Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 337 άτομα (31 μέλη και 306 επισκέπτες)

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.828
Πόντοι
3.246
Αυτήν που λέμε "Αλβανιδοκωλάρα"? Νομίζω πως τον έκοψε τον κώλο!
Μαρία Ρουμάνα αν πας εκεί!
Η Άτζελα η αλβανιδοκωλάρα έχει κόψει σχεδόν 2 χρόνια το πρωκτικό από όσο ξέρω.
Τη Μαρία δεν την έχω πετύχει πρόσφατα. Πάντως έχει αδυνατίσει και έχει ομορφύνει.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Συναγωνιστή, έχεις πάρει κωλο τη Στέλλα από Φυλής 86β; Θενκς
ναι, καλά γαμιέται αλλά είναι με τα φεγγάρια της, την φοβάμαι! Τι εννοώ...
πριν την καραντίνα κώλο έδινε για ΛΙΓΟ και μετά δεν σ άφηνε (είχαμε μαλώσει, μου χε πει χαρακτηριστικά: πούστης είσαι και θες κώλο? Εγινε λίγο της πουτάνας στο μπουρδέλο αυτή τη μέρα), αν δεις έχει και κριτικές ντεμί η μαντάμ! Εγώ 4 φορές πήγα μαζί της 2 ήταν καλά μια ντεμί μια της καταστροφής
μετά την καραντίνα (δεν με θυμόταν μάλλον) μπήκα μια μέρα και είπε ότι έκανε ακα τσιμπούκι και κώλο! όταν της είπα ότι θέλω κώλο μόνο μου απάντησε: "ότι γουστάρεις", προς στιγμήν το σκέφτηκα αλλά δεν ρίσκαρα και πήγα στην Κατερίνα
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Η Άτζελα η αλβανιδοκωλάρα έχει κόψει σχεδόν 2 χρόνια το πρωκτικό από όσο ξέρω.
Τη Μαρία δεν την έχω πετύχει πρόσφατα. Πάντως έχει αδυνατίσει και έχει ομορφύνει.
ναι μπερδέυτηκα, μιλάμε για μια με μακρύ μαλλί κατσαρομάλλα κάπως με μπλε μάτια?
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.828
Πόντοι
3.246
ναι, καλά γαμιέται αλλά είναι με τα φεγγάρια της, την φοβάμαι! Τι εννοώ...
πριν την καραντίνα κώλο έδινε για ΛΙΓΟ και μετά δεν σ άφηνε (είχαμε μαλώσει, μου χε πει χαρακτηριστικά: πούστης είσαι και θες κώλο? Εγινε λίγο της πουτάνας στο μπουρδέλο αυτή τη μέρα), αν δεις έχει και κριτικές ντεμί η μαντάμ! Εγώ 4 φορές πήγα μαζί της 2 ήταν καλά μια ντεμί μια της καταστροφής
μετά την καραντίνα (δεν με θυμόταν μάλλον) μπήκα μια μέρα και είπε ότι έκανε ακα τσιμπούκι και κώλο! όταν της είπα ότι θέλω κώλο μόνο μου απάντησε: "ότι γουστάρεις", προς στιγμήν το σκέφτηκα αλλά δεν ρίσκαρα και πήγα στην Κατερίνα
Αυτό το ''πούστης είσαι?'' στο περίπου μου το έχει πει και η Μαρίνα η ''Ταϋλανδέζα''
από Μετάξι. Της το έβαλα κατευθείαν από κώλο και της είχα πει ότι και καλά
χύνω γρήγορα. Πού να 'ξερε ότι τον είχα παίξει πριν... :2funny:
Τελικά την έχυσα σχεδόν στο 10λεπτο με σχόλια ότι πάω με άντρες κ.τ.λ... :2funny:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Μέτριο ύψος με κοντό μαύρο βαμμένο μαλλί και νομίζω μαύρα μάτια.
Σίγουρα όχι μπλε.
επειδή μπερδευτήκαμε με τις παραθέσεις αυτή τη Στέλλα είτε δεν την ξέρω είτε δεν την θυμάμαι, ΑΛΛΑ τη Στέλλα που λέω εγώ...
Μέτριο ύψος, milf, μαλλί μέχρι τη μέση μαύρο, μάτια γαλάζια που ΛΕΕΙ ότι κάνει και κώλο ΜΗΝ πας! Το λέει αλλά ΔΕΝ το κάνει! Πήγα μια φορά μαζί της!
Μου πε...τι τον θες τον κώλο γάμα μουνί που ναι στενό και ωραίο, ούτε λιπαντικό δεν είχε! Να μην αναφέρω και πως και από το μουνί έκλεβε
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
569
Κριτικές
35
Like
3.733
Πόντοι
2.836
ναι, καλά γαμιέται αλλά είναι με τα φεγγάρια της, την φοβάμαι! Τι εννοώ...
πριν την καραντίνα κώλο έδινε για ΛΙΓΟ και μετά δεν σ άφηνε (είχαμε μαλώσει, μου χε πει χαρακτηριστικά: πούστης είσαι και θες κώλο? Εγινε λίγο της πουτάνας στο μπουρδέλο αυτή τη μέρα), αν δεις έχει και κριτικές ντεμί η μαντάμ! Εγώ 4 φορές πήγα μαζί της 2 ήταν καλά μια ντεμί μια της καταστροφής
μετά την καραντίνα (δεν με θυμόταν μάλλον) μπήκα μια μέρα και είπε ότι έκανε ακα τσιμπούκι και κώλο! όταν της είπα ότι θέλω κώλο μόνο μου απάντησε: "ότι γουστάρεις", προς στιγμήν το σκέφτηκα αλλά δεν ρίσκαρα και πήγα στην Κατερίνα
Είσαι ωραίος! Ευχαριστώ
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Αυτό το ''πούστης είσαι?'' στο περίπου μου το έχει πει και η Μαρίνα η ''Ταϋλανδέζα''
από Μετάξι. Της το έβαλα κατευθείαν από κώλο και της είχα πει ότι και καλά
χύνω γρήγορα. Πού να 'ξερε ότι τον είχα παίξει πριν... :2funny:
Τελικά την έχυσα σχεδόν στο 10λεπτο με σχόλια ότι πάω με άντρες κ.τ.λ... :2funny:
Ξέρεις ποιο είναι το πρόβλημά μου? Μια μέρα είδα ότι πολύ ταλέντο στο να δέρνω...Μετά από 10 χρόνια από αυτή τη μέρα ξύπνησα σε σπίτι γκόμενας (χορεύτριας) και νόμιζα ότι "γαμάω" και πωωω ποιος είμαι! Σήμερα ΑΝ έβλεπα τον τότε εαυτό μου θα τον είχα "σκοτώσει" απλά ανασαίνοντας πάνω του!
Μου είναι δύσκολο να κρατηθώ αν μου κάνουν μαλακία γνωρίζοντας τι μπορώ να κάνω και μετά γυρίζω σπίτι με πίεση ο έρημος! :grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.828
Πόντοι
3.246
ναι μπερδέυτηκα, μιλάμε για μια με μακρύ μαλλί κατσαρομάλλα κάπως με μπλε μάτια?
Μέτριο ύψος με κοντό μαύρο βαμμένο μαλλί και νομίζω μαύρα μάτια.
Σίγουρα όχι μπλε.
επειδή μπερδευτήκαμε με τις παραθέσεις αυτή τη Στέλλα είτε δεν την ξέρω είτε δεν την θυμάμαι, ΑΛΛΑ τη Στέλλα που λέω εγώ...
Μέτριο ύψος, milf, μαλλί μέχρι τη μέση μαύρο, μάτια γαλάζια που ΛΕΕΙ ότι κάνει και κώλο ΜΗΝ πας! Το λέει αλλά ΔΕΝ το κάνει! Πήγα μια φορά μαζί της!
Μου πε...τι τον θες τον κώλο γάμα μουνί που ναι στενό και ωραίο, ούτε λιπαντικό δεν είχε! Να μην αναφέρω και πως και από το μουνί έκλεβε
Και πόσο σου πήγε το κουστούμι?
Πάντως είναι ρουλέτα οι πιατσόβιες...
Η Άννα η Ρουμάνα παίρνει 25, αλλά για μία πιστολιά.
Για 2η δεν κάθεται γενικότερα, ούτε με έξτρα χρήμα...
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Μέτριο ύψος με κοντό μαύρο βαμμένο μαλλί και νομίζω μαύρα μάτια.
Σίγουρα όχι μπλε.

Και πόσο σου πήγε το κουστούμι?
Πάντως είναι ρουλέτα οι πιατσόβιες...
Η Άννα η Ρουμάνα παίρνει 25, αλλά για μία πιστολιά.
Για 2η δεν κάθεται γενικότερα, ούτε με έξτρα χρήμα...
20+5 το χοτέλι!
να σου πω, επειδή δεν την έχω ρωτήσει ποτέ, την έχω γαμήσει μια φορά όλη και όλη, στη Μαρία τη Ρουμάνα που τελειώνεις? Στόμα τα παίρνει?
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.828
Πόντοι
3.246
Ξέρεις ποιο είναι το πρόβλημά μου? Μια μέρα είδα ότι πολύ ταλέντο στο να δέρνω...Μετά από 10 χρόνια από αυτή τη μέρα ξύπνησα σε σπίτι γκόμενας (χορεύτριας) και νόμιζα ότι "γαμάω" και πωωω ποιος είμαι! Σήμερα ΑΝ έβλεπα τον τότε εαυτό μου θα τον είχα "σκοτώσει" απλά ανασαίνοντας πάνω του!
Μου είναι δύσκολο να κρατηθώ αν μου κάνουν μαλακία γνωρίζοντας τι μπορώ να κάνω και μετά γυρίζω σπίτι με πίεση ο έρημος! :grin:
Αν φάνε ξύλο μια δυο φορές θα στρώσουν οι βρώμες που μας κοροϊδεύουν! :headbang:
Αλλά καλύτερα να τις φτύνεις και να προχωράς παρακάτω! :birdman:
Για μένα θέλει χιούμορ η ζωή!
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.828
Πόντοι
3.246
20+5 το χοτέλι!
να σου πω, επειδή δεν την έχω ρωτήσει ποτέ, την έχω γαμήσει μια φορά όλη και όλη, στη Μαρία τη Ρουμάνα που τελειώνεις? Στόμα τα παίρνει?
Μάπα σίγουρα χύνεις! Για στόμα φαντάζομαι πως ναι!
Όλα βέβαια τα ξεκαθαρίζεις από πριν γιατί μου έλεγε
ότι αν τον έχω μεγάλο δεν θα μου δώσει κώλο,
καθώς της ζήτησα σεξ μόνο από πίσω.
Τελικά τον ζύγισε στο δωμάτιο και δέχτηκε, αλλιώς θα πλήρωνα μόνο
το χοτέλι και θα την έκανα...
Οπότε πάντα καλή ξήγα από ΠΡΙΝ!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Μάπα σίγουρα χύνεις! Για στόμα φαντάζομαι πως ναι!
Όλα βέβαια τα ξεκαθαρίζεις από πριν γιατί μου έλεγε
ότι αν τον έχω μεγάλο δεν θα μου δώσει κώλο,
καθώς της ζήτησα σεξ μόνο από πίσω.
Τελικά τον ζύγισε στο δωμάτιο και δέχτηκε, αλλιώς θα πλήρωνα μόνο
το χοτέλι και θα την έκανα...
Οπότε πάντα καλή ξήγα από ΠΡΙΝ!
που καταντήσαμε άμα τον έχουμε μεγάλο να χουμε και θέματα! Ζούμε την εποχή " αντι να πληρώνει η τρύπα το καυλί, πληρώνει το καυλί την τρύπα" :headbang:
και λογικό έχει πολλά παπούδια ως πελάτες, δεν έχει θέμα μ αυτούς
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.828
Πόντοι
3.246
που καταντήσαμε άμα τον έχουμε μεγάλο να χουμε και θέματα! Ζούμε την εποχή " αντι να πληρώνει η τρύπα το καυλί, πληρώνει το καυλί την τρύπα" :headbang:
και λογικό έχει πολλά παπούδια ως πελάτες, δεν έχει θέμα μ αυτούς
Καλά τα λες μύστη! Εμάς έπρεπε να πληρώνουν, όχι εμείς...
Γιατί βγάζουν και γούστα οι βρώμες...
Τα πορνοπαπούδια είναι οι καλύτεροι πελάτες για αυτές...
 

tas.ger

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Παίδες ήρθα για 4 μέρες Αθήνα και σκέφτομαι να επισκεφτώ είτε Φυλής είτε μετάξι. Που με συμβουλεύεται?
 

Nitro-x

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
που καταντήσαμε άμα τον έχουμε μεγάλο να χουμε και θέματα! Ζούμε την εποχή " αντι να πληρώνει η τρύπα το καυλί, πληρώνει το καυλί την τρύπα" :headbang:
και λογικό έχει πολλά παπούδια ως πελάτες, δεν έχει θέμα μ α

που καταντήσαμε άμα τον έχουμε μεγάλο να χουμε και θέματα! Ζούμε την εποχή " αντι να πληρώνει η τρύπα το καυλί, πληρώνει το καυλί την τρύπα" :headbang:
και λογικό έχει πολλά παπούδια ως πελάτες, δεν έχει θέμα μ αυτούς
Εδώ πονάνε και στο μουνι που πας να τις γαμησεις, και έχουν δικαιολογία ότι είναι κουρασμένες από άλλους πιο πρίν, ή δεν θα μπορέσουν να συνεχίσουν την βάρδια αν γαμηθουν πιο σωστά! Συνεπώς οι περισσότερες δεν κάνουν για αυτή την δουλεία...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nikolas25ss

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2016
Μηνύματα
106
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
1
Guys καλησπέρα
Ξέρετε Καμία καλή πόρνη στο Ηράκλειο Κρήτης, είτε σε πορνείο είτε να εργάζεται μόνη της. Ευχαριστώ πολύ.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.288
Κριτικές
33
Like
29.247
Πόντοι
9.846
Ας λένε ό,τι θέλουν οι άλλοι. Στα παπάρια σου... :rockon:
Πάντως πέρασα κι από Φωκ13 υπόγα σήμερα αλλά όχι από το ισόγειο που δουλεύει
η Σόφι που προτείνεις.
Με Μπάρμπορα, δυστυχώς, δεν περνάω πια γιατί νομίζει ότι θέλω να τη γαμήσω ΑΚΑΠΟΤΑ.
Η Άννα από Φυλ59 όντως αξίζει αλλά ακούστηκε κάτι για πρωκτανάπαυση (βέβαια έχω μέρες να περάσω).
Η Κατερίνα είναι στα υπόψιν κι αυτή για ξεκώλιασμα.
Για Άννα από Φυλ74 αξίζει κατά τη γνώμη σου για κώλο?
Ρε τη φουκαριάρα τη Μπαρμπορα ?.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.288
Κριτικές
33
Like
29.247
Πόντοι
9.846
Αυτό το ''πούστης είσαι?'' στο περίπου μου το έχει πει και η Μαρίνα η ''Ταϋλανδέζα''
από Μετάξι. Της το έβαλα κατευθείαν από κώλο και της είχα πει ότι και καλά
χύνω γρήγορα. Πού να 'ξερε ότι τον είχα παίξει πριν... :2funny:
Τελικά την έχυσα σχεδόν στο 10λεπτο με σχόλια ότι πάω με άντρες κ.τ.λ... :2funny:
Εσυ θα της λες "Ναι είμαι πουστης" και συνάμα θα της το κάνεις γαρυφαλλο το γκροβερ. Μη την στεναχωρείς την κοπέλα..... :headbang2: :rockon::headbaning1::fuck2:!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom