Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 573 άτομα (39 μέλη και 534 επισκέπτες)

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
517
Like
771
Πόντοι
86
παιδια μιας και το σαββατο ερχετε με καψα λεω να το γλεντησω λιγο.Μιας και ενα απο τα φετιχ μου ειναι η ποδολαγνεια εχετε κατι καλο υποψιν για να δοκιμασω? Θα προτιμουσα καποια κοπελα με μεγαλες πατουσες πανω απο 40 νουμερο γιατι το ευχαριστιεμαι καλυτερα-γουστα ειναι αυτα τι να κανουμε...

Αν καποιος θελει να απαντησει παρακαλω οχι τρολ του τυπου πηγαινε σε τρανς ή τραβεστι για να βρεις μεγαλο ποδι! Ειμαι φαν αποκλειστικα των γυναικων!!!!! Να εξηγουμεθα! Σας ευχαριστω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reuzel

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
568
Κριτικές
3
Like
1.589
Πόντοι
486
παιδια μιας και το σαββατο ερχετε με καψα λεω να το γλεντησω λιγο.Μιας και ενα απο τα φετιχ μου ειναι η ποδολαγνεια εχετε κατι καλο υποψιν για να δοκιμασω? Θα προτιμουσα καποια κοπελα με μεγαλες πατουσες πανω απο 40 νουμερο γιατι το ευχαριστιεμαι καλυτερα-γουστα ειναι αυτα τι να κανουμε...

Αν καποιος θελει να απαντησει παρακαλω οχι τρολ του τυπου πηγαινε σε τρανς ή τραβεστι για να βρεις μεγαλο ποδι! Ειμαι φαν αποκλειστικα των γυναικων!!!!! Να εξηγουμεθα! Σας ευχαριστω.
Για πείτε. Ενδιαφέρομαι και εγώ.
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
279
Κριτικές
1
Like
1.639
Πόντοι
201
Ξέρεις ποιο είναι το πρόβλημά μου? Μια μέρα είδα ότι πολύ ταλέντο στο να δέρνω...Μετά από 10 χρόνια από αυτή τη μέρα ξύπνησα σε σπίτι γκόμενας (χορεύτριας) και νόμιζα ότι "γαμάω" και πωωω ποιος είμαι! Σήμερα ΑΝ έβλεπα τον τότε εαυτό μου θα τον είχα "σκοτώσει" απλά ανασαίνοντας πάνω του!
Μου είναι δύσκολο να κρατηθώ αν μου κάνουν μαλακία γνωρίζοντας τι μπορώ να κάνω και μετά γυρίζω σπίτι με πίεση ο έρημος! :grin:
Google translate χρησιμοποιείς ;
 

Axastosmistis23

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2021
Μηνύματα
56
Like
121
Πόντοι
0
Guys γύρισα μετά από διακοπές και απόγευμα θ επισκεφτώ Μεταξουργείο ή φυλής ;
Πείτε μου που θα βρω πετιτ με ωραίο κωλαρακι ;
 

georgetiger

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
η ιζαμπελλα σε ποιο μαγαζι δουλευει
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
943
Κριτικές
12
Like
2.652
Πόντοι
736
Κανα λατινάκι ρε παιδιά γιατί χανώμαστε.
 

rabitgreen

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2021
Μηνύματα
106
Κριτικές
2
Like
152
Πόντοι
1
παιδια μιας και το σαββατο ερχετε με καψα λεω να το γλεντησω λιγο.Μιας και ενα απο τα φετιχ μου ειναι η ποδολαγνεια εχετε κατι καλο υποψιν για να δοκιμασω? Θα προτιμουσα καποια κοπελα με μεγαλες πατουσες πανω απο 40 νουμερο γιατι το ευχαριστιεμαι καλυτερα-γουστα ειναι αυτα τι να κανουμε...

Αν καποιος θελει να απαντησει παρακαλω οχι τρολ του τυπου πηγαινε σε τρανς ή τραβεστι για να βρεις μεγαλο ποδι! Ειμαι φαν αποκλειστικα των γυναικων!!!!! Να εξηγουμεθα! Σας ευχαριστω.
το ίδιο φίλε μου ψάχνω και εγώ. Για 40 +νούμερο. Πολύ δύσκολο να βρεις. Έχει τύχει με ψάξιμο σε όλο το Μεταξουργείο, μετά βίας να βρω μια με σόλες 40+.... Φίλης δεν βρήκα τίποτα. Στην διδύμου πιο παλιά ψιλοεβρισκα από καμιά ρωσιδαρα. Και Μεταξουργείο, στην μαραθώνιος.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Για πρότεινε κάποια καλά και τίμια τεμάχια για πρωκτικό... :zfuck:
Μπας και δούμε ''φως στο τούνελ''...
'Ηρθε μια στο μετάξι αλλά είναι λιγο extreme. Μόνο για τους μερακλήδες του φόρουμ.

 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436
Google translate χρησιμοποιείς ;
Απλά βιάζεσαι όταν διαβάζεις. :wink: (και εγώ αυτό κάνω :2funny:)
Ο φίλος απλά γράφει πιο... προφορικά και με μεγάλες (επίσης προφορικές) εκφράσεις.

Δεν είναι όλοι σαν το μέσο μέλος του μπου που έχει ανα χείρας το συντακτικό του Κρασανάκη. :confused:


On topic: H Αναστασία από Βέργας πήγε στην πατρίδα της. Με παράτησαν όλες. :undecided:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
τώρα κατάλαβα τι λέει αυτός! δεν πάμε καλά λέω γω! τη μια κολλάει κάπως το πληκτρολόγιο, την άλλη μπορεί να βλέπω μια σειρά και να γράφω, την άλλη να χω αγκαλιά το γάτο μου! Για όνομα :priest: που θα κάθομαι να χτενίζω ενδελεχώς τα ποστ μου πριν τα δημοσιεύσω!
μαθηματικά ναι οκ δεν ήμουν καλός, αν μη τι άλλο έκθεση πετούσα!
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
το ίδιο φίλε μου ψάχνω και εγώ. Για 40 +νούμερο. Πολύ δύσκολο να βρεις. Έχει τύχει με ψάξιμο σε όλο το Μεταξουργείο, μετά βίας να βρω μια με σόλες 40+.... Φίλης δεν βρήκα τίποτα. Στην διδύμου πιο παλιά ψιλοεβρισκα από καμιά ρωσιδαρα. Και Μεταξουργείο, στην μαραθώνιος.
Τραβα στην Ιρις Ιωαννινων 5. Δεν πηγα μαζι της για τα ποδια της αλλα οπως το εκοψα 40-41 νουμερο πρεπει μαλλον να φοραει και νομιζω κανει αυτα που θες.
 

Ass maniac

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.Μπορει να μου θυμίσει κάποιος συναγωνιστής που ακριβώς βρίσκουμε Μπαρμπορα κ σε ποια βαρδια , μιας κ ακούω χρόνια γι αυτήν , χωρίς να την έχω τσεκαρει
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
θέλω δεν με ενδιαφέρει εμφάνιση να ΣΚΥΛΟΓΑΜΗΣΩ μια από πίσω!
κώλο έχει κάποια καλά κομμάτια που δίνουν, αλλά αυτές τις μέρες θέλω να δώσω "ένταση" και "πόνο"
Πάρε Ηλέκτρα και άμα καταλάβει πες μας...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.661
Πόντοι
41.129
Kαλα ρε.... εκεινη τη νοστιμουλα την Κατερινα στο Ιασωνος 2γ δεν την ειχε γαμησει κανενας αλλος να μας πει οτι ειναι τερμα φολα ?? :angry::angry:
Επρεπε να παω εγω δηλαδη να πεταξω το δεκαρικο και να ενημερωσω πρωτος ? :birdman::birdman:

Ιασωνος 31 Ισογειο Παολα Αλβανοφατσα ξεβρακωτη στο σαλονι.
Ιασωνος 30 οροφος η Μαρια με τα τατοο.
Ιασωνος 37 οροφος κλειστο.
Ιασωνος 20β οροφος Γκαμπριελα, η πιτσιρικα η Βικτωρια σταματησε μου ειπαν.
Ιασωνος 20α- και γ' κλειστα.
Ιασωνος 2β δεξι Τανια, μιλφ ξανθια με κοντο μαλλι και κοντη και αυτη, Ουκρανη με ελευθερο τσιμπουκι.
Ιασωνος 1α Βερονικα και αμια αλλη χοντρη, η Μαρινα γκιλφ απο Δευτερα.

Συναντηση και με τσατσα της μοντελας Νικολιτσας απο το Ιας 20β. Η Νικολιτσα ειναι Ρουμανια κανει διακοπες και περναει τελεια με τον αντρα της
ειπε η τσατσα, της εδωσα χαιρετισματα και να μας επιστρεψει γρηγορα, δεν ειναι δικαιο να την γαμαει μονο ο αντρας της, εμεις την πληρωνουμε στο κατω κατω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom