Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 313 άτομα (28 μέλη και 285 επισκέπτες)

25th

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2011
Μηνύματα
142
Κριτικές
5
Like
323
Πόντοι
21
Πως μπορω να το σβησω ξερεις?
Πήγαινε στο αρχικό σου μήνυμα και πάτα να κάνεις αναφορά γιατί έχει προσωπικά στοιχεία. Αν και όταν την διαχειριστούν, θα διαγράψουν το νούμερο...
 

tew

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
25
Like
23
Πόντοι
0
φώτος από το δωμάτιο στο Αλκαμένους 113 όπου σήμερα τίμησα την γκιλφ Αλίνα , θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική
113-2.jpg
113-5.jpg
113.jpg
113-3.jpg
113-4.jpg


φώτος από το δωμάτιο στο Κολωνού 48 όπου τη περασμένη Κυριακή τίμησα τη Στέλλα , κριτική έχει ανέβει
48-2.jpg
48.jpg
48-3.jpg
48-4.jpg
ΑRBNB
 

Petrouilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2021
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
1.062
Πόντοι
201
Λοιπόν πήγα και εγώ χθες στο νέο πουλέν Ιζαμπέλα από Φωκαίας 27 και θα γράψω την γνώμη μου.
Από εμφάνιση η κοπέλα δεν λέει τίποτα, (προσοχή δεν είναι άσχημη) αλλά δεν είναι και ωραία. είναι ψηλή με αρκετά λιπώδες σώμα, σε καμιά περίπτωση χοντρή αλλά χαλαρή και μέτρια σχηματισμένη. Με λίγα λόγια ένας μέσος όρος 5/10.

τώρα στο γαμήσι, δεν χρειάζεται να γράψω λεπτομέριες, η κοπέλα είναι δεκτική σε ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ζητήσεις. Φυσικά με την κατάλληλη διαχείριση και όχι αν πάτε σαν μαλάκες. και φυσικά δεν μιλάω για βιαιότητες-ξύλο που πιθανώς διάφοροι μικροψώληδες θέλουν να κάνουν σε πουτάνες για να ξεχάσουν ότι είναι μικροψώληδες ή ακά γαμήσια (που δεν γνωρίζω αν κάνει).
το μόνο αρνητικό που έχω να πω είναι η πίπα που είναι κακή και με δόντι, βέβαια και εκεί ότι πεις το κάνει και την βελτιώνει στην πορεία.

τώρα όμως το κορίτσι είναι ψυχάκι, βγάζει κάτι άκυρες κραυγές και έχει ύφος σαλεμένο κάτι το οποίο είναι ντεκαβλέ

πιστεύω ότι αξίζει να πάτε όλοι σε ότι φάση και να είστε η κοπέλα θα σας ικανοποιήσει.
βέβαια αυτό δεν θα ισχύσει για πολύ καθώς πιστεύω ότι η κοπέλα σύντομα θα σταματήσει.
Τι ωρες είναι φιλε μου??
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
253
Like
841
Πόντοι
81
Προφανώς πέρασε η μία ώρα που είχες στην διάθεσή σου για επεξεργασία του μνμ.. οπότε ετοιμάσου για βράδια υγρά, γεμάτα ηδονή που θα σε οδηγήσουν σε ανεξέλεγκτες καταστάσεις.... :2on1:
*Ευελπιστώ να ΜΗΝ σου τηλεφωνήσει όλο το Πακιστάν μονάχα.... :confused: :confused::confused::confused:
Ευτυχώς για τον tew απουσιάζει ο podolagnos :effemine:☎️
 
Τελευταία τροποποίηση:

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
241
Like
1.577
Πόντοι
201
Καλησπερα συναγωνιστες, φυλης & φωκαιας κλεινουν στις 12 ? Τριτη βαρδια υπαρχει ? 'Η μονο στο μεταξι ? Ευχαριστω.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
Καλησπερα συναγωνιστες, φυλης & φωκαιας κλεινουν στις 12 ? Τριτη βαρδια υπαρχει ? 'Η μονο στο μεταξι ? Ευχαριστω.
υπαρχει, αλλα νομιζω μεχρι 04.00 και κατι τα περισσοτερα.
καποια λιγα μενουν μεχρι και το πρωϊ 07.00 παντως.
αυτο συμφωνα με την τελευταια τσαρκα-ενημερωση μου, που ηταν πριν 2 βδομαδες περιπου.
 

King lion

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
23
Like
8
Πόντοι
0
Η Τζένη από τα Φωκαίας 17 δουλεύει σήμερα η ξέρουμε ποια βάρδια δουλεύει;
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
189
Κριτικές
11
Like
632
Πόντοι
311
φιλε πριν 4-5 μερες την πετυχα 2η βαρδια στο 17 κατω,πολλες φορες το παει και βραδυ.πιθανο να την πετυχεις
 

analgape

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
140
Κριτικές
4
Like
450
Πόντοι
21
πηγα στην Τανια ,πεταξα το 20 ρικο,η κοπελα εκανε προκαταρτικα ,το τσιμπουκι ριχο και με δοντι με πονουσε και την επαιζε με το χερι της,της λεω ολον μεσα μου λεει ειναι μεγαλο 1) φαουλ, 2)δεν τον επαιρνε ολο μεσα γιατι ελεγε ειναι μεγαλο στα 4 την ειχα ελεος ,3)κωλο της λεω !δεν τον εβαζε και μου λεει λιγο και τον εβγαζε εξω 1 με 2 εκατοστα το πολυ,4) μου λεει ειναι μεγαλο και σταβο της λεω ασε να στον βαλω λιγο και γκρινια οχι μη ,5)το αποκορηφωμα ρε παλιο κουφαλες !!!!!!!!!!!! πρεπει να πας σε στουντιο για να γαμισεις κωλο και να δωσεις 200 ευρω να το κανονισουμε 6) να πας να γυρισεις ταινια (ΤΣΟΝΤΑ εννοουσε) για να γαμισεις κωλο σε επαγγελματια και της λεω παμε μαζι οχι μου λεει.7) ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ γιατι λενε ψεμματα οι προμοτορες εδω μεσα,εξαιρεση ελαχιστων περιπτωσεων.ΜΑΥΡΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΙΟΛΑ ,8) τα ρεστα τα εδωσε η ΣΚΑΤΟΤΣΑΤΣΑ που βαραγε συνεχως την πορτα , 1 χτυπημα στο 5-7 λεπτα μεσα . ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕΕΕΕΕΕ!! εκει με την σκατοπουτανο τσατσα και οι δυο πολυ σκατο καριολες . ΣΤΟ τελος μου λεει ΑΝ δεν ειχες μεγαλη (20-21) ποντοι ειναι, κατι θα γινοτανε τους μπαμιες τους αφηνω . Κοροιδια και δεν σεβεται τα λευτα που παιρνει γιατι ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ απαραδεκτα πραγματα απο μια επαγγελματια του χωρου και χρονια εκδιδομενη .ΝΤΟΠΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ να κανουν τετοια πραγμματα γενικα ολες του χωρου ειναι ασχημο πολυ .Πρεπεινα βαλουν μυαλο επιτελους και να σταματησουν να εκμεταλλευονται εμας αλλιως πεστα εξω,ΑΜΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙς ΜΙΚΡΗ ΜΟΝΟ κωλο .Ουτε στο μουνι ηταν σωστη ,ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ καμια ΤΙΜΙΑ να γραψει για φουλ προγραμμα και κωλο.η ΤΣΑΤΣΑ οταν βγηκα ειχε κρυφτει στο κουζινακι και δεν εβγαινε να μιλησει, γιατι οταν την πληρωσα στο δωματιο της ειπα να μην χτυπησει την ΠΟΡΤΑ και ειπε οτι δεν θα το κανει σε εμενα. ΑΙΣΧΟΣ,ΑΠΟΣΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΝΤΟΠΗ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ στην ΣΚΑΤΟ ΤΣΑΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟΠΟΥΤΑΝΑ -ΑΡΧΗΣΤΗ ΠΟΡΝΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ .ΜΑΥΡΟ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ γιατι έπρεπε να εξηγηθεί απο το σαλονι ,να πει τι κανει και τι δεν κανει δεν θα περναγα αλλιως θα πηγαινα αλλου .ΤΕΛΟΣ τα σαπιοσαπιλια και οι ψευτιες -Λαμογιες ΠΑΛΙΟ-ΚΑΡΓΙΟΛΕΣ .ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΤΙ να γινει για να φτιαχτουν γενικα ολες τους .ΝΑ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΟΙ ΤΙΜΙΕΣ για να τιμουνται και να γαμιουνται κιολας!!!!!!!!!! που το θελουν . Οχι τα σαπιοπαλιοσαπιλια , οι σαπιοκοιλιες, οι μουργολυκοι που αναμοχλεύουνε- ανακατεύουνε τα σκατα στο καζάνι με τον αναδευτήρα ,ΝΤΡΟΠΗ σας ΠΑΛΙΟ -ΣΑΠΙΟ φραγκοκοτες με την γρινια σας και την ειρωνια σας για το μεγεθος, ο Καλος ο μυλος και η πουτανα ολα τα γευεται και τα τρωει ΑΔΙΑΜΑΡΤΗΡΗΤΑ . ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΟΛΩΝ ΠΑΙΔΙΑ ηταν η ΣΚΑΤΟΤΣΑΤΣΑ ,ΚΑΙ οτι κρυφτηκε μετα και δεν εβγαινε που ηθελα να της τα ψαλλω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν με αφηνε να το ανεβασω σαν κριτικη οποιον σωσω παιδια
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Καλησπερα συναγωνιστες, φυλης & φωκαιας κλεινουν στις 12 ? Τριτη βαρδια υπαρχει ? 'Η μονο στο μεταξι ? Ευχαριστω.

Μετά τις 04:00 τσάμπα θα κατέβεις Φυλής.
Καλύτερα κατευθείαν Μεταξουργείο εάν ενδιαφέρεσαι για 3η μεταμεσονύχτια.

πηγα στην Τανια ,πεταξα το 20 ρικο,η κοπελα εκανε προκαταρτικα ,το τσιμπουκι ριχο και με δοντι με πονουσε και την επαιζε με το χερι της,της λεω ολον μεσα μου λεει ειναι μεγαλο 1) φαουλ, 2)δεν τον επαιρνε ολο μεσα γιατι ελεγε ειναι μεγαλο στα 4 την ειχα ελεος ,3)κωλο της λεω !δεν τον εβαζε και μου λεει λιγο και τον εβγαζε εξω 1 με 2 εκατοστα το πολυ,4) μου λεει ειναι μεγαλο και σταβο της λεω ασε να στον βαλω λιγο και γκρινια οχι μη ,5)το αποκορηφωμα ρε παλιο κουφαλες !!!!!!!!!!!! πρεπει να πας σε στουντιο για να γαμισεις κωλο και να δωσεις 200 ευρω να το κανονισουμε 6) να πας να γυρισεις ταινια (ΤΣΟΝΤΑ εννοουσε) για να γαμισεις κωλο σε επαγγελματια και της λεω παμε μαζι οχι μου λεει.7) ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ γιατι λενε ψεμματα οι προμοτορες εδω μεσα,εξαιρεση ελαχιστων περιπτωσεων.ΜΑΥΡΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΙΟΛΑ ,8) τα ρεστα τα εδωσε η ΣΚΑΤΟΤΣΑΤΣΑ που βαραγε συνεχως την πορτα , 1 χτυπημα στο 5-7 λεπτα μεσα . ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕΕΕΕΕΕ!! εκει με την σκατοπουτανο τσατσα και οι δυο πολυ σκατο καριολες . ΣΤΟ τελος μου λεει ΑΝ δεν ειχες μεγαλη (20-21) ποντοι ειναι, κατι θα γινοτανε τους μπαμιες τους αφηνω . Κοροιδια και δεν σεβεται τα λευτα που παιρνει γιατι ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ απαραδεκτα πραγματα απο μια επαγγελματια του χωρου και χρονια εκδιδομενη .ΝΤΟΠΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ να κανουν τετοια πραγμματα γενικα ολες του χωρου ειναι ασχημο πολυ .Πρεπεινα βαλουν μυαλο επιτελους και να σταματησουν να εκμεταλλευονται εμας αλλιως πεστα εξω,ΑΜΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙς ΜΙΚΡΗ ΜΟΝΟ κωλο .Ουτε στο μουνι ηταν σωστη ,ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ καμια ΤΙΜΙΑ να γραψει για φουλ προγραμμα και κωλο.η ΤΣΑΤΣΑ οταν βγηκα ειχε κρυφτει στο κουζινακι και δεν εβγαινε να μιλησει, γιατι οταν την πληρωσα στο δωματιο της ειπα να μην χτυπησει την ΠΟΡΤΑ και ειπε οτι δεν θα το κανει σε εμενα. ΑΙΣΧΟΣ,ΑΠΟΣΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΝΤΟΠΗ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ στην ΣΚΑΤΟ ΤΣΑΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟΠΟΥΤΑΝΑ -ΑΡΧΗΣΤΗ ΠΟΡΝΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ .ΜΑΥΡΟ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ γιατι έπρεπε να εξηγηθεί απο το σαλονι ,να πει τι κανει και τι δεν κανει δεν θα περναγα αλλιως θα πηγαινα αλλου .ΤΕΛΟΣ τα σαπιοσαπιλια και οι ψευτιες -Λαμογιες ΠΑΛΙΟ-ΚΑΡΓΙΟΛΕΣ .ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΤΙ να γινει για να φτιαχτουν γενικα ολες τους .ΝΑ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΟΙ ΤΙΜΙΕΣ για να τιμουνται και να γαμιουνται κιολας!!!!!!!!!! που το θελουν . Οχι τα σαπιοπαλιοσαπιλια , οι σαπιοκοιλιες, οι μουργολυκοι που αναμοχλεύουνε- ανακατεύουνε τα σκατα στο καζάνι με τον αναδευτήρα ,ΝΤΡΟΠΗ σας ΠΑΛΙΟ -ΣΑΠΙΟ φραγκοκοτες με την γρινια σας και την ειρωνια σας για το μεγεθος, ο Καλος ο μυλος και η πουτανα ολα τα γευεται και τα τρωει ΑΔΙΑΜΑΡΤΗΡΗΤΑ . ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΟΛΩΝ ΠΑΙΔΙΑ ηταν η ΣΚΑΤΟΤΣΑΤΣΑ ,ΚΑΙ οτι κρυφτηκε μετα και δεν εβγαινε που ηθελα να της τα ψαλλω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν με αφηνε να το ανεβασω σαν κριτικη οποιον σωσω παιδια

Έπρεπε να μπαινες κατευθείαν κουζινάκι τύπε μου.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.288
Κριτικές
33
Like
29.247
Πόντοι
9.846
Η Ανφισσα είναι προμιλφ...!!!
Φίλε μας δουλευεις; Η εν λόγω κυρία είναι γκιλφ! Τι προμιλφ μας τσαμπουνας; Ξαναλέω ή έχεις δαγκώσει τη λαμαρινα, ή προμοταρεις! Μη το συνεχίζεις, είναι εις βάρος σου. Όλοι την ξέρουν την Ανφισσα! Το μαγαζί αυτό δεν έχει παιξει ποτέ με 30αρες, παντα 40+!!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.288
Κριτικές
33
Like
29.247
Πόντοι
9.846
1ον: Δεν δουλεύω κανέναν!

2ον: Η εν λόγω κυρία δεν είναι γκιλφ!

3ον: Εννοείται ότι είναι προμιλφ!

4ον: Δεν έχω δαγκώσει την λαμαρίνα!

5ον: Δεν προμοταρω!

6ον: Θα το συνεχίζω όσο έχω δίκιο!

7ον: Όλοι ξέρουν την Ανφισσα... γιατί ήταν και πιο παλιά εκεί....και όλοι ξέρουν ότι αυτή η κοπέλα ηλικιακά δεν είναι πάνω από 35 ετών!

8ον: Η Ανφισσα είναι η πρώτη 30αρα σε αυτό το μαγαζί!




#Καλημερα...:coffee:
Καλημέρα λοιπον. Δεν έχω σκοπό να μαλωσω με κανέναν, εκτός από έναν. Ξέρει αυτός. Δεν είσαι εσυ αυτός παντως!
Επίσης 30 δεν είναι με την καμία! Προμιλφ είναι γυναίκες με ηλικία βαριά 30 διότι οι μιλφ είναι γυναίκες βαριά 35 με 37, μετά αρχίζει το Gilf κι έπειτα το Cougar.
Mothers I would Like To Fuck.
Μαμάδες που θα ήθελα να γαμησω.
Αυτός είναι ο όρος. Η Ανφισσα επιμένω είναι 40αρα. Κι επίσης δεν έχει καμία σχέση, παρα μόνο στο χρώμα των μαλλιών, με το μωρό στο βιντεακι που κοινοποιήσες.
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
361
Κριτικές
13
Like
1.625
Πόντοι
431
Καλημέρα λοιπον. Δεν έχω σκοπό να μαλωσω με κανέναν, εκτός από έναν. Ξέρει αυτός. Δεν είσαι εσυ αυτός παντως!
Επίσης 30 δεν είναι με την καμία! Προμιλφ είναι γυναίκες με ηλικία βαριά 30 διότι οι μιλφ είναι γυναίκες βαριά 35 με 37, μετά αρχίζει το Gilf κι έπειτα το Cougar.
Mothers I would Like To Fuck.
Μαμάδες που θα ήθελα να γαμησω.
Αυτός είναι ο όρος. Η Ανφισσα επιμένω είναι 40αρα. Κι επίσης δεν έχει καμία σχέση, παρα μόνο στο χρώμα των μαλλιών, με το μωρό στο βιντεακι που κοινοποιήσες.
Η Ανφίσα είναι milf..Έστω και 40..Και από που κι ως που πρώτα η Gilf και μετά η Cougar? Gilf είναι οι τουλάχιστον 55-60άρες..
Στο μαγαζί αυτό Gilf ίσως είναι η Ροξάνα κι η Ειρήνη..Και pro-milf ίσως μόνο η Κατερίνα..
Κι αυτά τα γράφω γιατί τις έχω πάρει όλες αυτές..
Καλημέρα και καλά γαμήσια..
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.646
Πόντοι
7.195
Gilf είναι οι τουλάχιστον 55-60άρες..
Έχει γίνει πολύ μπέρδεμα σ αυτό το θέμα
Πήδαγα μια 52 ετών ρωσίδα και είχε εγγόνι στο δημοτικό.
Παντρεύονταν μικρές.
Θα λεγα gilf από 45
Πάνω από 55 να τις λέμε granny ή κάτι άλλο
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.831
Πόντοι
7.185
Καλημέρα λοιπον. Δεν έχω σκοπό να μαλωσω με κανέναν, εκτός από έναν. Ξέρει αυτός. Δεν είσαι εσυ αυτός παντως!
Επίσης 30 δεν είναι με την καμία! Προμιλφ είναι γυναίκες με ηλικία βαριά 30 διότι οι μιλφ είναι γυναίκες βαριά 35 με 37, μετά αρχίζει το Gilf κι έπειτα το Cougar.
Mothers I would Like To Fuck.
Μαμάδες που θα ήθελα να γαμησω.
Αυτός είναι ο όρος. Η Ανφισσα επιμένω είναι 40αρα. Κι επίσης δεν έχει καμία σχέση, παρα μόνο στο χρώμα των μαλλιών, με το μωρό στο βιντεακι που κοινοποιήσες.
για να ξεκαθαριστούν μερικά πράγματα να πούμε τα πράγματα ώς ορίζονται και όχι όπως ο κάθε ένας τα εκτιμά προσωπικά

Milf = Mother I like to Fuck , βασικά δεν έχει ηλικία ακριβώς μιας και Μάνα μπορεί να είναι από τα 18 της, αλλά τυπικά αναφερόμαστε σαν milf σε 32-51 λόγο του ιστόρικού του όρου που βγήκε από γυμνασιόπαιδα που θέλανε την μάνα του συμμαθητή τους, άρα 12+ παιδί και ένα μέτριο 20+ όταν το έκανε
Gilf = GRAND Mother i like to fuck , πάλι δεν μπορείς να βάλεις ακριβή ηλικία αλλά με την απλή λογική μιλάμε για minimum 52+ ή να δείχνει τόσο σπασμένη
πάλι με την λογική ότι 12+ εγγόνι με +20 μάνα + 20 γιαγιά
Cougar είναι η επιθετική ώριμη γυναίκα , 40+ που γουστάρει να την πέφτει σε τεκνά, οπότε ο συσχετισμός είναι κατά 99% άκυρος
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
40αρα η Ανφισσα...??? Αποκλείεται...!!! Δεν νομίζω...δεν υπάρχει περίπτωση...!!!

35αρα βαριά βαριά ναι!
(Αλλά πρέπει πρώτα να μάθουμε την ηλικία της και μετά να βγάλουμε συμπεράσματα...αν είναι προμιλφ ή μιλφ ή γκιλφ).


Τέλος πάντων,


#Οσων αφορά τώρα τις κατηγορίες...η δική μου προσωπική κατάταξη παίζει ως εξής:

18 - 25 : Πιπινοκατασταση!

25 -35 : Προμιλφοκατασταση!

35 - 45 : Μιλφοκατασταση!

45 - 55 : Γκιλφοκατασταση!

55 - 65 : Γκρανοκατασταση!



ΥΓ: Όσων αφορά το βιντεάκι τώρα...η κοπέλα μου θύμισε λίγο το ''στυλακι'' της Άνφισσας...!!!
Βέβαια περί ορεξεως... κολοκυθόπιτα.... :hi:
Θα συμφωνησω με τον jon smith,την Ανφισσα θα την ελεγα milf,σε καμια περιπτωση gilf,παντως ειναι αληθεια οτι μεσα το τιμαει το εικοσαρικο,ειναι πολυ καλη,την εχω παρει πολλες φορες και δεν ειναι τυχαιο οτι εχει συνεχομενα δωματια.
Να γραψω και κατι εδω που εγραψα και στα σχολια της κριτικης του Κλεοβουλου επειδη φαινεται αμεσα,οτι οσο αναφορα την Ιζαμπελα του Φωκαιας 17Β,η κοπελα τις τελευταιες μερες εχει παθει ουρολοιμωξη,γι αυτο και ποναει αρκετα,προφανως δεν αλλαζε προφυλακτικο απο κωλο σε μουνι γι αυτο και την πατησε,τεσπα εγω της ειπα να σταματησει μερικες μερες χρειαζεται αγωγη,αντιβιωση,να δει γιατρο φυσικα πρωτα,μου ειπε οτι βαζει μια αλοιφη εσωτερικα και οτι ειχε πυρετο και συχνοουρια και δουλευε με ντεπον,δεν την αφηναν να σταματησει την δουλεια λογο εισπραξεων φυσικα,ομως αν συνεχισει ετσι θα καταρευσει στο τελος,ασε που δεν μενουν και ευχαριστημενοι οι πελατες απο αυτην και με το δικιο τους να δινουν τσαμπα 20 ευρω και να λει συνεχως οτι ποναει,ειδα οτι εκανε μια αποχη δυο τρεις μερες αλλα δεν φτανουν αυτες για να θεραπευτει,θελει δεκα μερες τουλαχιστον με αντιβιωση και αποχη και επανελενχο μετα απο λιγες μερες.Τεσπα ας ελπισουμε να παει καλα η κοπελα και ελπιζω να μην κλαταρει στο τελος.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom