Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (1 μέλη και 55 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Βρε τρομπα Βορδελε κοψε τις μαλακίες και μη σπαμαρεις το πιο σημαντικό θρεντ σε αυτο το σάιτ!
Ο παπαφιλιπς οσες σαλτσες και να βαζει σε καθε ενημέρωση-κριτικη είναι απο τους ελάχιστους που συνεχίζουν να ενημερωνουν καθημερινά εδω μέσα.
Πηγαινε να λυσεις τα ψυχολογικά σου σε κανα τρελογιατρο και ασε την ημερήσια ενημέρωση ήσυχη!
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
193
Κριτικές
4
Like
519
Πόντοι
21
Οι Λατίνες από Κολωνού 27 μέχρι τι ώρα είναι εκεί, ξέρουμε?
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Συναγωνιστες να ρωτησω, μια κοπελα ονοματι Αννα (αλβανεζα νομιζω) απο φυλης 59, μου αρεσε γιατι ειχε ωραιες βυζαρες, γνωριζει κανεις αν αξιζει στο δωματιο?:knockinb:
 

Ben Dover

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
160
Like
825
Πόντοι
81
Μετάξι: Η 18χρονη Έλενα που δουλεύει τελικά και τι ώρες??? Δεν την βρίσκω
Δούλευε σήμερα Κυριακή απόγευμα μαζί με Καίτη, στο υπόγειο Μ. Αλεξ. 28. Είναι πολύ όμορφη πιπίνα, αλλά δεν της αρέσει αυτή η δουλειά και καλό θα κάνει, πρώτα στον εαυτό της και μετά σε μας, να σταματήσει να την κάνει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Like
266
Πόντοι
21
Τσέκαρα χθες απόγευμα Ιονελλα στο Μαραθώνος υπόγειο...όμορφο κορίτσι ωραίο σωματάκι... απλό ανακοινώθηκε..βγήκε με πολύ νάζι...κάτι μου θυμίζει...... τσατσά η Κλεοπάτρα η τσιμπουκλού πρώην γνωστή πόρνη των Αθηνών με τις βυζάρες.
Η Κλεοπατρα τσα2? Σε ποια βαρδια? Θα προσπαθησω να την τουμπαρω. Αν και απο υπηρεσιες οταν δουλευε δεν ελεγε και πολλα αλλα οι βυζαρες ΒΥΖΑΡΕΣ!!!
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.774
Πόντοι
1.686
Κυριακή 01 Αυγούστου 2021

ΠΡΩΙΝΗ βάρδια Φυλής 67 η Αλίσια
κάβλα με βυζούμπες από την Ρουμανία !

:rockon: :rockon:

Τιμήθηκε με καλές εντυπώσεις !

Το βράδυ Σαββάτου προς Κυριακή
Στο Φωκαίας 17 δεξιά, πάνω (ανεβαίνοντας τα σκαλιά)
πήρα την Τζένη, μεταμεσονύχτια !

Ψηλή όμορφη μελαχρινή από τη Βουλγαρία
Με μάσκα αποκριάτικη στο πιο κάτω βίντεο
του Δημητράκη, όπου δεν φαίνεται
το πρόσωπό της, αλλά φαίνεται
η κορμάρα της

( τηρούνται οι κανόνες, αφού δεν φαίνεται το πρόσωπο
και γίνεται απλώς παραπομπή σε λινκ)

Απόγευμα Φυλής 71 πάνω, η Γιάννα
λεπτή καστανή γλυκιά ρωσόφωνη καινούργια
( όχι η παλιά Γιάννα από Φ54 κλπ.)
ομορφούλα με στενό και ρηχό μουνί.
Στυλάκι σαν φοιτήτρια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
276
Κριτικές
8
Like
1.232
Πόντοι
481
πεθύμησα την Βερόνικα από φυλής 86 που γινόταν χαμός από δωμάτια …. Την έχει πάρει κανείς μάτι ;;;
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Προ ολίγων λεπτών επανάληπτικη επίσκεψη στην Ιονελα στη Μαραθώνος γωνία. Καταπληκτική αυρα, πεντακαθαρη, πολυ γλυκιά και ομορφη κοπέλα. Σεξ σαν να είσαι καρακαψουρευμενος. Χαλαρή κουβεντουλα χωρίς να ενοχλεί η τσατσά. Όποιος ενδίδει σε αποστειρωμένο σεξ και μόνο, η Ιονελα και η Τζώρτζια είναι μονοπώλιο. Κορμάρες, φατσαρες πεντακαθαρες, τα μόνιμα στανταρακια μου! Εγώ μόνο σε κοπέλες που κάνουν τα παντα με προφυλαξη παω υπ'όψιν!
Είσαι σίγουρος για όλα αυτά που γράφεις για την συγκεκριμένη , γιατί εγώ έφαγα τέτοια φόλα από αυτήν όταν δούλευε στην ιασωνος στο μολ, που δεν την ξεχνάω . Για να βελτιώθηκε θολό το βρίσκω
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
34
Like
29.534
Πόντοι
9.846
Είσαι σίγουρος για όλα αυτά που γράφεις για την συγκεκριμένη , γιατί εγώ έφαγα τέτοια φόλα από αυτήν όταν δούλευε στην ιασωνος στο μολ, που δεν την ξεχνάω . Για να βελτιώθηκε θολό το βρίσκω
Θα σου απαντήσω όπως απαντάω παντα σε ολους τους αδερφους συναγωνιστές. Η κάθε κοπέλα μεταμορφώνεται με τον αναλογο πελατη. Σε εμένα βγάζει φοβερή τρυφερότητα και θυληκότητά. Μπορεί και να εχυσε χθες, μπορει και όχι...αυτη ξέρει. Σε έναν άλλον μπορεί άλλα να κανει. Πάντως αν διαβασεις και τις κριτικές της έχουν σχεδόν όλες θετικο πρόσημο. Άρα αυτά που λέω τα έχουν ζήσει και άλλοι με την κοπελα. Μπορεί όταν πηγες εσυ να είδε κάτι πανω σου και να στράβωσε, με όλο το θάρρος στο λέω, ή να είχε κάποιο οικογενειακό προβλημα και να το σκεφτόταν συνέχεια και όλη τη μέρα να στραβογαμιωταν. Πάντως εγώ την πρωτη φορα περασα πολυ καλα και τη δευτερη ακόμα καλυτερα. Επίσης να σου πω και κάτι άλλο, χωρίς να εννοώ εσένα φυσικά. Μπορεί κάποιος συναγωνιστής να της πει παρε τόσα και κάνε μου ακαποτη πιπα, ή οτιδήποτε άλλο και να στραβώσει. Παντα η φόλα με την τελειότητα κρέμονται σε μια λεπτή γραμμή. Μια μαλακία να πουμε σε μια κοπέλα να το παρει στραβά και να τελειώσει όλη η συνεδρεία αδοξα. Η κοπέλα είναι κάθετη με το προφυλακτικό απ'οτι καταλαβα παντως και αυτό εγώ το εκτιμάω σε μια κοπέλα και το δειχνω.Μονο με τέτοιες πηγαινω εγώ βασικά ή σε call (σε ακριβές Ελληνίδες παντα call ναι τον δίνω ακαποτα στο στόμα γιατί εκεί έχει πολυ μικρότερο ρίσκο όταν τη βλεπεις και μυρίζεις το Listerine). Εδώ μέσα πολλοι συναγωνιστές θέλουν πιπα χωρίς ποτα, γουστο τους και καπέλο τους και μαγκιά τους. Εγώ οχι. Μην ξεχνάμε επίσης ότι είναι και μανουλα κι εχει και αλλά να σκεφτεί στο σπίτι της.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
34
Like
29.534
Πόντοι
9.846
Θα σου απαντήσω όπως απαντάω παντα σε ολους τους αδερφους συναγωνιστές. Η κάθε κοπέλα μεταμορφώνεται με τον αναλογο πελατη. Σε εμένα βγάζει φοβερή τρυφερότητα και θυληκότητά. Μπορεί και να εχυσε χθες, μπορει και όχι...αυτη ξέρει. Σε έναν άλλον μπορεί άλλα να κανει. Πάντως αν διαβασεις και τις κριτικές της έχουν σχεδόν όλες θετικο πρόσημο. Άρα αυτά που λέω τα έχουν ζήσει και άλλοι με την κοπελα. Μπορεί όταν πηγες εσυ να είδε κάτι πανω σου και να στράβωσε, με όλο το θάρρος στο λέω, ή να είχε κάποιο οικογενειακό προβλημα και να το σκεφτόταν συνέχεια και όλη τη μέρα να στραβογαμιωταν. Πάντως εγώ την πρωτη φορα περασα πολυ καλα και τη δευτερη ακόμα καλυτερα. Επίσης να σου πω και κάτι άλλο, χωρίς να εννοώ εσένα φυσικά. Μπορεί κάποιος συναγωνιστής να της πει παρε τόσα και κάνε μου ακαποτη πιπα, ή οτιδήποτε άλλο και να στραβώσει. Παντα η φόλα με την τελειότητα κρέμονται σε μια λεπτή γραμμή. Μια μαλακία να πουμε σε μια κοπέλα να το παρει στραβά και να τελειώσει όλη η συνεδρεία αδοξα. Η κοπέλα είναι κάθετη με το προφυλακτικό απ'οτι καταλαβα παντως και αυτό εγώ το εκτιμάω σε μια κοπέλα και το δειχνω.Μονο με τέτοιες πηγαινω εγώ βασικά ή σε call (σε ακριβές Ελληνίδες παντα call ναι τον δίνω ακαποτα στο στόμα γιατί εκεί έχει πολυ μικρότερο ρίσκο όταν τη βλεπεις και μυρίζεις το Listerine). Εδώ μέσα πολλοι συναγωνιστές θέλουν πιπα χωρίς ποτα, γουστο τους και καπέλο τους και μαγκιά τους. Εγώ οχι. Μην ξεχνάμε επίσης ότι είναι και μανουλα κι εχει και αλλά να σκεφτεί στο σπίτι της.
Πάντως ναι, καλά έκανες και μου το θυμισες. Στο mall την είχα πρωτοδει..... κι έλεγα που την είχα ξαναδεί...που την είχα ξαναδεί!
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Πάντως ναι, καλά έκανες και μου το θυμισες. Στο mall την είχα πρωτοδει..... κι έλεγα που την είχα ξαναδεί...που την είχα ξαναδεί!
Ναι κάτω στο υπόγειο ήταν με 10 ευρώ και την είχα πάρει γιατί εμφανισιακά ήταν καλή αλλά από υπηρεσία "αντε να τελειώνουμε παλικαρι". Το στυλακι της ακόμα και τώρα στον Μαραθώνα δεν πείθει την είδα πριν λίγες μέρες και την έκανα αμέσως
 
Τελευταία τροποποίηση:

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Θα σου απαντήσω όπως απαντάω παντα σε ολους τους αδερφους συναγωνιστές. Η κάθε κοπέλα μεταμορφώνεται με τον αναλογο πελατη. Σε εμένα βγάζει φοβερή τρυφερότητα και θυληκότητά. Μπορεί και να εχυσε χθες, μπορει και όχι...αυτη ξέρει. Σε έναν άλλον μπορεί άλλα να κανει. Πάντως αν διαβασεις και τις κριτικές της έχουν σχεδόν όλες θετικο πρόσημο. Άρα αυτά που λέω τα έχουν ζήσει και άλλοι με την κοπελα. Μπορεί όταν πηγες εσυ να είδε κάτι πανω σου και να στράβωσε, με όλο το θάρρος στο λέω, ή να είχε κάποιο οικογενειακό προβλημα και να το σκεφτόταν συνέχεια και όλη τη μέρα να στραβογαμιωταν. Πάντως εγώ την πρωτη φορα περασα πολυ καλα και τη δευτερη ακόμα καλυτερα. Επίσης να σου πω και κάτι άλλο, χωρίς να εννοώ εσένα φυσικά. Μπορεί κάποιος συναγωνιστής να της πει παρε τόσα και κάνε μου ακαποτη πιπα, ή οτιδήποτε άλλο και να στραβώσει. Παντα η φόλα με την τελειότητα κρέμονται σε μια λεπτή γραμμή. Μια μαλακία να πουμε σε μια κοπέλα να το παρει στραβά και να τελειώσει όλη η συνεδρεία αδοξα. Η κοπέλα είναι κάθετη με το προφυλακτικό απ'οτι καταλαβα παντως και αυτό εγώ το εκτιμάω σε μια κοπέλα και το δειχνω.Μονο με τέτοιες πηγαινω εγώ βασικά ή σε call (σε ακριβές Ελληνίδες παντα call ναι τον δίνω ακαποτα στο στόμα γιατί εκεί έχει πολυ μικρότερο ρίσκο όταν τη βλεπεις και μυρίζεις το Listerine). Εδώ μέσα πολλοι συναγωνιστές θέλουν πιπα χωρίς ποτα, γουστο τους και καπέλο τους και μαγκιά τους. Εγώ οχι. Μην ξεχνάμε επίσης ότι είναι και μανουλα κι εχει και αλλά να σκεφτεί στο σπίτι της.
Χωρίς να θέλω να πάρω θέση ούτε για την κοπέλα, ούτε για το συναγωνιστή, μιας και δεν τους ξέρω, το τίμιο σε αυτή την περίπτωση που δε μας γουστάρει η κοπέλα θα ήταν απλά να αρνηθεί να πάει μαζί μας. Δε γίνεται εσύ να πληρώνεις το μπλε παράβολο ελπίζοντας ότι η κοπέλα θα γουστάρει τη φάτσα σου ή θα είναι στις καλές της και δε θα σε κεράσει φόλα. Αν για τους δικούς της λόγους δεν μπορεί να σου παρέχει τις υπηρεσίες που προσφέρει στους άλλους, ας μην τις παρέχει καθόλου. Το να σε κεράσει φόλα νομίζω είναι χειρότερο από το να σου ρίξει άκυρο να συνευρεθείτε. Δε γουστάρει τη μούρη σου; Τα λεφτά σου όμως ξέρει να τα πάρει.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.405
Κριτικές
510
Like
68.938
Πόντοι
41.129
Μάπα το καρπούζι, τι της βρίσκεστε ρε παίδες και την συζητάτε συνέχεια;

Ναι κάτω στο υπόγειο ήταν με 10 ευρώ και την είχα πάρει γιατί εμφανισιακά ήταν καλή αλλά από υπηρεσία "αντε να τελειώνουμε παλικαρι". Το στυλακι της ακόμα και τώρα στον Μαραθώνα δεν πείθει την είδα πριν λίγες μέρες και την έκανα αμέσως
Την εχουν αποθεωσει οι προμοτορες αγαπουληδες του σαητ τυπε :confused::confused: !!
Ωστοσο στις κριτικες εχει γραφτει οτι η κορασιδα εχει χαμηλη αποδοση μεσα, ας διαβαζαν ....
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Πάντως ναι, καλά έκανες και μου το θυμισες. Στο mall την είχα πρωτοδει..... κι έλεγα που την είχα ξαναδεί...που την είχα ξαναδεί!
Άκυρο, για την Ιονέλα μιλάτε. Κι εγώ πέρασα καλά μαζί της στο Μαραθώνος, αλλά σε καμιά περίπτωση δεν αναιρούνται αυτά που γράφω. Δεν είναι δυνατόν κάθε φορά που μια κοπέλα μου ρίχνει άκυρο σε φιλί, μετά να ψάχνομαι σε παλιότερες κριτικές να δω αν γενικά δε φιλάει ή μαζί μου δεν έκανε κέφι. Άμα δε γουστάρει, ας μην παίρνει τα λεφτά μας. Έτσι ένα 90% των φόλων θα είχε εξαλειφθεί, μιας και θα ήμασταν σίγουροι ότι σχεδόν με κάθε κοπέλα που δίνει το ΟΚ θα περνάγαμε καλά.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Οι κορασίδες που αξίζουν πραγματικά την προσοχή μας είναι η εξής:

Νέες (18 έως 35 ετών). ✔️

Σχετικά εμφανίσιμες. ✔️

Να δίνουν φιλιά με γλώσσα.✔️

Να κάνουν ελεύθερο στοματικό. ✔️

Να κάνουν ορχεολειχια. ✔️

Να κάνουν τελειωτικό στο στόμα. ✔️


#Προπάντων όμως, να είναι συνηδητοποιημενες γι'αυτό που κάνουν, να το αγαπάνε και να τους αρέσει...!!! ✔️


:hi:
κώλος! μουνί όλες δίνουν!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
34
Like
29.534
Πόντοι
9.846
Χωρίς να θέλω να πάρω θέση ούτε για την κοπέλα, ούτε για το συναγωνιστή, μιας και δεν τους ξέρω, το τίμιο σε αυτή την περίπτωση που δε μας γουστάρει η κοπέλα θα ήταν απλά να αρνηθεί να πάει μαζί μας. Δε γίνεται εσύ να πληρώνεις το μπλε παράβολο ελπίζοντας ότι η κοπέλα θα γουστάρει τη φάτσα σου ή θα είναι στις καλές της και δε θα σε κεράσει φόλα. Αν για τους δικούς της λόγους δεν μπορεί να σου παρέχει τις υπηρεσίες που προσφέρει στους άλλους, ας μην τις παρέχει καθόλου. Το να σε κεράσει φόλα νομίζω είναι χειρότερο από το να σου ρίξει άκυρο να συνευρεθείτε. Δε γουστάρει τη μούρη σου; Τα λεφτά σου όμως ξέρει να τα πάρει.
Και η δικιά σου άποψη είναι ορθή, όπως και η δικιά μου αδερφε.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
34
Like
29.534
Πόντοι
9.846
Ναι κάτω στο υπόγειο ήταν με 10 ευρώ και την είχα πάρει γιατί εμφανισιακά ήταν καλή αλλά από υπηρεσία "αντε να τελειώνουμε παλικαρι". Το στυλακι της ακόμα και τώρα στον Μαραθώνα δεν πείθει την είδα πριν λίγες μέρες και την έκανα αμέσως
Δεν διαφωνώ σε τίποτα. Έτσι κι αλλιως αυτή είναι η νοοτροπία για την πλειοψηφια στο Μετάξι. Προφανώς με γουστάρει;;... Τι διάολο; Λες; Πάντως δεν πουλαω αγαπουλιτσες με κάποια ιερόδουλη να είσαι σίγουρος. Αλλά και άλλοι συναγωνιστές έχουνε γράψει καλά σχόλια για το κορίτσι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
469
Κριτικές
204
Like
11.177
Πόντοι
31.013
Πέρασα από φυλής 71 για Λίζα μα μου είπε η τσα πος είναι στην πατρίδα της διακοπές
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom