Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 116 άτομα (5 μέλη και 111 επισκέπτες)

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
361
Κριτικές
13
Like
1.625
Πόντοι
431
Μεσημβρινή τσάρκα...13:00-14:00
Χωματιανού πάνω=Αντριάνα
Χωματιανού κάτω (ανακαινισμένο,μεταφορά από Βέργας 3)= Όλγα, ενδιαφέρον mIlf ,όχι cim όχι πρωκτικό και Βερόνικα gilf όλα εκτός πρωκτικό..
Βέργας 7=Κωνσταντίνα η γνωστή με το σούπερ τσιμπούκι και Αναστασία Ρωσίδα μιλφογκίλφ όλα εκτός πρωκτικό..Γαμεύσιμη και η ξανθιά μαντάμ..Όποιος ξέρει κάτι, pm..
Τροφωνίου 11 κάτω = Μιράντα πολύ αφρατούλα με φουλ..Αν δεν έχεις 20-25 πόντους καβλί άντε να βρεις κώλο..
Τροφωνίου 13 ισόγειο = Γιαγιά Όλγα. .Τι να πεις, και υπεραπλό και 20€. .Όταν πας στο δεκάρικο Όλγα, τα λέμε...
Διδύμου 22 κάτω =Σοφία, η καβλάρα Αγγέλα και η Σιμόνα η οποία εμφανισιακά είναι καβλοράπανο..Όλες ίδιο πρόγραμμα, τα πάντα εκτός πρακτικού..
Διδυμου 27=
Φωτεινή, πάντα εξαιρετική, Βικτώρια, και πανέμορφη και Hoover τσιμπούκι και Τζούλια, σούπερ νταρντάνα με κώλο..
Έλλης 3= Ειρήνη,μιλφογκίλφ φιλότιμη, όλα εκτός κώλου..
Καλά γαμήσια συναγωνιστές..
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.851
Like
4.445
Πόντοι
456
Παραπροχθές πήγα σε ένα ίντερνετ καφέ αλλά έφαγα πόρτα γιατί δεν είχα πιστοποιητικό εμβολιασμού!

Προχθές πήγα σε μία μπυραρία αλλά έφαγα και εκεί πόρτα γιατί δεν είχα πιστοποιητικό εμβολιασμού!

Εχθές πήγα σε μία πιτσαρία...και ναι... έφαγα καί εκεί πόρτα γιατί δεν είχα πιστοποιητικό εμβολιασμού!



ΥΓ: Η νεοταξικη, νεοφασιστικη ελληνική κυβέρνηση είναι παράνομο αυτό που κάνει!



#Θα έπρεπε κανονικά οι ανεμβολιαστοι με rapid test να μπαίνουν παντού στους κλειστούς χώρους εστίασης...και όχι να τρώνε πόρτα...λες καί είναι άνθρωποι ενός κατώτερου θεού...!!!


ΈΛΕΟΣ........
Για να μην γινουμε ανθρωποι κατωτρου θεου !!!! κανε εμβολιο για να μπενεις οπου θες , κρατος - γειτονια φαγαδικο και οπου γουσταρεις ,αλλιως κατσε απεξω και κοιτα .
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
Λοιπόν...Άλλαξα κινητό με μια κοπέλα από τη δουλειά.... Είχe γίνει ήδη ένα καλό ζέσταμα εδώ και 3 μήνες και τελικά το πήρα απόφαση και ενέδωσε κι αυτή. Δεν εξεπλάγην με κάτι, για μένα αυτά τα κονέ είναι συνηθισμένα οπότε αύριο θα έχω πρώτη συνάντηση με την κοπέλα για πρώτη φορά εκτός δουλειάς. Άντε να δούμε... Μετάξι δεν το κόβω για κανέναν λόγο φυσικά αλλά είμαι περίεργος να δω τι φάση θα παιχτεί με την Σ. γιατί αντικειμενικά είναι η μόνη κοπέλα που μετά από χρόνια είχαμε να πούμε κάτι ενδιαφέρον στα λίγα λεπτά που κάναμε break μαζί όλο αυτό τον καιρό...
ρε φιλε στο πουτσο μας τι ειναι εδω μεσα το αγαπητο σου ημερολογιο;

Τραβα σε ενα θρεντ που να λεει το ονομα σου να γραφεις οτι θελεις ρε ελεος με το σπαμ

στο πουτσο μας, πουτσα μας, στο-που-τσο-μας
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.895
Πόντοι
27.261
ρε φιλε στο πουτσο μας τι ειναι εδω μεσα το αγαπητο σου ημερολογιο;

Τραβα σε ενα θρεντ που να λεει το ονομα σου να γραφεις οτι θελεις ρε ελεος με το σπαμ

στο πουτσο μας, πουτσα μας, στο-που-τσο-μας

ναυαγιο.jpg
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
ρε φιλε στο πουτσο μας τι ειναι εδω μεσα το αγαπητο σου ημερολογιο;

Τραβα σε ενα θρεντ που να λεει το ονομα σου να γραφεις οτι θελεις ρε ελεος με το σπαμ

στο πουτσο μας, πουτσα μας, στο-που-τσο-μας
Χαχα...!!!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
ρε φιλε στο πουτσο μας τι ειναι εδω μεσα το αγαπητο σου ημερολογιο;

Τραβα σε ενα θρεντ που να λεει το ονομα σου να γραφεις οτι θελεις ρε ελεος με το σπαμ

στο πουτσο μας, πουτσα μας, στο-που-τσο-μας
Ο τύπος είναι βαλτός να γαμάει το θρεντ (δε θα πω από πού), κάνει μπαμ, απορώ τόσο καιρό γιατί δεν κάνουν κάτι τα μεγάλα κεφάλια του θρεντ
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
33
Like
29.263
Πόντοι
9.846

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
12
Like
6.284
Πόντοι
2.046
Ονειρεύομαι ότι στο Βέργας 3, θα πάει να δουλέψει εκεί η μουνάρα Βίκυ ,όπως παλιά.
Αυτή που δούλεψε για λίγο Κολωνού υπόγα.
Μάλλον όνειρο θα μείνει
Δεν υπήρξε ποτέ τέτοια περίπτωση επιστροφής τόσο στο Βέργας, όσο και στα Πιπίνου/Αγκύρας. Τουλάχιστον αυτό μου εκμυστηρεύτηκε η ίδια πρίν από λίγο καιρό στην υπόγα/τρώγλη της Κολωνου 32Γ.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
33
Like
29.263
Πόντοι
9.846
Λοιπόν...Άλλαξα κινητό με μια κοπέλα από τη δουλειά.... Είχe γίνει ήδη ένα καλό ζέσταμα εδώ και 3 μήνες και τελικά το πήρα απόφαση και ενέδωσε κι αυτή. Δεν εξεπλάγην με κάτι, για μένα αυτά τα κονέ είναι συνηθισμένα οπότε αύριο θα έχω πρώτη συνάντηση με την κοπέλα για πρώτη φορά εκτός δουλειάς. Άντε να δούμε... Μετάξι δεν το κόβω για κανέναν λόγο φυσικά αλλά είμαι περίεργος να δω τι φάση θα παιχτεί με την Σ. γιατί αντικειμενικά είναι η μόνη κοπέλα που μετά από χρόνια είχαμε να πούμε κάτι ενδιαφέρον στα λίγα λεπτά που κάναμε break μαζί όλο αυτό τον καιρό...
Όλα στη Γιασμίν!!
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Η Βαλέρια στην Κολωνού 32 με τα 15 που είναι...????? Ξέρει κανείς..???
 

karabis11

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
138
Κριτικές
3
Like
199
Πόντοι
1
Καλά, αφήστε τα ελληνάδικα. Δε θέλετε να γλυτώσετε τη νοσηλεία και τη ΜΕΘ στη χειρότερη που κολλήσετε; Δεν αρρωσταίνεις βαριά μόνο αν ανήκεις σε ευπαθή ομάδα απαραίτητα.
Eιμαι διατεθειμενος να το ρισκαρω!!
 

Penisraketee

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2017
Μηνύματα
53
Like
102
Πόντοι
0
Τώρα λιοσίων 73 πάνω ρωσσιδακι Νάταλι καλούτσικη και Ιωάννα θεομουνο από Ρουμανία. Μέχρι τις 7.
Φίλε μου μηπως μπορείς να περιγράψεις το θεομουνο Ιωάννα; Δεν υπάρχουν φωτογραφίες στο σάιτ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reuzel

Ntavelis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
212
Κριτικές
12
Like
563
Πόντοι
311

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Την Καλησπερα στους Φιλους......μπηκα να κανω ενημερωση κατοπιν εορτης αλλα ειδα τις ενημερωσεις του ΤΙΤΑΝΑ SMYRNI ......τι να γραψω?????
Αντε να πω και εγω τα δικα μου.......τα πιο πολλα εχτες ηταν κλειστα.....
Χτεσινη λαικη απογευματινη
Τροφωνιου 13.....Ελενη και Ειρηνη....προσοχη...παει για φολοσπιτο
Τροφωνιου 13 οροφος....Νανα.......δεν
Διδυμου 27......Η Καυλα Αλιονα με ενα μαυρο διχτυοτο με το κορδονι χωμενο στην Κωλαρα της.....καποια Αναστασια με ντροπαλο σαλοναρισμα και η Τζουλια με αυτοπεποιθηση...σταθερο σαλοναρισμα...μπαμπατσικια.....
Ελλης 3....3 κοριτσια.....Ρωξανη που εκανε και χρεη κομφερασιε....milf-granny ...η Αμφισσα....συμπαθητικη παρουσια και η Ειρηνη.....στοχος κλειδωθηκε για Αμφισσα........
Φωκαιας σχεδον κλειστα ολα.....τα μονα που ηταν ανοιχτα ηταν τα δυο αριστερα μετα το υπογειο αλλα δεν μπηκα.....και το αλλο στο οροφο το γωνειακο που βρισκεται Αχαρνων και Φωκαιας...στα σκαλοπατια.....
Φυλης μπηκα σε δυο ....οπως ανεβαινω φωκαιας και συναντω την Φυλης... δεξια... .προς το τελος.....66...δεν θυμαμαι...η ευγενικη υπηρεσια παρουσιασε 2 δεσποινιδες...την Τζενη και την Αννα...η Τζενη Μανεκεν....καυλιαρικο.....
Στο αλλο αν δεν κανω λαθος ηταν το 88 και η υπηρεσια παρουσιασε την Αννα....βγηκε επιθετικα.....ειμασταν 4 στο σαλονι και μετραγε ψωλες.....μπηκε και στην πορτα....στριμωξε εναν πιτσιρικα και την γλυτωσαμε οι αλλοι.....στο φευγα του φωναζα του πιτσιρικα....."μεσα εσυ....ησουνα ατακτος...τιμωρια.....""χαχαχαχαχαχαχα
Φυλης 109 ...καποια αδιαφορη.....
Φυλης 109 α η β.....δυο δεσποινιδες.....το ενα κοντουλικο χαμογελαστο.....Συλβια αν δεν κανω λαθος.....μου θυμισε την ξαδελφη μου που καποιο καιρο με καυλωνε και ηθελα να την φυστικωσω {αντε την ειπα την αμαρτια μου}αλλα παλεψα με τις καυλες μου και τις νικησα...και την Βικτωρια......αδιαφορη....
Καλυμνου 48 οροφος.....μια milfo-granny προς το granny...n Bαλερια.....συμπαθητικη....
Μαγνησιας 1 σταθερα στο ποστο της η Νταιανα.....
Λιοσιων ολα κλειστα...στο ενα στουντελο περιμενανε την εργαζομενη αλλα μετα τις 9-10....
Εξηκιου ολα κλειστα....
Βεργας 3 ...ο ευγενικος κομφερασιε μου παρουσιασε την Στελλα...αν δεν κανω λαθος...συμπαθητικουλα......
Ανεβηκα προς Ακομινατου...απο τον παλια γραφεια του ΟΣΕ.....παρελαση απο πρεζακια.....πανω κατω...δεξια αριστερα.....αλλοι ετοιμαζανε την "παραμυθα"για να φτιαχτουνε.....αλλοι ταβλα....ανασκελα σαν τα γατια....χαος....
Ακομινατου οροφος....μια σαπια...δεν....
Ακομινατου ισογειο μια Αλεξανδρα...μπαμπατσικια .....μου νιαουριζε....μαλλον πρεπει να ειναι η γνωστη "Νιαουουουουου"πλακα ειχε...της εκανα και εγω Νιαουνιαου.....
Κολωνου 48 α ....καποιες αδιαφορες......τις ειχε πιασει και η μαλακια ...υπηρεσια και εργαζομενες...ακρες δεν βγαζανε.....αρνητικη ενεργεια ο χωρος τιγκα.....εφυγα με ενα "α γαμησου".....χαχαχαχαχαχα
Κολωνου 48....αλλες αδιαφορες....ουτε τα ονοματα θυμαμαι.....
Mεγα Αλεκου 21 .....αν δεν κανω λαθος....η μαυρη χορευε με ενα Πακιστανο και χτυπαγε παλαμακια....τσιφτετελια....φουλ η μουσικη...ακουγοτανε μεχρι την εισοδο κατω......μεταβολη και τρεχοντας εξω...ουτε μεσα δεν πατησα....απο την χαραμαδα της μισανοιχτης πορτας τους ειδα....τι "σουρεαλ "σκηνικο Θεε μου.....
Μεγα Αλεκου ...κουρτινατο.....δυο ...μια ξανθια milfo-granny και μια αλλη τελειως αδιαφορη...η Ελενη απουσιαζε...χασαμε μια τσιμπουκα.....δεν γαμιεται.....αλλη φορα.....
Το ρεζουμε....ξεκινησαμε την βολτα ψιλοτραγουδωντας το "summer wine" και στο τελος τραγουδαγαμε Βασιλη....."αδεια η πολη...που πηγαν ολοι".......τα πιο πολλα κλειστα.....μονο Μεταξουπολη...μπορεις να πεις οτι κατι γινοτανε......any way.......Καλα να περνατε.....
 

Συνημμένα

  • 51oFVor7aHL._SY300_SX300_QL70_ML2_.jpg
    51oFVor7aHL._SY300_SX300_QL70_ML2_.jpg
    9,3 KB · Εμφανίσεις: 73
  • 4ef9d2d2eb62d4d732193865031cd123.770x770x1.jpg
    4ef9d2d2eb62d4d732193865031cd123.770x770x1.jpg
    68,9 KB · Εμφανίσεις: 53
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom