck2:.Έμεινα άναυδος με αυτό που αντίκρισα σε σχέση με αυτο που περιέγραφαν τόσο καιρό φίλτατοι συναγωνιστές.Ενά άχαρο ψηλό ατσούμπαλο σώμα ξεπρόβαλε απο το κουζινάκι,το αποκορύφωμα το πρόσωπο,αποκρουστικό με έντονα αντρικά χαρακτηριστικά.Καμία αίσθηση έλξης δεν προκαλεί αυτή η κοπέλα.
Κάποιοι συναγωνιστές παραασυρόμενοι απο την προσωπική τους άποψη έκαναν λάθος και παραπλανητική περιγραφή,με αποτέλεσμα τσάμπα δρομολόγιο προς τους οίκους,και ίσως για άλλους πεταμένο εικοσάευρο.Προσοχή φίλτατοι στης περιγραφές,άλλο το τι αρέσει στον καθένα και άλλο η πραγματική περιγραφή της εξωτερικής εμφάνισης. Αυτά...... Να είστε όλοι καλά!!!!!


Κοίτα... προσωπικά οντως έκανα διθυραμβικά σχόλια για πάρτη της..όταν τη πρωτοείδα ήταν όντως εντυπωσιακή..ίσως ήταν και τα εσώρουχα που φορούσε εκείνη τη μέρα..της κάναν ένα κορμί υπερτουμπανο και σφιχτό...χθες με το που την είδα ήταν άλλη γκόμενα..άλλο εσώρουχο και γυμνόστηθη επάνω που αλλάζει την εμφάνιση... πάντως ένα καλό εσώρουχο στα κατάλληλα σημεία επάνω στο γυναικείο σώμα μπορεί να κάνει υπερμουναρα και μια μέτρια...οπότε όντως αναθεωρω τη πρώτη μου εντύπωση χωρίς να λέω βεβαίως ότι είναι χάλια το κορίτσι......
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
Καλημέρα λοιπον. Δεν έχω σκοπό να μαλωσω με κανέναν, εκτός από έναν. Ξέρει αυτός. Δεν είσαι εσυ αυτός παντως!
Επίσης 30 δεν είναι με την καμία! Προμιλφ είναι γυναίκες με ηλικία βαριά 30 διότι οι μιλφ είναι γυναίκες βαριά 35 με 37, μετά αρχίζει το Gilf κι έπειτα το Cougar.
Mothers I would Like To Fuck.
Μαμάδες που θα ήθελα να γαμησω.
Αυτός είναι ο όρος. Η Ανφισσα επιμένω είναι 40αρα. Κι επίσης δεν έχει καμία σχέση, παρα μόνο στο χρώμα των μαλλιών, με το μωρό στο βιντεακι που κοινοποιήσες.
gilf οι 40αρες; ξερεις πολλες 40αρες που ειναι γιαγιαδες; Δηλαδη οι 35αρηδες ειμαστε ενα σταδιο πριν γινουμε παππουδες;

Ρε τι μαθαινεις....... Επειδη ο ορος μιλφ εγινε ευρεως γνωστος απο τις τσοντες, για τσεκαρε μια τις ηλικιες που οι τοπ μιλφαρες ξεκινησαν την καριερα τους και μετα τσεκαρε και ποτε ηταν στο ζενιθ τους, και ελα πες μας μετα οτι μια γκομενα 38+ ετων ειναι γκιλφ
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
279
Κριτικές
1
Like
1.639
Πόντοι
201
40αρα η Ανφισσα...??? Αποκλείεται...!!! Δεν νομίζω...δεν υπάρχει περίπτωση...!!!

35αρα βαριά βαριά ναι!
(Αλλά πρέπει πρώτα να μάθουμε την ηλικία της και μετά να βγάλουμε συμπεράσματα...αν είναι προμιλφ ή μιλφ ή γκιλφ).


Τέλος πάντων,


#Οσων αφορά τώρα τις κατηγορίες...η δική μου προσωπική κατάταξη παίζει ως εξής:

18 - 25 : Πιπινοκατασταση!

25 -35 : Προμιλφοκατασταση!

35 - 45 : Μιλφοκατασταση!

45 - 55 : Γκιλφοκατασταση!

55 - 65 : Γκρανοκατασταση!



ΥΓ: Όσων αφορά το βιντεάκι τώρα...η κοπέλα μου θύμισε λίγο το ''στυλακι'' της Άνφισσας...!!!
Βέβαια περί ορεξεως... κολοκυθόπιτα.... :hi:
Εγώ που την έχω πάρει 3 φορές θα την κατετασσα στην κατηγορία των progilf .
Πατημένα 40 -45.
Απλά με τα μαλλιά ράστα που κάνει και γενικά με το ντύσιμο της μπεμπεκιζει.
Τώρα ο ισχυρισμός οτι μοιάζει με το πιπινι στο βίντεο είναι τουλάχιστον άστοχος και αστείος.
Βέβαια οφείλω να ομολογήσω οτι στο δωμάτιο την ιδρώνει την φανέλα.
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.509
Like
11.518
Πόντοι
3.506
Μιλάμε για ορολογία αμερικάνικης προέλευσης, οπότε βάσει των εκεί κριτηρίων:

μιλφ 35-50
γκιλφ 50-60
μετά είναι γκράνια

κούγκαρ πάνω από 40 μέχρι όσο πάει, που τη πέφτει σε τεκνά .
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.828
Πόντοι
3.246
Μεσημεριανή ενημέρωση από το αηδιαστικό Μετάξι:

Επίσκεψη σε ελάχιστους οίκους λόγω περιορισμένου χρόνου.
Πέρασα από Ιάσωνος 1, όπου ενημερώθηκα ότι η Ουκρανέζα Μαρίνα μιλφ με ΑΚΑ τελειωτικό σταμάτησε
οριστικά. Κατεύθυνση σε Μωλλ όπου πάνω αριστερά δούλευε η όμορφη Μολδαβή Κάτια με τις κρεατοελιές.
Της ρίχνω άκυρο σήμερα με αυτή να με ακολουθεί κυριολεκτικά (!) εκτός του οίκου για να με μεταπείσει... :jerking:
Αυτά κάνουν οι αναδουλειές! :2funny:
Τη γειώνω λέγοντάς της ότι δεν με άφησε να τη γλύψω την τελευταία φορά, οπότε πάω αλλού. :rockon:

Τελικά πέρασα με Τάνια στον πάνω δεξιά οίκο του Μωλλ. Στην υπηρεσία ο γνωστός γραβατάκιας, ο
επονομαζόμενος ''Καλλιτέχνης''. Βγαίνει ένα μπάζο η Όλγα και η Τάνια, που τουλάχιστον βλεπόταν.
Πέρασα με Τάνια, αφού την έπεισε ο ''Καλλιτέχνης'' να κάνει 69 εκτός προγράμματος μαζί μου, κάτι που δέχτηκε με χαρά. :rockon:
Εν συντομία έκανε μπούκι με τη σιχαμένη καπότα αλλά με βαθιές καταπόσεις μέχρι το λαρύγγι.
Ιεροποστολικά, λοιπόν, της έγλυψα το καθαρό μουνάκι με αυτήν να χύνει σχετικά εύκολα.
Κάρφωμα και γρήγορο πιστόνιασμα για να χύσω κι εγώ, μαζί με στοματόφιλα, τα οποία πήρα αφού τη
σβέρκωσα! :smitten: Γλωσσόφιλα δεν έδωσε... :angry: Ο χρόνος τηρήθηκε στο έπακρο, χωρίς ενόχληση από
τον ''Καλλιτέχνη''. 'Εξοδος από τον οίκο και αποχώρηση από την περιοχή με άδεια παπάρια.
Αυτά για απόψε...:hi:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
τώρα live

Φυλής 71α Μαίρη μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα ωραία κωλαρα 2.5αρι βυζι και Έλλη μελαχρινή κοντή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα

Φυλής 71 Γιάννα μελαχρινή κατσαρομαλλα με μακρύ μαλλί πιασμένο αλογοουρά λεπτή αβυζι και διάφορα μικρά τατουάζ και Γιεβα ξανθιά παχουλη με 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β & 69α κλειστά.

Φυλής 67 Αντριαννα με κάστανο σκούρο μαλλί κανονικό ωραίο κορμί 2αρι βυζι και Έλενα ξανθιά μιλφ με 3αρι σιλικονατο βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα.

Φυλής 86β κλειστό.

Φυλής 86α Άντζελα μελαχρινό κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 3αρι βυζι, ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στα βυζια και αυταρχικό.

Φυλής 84β κλειστό.

Φυλής 84α Ρανια ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Μπιουτη μαυρουλα νταρντανοχοντρη με 3.5-4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 65α Σάρα μελαχρινή κοντή σώμα μέ πιασιματακια μικρό βυζι και Λάουρα ξανθιά σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 61 κλειστα.

Φυλής 59 κατω Άννα καστανή χοντρουλα με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα με τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλής 74 αριστερά κλειστό.

Φυλής 74 δεξιά Έλενα ξανθιά με γυαλάκια, νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φυλής 72 Κατερίνα μελαχρινή μιλφ με γυαλάκια κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 66δ Μόνικα καστανοξανθη πολύ χοντρή με 2.5αρι συν βυζι διαφορά τατουάζ, με πρωκτικο.

Φυλής 66α κλειστά.

Φυλής 56 Αλεξάνδρα μελαχρινή πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β Ορορα καστανοξανθο μαυρισμένο κοντοπουτανο με γυαλάκια, ψιλοκανονικο σώμα 3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α κλειστά.

Φωκαιας 7 υπόγειο Αλισια ξανθό κοντοπουτανο ζυμαράκι, με κανονικό πολύ ωραίο κορμί 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 7 ισόγειο Ειρήνη ξανθιά νταρντανοπαχουλη με γυαλάκια, 2.5αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 9 Εμμι μελαχρινή με κανονικό σώμα 2.5αρι συν βυζι, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 13 αριστερά κλειστό.

Φωκαιας 13 δεξιά Μαρία μελαχρινή με γυαλάκια σώμα με πιασίματα, 2αρι βυζι, διάφορα τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό.

Φωκαιας 17α Τζένη στο δωμάτιο, ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα, ούτε ακα ούτε κωλος.

Φωκαιας 17β Άννα η ξανθιά με το ωραίο πρόσωπο το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 19 κλειστό.

Φωκαιας 25α Τζέσικα ξανθιά Ελληνίδα με μακρύ ίσιο μαλλί, λεπτή με 3αρι βυζι, τατουάζ μικρά στα χέρια με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β Σάρα μελαμψη με ξανθοκαστανα μαλλιά κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Εμμανουέλα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και στην αριστερή κλειδα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β κάτω Άννα Κου μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Ναταλί μιλφ με ξανθό κοντό μαλλί φράντζα, σώμα με πιασίματα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 24 Ντιαννα κάστανο κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό όχι όμως τελειωτικό.
 

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
108
Κριτικές
11
Like
985
Πόντοι
371
Εγώ να το σεβαστώ αυτό απόλυτα που λες, θέλω όμως να σε ρωτήσω τι κάνει εσένα έγκριτο σε σχέση με άλλους (και εμένα) που έχουν άλλη (καλή) άποψη
Τίποτα φίλτατε δε με κάνει έγκριτο σχετικά με την δική μου άποψη.Το τι αρέσει στον καθένα είναι προσωπική υπόθεση, και είμαι ο τελευταίος άνθρωπος που θα το κρίνω.Το μόνο που λέω είναι ακριβή περιγραφή της εξωτερικής εμφάνισης της κάθε κοπέλας,αντικειμενικά το αν μας αρέσει ή όχι.Να περιγράφουμε ότι βλέπουμε.Να φέρω ενα παράδειγμα για να με καταλάβεις καλύτερα τι εννοώ,η Βαλέρια και η Σιμόνα απο Διδύμου 22 θα ήταν ορθό να αναφερθεί σε μια περιγραφή πως τα οπισθιά τους είναι γεμάτο κυταρίτιδα,αυτό ίσως βοηθούσε κάποιους συναγωνιστές απο άσκοπα δρομολόγια,και ίσως καποιους άλλους να τους βοηθούσε να πάνε να της δούν.....Καλό βράδυ!!!!
 

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
108
Κριτικές
11
Like
985
Πόντοι
371
Κοίτα... προσωπικά οντως έκανα διθυραμβικά σχόλια για πάρτη της..όταν τη πρωτοείδα ήταν όντως εντυπωσιακή..ίσως ήταν και τα εσώρουχα που φορούσε εκείνη τη μέρα..της κάναν ένα κορμί υπερτουμπανο και σφιχτό...χθες με το που την είδα ήταν άλλη γκόμενα..άλλο εσώρουχο και γυμνόστηθη επάνω που αλλάζει την εμφάνιση... πάντως ένα καλό εσώρουχο στα κατάλληλα σημεία επάνω στο γυναικείο σώμα μπορεί να κάνει υπερμουναρα και μια μέτρια...οπότε όντως αναθεωρω τη πρώτη μου εντύπωση χωρίς να λέω βεβαίως ότι είναι χάλια το κορίτσι......
Θα συμφωνήσω απόλυτα,την έχω πατήσει αρκετές φορές με τα εσώρουχα,στο σαλόνι τούμπανα στο δωμάτιο《 κολοκύθια τούμπανα》????
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Το μόνο που λέω είναι ακριβή περιγραφή της εξωτερικής εμφάνισης της κάθε κοπέλας,αντικειμενικά το αν μας αρέσει ή όχι.Να περιγράφουμε ότι βλέπουμε εννοώ,η
δεν θα πω κάτι περισσότερο, πέραν ότι ο αγαπητός συναγωνιστής έχει δίπλωμα στην περιγραφή, και οι περιγραφές/αισθητική του αντιπροσωπεύει την παγκόσμια κοινή γνώμη
και απλά τ αφήνω σ εσάς που διαβάζετε
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
569
Like
2.109
Πόντοι
206
Εγώ που την έχω πάρει 3 φορές θα την κατετασσα στην κατηγορία των progilf .
Πατημένα 40 -45.
Απλά με τα μαλλιά ράστα που κάνει και γενικά με το ντύσιμο της μπεμπεκιζει.
Τώρα ο ισχυρισμός οτι μοιάζει με το πιπινι στο βίντεο είναι τουλάχιστον άστοχος και αστείος.
Βέβαια οφείλω να ομολογήσω οτι στο δωμάτιο την ιδρώνει την φανέλα.
Κοινώς αποδεκτό πάντως συνάδελφοι είναι ότι η επισκεψιμότητα στον οίκο έχει αυξηθεί Ταμάλα έπειτα απο την έλευση της Άμφισσας Και όχι Άνφισας ….
 

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
155
Κριτικές
20
Like
604
Πόντοι
311
πηγα στην Τανια ,πεταξα το 20 ρικο,η κοπελα εκανε προκαταρτικα ,το τσιμπουκι ριχο και με δοντι με πονουσε και την επαιζε με το χερι της,της λεω ολον μεσα μου λεει ειναι μεγαλο 1) φαουλ, 2)δεν τον επαιρνε ολο μεσα γιατι ελεγε ειναι μεγαλο στα 4 την ειχα ελεος ,3)κωλο της λεω !δεν τον εβαζε και μου λεει λιγο και τον εβγαζε εξω 1 με 2 εκατοστα το πολυ,4) μου λεει ειναι μεγαλο και σταβο της λεω ασε να στον βαλω λιγο και γκρινια οχι μη ,5)το αποκορηφωμα ρε παλιο κουφαλες !!!!!!!!!!!! πρεπει να πας σε στουντιο για να γαμισεις κωλο και να δωσεις 200 ευρω να το κανονισουμε 6) να πας να γυρισεις ταινια (ΤΣΟΝΤΑ εννοουσε) για να γαμισεις κωλο σε επαγγελματια και της λεω παμε μαζι οχι μου λεει.7) ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ γιατι λενε ψεμματα οι προμοτορες εδω μεσα,εξαιρεση ελαχιστων περιπτωσεων.ΜΑΥΡΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΙΟΛΑ ,8) τα ρεστα τα εδωσε η ΣΚΑΤΟΤΣΑΤΣΑ που βαραγε συνεχως την πορτα , 1 χτυπημα στο 5-7 λεπτα μεσα . ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕΕΕΕΕΕ!! εκει με την σκατοπουτανο τσατσα και οι δυο πολυ σκατο καριολες . ΣΤΟ τελος μου λεει ΑΝ δεν ειχες μεγαλη (20-21) ποντοι ειναι, κατι θα γινοτανε τους μπαμιες τους αφηνω . Κοροιδια και δεν σεβεται τα λευτα που παιρνει γιατι ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ απαραδεκτα πραγματα απο μια επαγγελματια του χωρου και χρονια εκδιδομενη .ΝΤΟΠΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ να κανουν τετοια πραγμματα γενικα ολες του χωρου ειναι ασχημο πολυ .Πρεπεινα βαλουν μυαλο επιτελους και να σταματησουν να εκμεταλλευονται εμας αλλιως πεστα εξω,ΑΜΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙς ΜΙΚΡΗ ΜΟΝΟ κωλο .Ουτε στο μουνι ηταν σωστη ,ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ καμια ΤΙΜΙΑ να γραψει για φουλ προγραμμα και κωλο.η ΤΣΑΤΣΑ οταν βγηκα ειχε κρυφτει στο κουζινακι και δεν εβγαινε να μιλησει, γιατι οταν την πληρωσα στο δωματιο της ειπα να μην χτυπησει την ΠΟΡΤΑ και ειπε οτι δεν θα το κανει σε εμενα. ΑΙΣΧΟΣ,ΑΠΟΣΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΝΤΟΠΗ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ στην ΣΚΑΤΟ ΤΣΑΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟΠΟΥΤΑΝΑ -ΑΡΧΗΣΤΗ ΠΟΡΝΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ .ΜΑΥΡΟ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ γιατι έπρεπε να εξηγηθεί απο το σαλονι ,να πει τι κανει και τι δεν κανει δεν θα περναγα αλλιως θα πηγαινα αλλου .ΤΕΛΟΣ τα σαπιοσαπιλια και οι ψευτιες -Λαμογιες ΠΑΛΙΟ-ΚΑΡΓΙΟΛΕΣ .ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΤΙ να γινει για να φτιαχτουν γενικα ολες τους .ΝΑ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΟΙ ΤΙΜΙΕΣ για να τιμουνται και να γαμιουνται κιολας!!!!!!!!!! που το θελουν . Οχι τα σαπιοπαλιοσαπιλια , οι σαπιοκοιλιες, οι μουργολυκοι που αναμοχλεύουνε- ανακατεύουνε τα σκατα στο καζάνι με τον αναδευτήρα ,ΝΤΡΟΠΗ σας ΠΑΛΙΟ -ΣΑΠΙΟ φραγκοκοτες με την γρινια σας και την ειρωνια σας για το μεγεθος, ο Καλος ο μυλος και η πουτανα ολα τα γευεται και τα τρωει ΑΔΙΑΜΑΡΤΗΡΗΤΑ . ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΟΛΩΝ ΠΑΙΔΙΑ ηταν η ΣΚΑΤΟΤΣΑΤΣΑ ,ΚΑΙ οτι κρυφτηκε μετα και δεν εβγαινε που ηθελα να της τα ψαλλω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν με αφηνε να το ανεβασω σαν κριτικη οποιον σωσω παιδια
Αναφέρεσαι στην Τάνια από Διδυμου 27 ή σε κάποια άλλη ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
361
Κριτικές
13
Like
1.625
Πόντοι
431
Κοινώς αποδεκτό πάντως συνάδελφοι είναι ότι η επισκεψιμότητα στον οίκο έχει αυξηθεί Ταμάλα έπειτα απο την έλευση της Άμφισσας Και όχι Άνφισας ….
Ανφίσα,Άμφισσα τι σημασία έχει; Ψευδώνυμο είναι έτσι κι αλλιώς..Γύρισε και η Κατερίνα -που είναι μια πραγματικά ωραία γυναίκα -κι έτσι κινείται το Έλλης 3...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom