Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 319 άτομα (34 μέλη και 285 επισκέπτες)

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
253
Like
841
Πόντοι
81
Βιολέτα στο Κ11 , βγηκε εξω με τα μουτρα κατω , ειπε γεια μεσα απο τα δόντια της και ηταν τοσο κρυοπλαστη που δεν αφηνε περιθώριο σκεψης , μεσα τι λέει , ας πει κάποιος , ευχαριστώ πολυ
Φίλε εγώ που την πήρα πριν λίγες μέρες ήταν όπως λές κρυόπλαστη, χωρίς συμμετοχή και πίπα με πολύ δόντι.Βέβαια ήταν στην 2η βάρδια στο Κολωνού οπότε ήταν και κουρασμένη αλλά γενικά πέρα από ομορφιά δεν είδα κάτι παραπάνω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.286
Κριτικές
33
Like
29.241
Πόντοι
9.846
Φίλε έχω περάσει με Ίρις (πριν 1.5 χρόνο περίπου) μετά από μπόλικες προσπάθειες και γω... Ισχύει ότι ο φωτισμός είναι αρκετά χαμηλός, αλλά να σου πω την αλήθεια, καλύτερα! Γενικότερα οι κοπέλες που έχουν την έχουν την ηλικία τους και όπως είναι φυσικό, αυτό φαίνεται και στο σώμα/πρόσωπο. Αυτό λοιπόν προσπαθούν να καμουφλάρουν λίγο με τον χαμηλό φωτισμό. Όσον αφορά την Ίρις, ναι, όντως η κοπέλα είναι καλή μέσα στο δωμάτιο και η γλώσσα της πολύ έμπειρη!! Αλλά οκ, να σου πω την αλήθεια, δεν τρελάθηκα κιόλας. Και αυτός είναι και ο λόγος που δεν έχω ξανά πάει. Μου άρεσε η πίπα της, αλλά μέχρι εκεί. Δεν τρελάθηκα εμφανισιακά τόσο από σώμα όσο και πρόσωπο. Τα έχει τα πιασίματα της μπόλικα μπορώ να πω και το πρόσωπο της ήταν αρκετά άγριο. Στο γαμησι οκ, η φάση κύλησε αρκετά απλά και γρήγορα λόγω εμού, μιας και δεν μου έβγαινε και πολύ το κάτι παραπάνω. Σίγουρα είναι και γούστα αυτά, αλλά εμένα τουλάχιστον δεν με έκανε να ξανά πάω. Οκ, η πίπα της είναι καλή με σάλιο και τα λοιπά αλλά μέχρι εκεί. Πολύς περισσότερς ο ντόρος νομίζω από αυτό που όντως ισχύει... Αυτή είναι η δική μου εμπειρία φυσικά...
Πήγα σήμερα αδερφέ, την είδα επιτέλους! Δεν περασα. Καλο κορμί για την ηλικία της, πολυ μέτρια φάτσα. Στην ηλικία μου κοντά, 40+. Οι επιλογές μου παντα σε εκδικομενες είναι το πολυ μέχρι 30.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.286
Κριτικές
33
Like
29.241
Πόντοι
9.846
Τι προσπαθουν να κρυψουν και εχουν τοσο πολυ χαμηλο τον φωτισμο??
Πολλά, παρα πολλα! Από ηλικία, εμφάνιση μέτρια, μέχρι και σπυρακια - κονδυλώματα! Δεν το λέω για τον συγκεκριμένο οίκο. Το λέω όμως γιατί την έχω πατησει δυο φορες και τα είδα τελευταία στιγμή χωρίς να έχω επαφή, ευτυχώς!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.286
Κριτικές
33
Like
29.241
Πόντοι
9.846
συνέχεια live

Αχαρνών 85 Εβελινα ξανθιά κοπέλα με κανονικό ωραίο σώμα σιλικονατο βυζι, πολλά τατουάζ και Άννα ξανθιά κατσαρομαλλα μιλφογκιλφ σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Έλλης 3 Κατερίνα μελαχρινή παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Ρωξαννα στο δωμάτιο ίδιο πρόγραμμα.

Διδύμου 7α κλειστό.

Διδύμου 7β Τζωρτζια καστανοξανθη με κανονικό τούμπανο σώμα με πολλά τατουάζ 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα

Διδύμου 8α κλειστό.

Διδύμου 8β Βερονικα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδύμου 16 κλειστό.

Διδύμου 18 υπόγειο Λίζα ξανθιά νταρντανοπαχουλη μιλφ με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο και Νικόλ κοκκινομάλλα χοντρή με 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Διδύμου 18 ισόγειο Αλιονα ξανθιά γκιλφ με ραστα μαλλί νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.


Διδύμου 20 Ελένη ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 22 ισόγειο Αγγέλα καστανή σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, Σοφία μελαχρινή κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Σιμονα ξανθιά με κοντό καρέ μαλλί σώμα με πιασίματα από τη περιφέρεια και κάτω, μικρό βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Διδύμου 22 όροφος κλειστό.

Διδυμου 27 Αλιονα ξανθιά γκιλφ νταρντανα με 2.5αρι βυζι,
Τανια ξανθιά μιλφ παχουλη με 3.5αρι συν βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο, κάνουν και παρτουζα και Αναστασία ξανθιά μιλφ παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Ρε συ Σμυρνη πως παχυνε έτσι η Μαίρη του Φ71!! Τι μπουτες ήταν αυτές, από υπερκαύλαρα έγινε νταρντανοπαχουλη! Καραντίνα με μπέργκερ και πιτσα φαν! Πωω ρε φίλε...! Πήγα σήμερα και την έκανα, η άλλη η μελαχρινη που ήταν μαζί της είχε πολυ καλυτερο κορμάκι.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.286
Κριτικές
33
Like
29.241
Πόντοι
9.846
Φίλε έχω περάσει με Ίρις (πριν 1.5 χρόνο περίπου) μετά από μπόλικες προσπάθειες και γω... Ισχύει ότι ο φωτισμός είναι αρκετά χαμηλός, αλλά να σου πω την αλήθεια, καλύτερα! Γενικότερα οι κοπέλες που έχουν την έχουν την ηλικία τους και όπως είναι φυσικό, αυτό φαίνεται και στο σώμα/πρόσωπο. Αυτό λοιπόν προσπαθούν να καμουφλάρουν λίγο με τον χαμηλό φωτισμό. Όσον αφορά την Ίρις, ναι, όντως η κοπέλα είναι καλή μέσα στο δωμάτιο και η γλώσσα της πολύ έμπειρη!! Αλλά οκ, να σου πω την αλήθεια, δεν τρελάθηκα κιόλας. Και αυτός είναι και ο λόγος που δεν έχω ξανά πάει. Μου άρεσε η πίπα της, αλλά μέχρι εκεί. Δεν τρελάθηκα εμφανισιακά τόσο από σώμα όσο και πρόσωπο. Τα έχει τα πιασίματα της μπόλικα μπορώ να πω και το πρόσωπο της ήταν αρκετά άγριο. Στο γαμησι οκ, η φάση κύλησε αρκετά απλά και γρήγορα λόγω εμού, μιας και δεν μου έβγαινε και πολύ το κάτι παραπάνω. Σίγουρα είναι και γούστα αυτά, αλλά εμένα τουλάχιστον δεν με έκανε να ξανά πάω. Οκ, η πίπα της είναι καλή με σάλιο και τα λοιπά αλλά μέχρι εκεί. Πολύς περισσότερς ο ντόρος νομίζω από αυτό που όντως ισχύει... Αυτή είναι η δική μου εμπειρία φυσικά...
Επίσης σε ευχαριστώ για τις μακροσκελές πληροφοριες!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Άσχετο, αλλά το Φωκαίας 17 πάνω δεν πρέπει να έχει μπάνιο, έτσι;
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
907
Κριτικές
13
Like
2.406
Πόντοι
736
Δεν θελω να περιγραψω γιατι θα αδικήσω. Κρατα περιπου 40ρα, προς το ψηλη με μασιφ οπισθια, σχιστα καπως ματια, μονιμα πιασμενα μαλλια. Για το μαγαζακι δεν θα πω επισης τιποτα παρα μονο οτι ειναι καθαρο (αν και οποτε εχω παει υπαρχει το χαρακτηριστικο σεντονι το ιδιο εδω και 2 χρονια... Αλλα δεν εχουν... ? )
Αλιονα Διδυμου 27, Ιζαμπελα Φωκαιας 17β, Ναταλι στα 27αρια της Φωκαιας
Είναι καμία τώρα νυχτερινή;
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Τι προσπαθουν να κρυψουν και εχουν τοσο πολυ χαμηλο τον φωτισμο??

Όπως πολύ ορθά ανέφερε και ο @Διανοούμενος από ηλικία, εμφάνιση, σπυράκια - κονδυλώματα, την γενική εικόνα - μπίχλα του οίκου μέχρι παπάρι!
*Αναφέρομαι γενικά σε οίκους με χαμηλό φωτισμό.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Nα σημειωθεί ότι τόσο στο Διδ 27 όσο και στο Ελλης 3 συνεχίζεται το προγραμμα > παρτούζα με λεσβιακό στα 50 ευρώ και με περισσότερη ώρα . Ξερω σίγουρα ότι κάνουν οι Βικτώρια - Τάνια , και αντίστοιχα Ρωξάνη -Ειρήνη < που λείπει αυτόν τον καιρό ... Αν ξέρετε ποιες άλλες κάνουν καθως και αν κάνουν και οι στο Ελλης 3 μεταγραφείσες από Διδ 22 παρακαλούμε ενημερώστε .. θα ενδιαφέρονται αρκετοί ίσως ,,,:hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Καλησπέρα σε όλους,

Ξερει κάνεις τίποτε για Κολωνού 15 στο νέο οίκο αριστερά, Μόνικα, Αντζελίνα? Πρωινή βάρδια είναι?
 

Pirkavlos7735

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2021
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
20
Όπως πολύ ορθά ανέφερε και ο @Διανοούμενος από ηλικία, εμφάνιση, σπυράκια - κονδυλώματα, την γενική εικόνα - μπίχλα του οίκου μέχρι παπάρι!
*Αναφέρομαι γενικά σε οίκους με χαμηλό φωτισμό.
Παιδιά σήμερα μπήκα με Νάταλι στο Ιάσωνος 37 επάνω.πολυ σκοτεινα.και σαν να είδα κάτι σημάδια στα κωλομερια της μικρής.δεν είμαι όμως σίγουρος.ειπε ότι σε δύο μέρες θα φύγει.οποτε καλό της ταξίδι.ελπιζω να μην αρπαξαμε κάνα παράσημο.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.286
Κριτικές
33
Like
29.241
Πόντοι
9.846
Παιδιά σήμερα μπήκα με Νάταλι στο Ιάσωνος 37 επάνω.πολυ σκοτεινα.και σαν να είδα κάτι σημάδια στα κωλομερια της μικρής.δεν είμαι όμως σίγουρος.ειπε ότι σε δύο μέρες θα φύγει.οποτε καλό της ταξίδι.ελπιζω να μην αρπαξαμε κάνα παράσημο.
Ω ρε φίλε. Ευχομαι να μην άρπαξες κάτι. Αν και πολλες κοπέλες έχουν σπυρια στα κωλομέρια. Είναι αρκετά κοινό γιατί πολλες γυναίκες έχουν ευαισθησία εκεί. Ειδικά τώρα το καλοκαίρι που αλονιζουν στις παραλιες και δεν χρησιμοποιουν ψάθα κάτω από την πετσετα. Μην φοβασαι, μάλλον δεν είχε κάτι. Τα αφροδίσια δερματικά είναι γυρω απο πρωκτο και αιδίο, οχι στα κωλομάγουλα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
Nα σημειωθεί ότι τόσο στο Διδ 27 όσο και στο Ελλης 3 συνεχίζεται το προγραμμα > παρτούζα με λεσβιακό στα 50 ευρώ και με περισσότερη ώρα . Ξερω σίγουρα ότι κάνουν οι Βικτώρια - Τάνια , και αντίστοιχα Ρωξάνη -Ειρήνη < που λείπει αυτόν τον καιρό ... Αν ξέρετε ποιες άλλες κάνουν καθως και αν κάνουν και οι στο Ελλης 3 μεταγραφείσες από Διδ 22 παρακαλούμε ενημερώστε .. θα ενδιαφέρονται αρκετοί ίσως ,,,:hi:
Στο 27 το πιο δυνατό λεσβιακο το κάνουν Αλιονα - Τανια και πιο παλιά Αλιονα με Μαρία
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
τώρα live

Κολωνού 53 κλειστό.

Κολωνού 48 νέο Εύα γκρανι με ξανθοπλατινε μαλλί μέχρι τους ώμους, χοντρή με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Κολωνού 48 Βαλερία ξανθιά μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2-2.5 βυζι τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και Στέλλα ξανθιά με ωραίο λεπτό κορμί 1.5-2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,κάνουν και παρτουζα. Δοκιμάστηκε η Στέλλα, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Κολωνού 47 ισόγειο κλειστό.

Κολωνού 47 όροφος Τζούλια ξανθοκαστανη πολύ χοντρή μιλφογκιλφ με 4-4.5βυζια, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 45 δεξια Νάταλι καστανοξανθη γκιλφ παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος δεξιά Ντιαννα μελαχρινή νταρντανα με 2.5αρι βυζι μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος ευθεία Κατερίνα καστανή πολύ κοντή με κανονικό πολύ σφιχτό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32α Βαλερία με ξανθομελι μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 32γ κλειστό.

Κολωνού 32β Καρίνα καστανοξανθη μιλφ με πολύ μακρύ μαλλί σώμα με πιασιματακια 2. 5αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 30β πρώτος όροφος Ήρα μελαχρινή ψηλή νταρντανοχοντρη με 3.5αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι και στα πλευρά, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β δεύτερος όροφος κλειστό.

Κολωνού 30α Νταρια ξανθιά με γυαλάκια κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27α Συλβια ξανθιά με κατσαρο μαλλί νταρντανα με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27γ Φλορα μελαχρινή χοντρή με μακρύ ίσιο μαλλί 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27β & 23β κλειστά.

Κολωνού 23 Γιάννα κοκκινομάλλα χοντρή μιλφ με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 δεξιά Ζαννα/Γιάννα μελαχρινή νταρντανοχοντρη με ίσιο μαλλί 2. 5βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 αριστερά Μαρίνα μελαχρινή με κανονικό ωραίο κορμί 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα, εδώ έγινε η 2η δοκιμή, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Κολωνού 15 νέο δεξιά κλειστο

Κολωνού 15 νέο αριστερά Αντζελινα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη κατσαρομαλλα με 3.5-4αρια βυζια, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11β Μαίρη μελαχρινή μαυριδερή χοντρή με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α ανοιχτή η πρώτη πόρτα αλλά κλειστή η 2η, δεν άνοιξαν στο χτύπημα του κουδουνιου.

Κολωνού 11α όροφος κλειστό.
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
814
Πόντοι
81
Όποιος ενδιαφέρεται η Όλγα το θωρηκτό, η ξανθιά ρωσίδα νταρντάνα από Βέργας 6, Διδύμου 16 κ.α , είναι πρωινή βάρδια Αλκαμένους 113. Σήμερα ήταν μαζί με την Αλίνα.
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.401
Πόντοι
456
Όποιος ενδιαφέρεται η Όλγα το θωρηκτό, η ξανθιά ρωσίδα νταρντάνα από Βέργας 6, Διδύμου 16 κ.α , είναι πρωινή βάρδια Αλκαμένους 113. Σήμερα ήταν μαζί με την Αλίνα.
Γενικώς όποιος ενδιαφέρεται για θωρηκτά δε πάει καλά στα μυαλά!!δε ξέρω τι ανωμαλία κουβαλάνε πλέον τα έχω δει όλα..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom