Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 260 άτομα (38 μέλη και 222 επισκέπτες)

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
253
Like
841
Πόντοι
81

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
898
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
Υπαρχει καποια προταση για μεταξουργειο,αξιολογη,για 3η βαρδια??
Ας ειναι και ζυμαρακι,ας ειναι και καλτ φατσα,ας δινει και κωλο αλλα να το φχαριστηθεις!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Υπαρχει καποια προταση για μεταξουργειο,αξιολογη,για 3η βαρδια??
Ας ειναι και ζυμαρακι,ας ειναι και καλτ φατσα,ας δινει και κωλο αλλα να το φχαριστηθεις!
κώλο απ όσο ξέρω όχι
τώρα...
Ιάσωνος 46 εκεί που ναι τα πολλά έχει μια ΠΟΛΥ ωραία μαύρη
Ιάσωνος 20α έχει ένα καλό εμφανισιακά αλλά μαλακισμένο κατ εμε Ρωσσίδι στα 15 ευρώ
Μ Αλεξάνδρου 21 κάτω ένα καλό τουμπανάκι νορμάλ προς καλό
Κολωνού 27α 2 ΚΑΛΕΣ Λατίνες στα 15εβρά
Κολωνού 23 μια κοντούλα με μαλλί φουρέιρα και ΒΥΖΑΡΕΣ, όχι κάτι τρελό αλλά αξίζει για τα βυζιά και γαμιέται τρελά
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
898
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
κώλο απ όσο ξέρω όχι
τώρα...
Ιάσωνος 46 εκεί που ναι τα πολλά έχει μια ΠΟΛΥ ωραία μαύρη
Ιάσωνος 20α έχει ένα καλό εμφανισιακά αλλά μαλακισμένο κατ εμε Ρωσσίδι στα 15 ευρώ
Μ Αλεξάνδρου 21 κάτω ένα καλό τουμπανάκι νορμάλ προς καλό
Κολωνού 27α 2 ΚΑΛΕΣ Λατίνες στα 15εβρά
Κολωνού 23 μια κοντούλα με μαλλί φουρέιρα και ΒΥΖΑΡΕΣ, όχι κάτι τρελό αλλά αξίζει για τα βυζιά και γαμιέται τρελά
Σ'ευχαριστω !!!
 

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
115
Like
1.523
Πόντοι
201
Όσοι έχουμε εμβολιαστη άλλοι αργα άλλοι πιο γρήγορα κάτι παθενουν !!!ο θεός να μας προσεχοι μάγκες μου !! Εγώ έκανα το άστρα ζενεκα το αντρικό !!( το λένε έτσι επηδη είναι πολύ βαρυ κτλ) !!
Εγώ έκανα δυο pfizer δυο Astra zeneca και ένα της Johnson από τότε αυτό που έπαθα είναι ότι η τσαπου δεν πέφτει ποτέ. Συνιστάται αυτή η πεντάδα ανεπιφύλακτα ☠️.
 

Pirkavlos7735

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2021
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
20
κώλο απ όσο ξέρω όχι
τώρα...
Ιάσωνος 46 εκεί που ναι τα πολλά έχει μια ΠΟΛΥ ωραία μαύρη
Ιάσωνος 20α έχει ένα καλό εμφανισιακά αλλά μαλακισμένο κατ εμε Ρωσσίδι στα 15 ευρώ
Μ Αλεξάνδρου 21 κάτω ένα καλό τουμπανάκι νορμάλ προς καλό
Κολωνού 27α 2 ΚΑΛΕΣ Λατίνες στα 15εβρά
Κολωνού 23 μια κοντούλα με μαλλί φουρέιρα και ΒΥΖΑΡΕΣ, όχι κάτι τρελό αλλά αξίζει για τα βυζιά και γαμιέται τρελά
Φίλος μας κάνεις πλάκα μάλλον.κολωνου 23 είναι μια μπουλντόζα με μαλλιά Φουρέιρα με ένα στομάχι λες και έχει φάει 2 αρνιά.φυσικα και θα γαμιεται τρελα.με τέτοιο χάλι που έχει.ημαρτον δηλαδή
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Φίλος μας κάνεις πλάκα μάλλον.κολωνου 23 είναι μια μπουλντόζα με μαλλιά Φουρέιρα με ένα στομάχι λες και έχει φάει 2 αρνιά.φυσικα και θα γαμιεται τρελα.με τέτοιο χάλι που έχει.ημαρτον δηλαδή
έχω κάποιο καιρό να την δω, ναι τα χε τα πιασιματάκια της αν μέσα σένα μήνα έβαλε πράμα δεν ξέρω, πάντως γαμιόταν καλά! Α που σαι, 11 πιάνει η 3η βάρδια, με το καλό να πας να τις δεις ο ίδιος!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: jimis

Pirkavlos7735

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2021
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
20
Ενημέρωση από τα μαγαζιά που μπήκα κατά τις 1:30. Κολωνού 27 κλειστά.κολωνου 45 ένα μικρό ξανθό.νορμαλ σώμα ψηλή.
Ιάσωνος 27 κλειστό.μεγαλου Αλεξάνδρου 28 δεξιά του υπόγειου ένα θηρίο μιλφ μελαχρινό
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 υπόγειο μια σχιστοματα μπαζολα.
Πέρδικας 1 αποτυχία και εκεί.θυμαμαι μόνο ότι ήταν μπαζο φουλ.με λίγα λόγια δεν υπήρχε τίποτα της προκοπής.
 

Pirkavlos7735

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2021
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
20
έχω κάποιο καιρό να την δω, ναι τα χε τα πιασιματάκια της αν μέσα σένα μήνα έβαλε πράμα δεν ξέρω, πάντως γαμιόταν καλά! Α που σαι, 11 πιάνει η 3η βάρδια, με το καλό να πας να τις δεις ο ίδιος!
Πήγα και το είδα.αλλη φορά να λες μια χοντρή κουράδα με μεγάλα βυζιά.οποιος θέλει την γαμαει.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Πήγα και το είδα.αλλη φορά να λες μια χοντρή κουράδα με μεγάλα βυζιά.οποιος θέλει την γαμαει.
όχι, δεν θα πω χοντρή κουράδα! δεν μ αρέσει καθόλου η ρητορική σου! εγώ απάντησα στο παλικάρι που θελε 1) κάτι καλό εμφανισιακά ή 2) φρατζολάκι μεν αλλά καλές υπηρεσίες
και εγώ που την έχω γαμήσει Ιάσωνος μέσα στην καραντίνα ήταν και γλυκιά κοπέλα και γαμιόταν σαν τρελή οκ έβαλε κιλά, αλλά επειδή δεν γουστάρω κουβέντες τύπου: χοντρές κουράδες, τοξικές φόλες, εμετουργεία και τ αρχίδια μου τα τρία ας τ αφήσουμε εδώ, δεν μ αρέσεις (ναι οκ δεν σε ξέρω)
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.895
Πόντοι
27.261
Εγώ έκανα δυο pfizer δυο Astra zeneca και ένα της Johnson από τότε αυτό που έπαθα είναι ότι η τσαπου δεν πέφτει ποτέ. Συνιστάται αυτή η πεντάδα ανεπιφύλακτα ☠️.
παιχτη αμα κουμπωσεις και κανα ρεντμπουλ, παιζει να βγαλει και φτερα :confused:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
δεν μ αρέσει καθόλου η ρητορική σου! εγώ απάντησα στο παλικάρι που θελε 1) κάτι καλό εμφανισιακά ή 2) φρατζολάκι μεν αλλά καλές υπηρεσίες...
=====
Εννοούμε την Κρυσταλλία ? :hi:
 

Pirkavlos7735

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2021
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
20
όχι, δεν θα πω χοντρή κουράδα! δεν μ αρέσει καθόλου η ρητορική σου! εγώ απάντησα στο παλικάρι που θελε 1) κάτι καλό εμφανισιακά ή 2) φρατζολάκι μεν αλλά καλές υπηρεσίες
και εγώ που την έχω γαμήσει Ιάσωνος μέσα στην καραντίνα ήταν και γλυκιά κοπέλα και γαμιόταν σαν τρελή οκ έβαλε κιλά, αλλά επειδή δεν γουστάρω κουβέντες τύπου: χοντρές κουράδες, τοξικές φόλες, εμετουργεία και τ αρχίδια μου τα τρία ας τ αφήσουμε εδώ, δεν μ αρέσεις (ναι οκ δεν σε ξέρω)
Ειλικρινά απορώ πως πηγες μαζι της.κοιτα ο μόνος λόγος να πας Μεταξουργείο είναι να προλάβεις κάτι πριν γίνει μεταγραφή για φυλής ή εξαφανιστεί τελείως.αν είναι να γαμαμε τέτοια σώματα.καλυτερα να τον παίξω και να μην χαλάσω τσάμπα βενζίνες.χαχα
 

Pirkavlos7735

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2021
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
20
Όσο αφορά την ρητορικη που είπες.μου θυμίσες αυτό .
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης.jpeg
    αρχείο λήψης.jpeg
    6,9 KB · Εμφανίσεις: 32

Pirkavlos7735

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2021
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
20
Και για να τελειώνουμε εδώ.απο την μια ενημερώνεις τον άλλον και μετά λες.εχω καιρό να την δω.μας τα λες λίγο περίεργα.τελος παντον.τα λέμε
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Και για να τελειώνουμε εδώ.απο την μια ενημερώνεις τον άλλον και μετά λες.εχω καιρό να την δω.μας τα λες λίγο περίεργα.τελος παντον.τα λέμε
Εγώ πάω σχετικά συχνά εκεί κάτω, ξέρω τα ονόματα πάρα πολλών, μιας και εγώ δεν θέλω να χαλάω βενζίνες και ήθελα να προλάβω το τελευταίο μετρό, όταν πήγα μέσα στο τσαρδί, ήταν και οι 2 είχαν δωμάτιο, ρώτησα τον κοντούλη χαρωπό τσάτσο ποιές είχε! Και απλά έφυγα! Πολλές δεν βλέπω και απλά ρωτάω ποιες δουλεύουν αν είναι μέσα στο δωμάτιο. Έχω να την δω χοντρικά 2-3 βδομάδες (αυτή που διανύουμε) τόσο βόδι δεν την θυμάμαι!Τόσο απλό! Επίσης δεν κερδίζω κάτι απ αυτό, δεν χρειάζεται να λέω τίποτα το περίεργο.
Εχω την εντύπωση πως επίσης χαρακτηρίζεις κάπως εύκολα, τι εννοοώ...Μια με πιασήματα: χοντρή, μια χοντρούλα: βόδι για να φτάσεις να αποκαλείς μια γυναίκα που δεν σου χει φταίξει σε τίποτα: κουράδα! Σου εύχομαι παραπάνω λεφτά να πας στουντιάκια να μην βλέπεις "κουράδες" πλέον.
Και μένα μου θύμησες αυτό...
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Παιδιά καλημέρα,ξέρει κανείς αν η Αλεξία από Κωνσταντινουπολεως 166 δουλεύει ακόμα και αν ναι σε ποια βάρδεια?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom