Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 226 άτομα (27 μέλη και 199 επισκέπτες)

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Μα έλα ντε, σε μια κουβέντα για ταττού βρήκε πιο ενδιαφέρον να σχολιάσει το σκονισμένο κομοδίνο στο βάθος.:2funny: Εγώ τώρα βλέπω το Manifest.
O καθένας με τον πόνο του :2funny:..Έπιπλα έχω, ταττού δεν έχω ?‍♂️
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Λέω να κάνω μια επίσκεψη στην Αναστασία από Ιωαννίνων 3 μιας και έχω διαβάσει πολύ καλές κριτικές. Από εμφάνιση δεν ξέρω γιατί δεν εμπιστεύομαι και πολύ τις φώτο απ το άλλο site.Αν ξέρει κανείς ας πει...Επίσης τα σπίτια στη Διδύμου πρωί ποτέ στο μπουτσο ανοίγουν πανω κάτω?Πολύ ακανόνιστο πρόγραμμα ρε παιδί μου.
Η Αναστασία ειναι μια 45-50ρα με πολυ κυταριτιδα στον κωλο σαν τσαλακωμενη σακουλα χωρις υπερβολες, μονο στα 4 καπως ισιωνει λόγω θέσης. Ειναι μια πουτάνα που εχει καταλάβει οτι ειναι στην δύση της και για να επιβιώσει παίζει επιθετικά ώστε να βγάζει το ψωμί της. Εχεις την εντύπωση οτι η ζωή της, ειναι το μπουρδελο.
Για ολα τα παραπάνω, παίζει καπως τίμια.
 

Kostas21_

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2019
Μηνύματα
63
Like
40
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Μολις επέστρεψα απο διακοπές και λεω να κατέβω μια βολτούλα. Ξερει κανεις να μου πει αν παιζει τιποτα καλο μοντελε φυλής κ πέριξ;
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Σεξ με Βιολέττα στην Κολωνού η οποία έχει μαυρίσει αισθητά κι έχει την σέξυ αντίθεση που κάνει η λευκή γραμμή από το μαγιώ... Τη μουνάρα είναι αυτή γαμώ το μπελά μου , τη γαμάς και τραβάς μαλακία καπάκι...Διάρκεια στο δωμάτιο 22 λεπτά..Άντε γεια..!!
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Καλημέρα. Καινούριος εδώ. Μπορείτε να μπλου πείτε μωράκια που γαμιουνται καλά και να είναι όμορφες;
Μεταξουργείο: Βιολέττα Οδός κολωνού 11 ΜΈΧΡΙ 16.30 και μετά συνεχίζει στην Κολωνού 32. / Ναταλία Οδός Ιάσωνος 37β σιδερένια σκάλα + Κατερίνα. Η πρώτη ξεκινάει στις 18.00 η 2η τελειώνει στις 18.00 αν θυμάμαι καλά... / Χριστίνα Ρωσίδα στην Μ.Αλεξάνδρου 28 Υπόγειο επίσης μεταξουργείο -δεν ξέρω ώρες γιατί αυτή αλλάζει συνέχεια ωράρια κτλ-/ Μπορείς να δοκιμάσεις και μια Νίκη στην Κολωνού 23Β ωραίο μουνάκι πετίτ καινούρια με κάθε επιφύλαξη, ξεκινάει στις 18.00. Και τέλος μπορείς να κάνεις μια γενική τσάρκα μετάξι να βρεις κάτι που μπορεί σε σένα να αρέσει...Α , ναι ...δες και 2 ΞΑΝΘΙΈς 15ευρες στην κολωνου 32 σκάλες μπλε υπόγειο.Φυλής δνε πηγαίνω αλλά γίνονται συχνά ενδελεχείς ενημερώσεις από τον συνουσιαστή ''N.SMIRNI''
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Φίλε carl έχεις ξαναγράψει γι΄αυτήν και ψήνομαι να δοκιμάσω.Τι βάρδια παίζει συνήθως?
Μέχρι τις 18.00 είναι νομίζω. Λογικά θα ξεκινάει νωρίς ..10.00??? 12.00??? κάτι τέτοιο... Δεν τη λες γκομενάρα την κατερίνα αλλά στο κρεβάτι παίζει να ισοπεδώνει όλο το μεταξουργείο χωρίς πλάκα....
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Bro έχεις παίξει μπάλα με τρελή τατουαζάρα μπράβο...!!!:thumbsup:

#Έχω ψηθεί άσχημα τώρα να πάω να χτυπήσω το ίδιο στο στήθος...!!!!:rockon:
Ελάτε ρε παιδιά, μην πάτε και χτυπάτε φανταχτερά ταττού, λες και δουλεύετε σε κανένα στριπτιτζάδικο. :2funny:
 

Afypnismenos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
131
Like
829
Πόντοι
81
Πέρασα προ ολίγου με την Ιζαμπέλα από Φωκαίας μιας και είχα διαβάσει διθυραμβικές κριτικές.
Μιλάμε για λαοθάλλασα μέσα στο μπουρδέλο, αφού περίμενα ίσα με ένα μισάωρο και παραλίγο να με πιάσει ο ύπνος.
Αναρωτιέμαι τι κάνει μέσα στο δωμάτιο και έχει τέτοια κοσμοσυρροή αλλά δεν πάει το μυαλό μου :rolleyes:

Φαίνεται πως της έχουν λασκάρει μερικές βίδες από τα drugs, αλλά είναι δεκτική και καυλιάρα. Εμένα δεν μου αρέσει εμφανισιακά μιας και προτιμώ μικροκαμωμένες κοπέλες, όμως σίγουρα ανάμεσα σε τόσες φόλες και απάτες της Φυλής είναι μια όαση.

Ο <<φίλος>> μου ο Burton θα ταιριάξει πολύ καλά μαζί της αφού και οι δύο είναι για το τρελοκομείο.
 

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
403
Like
2.226
Πόντοι
441
Μεταξουργείο: Βιολέττα Οδός κολωνού 11 ΜΈΧΡΙ 16.30 και μετά συνεχίζει στην Κολωνού 32. / Ναταλία Οδός Ιάσωνος 37β σιδερένια σκάλα + Κατερίνα. Η πρώτη ξεκινάει στις 18.00 η 2η τελειώνει στις 18.00 αν θυμάμαι καλά... / Χριστίνα Ρωσίδα στην Μ.Αλεξάνδρου 28 Υπόγειο επίσης μεταξουργείο -δεν ξέρω ώρες γιατί αυτή αλλάζει συνέχεια ωράρια κτλ-/ Μπορείς να δοκιμάσεις και μια Νίκη στην Κολωνού 23Β ωραίο μουνάκι πετίτ καινούρια με κάθε επιφύλαξη, ξεκινάει στις 18.00. Και τέλος μπορείς να κάνεις μια γενική τσάρκα μετάξι να βρεις κάτι που μπορεί σε σένα να αρέσει...Α , ναι ...δες και 2 ΞΑΝΘΙΈς 15ευρες στην κολωνου 32 σκάλες μπλε υπόγειο.Φυλής δνε πηγαίνω αλλά γίνονται συχνά ενδελεχείς ενημερώσεις από τον

Μεταξουργείο: Βιολέττα Οδός κολωνού 11 ΜΈΧΡΙ 16.30 και μετά συνεχίζει στην Κολωνού 32. / Ναταλία Οδός Ιάσωνος 37β σιδερένια σκάλα + Κατερίνα. Η πρώτη ξεκινάει στις 18.00 η 2η τελειώνει στις 18.00 αν θυμάμαι καλά... / Χριστίνα Ρωσίδα στην Μ.Αλεξάνδρου 28 Υπόγειο επίσης μεταξουργείο -δεν ξέρω ώρες γιατί αυτή αλλάζει συνέχεια ωράρια κτλ-/ Μπορείς να δοκιμάσεις και μια Νίκη στην Κολωνού 23Β ωραίο μουνάκι πετίτ καινούρια με κάθε επιφύλαξη, ξεκινάει στις 18.00. Και τέλος μπορείς να κάνεις μια γενική τσάρκα μετάξι να βρεις κάτι που μπορεί σε σένα να αρέσει...Α , ναι ...δες και 2 ΞΑΝΘΙΈς 15ευρες στην κολωνου 32 σκάλες μπλε υπόγειο.Φυλής δνε πηγαίνω αλλά γίνονται συχνά ενδελεχείς ενημερώσεις από τον συνουσιαστή ''N.SMIRNI''
Σωραιοος?
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Bro έχεις παίξει μπάλα με τρελή τατουαζάρα μπράβο...!!!:thumbsup:

#Έχω ψηθεί άσχημα τώρα να πάω να χτυπήσω το ίδιο στο στήθος...!!!!:rockon:
Ότι είναι τρομερό ταττού είναι.. Ανάλογα και με το στέρνο ή τον πήχη βέβαια..

Στο δικό μου ίσως έκανα κανένα κοτόπουλο να ραμφίζει έναν "μεζέ του τσοπάνη"..
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
33
Like
29.263
Πόντοι
9.846
Όσο για την Ιζαμπέλα της Φώκαιας περασα και την είδα χθες. Πολλά θετικά όπως εμφάνιση και διάρκεια συνεδρίας αλλά είχε ένα βλέμμα "χαμένη στο υπερπέραν". Κακό σημάδι αυτό, μήπως παιρνει τίποτα ουσίες για τους πονους στο γκροβερ και την έχουν επιρρεασει. Είναι και μικρουλικο το τσιγγανακι παναθεμα σας! Δεν περασα γιατί μόλις την είδα, περαν του ότι στο σαλόνι γινόταν χαμός, μπήκαν πριν από μένα ένας σιχαμενος μπάρμπας με μπυροκοιλιά κι ένας Αλβανός με φόρμα εργασίας 60+. Σιχάθηκα τη ζωή μου... Να μου πεις παντου έτσι είναι αλλά άλλο να το βλεπεις live.... Αντε να σου ρίξει κανα γλωσσοφιλο από την καβλα της στιγμής με την γευση των προσπερματικων του πουλιου του μπάρμπα δευτερόλεπτα πριν από εσένα.... Ασε που σίγουρα αυτοί οι μπαρμπάδες είναι παντα large και δίνουν εξτραδακια για χυσιμο στο στόμα. Σιγά μην πει οχι, αφου του τον έχει γλυψει κι εχει γευτει τα προσπερματικα του στο λαρυγγι της ποια η διαφορά;
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Η Γιασμίν έχει δύο, το 478 είναι το προσωπικό της, το άλλο είναι της δουλειάς.
 

Pirkavlos7735

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2021
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
20
Στο Φυλής 74 SOS φόλα ολκής. Ονοματι Ελένη Ρωσίδα ψηλή όμορφη ξανθιά με ωραίο πρόσωπο δεν αφήνει ούτε να αγγίξεις τίποτα. Και ζητάει χρήματα παραπάνω
Η Βερόνικα από Φώκαιας με τα τατουάζ ξαναγύρισε;
Ακουσες τίποτα ή έτσι σου ήρθε?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.663
Πόντοι
41.129
Δυο φουλ μαυρισμενες γαμησα αυτες τις μερες, την Αντριαννα στο Χωμ 11β και την Βιολετα στο Κολ 32 γωνια.
Η Αντριαννα εχει μαυρισει αρκετα ειδικα στα κωλομερια που εχουν γινει σοκολατενια, της τα εγλειφα σα τρελος
επισης το κορμι της εχει σμιλεχει λιγο και εχει γινει πιο λειο και απαλο.
Η Βιολετα εχει μαυρισει υπερβολικα, και αυτη τη στιγμη ειναι η απολυτη φαντασιωση του "γαμαω Ρωσσιδα τουριστρια".
Για Βιολετα κριτικη πιο μετα, ωστοσο για να κανω το spoiler η Βιολετα δε με φολιασε αλλα μεσα τα πραματα ηταν χλιαρα. :hi:
 

christos(3)

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2020
Μηνύματα
24
Κριτικές
6
Like
185
Πόντοι
0
Η Αναστασία ειναι μια 45-50ρα με πολυ κυταριτιδα στον κωλο σαν τσαλακωμενη σακουλα χωρις υπερβολες, μονο στα 4 καπως ισιωνει λόγω θέσης. Ειναι μια πουτάνα που εχει καταλάβει οτι ειναι στην δύση της και για να επιβιώσει παίζει επιθετικά ώστε να βγάζει το ψωμί της. Εχεις την εντύπωση οτι η ζωή της, ειναι το μπουρδελο.
Για ολα τα παραπάνω, παίζει καπως τίμια.
σωστος. με μια διορθωση ειναι 55
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.663
Πόντοι
41.129
Σεξ με Βιολέττα στην Κολωνού η οποία έχει μαυρίσει αισθητά κι έχει την σέξυ αντίθεση που κάνει η λευκή γραμμή από το μαγιώ... Τη μουνάρα είναι αυτή γαμώ το μπελά μου , τη γαμάς και τραβάς μαλακία καπάκι...Διάρκεια στο δωμάτιο 22 λεπτά..Άντε γεια..!!
Τυπε υπερβολικο και στα ορια του ψεμματος τα 22 λεπτα δωματιο, ο τσατσος χτυπα την πορτα στο δεκαλεπτο, εκτος αν το γαμησες και αυτον μιας και ειναι πουστρακι οποτε βγαινουν τα 22 λεπτα που λες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom