Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 294 άτομα (29 μέλη και 265 επισκέπτες)

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.038
Like
6.571
Πόντοι
1.056
Ρε μυστες ξέρετε πότε γυρίζει η τζωρτζια απο διδυμου ?

Η αν είναι εκεί ?
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
107
Κριτικές
2
Like
760
Πόντοι
361
Ρε μυστες ξέρετε πότε γυρίζει η τζωρτζια απο διδυμου ?

Η αν είναι εκεί ?
Είναι πολύ αστείο γιατί για αυτήν θα έγραφα τώρα... Εκεί είναι πάντως τώρα.

Λοιπόν εχθές πέρασα ξανά με Χριστήνα απο φυλής 65. Με κάβλωσε τόσο πολύ στα προκαταρκτικά που ο πούτσος υπερκάβλωσε. απο τις πολύ σπάνιες φορές. Το είχε στο στόμα της και το κοίταγα και έλεγα "Ρε μαλακά δικό μου είναι αυτό" χαχαχαχα. Γενικά πέρασα πολύ καλά γύρισα σπίτι, έκανα μπάνιο και ξαναπήγα. Και τις 2 φορες τούμπανα μέσα πολύ καλή στο δωμάτιο την προτείνω σίγουρα. Ειναι η τσεχοαλβανίδα που είχε γίνει κουβέντα για αυτήν την προιγούμενη βδομάδα άμα θυμάμαι καλά. Όταν έφυγα ήταν απέναντι στο 84 ένα καινούργιο ξανθό μουνάκι και είχε ουρά μέσα... Ρώτησα αμα θα είναι σήμερα εκεί μου λέει ναι έλα απο τις 5 και μετά. Πήγα σήμερα όχι μόνο δεν ήταν εκεί το μπουρδέλο ήταν κλειστό... Αμα ξέρει κανείς τίποτα για το ξανθό πιπίνι ας πει. Εν τέλη δεν ήξερα τι να κάνω και λέω δεν γαμίετε ας πάω στα διδύμου μιας και ο κοσμός γράφει καλά λόγια για αυτά αλλά όσες φόρες έχω πάει στο παρελθόν έχει πάντα μιλφο-γιαγίαδες που δεν είναι για τα γούστα μου. Πέτυχα στο 22 μια Συμόνα. Μου άρεσε η μούρι της πολύ αν και σώμα είχε μέτριο προς κακό. Πέρασα μέσα έρχετε μετά απο 2 λεπτά η κοπέλα... Τέτοια γλωσσόφιλα ΠΟΤΕ ξανά... Νόμιζα οτι προσπαθεί να μου ρουφίξει το λαρύγγι. + ΠΟΛΥ καλό τσιμπούκι. Υγρό και χωρίς χέρι. Μετά απο λίγο της λέω γύρνα και έσυ για να την γλύψω αλλά με αρπάζει και με αρχίζει πάλι στα γλωσσόφιλα με τέτια μανία που δεν μπόρεσα να αντιδράσω. Μου φόρεσε καπότα χωρίς να καταλάβω τίποτα απολύτος και τον εβάλε όλο μέσα. Τέλιωσα σε κανονική στάση με μόνιμα την γλώσσα της μες το στόμα μου.

Στον γυρισμό λοιπόν όπως ανέβαινα προς τα πάνω είδα 2 φωτάκια απέναντι στο διδύμου... Δεν τα είχα δει τόσο καιρό γιατι πάω σπάνια και κάνω τον κύκλο γιατί στην γωνία υπάρχουν ΣΥΝΕΧΕΙΑ πρεζάκια και φοβάμαι. Δεν ξέρω πόσα λεφτά έχουν χάσει αυτά τα 2 μπουρδελάκια λόγο αυτών... Αφού δεν κάνουν τίποτα καλά να πάθουν... Τέσπα πέρασα να δω τι παίζει και εκεί και στο 7Β ήταν η Georgia... ΤΙ ΜΟΥΝΙ ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΜΟΥ ΓΑΜΩ. Αλλά κάνει απλό πρόγραμμα. Γενικά δεν πάω ποτε στα απλά αλλά αυτήν την μουνάρα θέλω να την γαμήσω και θα ξαναπάω σήμερα. Θα ρώταγα άμα έιναι καλή στο δωμάτιο και άμα δέχετε να την γλείψουν αλλά αφού βλέπω την ψάχνει κόσμος διάβασα και μία κριτική με καλά λόγια θα την δοκιμάσω σίγουρα. Σε κανά 2ωρο θα ξαναπεταχτώ. Αμα δεν κάνει γλιφομόυνι πείτε μου να πάω προετοιμασμένος ψυχολογίκα :)
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
86
ξερει κανεις αν ειναι τωρα δευτερη βαρδια στο φωκαιας 17β η αννα με το πρωκτικο;
 

Aris0kauliaris

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2021
Μηνύματα
14
Like
26
Πόντοι
0
Ωραία πέταξες μια κάμερα σε ένα τραπέζι πάνω και λες πως την έβγαλες από ένα σπίτι.... πες μας λοιπόν από ποιο σπίτι;;;; ξέρεις πόσες τέτοιες φωτός μπορούμε να ..... αραδιάσουμε εδώ.;!;!;! .... και τι εννοείς πίσω από... καθρέφτη;;; δηλαδή ρε φίλε.... έψαξες τους καθρέφτες του δωματίου, την βρήκες, την ξεκολλησες και..... δεν σκέφτηκες πως... σε είδαν να το κάνεις αυτό;;; δεν σε... ενόχλησε κανένας έφυγες άνετα από το μπουρδελο;
Αδερφέ πλάκα κάνω δεν βλέπεις που γελάω έλεος ???
 

Xusths

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
112
Like
90
Πόντοι
1
Παιδιά καλησπέρα ξέρεις κανείς συγουρα σήμερα αν στη κωλονου στο λατινοσπιτο δουλεύει σήμερα η Πάμελα η η Καρολίνα γιατί όποτε έχω πάει τέλευταια πέτυχαινω μόνο την Καρολίνα ;κιαν δουλεύει η αλμπινα στην μαραθώνος μην πάω πάλι τζάμπα .ευχαριστώ πολύ
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645

Nitro-x

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Τρίτη Απ´ογευμα στο Βεργας 7 συνάντηση με την Τατιάνα , πολυ καλή σαν εμφάνιση,λίγο chubby με στολή ιαπωνέζας μαθήτριας ολα καλά αλλά σπαζαρχίδω ,μη όχι έτσι ,όχι αλλίως μη μου πιπίλάς τις ρόγες ......άντε γειά

Τρίτη Απ´ογευμα στο Βεργας 7 συνάντηση με την Τατιάνα , πολυ καλή σαν εμφάνιση,λίγο chubby με στολή ιαπωνέζας μαθήτριας ολα καλά αλλά σπαζαρχίδω ,μη όχι έτσι ,όχι αλλίως μη μου πιπίλάς τις ρόγες ......άντε γειά !
Επίσης δεν στήνετε καλά και παραπονιέται στο γαμισι, θα έπρεπε να έχει αντοχές γιατί είναι μικρή κοπέλα...
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Καλησπέρα σε όλους, η Χριστίνα στην φυλής 86β είναι μόνο Σάββατα η και άλλη μέρα 2η βάρδια? Ευχαριστώ.
 

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
115
Like
1.523
Πόντοι
201
ΜΑΣ ΤΑ ΠΡΗΞΑΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΜΕΡΕΣ: Έχει κάποιο μαγαζί κάμερα στον καθρέφτη? Θέλω ρε μύστες να στείλω ένα βιογραφικό στον Σειρηνάκη και σκέφτομαι να έχει και λίγο practice μέσα μην φάω άκυρο. Άμα δεν γνωρίζεται να πάρω εγώ μια μεγάλη να τραβάει HD και με ένα βανακι απ'έξω με πιάτο να στέλνω και live streaming κατευθείαν στην California να δουν πόσο γαμιαδες είμαστε εμείς εδώ στο Ελλαντα.:wanker:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
τώρα live

Μαραθωνος 59 αριστερά το υπόγειο Σοφία ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο στο υπόγειο Λαρίσα καστανοξανθη παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο όροφος Αλμπινα μελαχρινή πολύ κοντή λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59α κλειστό.

Βιργινίας Μπενάκη 33 Λίζα ξανθιά μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, σώμα με πιασίματα 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Παιανιεων 24 Αλεξάνδρα καστανή χοντρή γκιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κωνσταντινουπολεως 166 υπόγειο ανοιχτό το ένα από τα δύο εξωτερικά φώτα κλειδωμένη η πόρτα.

Κωνσταντινουπολεως 166 ισόγειο Αλεξία ( @8/2/1981 την έψαχνες)
ξανθιά ψηλή μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι και Μαριάννα ξανθιά γκιλφ χοντρή με 4αρια βυζια, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό κάνουν και παρτουζα.

Ιωαννίνων 3 κάτω Χριστίνα /Κριστυ ξανθιά σώμα με πιασίματα, 2.5-3αρι βυζι και Άννα ξανθιά παχουλη μιλφ με 3.5αρια βυζια, αμφότερες ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό,κάνουν και παρτουζα, μετά τις 1700 Σαμπινα κ Αναστασία.

Ιωαννίνων 3 πάνω κλειστό.

Ιωαννίνων 5 Άννα ξανθιά μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
συνέχεια live

Χωματιανου 11α Ειρήνη καστανοξανθη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Χωματιανου 11β Αντριανα καστανή κοπέλα με κανονικό σώμα ωραίο κωλαράκι 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Λιοσιων 76β κλειστό.

Λιοσιων 73β Εμμι το ξανθό κοντοπουτανο ζυμαράκι κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Λιοσιων 73α Καιτη ξανθό κοντοπουτανο με κανονικό ωραίο σώμα με 2 τατουάζ 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Κωνσταντίνα καστανοξανθη λεπτή με μαλλί μέχρι τους ώμους, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.


Εξηκιου 18 Μαρίνα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με 3.5αρι συν βυζι με τεράστια ρογα, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Εξηκιου 18α & 18γ κλειστά.

Λιοσιων 79α & 79β κλειστά.

Βεργας 3 κλειστά.

Βεργας 2 Αλεξάνδρα η ελληνογερμανιδα, ξανθιά μιλφ νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6α Ελένη ξανθιά χοντρή με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6β Μιλανα ξανθοκαστανη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Βεργας 7 Κωνσταντίνα μελαχρινή μιλφ πολύ χοντρή με 3.5αρι συν βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε και Τίνα καστανή παχουλη με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μιράντα η Βραζιλιανα ξανθιά χοντρή μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Όλγα ξανθιά γκρανι σώμα με πιασιματακια 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Τροφωνιου 13 όροφος κλειστό.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
τώρα live


Φωκαίας 27Β κάτω Βαλερία μελαχρινή σώμα με πιασιματακια 2αρι συν βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος και Καρολίνα ξανθιά με ψιλοκανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β πάνω Γιασμην ξανθιά με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους κοντή σώμα μέ πιασίματα 2.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Βαλέρια με τελειωτικό τσιμπούκι??????
 

hash

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2018
Μηνύματα
17
Like
8
Πόντοι
0
Φώκαιας 17 το απόγευμα η τσατσογρια κάθεται στην είσοδο για να μην βγεις και πρήζει μπαλες.
Ήθελα να κάνω και μια ερώτηση στα μπουρδέλα και γενικά στις τάνες πάτε με δικές σας καποτες ή τις δικές τους?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
συνέχεια πάντα live

Κωνσταντινουπολεως 206 κλειστό.

Παρασιου 36 Μόνικα μελαχρινή μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 2.5-3αρι σιλικονατο βυζι και Μπετυ καστανοξανθη κατσαρομαλλα χοντρουλα με 3.5αρι βυζι , αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα.

Πιπινου 118 Μαρίνα ξανθιά κοπέλα σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Περγάμου 27 Γιάννα/Ζαννα ξανθιά γκιλφ με κοντό μαλλί, λεπτή με 2-2.5αρι βυζι και Ελένη καστανή πολύ χοντρή μιλφογκιλφ με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα.

Αλκαμένους 113 Αλινα ξανθιά νταρντανα γκιλφ με 3.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Όλγα ξανθιά ψηλή μιλφ πολύ χοντρή με 3.5α-4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ. Τιμήθηκε η Αλινα θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Αλκαμένους 117 Αννα ξανθιά μιλφ σώμα με αρκετά πιασίματα 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Ρεμουνδου 21α, 21 & 20 κλειστά.

Περγάμου 1 ισόγειο Μαίρη ξανθιά μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
Βαλέρια με τελειωτικό τσιμπούκι??????
αυτό ανακοίνωσε η υπηρεσία με τα κοντά κάστανα μαλλιά κ τα γυαλιά, βέβαια εγώ την έχω πάρει πάνω από δέκα φορές και μόνο τη πρώτη φορά όταν πρωτοεμφανιστηκε τα πήρε στο στόμα, τις άλλες φορές στο σώμα, όπως και στις άλλες τσαρκες μου τελειωτικό στο σώμα ανακοινώνει η υπηρεσία, απλά κάθε φορά γράφω ότι ανακοινώνουν
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.175
Κριτικές
53
Like
6.649
Πόντοι
7.636
συνέχεια πάντα live

Κωνσταντινουπολεως 206 κλειστό.

Παρασιου 36 Μόνικα μελαχρινή μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 2.5-3αρι σιλικονατο βυζι και Μπετυ καστανοξανθη κατσαρομαλλα χοντρουλα με 3.5αρι βυζι , αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα.

Πιπινου 118 Μαρίνα ξανθιά κοπέλα σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Περγάμου 27 Γιάννα/Ζαννα ξανθιά γκιλφ με κοντό μαλλί, λεπτή με 2-2.5αρι βυζι και Ελένη καστανή πολύ χοντρή μιλφογκιλφ με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα.

Αλκαμένους 113 Αλινα ξανθιά νταρντανα γκιλφ με 3.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Όλγα ξανθιά ψηλή μιλφ πολύ χοντρή με 3.5α-4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ. Τιμήθηκε η Αλινα θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Αλκαμένους 117 Αννα ξανθιά μιλφ σώμα με αρκετά πιασίματα 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Ρεμουνδου 21α, 21 & 20 κλειστά.

Περγάμου 1 ισόγειο Μαίρη ξανθιά μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Αυτή η μαρίνα στο Πιπίνου λέει τίποτα;η αδιάφορη;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom