Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 364 άτομα (40 μέλη και 324 επισκέπτες)

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
κώλο απ όσο ξέρω όχι
τώρα...
Ιάσωνος 46 εκεί που ναι τα πολλά έχει μια ΠΟΛΥ ωραία μαύρη
Ιάσωνος 20α έχει ένα καλό εμφανισιακά αλλά μαλακισμένο κατ εμε Ρωσσίδι στα 15 ευρώ
Μ Αλεξάνδρου 21 κάτω ένα καλό τουμπανάκι νορμάλ προς καλό
Κολωνού 27α 2 ΚΑΛΕΣ Λατίνες στα 15εβρά
Κολωνού 23 μια κοντούλα με μαλλί φουρέιρα και ΒΥΖΑΡΕΣ, όχι κάτι τρελό αλλά αξίζει για τα βυζιά και γαμιέται τρελά
Καλημέρα Evilplasma. Ήθελα να σε ρωτήσω η μαύρη στο Ιάσωνος 46 τι ώρα είναι και πως είναι αναλογικά γιατί μού αρέσουν οι νταρντανες μαύρες
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Καλημέρα Evilplasma. Ήθελα να σε ρωτήσω η μαύρη στο Ιάσωνος 46 τι ώρα είναι και πως είναι αναλογικά γιατί μού αρέσουν οι νταρντανες μαύρες
πως το βλέπω εγώ: χτικιάρα, αδύνατη, χυμώδης, παχουλή, χοντρή, τόφαλος!
αυτή για μένα είναι χυμώδης
 

Afypnismenos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
131
Like
829
Πόντοι
81
δεν μ αρέσει καθόλου η ρητορική σου! εγώ απάντησα στο παλικάρι που θελε 1) κάτι καλό εμφανισιακά ή 2) φρατζολάκι μεν αλλά καλές υπηρεσίες...
=====
Εννοούμε την Κρυσταλλία ? :hi:
Ακόμη είναι στην πιάτσα αυτό το ναυάγιο της ζωής;

Τη θυμάμαι για λίγο καιρό στο υπόγειο της Φωκαίας και μετά συνέχεια στο Μεταξουργείο. Είχα κάνει το λάθος και πριν 4-5 χρόνια πέρασα μαζί της. Θυμάμαι έλεγε κάτι μαλακίες πως οι υπηρεσίες της είναι καλύτερες από studio και ότι οι περισσότεροι πάνε σε αυτήν για να τους γαμήσει με στραπον. Προσπαθούσε να κάνει και αεροπλανικά το ζωντόβολο στο κρεβάτι, αλλά ήταν τόσο άγαρμπη και ηλίθια που παραλίγο να μου σπάσει τον πούτσο (κυριολεκτικά).
Τον καημένο το γιο της λυπάμαι (μου τον έδειχνε στο κινητό, φαντάζομαι για να καμαρώσω το πουτανοπαίδι) και πόσα ψυχολογικά θα του έχει δημιουργήσει.

Οπότε οι χαρακτηρισμοί <<χοντρή κουράδα>> περιγράφουν ικανοποιητικά και αντικειμενικά το θέαμα το οποίο θα αντικρίσει ο δύσμοιρος πελάτης.
 

Ntavelis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
212
Κριτικές
12
Like
563
Πόντοι
311
Αναζήτησή κορασίδας για σκίσιμο πίσω οπής μπας και αλλάξει η τύχη μου ! Αν υπάρχουν προτάσεις δεκτές
 

Vasilios2021

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
33
Like
33
Πόντοι
0
όταν τελείωσα τη πρωινή μου βόλτα συνέχισα προς Αλκαμένους και συγκεκριμένα στο 113 μήπως πετύχω μία μίλφ τη Νίκη που είχα δει σε παλιότερη μου τσάρκα αλλά μετά δεν την πέτυχα ξανά , σήμερα την ξαναπέτυχα και πέρασα να τη δοκιμάσω , πρόκειται για ξανθιά μίλφ με ψιλοκανονικό σώμα ωραία επιδερμίδα και 2.5-3άρι βυζί , διευκρίνηση δε λέω τη γιαγία Νίκη που γαμιόταν ακάποτα με σχεδόν όλους τους 50+ ενώ ανακοίνωνε απλό πρόγραμμα , θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική .
φώτος απο το δωμάτιο
IMG-20210816-132104.jpg
IMG-20210816-132109.jpg
IMG-20210816-132120.jpg
IMG-20210816-132130.jpg
IMG-20210816-132139.jpg
IMG-20210816-132158.jpg
IMG-20210816-132208.jpg
IMG-20210816-132224.jpg
Εχεις p.m.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Ακόμη είναι στην πιάτσα αυτό το ναυάγιο της ζωής;

Τη θυμάμαι για λίγο καιρό στο υπόγειο της Φωκαίας και μετά συνέχεια στο Μεταξουργείο. Είχα κάνει το λάθος και πριν 4-5 χρόνια πέρασα μαζί της. Θυμάμαι έλεγε κάτι μαλακίες πως οι υπηρεσίες της είναι καλύτερες από studio και ότι οι περισσότεροι πάνε σε αυτήν για να τους γαμήσει με στραπον. Προσπαθούσε να κάνει και αεροπλανικά το ζωντόβολο στο κρεβάτι, αλλά ήταν τόσο άγαρμπη και ηλίθια που παραλίγο να μου σπάσει τον πούτσο (κυριολεκτικά).
Τον καημένο το γιο της λυπάμαι (μου τον έδειχνε στο κινητό, φαντάζομαι για να καμαρώσω το πουτανοπαίδι) και πόσα ψυχολογικά θα του έχει δημιουργήσει.

Οπότε οι χαρακτηρισμοί <<χοντρή κουράδα>> περιγράφουν ικανοποιητικά και αντικειμενικά το θέαμα το οποίο θα αντικρίσει ο δύσμοιρος πελάτης.
υποθέτω πάτε 2-2 σαν τους Χιώτες! :grin:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.142
Κριτικές
2
Like
18.662
Πόντοι
3.656
Τελευταία τροποποίηση:

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Δυο φουλ μαυρισμενες γαμησα αυτες τις μερες, την Αντριαννα στο Χωμ 11β και την Βιολετα στο Κολ 32 γωνια.
Η Αντριαννα εχει μαυρισει αρκετα ειδικα στα κωλομερια που εχουν γινει σοκολατενια, της τα εγλειφα σα τρελος
επισης το κορμι της εχει σμιλεχει λιγο και εχει γινει πιο λειο και απαλο.
Η Βιολετα εχει μαυρισει υπερβολικα, και αυτη τη στιγμη ειναι η απολυτη φαντασιωση του "γαμαω Ρωσσιδα τουριστρια".
Για Βιολετα κριτικη πιο μετα, ωστοσο για να κανω το spoiler η Βιολετα δε με φολιασε αλλα μεσα τα πραματα ηταν χλιαρα. :hi:

Τις ρώτησες που πάνε για μπάνιο; :boobies:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Πάντως φίλτατε από το 1ο σου μήνυμα και να ξέρεις ότι το Ιασ 27 δεν έχει όροφο... τι να πω...Είσαι μεγιστος. Ειλικρινά :hi:
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
943
Κριτικές
12
Like
2.652
Πόντοι
736
Παίζει τίποτα σε φυλής η ιάσωνος σε λατίνες?
Τελικά το brazil house στην κωνσταντινουπόλεως έκλεισε και τώρα που θα βρίσκουμε λατινοκόριτσα?
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Ούτε ξαδέλφη σου να ήταν και να θιχτηκες τόσο? ή μήπως είσαι ή ήσουν ερωτευμένος μαζί της?????????
Τύπε έχεις πρόβλημα με την κατανόηση κειμένου;
Η αρχική ερώτηση ήταν:

"Υπαρχει καποια προταση για μεταξουργειο,αξιολογη,για 3η βαρδια??
Ας ειναι και ζυμαρακι,ας ειναι και καλτ φατσα,ας δινει και κωλο αλλα να το φχαριστηθεις!"

Κοινώς δεν αναφερόταν σε εμφάνιση τόσο όσο σε απόδοση. Και ο EvilPlasma απάντησε σωστά.

Εντάξει τόσα ποστ γράφεις μαλακίες, ζήτα συγγνώμη για το spam και πάμε παρακάτω.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Ούτε ξαδέλφη σου να ήταν και να θιχτηκες τόσο? ή μήπως είσαι ή ήσουν ερωτευμένος μαζί της?????????
όχι δεν ήμουν ερωτευμένος μαζί της, έχω πάει μαζί της μια φορά και ήταν καλά! Και χούφτωσα και έγλυψα και γάμησα πολύ δυνατά και έβλεπα τα βυζιά της να πάνε πέρα δώθε σαν τρελά και ήταν μια μέρα πολύ πιεσμένη όπου στο Μετάξι είχε γίνει πέσιμο, όπου πόρτες ήταν κλειστές και που εγώ ΗΘΕΛΑ να γαμήσω σαν τρελός, και αυτή τότε "μου κανε καλό"
το θέμα μου είναι οι τοξικοί χαρακτηρισμοί/εμετίλα που πολλά μέλη χρησιμοποιούν και τίποτα άλλο. Μπορώ να γράψω κατεβατά για αυτό αλλά όπως και να χει παντού (και εδώ) ταιριάζουμε με κάποιους με κάποιους όχι
 

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
349
Κριτικές
10
Like
752
Πόντοι
311
Πέρασα προ ολίγου με την Ιζαμπέλα από Φωκαίας μιας και είχα διαβάσει διθυραμβικές κριτικές.
Μιλάμε για λαοθάλλασα μέσα στο μπουρδέλο, αφού περίμενα ίσα με ένα μισάωρο και παραλίγο να με πιάσει ο ύπνος.
Αναρωτιέμαι τι κάνει μέσα στο δωμάτιο και έχει τέτοια κοσμοσυρροή αλλά δεν πάει το μυαλό μου :rolleyes:

Φαίνεται πως της έχουν λασκάρει μερικές βίδες από τα drugs, αλλά είναι δεκτική και καυλιάρα. Εμένα δεν μου αρέσει εμφανισιακά μιας και προτιμώ μικροκαμωμένες κοπέλες, όμως σίγουρα ανάμεσα σε τόσες φόλες και απάτες της Φυλής είναι μια όαση.

Ο <<φίλος>> μου ο Burton θα ταιριάξει πολύ καλά μαζί της αφού και οι δύο είναι για το τρελοκομείο.
Σε ποιο ειναι στην φωκαιας??
 

METAKSOURGIAKOS13

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
99
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας ,
γνωρίζει κανείς συναγωνιστής η Ιζαμπέλα από Φωκαίας τι βάρδια είναι ;; Και εάν αξίζει την επίσκεψη ;; Διάβασα κριτικές και λένε ότι γίνεται λαϊκό προσκύνημα

ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Pirkavlos7735

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2021
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
20
Τύπε έχεις πρόβλημα με την κατανόηση κειμένου;
Η αρχική ερώτηση ήταν:

"Υπαρχει καποια προταση για μεταξουργειο,αξιολογη,για 3η βαρδια??
Ας ειναι και ζυμαρακι,ας ειναι και καλτ φατσα,ας δινει και κωλο αλλα να το φχαριστηθεις!"

Κοινώς δεν αναφερόταν σε εμφάνιση τόσο όσο σε απόδοση. Και ο EvilPlasma απάντησε σωστά.

Εντάξει τόσα ποστ γράφεις μαλακίες, ζήτα συγγνώμη για το spam και πάμε παρακάτω.
Και ήρθες τώρα εσύ τυπε να μας πεις τι?τέλος πάντων.εγω δεν το συνεχίζω.βαρεθηκα.οσο για την συγνώμη:ασχολιαστο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom