Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 359 άτομα (40 μέλη και 319 επισκέπτες)

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
Καλημέρα Evilplasma. Ήθελα να σε ρωτήσω η μαύρη στο Ιάσωνος 46 τι ώρα είναι και πως είναι αναλογικά γιατί μού αρέσουν οι νταρντανες μαύρες
Φίλε Elvis αν δεν θέλεις να μου πεις τουλάχιστον μην ειρωνεύεσαι. Εγώ 2 πράγματα σου ζήτησα τι βάρδια δουλεύει και το σωματοτυπο. Αν δεν θέλεις μη μου απαντάς
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.663
Πόντοι
41.129
Mικρη βολτα πριν την ληξη της πρωινης βαρδιας.
Ανεβηκα στο Περδικα 1 οροφος με τη σιδερενια σκαλα, ηταν μια κοντοχοντρη Κατερινα.
Πηγα στο Ιάσονος 39 οπου δεξια κατω ηταν η Ζετα, ελαφρως χυμωδες κορμι με ωραιο μαυρο μαλλι και καλο προσωπο με απλο στα 10ε.
Στο απο πανω ακριβως ηταν η Μαρια η Αλβανεζα, πιτσιρικα πετιτ αδυνατη με πολυ ωραιο κορμι.Εχει ομορφο στρογγυλο κωλαρακι, αδυνατες γαμπες
και μεση δαχτυλιδι. Ειναι ενα πετιτ μοντελακι με καλη αλλα λιγο ξινη φατσα. Το προγραμμα απλο.
Στο Ιασωνος 31 η Παολα η Αλβανεζα με ελευθερο τσιμπουκι, βγηκε γυμνη στο σαλονι οπου εξυνε το αξυριστο μουνι της.
 

paz35

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
28
Like
77
Πόντοι
0
ψήνεται κανένας συναγωνιστής για μπουρδελότσαρκα παρέα μιας και είμαικαινούργιος στο άθλημα να μου δείξει τα κατατόπια?
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
898
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
Φίλος μας κάνεις πλάκα μάλλον.κολωνου 23 είναι μια μπουλντόζα με μαλλιά Φουρέιρα με ένα στομάχι λες και έχει φάει 2 αρνιά.φυσικα και θα γαμιεται τρελα.με τέτοιο χάλι που έχει.ημαρτον δηλαδή
Τυπε γιατι κανεις μανουρα,αφου δεν σε ενδιαφερει η εμφανιση?
Απλα για να την πεις σε καποιον διαφορετικο με τα γουστα σου?
Μηπως ζηλευεις κατι?
Μηπως κανεις αντιπολιτευση στο site των μπουρδελων?

Ναι εχει πιασιματα προς το παχουλο,ναι εχει κατσαρα μαλλια,ναι εχει στομαχι αλλα βγηκε χαμογελαστη και με ορεξη απο το κουζινακι...σε αντιθεση με τα δικα σου μουτρα που μολις την ειδες θα τα εριξες στο πατωμα απο την εμφανιση της και "ΠΑΙΖΕΙ" να της χαλασες τη βραδια...αλλα δεν νομιζω ΤΥΠΕ γιατι περασα μετα το δικο σου περασμα της 1: 30 που μας ενημερωσες και ηταν οκευ το κοριτσι...γουστα ειναι αυτα και δεν μπορεις να γκρινιαζεις για τα γουστα μας,ουτε και εμεις για τα δικα σου!

Σε ενα χωριο με 10 οικογενειες που ημουν διακοπες ακουγα συνεχως την εκφραση "τα πολλα λογια ειναι φτωχια"..σκεψου το.

Στο περασμα μου για να δω τις προτασεις στις 2:30

Ιάσωνος 46 δεν ψηνομαι για μαυρες και δεν περασα καθολου
Ιάσωνος 20α -----
Μ Αλεξάνδρου 21 ηταν κλειστο
Κολωνού 27α ηταν κλειστο
 

Pirkavlos7735

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2021
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
20
Τυπε γιατι κανεις μανουρα,αφου δεν σε ενδιαφερει η εμφανιση?
Απλα για να την πεις σε καποιον διαφορετικο με τα γουστα σου?
Μηπως ζηλευεις κατι?
Μηπως κανεις αντιπολιτευση στο site των μπουρδελων?

Ναι εχει πιασιματα προς το παχουλο,ναι εχει κατσαρα μαλλια,ναι εχει στομαχι αλλα βγηκε χαμογελαστη και με ορεξη απο το κουζινακι...σε αντιθεση με τα δικα σου μουτρα που μολις την ειδες θα τα εριξες στο πατωμα απο την εμφανιση της και "ΠΑΙΖΕΙ" να της χαλασες τη βραδια...αλλα δεν νομιζω ΤΥΠΕ γιατι περασα μετα το δικο σου περασμα της 1: 30 που μας ενημερωσες και ηταν οκευ το κοριτσι...γουστα ειναι αυτα και δεν μπορεις να γκρινιαζεις για τα γουστα μας,ουτε και εμεις για τα δικα σου!

Σε ενα χωριο με 10 οικογενειες που ημουν διακοπες ακουγα συνεχως την εκφραση "τα πολλα λογια ειναι φτωχια"..σκεψου το.

Στο περασμα μου για να δω τις προτασεις στις 2:30

Ιάσωνος 46 δεν ψηνομαι για μαυρες και δεν περασα καθολου
Ιάσωνος 20α -----
Μ Αλεξάνδρου 21 ηταν κλειστο
Κολωνού 27α ηταν κλειστο
Δεν της χάλασα την βραδιά.απλα εξαφανίστηκα στο δευτερόλεπτο.
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
107
Κριτικές
2
Like
760
Πόντοι
361
Καλησπέρα σας ,
γνωρίζει κανείς συναγωνιστής η Ιζαμπέλα από Φωκαίας τι βάρδια είναι ;; Και εάν αξίζει την επίσκεψη ;; Διάβασα κριτικές και λένε ότι γίνεται λαϊκό προσκύνημα

ευχαριστώ εκ των προτέρων
Είναι πρωινή βάρδια και εγώ δεν στην προτείνω καθόλου.
1) Δεν είναι η κορμάρα που διάβασες. Πολύ μέτριο σώμα και μέτρια φάτσα. Είναι ευγαμήσιμη πάντως.
2) Κάτι παίρνει ή κάτι έχει νευρο/ψυχολογικό. Και είναι τρομακτικό ή αμα είσαι κάφρος αστείο. Πάντως σέξυ δεν είναι.

την πήρα σήμερα γιατί είχα διαβάσει την κριτηκή του Κλεόβουλου και αν εξερέσεις το γεγόνος ότι λέει ότι είναι κορμάρα όλα τα άλλα για εμένα ακριβέστατα. Πίπα καλή, γλωσσόφιλα, δάχτυλα μουνί και κώλο. Αλλά η τύπισσα κάθε ένα λεπτό έβγαζε άκιρες κραυγες. Δεν ήταν κραυγες που είχαν σχέση με το σεξ απλά έχει κάπιο πρόβλημα. Εν τέλη έχυσα αλλά είχα φρικάρει. Δεν την προτείνω εκτός αμα θες ντε και καλά κώλο και γλωσσόφιλα και άγριο σεξ φάση αλλα και πάλυ... Υπάρχουν πολύ καλύτερες που είναι και στα καλά τους.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Είναι πρωινή βάρδια και εγώ δεν στην προτείνω καθόλου.
1) Δεν είναι η κορμάρα που διάβασες. Πολύ μέτριο σώμα και μέτρια φάτσα. Είναι ευγαμήσιμη πάντως.
2) Κάτι παίρνει ή κάτι έχει νευρο/ψυχολογικό. Και είναι τρομακτικό ή αμα είσαι κάφρος αστείο. Πάντως σέξυ δεν είναι.

την πήρα σήμερα γιατί είχα διαβάσει την κριτηκή του Κλεόβουλου και αν εξερέσεις το γεγόνος ότι λέει ότι είναι κορμάρα όλα τα άλλα για εμένα ακριβέστατα. Πίπα καλή, γλωσσόφιλα, δάχτυλα μουνί και κώλο. Αλλά η τύπισσα κάθε ένα λεπτό έβγαζε άκιρες κραυγες. Δεν ήταν κραυγες που είχαν σχέση με το σεξ απλά έχει κάπιο πρόβλημα. Εν τέλη έχυσα αλλά είχα φρικάρει. Δεν την προτείνω εκτός αμα θες ντε και καλά κώλο και γλωσσόφιλα και άγριο σεξ φάση αλλα και πάλυ... Υπάρχουν πολύ καλύτερες που είναι και στα καλά τους.
Κι εγώ παρατήρησα αυτές τις άκυρες κραυγές. Μήπως έχει κάποια ευαισθησία ή πληγή στο μουνί της; Ή σου τις έκανε και χωρίς να είσαι μέσα;
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.972
Κριτικές
1
Like
4.770
Πόντοι
456
Είναι πρωινή βάρδια και εγώ δεν στην προτείνω καθόλου.
1) Δεν είναι η κορμάρα που διάβασες. Πολύ μέτριο σώμα και μέτρια φάτσα. Είναι ευγαμήσιμη πάντως.
2) Κάτι παίρνει ή κάτι έχει νευρο/ψυχολογικό. Και είναι τρομακτικό ή αμα είσαι κάφρος αστείο. Πάντως σέξυ δεν είναι.

Μπορεί να είναι δαιμονισμένη τύπε , να πάμε να της κάνουμε εξορκισμό...
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.142
Κριτικές
2
Like
18.662
Πόντοι
3.656
στοχευμένη καταδρομική στην 3η βάρδια μετάξι
στο κ27 που πήρα τη Πάμελα ?
Απέναντι,στον όροφο εθεάθη νεαρά γύρω στα 25 με ωραία μάτια,
καλούτσικο αδύνατο σώμα
που μίλαγε άψογα ελληνικά, ίσως ελληνίδα ?
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436
Καλησπέρα.

Τον τελευταίο καιρό κάνω περισσότερο τον απουσιολόγο... παρά ενημερώνω για τις παρουσίες. :tooth:
Επιτρέψτε μου μία ακόμη αναφορά για όποιον ενδιαφέρεται, ώστε να μην κατέβει τζάμπα:

Η Έμιλυ από το Φωκαίας 9 θα λείπει περίπου από τις 20 έως τις 30 Αυγούστου. Μπορεί και λίγο παραπάνω.

Καλή συνέχεια :hi:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
ρε μαλάκες πήγα σήμερα για Ισαβέλλα Φωκαίας και προς ώρας έκοψε το πρωκτικό! μαλάκες την ξεκωλιάσατε, θα μου μείνει άχτι άμα δεν τις ρίξω έναν! Μ άρεσε πολύ
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
ρε μαλάκες πήγα σήμερα για Ισαβέλλα Φωκαίας και προς ώρας έκοψε το πρωκτικό! μαλάκες την ξεκωλιάσατε, θα μου μείνει άχτι άμα δεν τις ρίξω έναν! Μ άρεσε πολύ
Πρωκτανάπαυση. :P
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Σε λάθος νήμα ρωτάς.
 

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Παιδιά η Άννα - Ιλόνα δουλεύει πουθενά και σε ποιά βάρδια ?
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Εχθές τα ξημερώματα κατά τις 02:00 που επέστρεφα από κέντρο και έκανα μια στάση να δω τί παίζει ύστερα από καιρό 3η μεταμεσονύχτια ως λάτρης αυτής.. ειλικρινά πλήρης απογοήτευση... στα κεντρικά εκείνη την στιγμή μονάχα 5 μπουρδελάκια ανοιχτά.. μονάχα σε αυτά της Φωκαίας υπήρχε ελάχιστη κινητικότητα αν και κανένας ΔΕΝ πέρναγε δωμάτιο... ένας τρελός ούρλιαζε μόνος του και κλωτσούσε τα σταθμευμένα αυτοκίνητα.. οι τοξοβόλοι σε κατάσταση αποσύνθεσης υπό την μελωδία ενός τρανζίστορ...
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
@admin δεν έχει νόημα πλέον να έχω λογαριασμό εδώ μέσα. Σβήσε μου όλα τα προφίλ έτσι κι αλλιώς ξέρεις ποια είναι και μου τα έβγαζες όλα σπαμ.

Μαγκες να προσέχετε και όλες οι εκδιδομενες να είστε υγιείς και ευτυχισμένες.

Επιμενω πάντως σταματήστε να πληρώνετε για να πήδατε και ψάξτε την πραγματική ευτυχία σε κάποια που θα σας κοιτάει στα μάτια και θα σας έχει ψηλά.

Κι ένα δάκρυ κύλησε...
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Καλησπέρα κύριοι και συναγωνιστές

Είμαι σε αναζήτηση κορασίου με έντονη δερματοστιξία (πολλά τατού) και σε σχετικά πετιτ μέγεθος.
Υπάρχει κάποιος που να μπορεί να με κατευθύνει στην κατάλληλη οδό?
Και γω το έχω άχτι να βρω κορασίδα να χει σρκετα τατουάζ ειδικά σε χέρια ή ώμους
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom