Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 128 άτομα (13 μέλη και 115 επισκέπτες)

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
898
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
Περασμα απο ΔΙΔ27 για Αλιονα και υπηρχε μεγαλη αναμονη για την παρτυ της!Δυο δωματια,περιμεναν αλλοι δυο στο σαλονι και εγω!Οταν αδειασε δωματιο χωθηκα και εγω αλλα αναμονη εξτρα!

Πριν απο εμενα στραγγιξε καποιον λυγουρη μεγαλυτερης ηλικιας καθωσ στο σαλοναρισμα του επιασε την κοιλια,τον γνωριζε σαν πελατη,προφανως και αυτος χαρηκε και αμεσως απο το σαλονι πηγε να πασπατεψει οτι βρηκε και οτι πιασει χυμα!

Χυμαδιο ηταν και ο ιδιος με την πλαστικη παντοφλα του στρατου,τζην βερμουδα και ποκαμισο ανοιχτο μεχρι την κοιλια!
Μην παραλειψω μερικα σημαντικα στοιχεια,κρατουσε εφημεριδα ΦΩΣ και εβαλε αντισηπτικο αφου πρωτα το πασπατευε και αυτο μεχρι να βαλει στα χερια του και φυσικα και στη μουρη του!
Η κλασσικη κινηση μετα να πιασει ξανα την εφημεριδα φως,να ακουμπησει στον τοιχο με την παλαμη του και μετα να βαλει την ιδια παλαμη στη μουρη του για να μυρισει το οινοπνευμα του αντισηπτικου,μαλλον ενιωθε ζαλαδα απο την καυλα!
Στο δωματιο ειχα στησει αυτι και φανηκε οτι την ξεσκιζε την Αλιονα και μετα ειχαν αρκετο σοσιαλ για φωτιες και εμβολια!
Αναρωτιομουν ποσο παραβολο εχει δωσει για να καθεται τοσο μαζι του και τρομαξα μηπως περιμενω ολοκληρη ωρα!

Με το δικιο σας θα με "κατηγορησετε" γιατι ασχολουμαι και κουτσομπολευω και στηνω αυτι,αλλα η αναμονη ηταν μεγαλη και βαριομουν να ειμαι συνεχως με το πουλι στο χερι,στον εξωτερικο χωρο δεν ειχα το κινητο ή το ταμπλετ μαζι για να παιξω και κοιτουσα τι εκανε ο γηραιοτερος μου και εναν πινακα στον τοιχο με μια κοπελα σχεδον ξαπλωμενη μπρουμυτα με κοκκινες καλτσες μεχρι τα μπουτια!

Η Αλιονα εκτος απο την ευγενικη κυρια στη ρεσεψιον,συνοδευοταν και με την Τανια!

Στο δωματιο ευθυμη και συνεχως ζητουσε συγγνωμη για την καθυστερηση!Προκατ πολλα απο φιλια στο μαγουλο μεχρι κατω στο πουλι!Οταν τον ρουφαγε εριχνε σφαλιαρες στα κωλομερια της...μαλλον ειχε καποιο υπονοουμενο αυτο το οποιο και δεν επιασα!Δεχομαι παντως τις αποψεις σας με χαρα!

Δεκτικη,θυμαται τι θελει ο πελατης,προσωπικα θελω κωλο και να πιανω τα χαμηλωμενα μασταρια της!
Δεν σε αφηνει ετσι,σου γυαλιζει αχορταγα το πουτσοκεφαλο μολις ξεμπερδεψεις για το αντιο,ελπιζω και οχι για την τεραστια αναμονη!!!
Φαινεται οτι γουσταρει αυτο που κανει και μου εδωσε την εντυπωση οτι γουσταρει και νεο αιμα,ηλικιακα!



Θα γινω γραφικος να αναφερω οτι θα την τιμησω ξανα...αλλα θα αργησω...να δωσω πρωτα ευκαιρια στην Πωλινα απο Καλυμνου...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
33
Like
29.263
Πόντοι
9.846
Μια φορά είχα παει, προ 3ετιας σε στουντελο στη Λιοσίων. Εκεί ήταν η Ηλέκτρα που τώρα έχει εξαφανιστεί. Όταν μπήκα στο δωμάτιο άναψα όλα τα φώτα γιατι γουσταρα το κορμάκι της, δεν γαμαω ποτέ σε δωμάτια που έχουν χαμηλό φωτισμό. Αυτή μόλις μπήκε έκλεισε τα μισά κι επίσης όταν την γάμαγα στα 4 (δεν ήθελε με τιποτα και όταν την ειπα θα ζητήσω λεφτά πισω,εκατσε) δεν ήθελε να της ανοίγω τα κωλομάγουλα με τίποτα. Σα να έκρυβε κάτι. Εγώ δεν διέκρινα κάτι αλλά επειδή ψιλιαστηκα ότι μπορεί να είχε κάποιο δερματολογικό αφροδισιο γυρω απο την κωλοτρυπα την γάμαγα χωρίς να την ακουμπαει το σώμα μου, μόνο το πουλι μου έμπαινε κι έβγαινε καθώς επίσης κρατουσα την πότα από τη ρίζα, να μην ανέβει καθόλου και την ακουμπήσω..... Ευτυχώς δεν πηρα παρασημο... Ασε που όταν εχυσα εξαφανίστηκε άμεσα από το δωμάτιο.....!
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436
δηλαδη;

μου ειπε να τη γαμισω στο ορθιο, οκ αλλα ετσι οπως στηθκε απλα το εβαλα. Στενο αρκετα, νομιζα οτι ηταν κολος!
Μετα οταν γυρισε, νταξυ εδειχνε να μη ηθελε να το δω, το ειχε αξυριστο, αλλα κουρεμενο, παλι ομως τα ποδια της κλειστα. Ε,τα συκωσα και εγεινε το τρομπαρισμα....Αλλα τετοια φαση δε μου εχει ξανατυχει. οχι οτι ειμαι και εμπειρος, αλλα...
γνωμες;
Δυο φορές είχα διαβάσει πριν κάποια χρόνια εδώ κάτι παρόμοια. Τη μία ότι ήταν θάμνος και την άλλη ότι κρυβόταν από ΣΜΝ.
Αλλά μάλλον όταν γίνεται αυτό, ΣΜΝ παίζει...
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
115
Like
1.523
Πόντοι
201
Δοκιμάστηκε η Τζένη από Φωκαίας όροφο δίπλα από το σπίτι που δουλεύει η Πάολα γελαστή πρόσχαρη με μέτρια προς καλή ελεύθερη τη φλογερά αλλά με αντοχές στον αγώνα :takethis:. Μαυριζει λιγάκι από γυφτοβουλγαρια αλλά σε μικρό βαθμό: Δεν γαμιεται λέω πες πως έκανε σολαριουμ ?. Καραμελωμα μπάλες δεν οπότε και εμείς ξανα δεν 00:00-04:00. Τιμήθηκε Στέλλα εκεί στα 40αρια Κολωνού-Εμετουργειο με ελεύθερα πάλι πνευστά καί καραμελωμα μπάλες για εμάς τα Σέντερ Φορ ?. Ξανθό αδύνατο milf σταλμένο από τον μύστη Βλαδίμηρο ?? 00:00-06:00. Πολλά σπίτια κλειστά αν δεν βρω κάτι καινούργιο για απόψε θα τον χώσω σε καμία πρίζα σουκο και ότι γίνει... αφήστε που θα βγάλω βρώμα στην Τ.V ότι παθαίνουν τα καβλια μας θρόμβωση από το εμβόλιο :tooth:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.895
Πόντοι
27.261
δηλαδη;

μου ειπε να τη γαμισω στο ορθιο, οκ αλλα ετσι οπως στηθκε απλα το εβαλα. Στενο αρκετα, νομιζα οτι ηταν κολος!
Μετα οταν γυρισε, νταξυ εδειχνε να μη ηθελε να το δω, το ειχε αξυριστο, αλλα κουρεμενο, παλι ομως τα ποδια της κλειστα. Ε,τα συκωσα και εγεινε το τρομπαρισμα....Αλλα τετοια φαση δε μου εχει ξανατυχει. οχι οτι ειμαι και εμπειρος, αλλα...
γνωμες;
γαμησες την παλαμη της απλα :confused:
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
8
Like
1.700
Πόντοι
216
γαμησες την παλαμη της απλα :confused:

Παλιό κόλπο αυτό από πουτάνες με χρόνια στα τσαρδιά που γινόταν στο πλαινο πισωκολλητό όπου η πουτάνα στον έπιανε και στον έβαζε μέσα και αντί να στον βάλει μέσα στον κρατούσε στην χούφτα της και εσύ νόμιζες οτι γαμούσες το μουνί της.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Δοκιμάστηκε η Τζένη από Φωκαίας όροφο δίπλα από το σπίτι που δουλεύει η Πάολα γελαστή πρόσχαρη με μέτρια προς καλή ελεύθερη τη φλογερά αλλά με αντοχές στον αγώνα :takethis:. Μαυριζει λιγάκι από γυφτοβουλγαρια αλλά σε μικρό βαθμό: Δεν γαμιεται λέω πες πως έκανε σολαριουμ ?. Καραμελωμα μπάλες δεν οπότε και εμείς ξανα δεν 00:00-04:00. Τιμήθηκε Στέλλα εκεί στα 40αρια Κολωνού-Εμετουργειο με ελεύθερα πάλι πνευστά καί καραμελωμα μπάλες για εμάς τα Σέντερ Φορ ?. Ξανθό αδύνατο milf σταλμένο από τον μύστη Βλαδίμηρο ?? 00:00-06:00. Πολλά σπίτια κλειστά αν δεν βρω κάτι καινούργιο για απόψε θα τον χώσω σε καμία πρίζα σουκο και ότι γίνει... αφήστε που θα βγάλω βρώμα στην Τ.V ότι παθαίνουν τα καβλια μας θρόμβωση από το εμβόλιο :tooth:
Όσοι έχουμε εμβολιαστη άλλοι αργα άλλοι πιο γρήγορα κάτι παθενουν !!!ο θεός να μας προσεχοι μάγκες μου !! Εγώ έκανα το άστρα ζενεκα το αντρικό !!( το λένε έτσι επηδη είναι πολύ βαρυ κτλ) !!
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Aλκ 113 ! Θαυμάσια , ευχαριστούμε . Αλλά .. που είναι το παλιό στηθαίο - περβάζι, πλακακο- διαχωριστικό.. επί Μαρίνας , Αλεξάνδρας, μετά Αλίνας, Τατιάνας κ.λπ... (Υπήρχε νομίζω ήδη και επί Τρελοκοτσιδούς όταν είχε πάει εκεί μετά το Διδ 8 και πριν το Παρ 36 ..) Το .. ξήλωσαν ?! :hi::rockon:

Εκεί είναι ακόμα.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
δηλαδη;

μου ειπε να τη γαμισω στο ορθιο, οκ αλλα ετσι οπως στηθκε απλα το εβαλα. Στενο αρκετα, νομιζα οτι ηταν κολος!
Μετα οταν γυρισε, νταξυ εδειχνε να μη ηθελε να το δω, το ειχε αξυριστο, αλλα κουρεμενο, παλι ομως τα ποδια της κλειστα. Ε,τα συκωσα και εγεινε το τρομπαρισμα....Αλλα τετοια φαση δε μου εχει ξανατυχει. οχι οτι ειμαι και εμπειρος, αλλα...
γνωμες;

Σίγουρα ΔΕΝ ήταν κάνα μεταλλαγμένο;;;; ?
Μήπως σου έκρυβε κάνα 25ποντο ζαρωμένο παλαμάρι;;;; ?
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Λέω να κάνω μια επίσκεψη στην Αναστασία από Ιωαννίνων 3 μιας και έχω διαβάσει πολύ καλές κριτικές. Από εμφάνιση δεν ξέρω γιατί δεν εμπιστεύομαι και πολύ τις φώτο απ το άλλο site.Αν ξέρει κανείς ας πει...Επίσης τα σπίτια στη Διδύμου πρωί ποτέ στο μπουτσο ανοίγουν πανω κάτω?Πολύ ακανόνιστο πρόγραμμα ρε παιδί μου.
 

Elninio32

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
0
Η Εβελίνα είναι στη θέση της Αχαρνών 85 ξέρει κανείς??
 

Ntavelis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
212
Κριτικές
12
Like
563
Πόντοι
311
Λέω να κάνω μια επίσκεψη στην Αναστασία από Ιωαννίνων 3 μιας και έχω διαβάσει πολύ καλές κριτικές. Από εμφάνιση δεν ξέρω γιατί δεν εμπιστεύομαι και πολύ τις φώτο απ το άλλο site.Αν ξέρει κανείς ας πει...Επίσης τα σπίτια στη Διδύμου πρωί ποτέ στο μπουτσο ανοίγουν πανω κάτω?Πολύ ακανόνιστο πρόγραμμα ρε παιδί μου.
Εύχαρη θεία με παραπανισια κιλά αλλά τη γουστάρει την πουτσα
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Εύχαρη θεία με παραπανισια κιλά αλλά τη γουστάρει την πουτσα
Όταν λες παραπανίσια εννοεις πατσοκιλια ή είναι ας πούμε κατανεμημένα κάπως σε ορισμένα σημεία πχ περιφέρεια?
 

Ntavelis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
212
Κριτικές
12
Like
563
Πόντοι
311
Όταν λες παραπανίσια εννοεις πατσοκιλια ή είναι ας πούμε κατανεμημένα κάπως σε ορισμένα σημεία πχ περιφέρεια?
Έχει και την κοιλιτσα της αδερφέ , μην ξεχνάς ότι τα χει τα χρονάκια της δεν είναι μπεμπα ! Περνα ρίξε μια μάτια αφού θα κατέβεις
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Έχει και την κοιλιτσα της αδερφέ , μην ξεχνάς ότι τα χει τα χρονάκια της δεν είναι μπεμπα ! Περνα ρίξε μια μάτια αφού θα κατέβεις
Α χά... Σαν κάτι να μου λέει οτι πρόκειται για την παλιά γκοθικ θεία Αναστάσία του Καλύμνου 48 πάνω με την Κατερίνα κλπ, που μετά πάχυνε και έκανε ψιλο-λιφτινγκ, μετά σταμάτησε , και ακολούθως στο Κολωνου 53 νυκτερινή, μετά κυρίως Ελλης 3 ως κοπέλα και ως τσα2 και επίσης λιγο στο Διδ 27 κλπ. Αν κάποιος ξέρει οτι είναι αυτή .. please ας ενημέρωσει ...:):hi:
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Α χά... Σαν κάτι να μου λέει οτι πρόκειται για την παλιά γκοθικ θεία Αναστάσία του Καλύμνου 48 πάνω με την Κατερίνα κλπ, που μετά πάχυνε και έκανε ψιλο-λιφτινγκ, μετά σταμάτησε , και ακολούθως στο Κολωνου 53 νυκτερινή, μετά κυρίως Ελλης 3 ως κοπέλα και ως τσα2 και επίσης λιγο στο Διδ 27 κλπ. Αν κάποιος ξέρει οτι είναι αυτή .. please ας ενημέρωσει ...:):hi:
Δε νομίζω να ναι αυτή συνάδελφε...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom