Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 88 άτομα (7 μέλη και 81 επισκέπτες)

Petrouilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2021
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
1.064
Πόντοι
201
Όντως αν τη δει κανείς να πει τπτ
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.062
Like
1.208
Πόντοι
216
Πήγα και στουδιολίζα προχτές. Τη λυπήθηκε το μάτι μου. Είχε μια ψοφια όψη. Την είχαν καταγαμήσει. Τα δωμάτια έδιναν και έπαιρναν.
Δεν κατάλαβα το κειμενό σου. Για ποια λές? Σε ποιό μαγαζί?
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Μάγκες καλησπέρα,η Λίζα από Φιλιππίδου δουλεύει κανονικά δεύτερη βαρδια?
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Καλά εννοείται ότι στην Ελλάδα το πληρωμένο γαμήσι είναι τσάμπα.
Επίσης εννοείται ότι η γκόμενα με την πουτάνα είναι διαφορετικά πράγματα, εγώ προσωπικά από όταν ανακάλυψα τα μπουρδέλα δεν τα σταματάω ανεξάρτήτα αν γαμάω και τσάμπα.
τώρα στο θέμα μοντέλα το μετάξι έχει ωραίες κοπέλες το θέμα του ποστ δεν ήταν αυτό. το θέμα είναι ότι το μετάξι για όσους βλέπουν τα μπουρδέλα σαν εμένα δεν αξίζει.
και για να δώσω παράδειγμα μέσα σε αυτές που δοκίμασα με μια έγιναν τα παρακάτω:
  • μπαίνει μέσα και με τη μια μου βάζει τη γλώσσα στο στόμα, ρε φίλε ακόμα και γλωσσόφιλα να θες να κάνεις αυτό ήταν μαλακία εννοείται την σταμάτησα γιατί δεν ήταν καθόλου καβλωτικό έκανε σαν ψυχαναγκαστικό.
  • μετά χωρίς να δει σε τι κατάσταση ήταν ο πούτσος μου, το ρουφάει με τη μια, δλδ αν ήταν άπλητος 3 μέρες θα ρούφαγε τυρίλα και στα @@ της. ομολογουμένος έκανε μια πολύ καλή πίπα που γλώσσα και χείλια αγκάλιαζαν σφιχτά τον πούτσο κάτι που είναι ιδιαίτερα καβλωτικό.
  • επειδή η πίπα μου άρεσε λέω ασε να χύσω έτσι στο στόμα της ξαφνικά σταματάει να βάλει καπότα, της λέω συνέχισε λίγο ακόμα να χύσω να φύγεις. και μου λέει κοίτα εγώ έχω συμφωνήσει γλωσσα μετά πίπα μετά γαμήσι και χύσιμο στο στόμα.
  • όλα τα παραπάνω με θλιμμένο (όχι ξενερωμένο) ύφος λες και την αναγκάζουν (που παίζει κιόλας εδώ που τα λέμε) και κάποιος της έχει πει θα βάζεις τη γλώσσα σου στο στόμα του καθενός μετά θα του ρουφάς το καβλί όπως και να είναι μετά θα κάνεις διάλυμα στη σιχαμάρα με λίγο γαμήσι με καπότα και στο τέλος θα χύνουν στο στόμα σου παρότι δεν γουστάρεις και όλα αυτά για 5€.
  • φυσικά την έδιωξα αφού τη διαβεβαίωσα ότι δεν θα κάνω παράπονα έξω, γιατί όντως η κοπέλα δεν έκανε κάτι κακό αυτό της έχουν πει να κάνει αυτό κάνει και μάλιστα καλά.
και η παραπάνω φάση μέσες άκρες και στις 3 που δοκίμασα, όχι βεβαια τόσο εμφανώς.

και θέλω να σταθώ στο εξής, όλες οι πουτάνες σε μπουρδέλα προφανώς και το κάνουν για τα λεφτά, αλλά είναι διαφορετικό να λες ότι για Χ ευρώ κάνω 5 πράγματα και είναι απόφασή μου ότι ζω έτσι και διαφορετικό τα κάνω , αναγκαστικά (όχι αγγαρεία). δλδ τόσα χρόνια υπήρχαν πολλές πιστιρίκες που έκαναν εξτρίμ πρόγραμμα με χύσιμο στο στόμα και κώλους σε βαθμό που πήγαινες το βράδυ και ο κώλος ήταν ξεσκισμένος αλλά το έκαναν από επιλογή.

και για να κλείσω το θέμα ο καθένας εννοείται γαμάει όπου του αρέσει και όποιες του αρέσει άλλος μεταξι άλλος επειδή δεν βρίσκει γκόμενα άλλος αν βρει τα σταματαει κτλ. εγώ αναφέρω πως βλέπω τα πράγματα εγώ.

και επειδή αρκετά σπαμάραμε την ενημέρωση θα αναφέρω και 2 πράγματα σχετικά:
Τζούλια από Φ24 και σπάνια Φιλιπίδου 11, στο σαλόνι φαίνεται καβλάκι μέσα καταλαβαίνεις ότι δεν είναι ούτε τόσο όμορφή όσο στο σαλόνι και το γαμήσι είναι επίπλου.
Άντζελα από Φ86πάνω έχει ωραίο σώμα με βυζάρες αλλά μην την γαμήσετε είναι απαράδεκτη μέσα κλέβει σε ξενερώνει επίτηδες κτλ

από Φυλής αυτή την περίοδο για εμένα αξίζουν οι παρακάτω:
Ράνια Φ84, λόγω εμφάνισης αλλά και στο γαμήσι είναι καλή δεκτική και περνάς καλά
Σάσα Φωκ 7, ωραίο στεγνό σώμα, στο γαμήσι δεκτική και αν το δουλέψεις λίγο και της μιλάς σαν άνθρωπος γαμιέται πολύ καλά και κάνει χατήρια (όχι έξτρα)
Αννίτα Φωκ 24 και Φιλιπίδου 11, δεκτική σε ότι ζητήσεις και θέλει να περάσεις καλά (είναι σε φάση που χτίζει πελατεία)
Άννα Φωκ 17πάνω πολύ καλή ακά τσιμπούκι γλύφει αρχίδια κάνει κώλο και θέλει να περάσεις καλά
Εμανουέλα Φωκ 27 λίγο πιο μέτρια από εμφάνιση ακά και χύσιμο στο στόμα
Καρολίνα Φωκ 27 μέτρια εμφανισιακά γνωστή σε όλους καλό ακά και χύσιμο στο στόμα και γαμιέται σαν σκυλί.
ΟΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ!!!!
Σχετικά με το Μετάξι θα σού πω τι ισχύει: Κερδίζεις αυτό που θέλεις με τον λόγο και την αξία σου. Πολλές κοπέλες μού έκαναν κι εμένα το ίδιο π.χ με το προφυλακτικό σε πεσμένο 'τέτοιο' αλλά τις διέκοψα και μίλησα: 'όχι ακόμα μωρό μου χάιδεψέ με πρώτα και μετά' και ανταποκρίθηκαν. Τις επόμενες φορές που ξαναπήγα θυμόντουσαν ακριβώς τι ήθελα. Γενικώς η επικοινωνία κάνει καλό με τις κορασίδες για να σε μάθουν και να τις μάθεις. Χρειάζεται παιχνίδι , χρειάζεται Marketing του εαυτού σου, χρειάζεται προσωπικότητα, απλά μίλα!
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Σεξ με Άγκελα Ιάσωνος 46α νομίζω. Αλβανίδα νομίζω. Λοιπόν όχι κα΄τι το ιδιαίτερο αλλά καλό σωματάκι που με καύλωσε..Έχυσα στο 7λεπτο, γενικώς συμπαθής η κοπέλα και καλή αίσθηση στο μουνί. Δεν την συστήνω ανεπιφύλακτα, αλλά αν κάποιος πάει ας παραθέσει την εμπειρία να δούμε τι λέει... Υ.Γ Σχετικά μικρη σε ηλικία , φάτσα έκφυλη μέτρια, ωραίος κώλος, βυζί νερουλό μικρό..
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Αφού η γνώμη είναι σαν την κωλοτρυπίδα (ο καθένας έχει από μία)....
Αφού ο καθένας γράφει άφοβα την γνώμη του....
Θα γράψω και εγώ την δικιά μου (σχετικά με το Μετάξι).

Σύμφωνα με αυτά που είδα, πραγματικά, βγάζω το καπέλο σε όσους συναγωνιστές μπορούν και συνουσιάζονται με τα θηρία που υπάρχουν στο Μετάξι. Εάν ήμουν στην θέση τους, θα γινόμουν ζιγκολό...

Ένας ζιγκολό, δεν υπάρχει αμφιβολία, γαμάει καλύτερα μουνιά, σίγουρα σε πολύ καλύτερες συνθήκες διαβίωσης, βγάζει και λεφτά.

Για σκεφτείτε το λίγο..... :hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Αφού η γνώμη είναι σαν την κωλοτρυπίδα (ο καθένας έχει από μία)....
Αφού οι καθένας γράφει άφοβα την γνώμη του....
Θα γράψω και εγώ την δικιά μου (σχετικά με το Μετάξι).

Σύμφωνα με αυτά που είδα, πραγματικά, βγάζω το καπέλο σε όσους συναγωνιστές μπορούν και συνουσιάζονται με τα θηρία που υπάρχουν στο Μετάξι. Εάν ήμουν στην θέση τους, θα γινόμουν ζιγκολό...

Ένας ζιγκολό, δεν υπάρχει αμφιβολία, γαμάει καλύτερα μουνιά, σίγουρα σε πολύ καλύτερες συνθήκες διαβίωσης, βγάζει και λεφτά.

Για σκεφτείτε το λίγο..... :hi:
κοίτα, καρολαιν, μπέλα, μπέλα, Σιμόνα, Βαλέρια, μια Ρωσσίδα πρωί Λεωνίδου στα σκαλιά πάνω, Βιολέτα και είμαι σίγουρος πως θα υπάρχουν 3-4 που τώρα δεν θυμάμαι/αγνοώ
1) αν τις γαμάει ζιγκολό να πάω να γίνω!
2) αν κάποιος στην καθημερινή του ζωή βαράει καλύτερα μουνιά απ αυτές μαγκιά του (ναι καλά)
3) όλα τ άλλα είναι...κωλοτρυπίδες, παρντόν γνώμες ήθελα να πω
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
πας και εσυ να βγαλεις ακρη με τον 5λεπτο Δον Ναυαγιο ντε βορδελε, που το μονο τζαμπα που εχει γαμησει ειναι οι παλαμες του... ισως και οι πατουσες του :confused:
μεχρι και οι διπλανοι τον πηρανε χαμπαρι και τονε δουλευουν :tooth:
Ωπ. Πεταχτκηκε και ο μέγκας εξωθεσμικός γκαμιάς που γαμαει συνέχεια στα βορδέλα του 5 λεπτου. Τί γράφουν οι δίπλα; Έκανα αίτηση εγγραφής να τους ανακατέψω κι εκεί λίγο. Είμαι στην αναμονή. Φαίνεται έχει κι εκεί μεγκαμιάδες. Αυτά που λέω ρε καγκουρίδη , είναι βγαλμένα απ' την εμπειρία. Αν θες να κρατήσεις μακροχρόνια σ-:shit: ειδικά με γκόμενα που είναι μουναρα και της την πέφτουν τρένα πρέπει συνήθως να αντέχει η πορτοφόλα. Τώρα αν βρεις καμία πατσαβουρίδου ελεινίδα,που μάλλον τέτοιες βρίσκεις, μπορεί να συμβιβαστεί.
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Γιατι λετε συνεχεια εξωθεσμικος ενω δεν λετε αντιθεσμικος?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.018
Πόντοι
27.261
Ωπ. Πεταχτκηκε και ο μέγκας εξωθεσμικός γκαμιάς που γαμαει συνέχεια στα βορδέλα του 5 λεπτου. Τί γράφουν οι δίπλα; Έκανα αίτηση εγγραφής να τους ανακατέψω κι εκεί λίγο. Είμαι στην αναμονή. Φαίνεται έχει κι εκεί μεγκαμιάδες. Αυτά που λέω ρε καγκουρίδη , είναι βγαλμένα απ' την εμπειρία. Αν θες να κρατήσεις μακροχρόνια σ-:shit: ειδικά με γκόμενα που είναι μουναρα και της την πέφτουν τρένα πρέπει συνήθως να αντέχει η πορτοφόλα. Τώρα αν βρεις καμία πατσαβουρίδου μπορεί να συμβιβαστεί.
τραβα παιχτηνα μια ακομα και ξαναελα να κλαψεις
 

Συνημμένα

  • δον ναυαγιος.jpg
    δον ναυαγιος.jpg
    120,3 KB · Εμφανίσεις: 63

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
αν έχω ignore list ένα μαλάκα και δεν τον διαβάζω, ο μαλάκας διαβάζει εμένα?
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
κοίτα, καρολαιν, μπέλα, μπέλα, Σιμόνα, Βαλέρια, μια Ρωσσίδα πρωί Λεωνίδου στα σκαλιά πάνω, Βιολέτα και είμαι σίγουρος πως θα υπάρχουν 3-4 που τώρα δεν θυμάμαι/αγνοώ
1) αν τις γαμάει ζιγκολό να πάω να γίνω!
2) αν κάποιος στην καθημερινή του ζωή βαράει καλύτερα μουνιά απ αυτές μαγκιά του (ναι καλά)
3) όλα τ άλλα είναι...κωλοτρυπίδες, παρντόν γνώμες ήθελα να πω

Ρε man, μη παρεξηγείσαι, αν διαβάσεις προσεχτικά γράφω: Σύμφωνα με αυτά που είδα. Μπορεί να υπάρχουν και μουνάρες.... αλλά δεν τις είδα. Άμα γράψεις που είναι αυτές να τις δω, όχι μόνο εγώ, όλοι οι συναγωνιστές, εννοώ σε ποιους οίκους δουλεύουν και ποια βάρδια, όλα καλά. Στο Μετάξι έχει άπειρα σπίτια, για να τα γυρίσεις όλα θες ένα εργάσιμο, δεν μπήκα σε όλα.
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2021
Μηνύματα
93
Κριτικές
4
Like
511
Πόντοι
300
Για ποιες μουναρες λες γαμαω στην φυλής από το 94, από τα 14 μου ..πάντα τα ίδια επίπεδα επαιζαν άντε έσκαγαν και μερικές όμορφες, όπως και τώρα συμβαίνει αυτο δεν θυμάμαι τόσα χρόνια να είχα δει λατίνες στο Μεταξι, μην τρελαθουμε, απλά κάποιοι ποτέ δεν θα είναι ευχαριστημένοι.Στο μόνο που συμφωνώ είναι ότι λόγω covid έφυγαν πολλές, άμα στρώσει η κατάσταση γενικά, θα φτιάξει και αυτός ο τομεας.
Αδελφέ είχε πολύ ωραία κομμάτια.Μην με βάζεις στο τρυπακι να θυμηθώ ονόματα,είμαι άχρηστος,επισεις γαμαω απ' το 91 εκεί.θυμαμαι γκομεναρες που έχουν περασει,που δεν της ξεραμε σαν το παλιό καλό κρασί,γιατί αλλάζανε συχνα
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Τώρα θυμήθηκα. Πριν κάμποσο καιρό είχα γράψει ότι οι διπλανοί με το σοβιετικό σάιτ του 80 έχουν ακόμα dial up σύνδεση στα 8κιλομπάιτ :uglystupid: και τσιμπίσανε.

Μαλλον οι διαχειριστές το φτιάχνουν μόνοι τους . Ένα σύγχρονο τεμπλέιτ δεν μπορούν να βάλουν. Κοστίζει 10 ευρώ ,όσο ένα άδειασμα στο εμετικό. Ακριβό.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τραβα παιχτηνα μια ακομα και ξαναελα να κλαψεις
Βαλε και το ναυαρχίδα δίπλα
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
αν έχω ignore list ένα μαλάκα και δεν τον διαβάζω, ο μαλάκας διαβάζει εμένα?
Εξαρτάται πόσο μαλακας είναι . Αν βγάζει δήθεν συνεχεια εξωθεσμικές γκόμενες και όλο στα βορδέλα του δεκάρικου είναι,τα διαβάζει.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: vril

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Ρε man, μη παρεξηγείσαι, αν διαβάσεις προσεχτικά γράφω: Σύμφωνα με αυτά που είδα. Μπορεί να υπάρχουν και μουνάρες.... αλλά δεν τις είδα. Άμα γράψεις που είναι αυτές να τις δω, όχι μόνο εγώ, όλοι οι συναγωνιστές, εννοώ σε ποιους οίκους δουλεύουν και ποια βάρδια, όλα καλά. Στο Μετάξι έχει άπειρα σπίτια, για να τα γυρίσεις όλα θες ένα εργάσιμο, δεν μπήκα σε όλα.
αδερφέ μου αν δεν είσαι σχετικός από Μετάξι ΡΩΤΑΣ! Έχει ΌΝΤΩΣ πολλά, και αν κάποιος δεν ξέρει...Το Μετάξι έχει πολλά καλά αλλά αυτό που το "σκοτώνει" (δεν θα αναφερθώ σε ζάκια κτλ) είναι ότι έχει πχ 10 καλές στις 60 Αρα το γενικό feeling είναι ότι έχει μπάζα! Και να θυμάσαι, αυτές που έγραψα (για μένα είναι 15+ εκεί κάτω) τις έγραψα να δω ποιος θα πεταχτεί να τις πει μπάζα (όχι εσύ) ν αρχίσω να γελάω
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Οι μουνάρες πάνε στα ζιγκολό; Καινούριο αυτό. Μάλλον κάτι 80χρονες ματσομένες πάνε .
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Γιατι λετε συνεχεια εξωθεσμικος ενω δεν λετε αντιθεσμικος?
Είναι ορολογία του παπαgrundig. Χτυπάει εξωθεσμικες ενώ εμεις στα βορδελα γαμαμε 5λεπτα. Τώρα πώς που τον χάνεις που τον βρίσκεις κι αυτός στα βορδέλα του 5λεπτου είναι ,, είναι μυστήριο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom