Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (4 μέλη και 63 επισκέπτες)

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.300
Κριτικές
10
Like
3.044
Πόντοι
1.960
Το Μεταξουργειο ειναι καλυτερη περιοχη και σιγουρα πιο safe απο την Φυλης το γκετο,
και αυτο γιατι λιγο πιο πανω ο κοσμος πινει ποταρες ή τρωει σε καποιο γραφικο ταβερνακι, εχει τους πεζοδρομους και την εικονα της παλαιας Αθηνας!
Κριμα που τα σπιτακια ειναι σταβλοι και δεν πανε καλες τανες..
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Η φάση ποια είναι ότι έχω ξενερώσει με 2 στανταράκια και ουσιαστικά δνε έχω ρόστερ αυτή τη στιγμή στο Μετάξι. Παίζουν μόνο 2 γκόμενες με το ζόρι...Έλεος
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.018
Πόντοι
27.261
Η φάση ποια είναι ότι έχω ξενερώσει με 2 στανταράκια και ουσιαστικά δνε έχω ρόστερ αυτή τη στιγμή στο Μετάξι. Παίζουν μόνο 2 γκόμενες με το ζόρι...Έλεος
δε σε φιλανε πλεον ομορφαντρα μου ?
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
δε σε φιλανε πλεον ομορφαντρα μου ?
Στα φιλιά είμαι άρχοντας ρε Φίλιππα , αλλά από γαμήσι μηδέν..Μα να φεύγω από μπουρδέλο άχυστος και την παίζω στο κρεββάτι μου, γάμησέ τα..
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.018
Πόντοι
27.261
Στα φιλιά είμαι άρχοντας ρε Φίλιππα , αλλά από γαμήσι μηδέν..Μα να φεύγω από μπουρδέλο άχυστος και την παίζω στο κρεββάτι μου, γάμησέ τα..
καλα... παντα στο κρεβατι την επαιζες, ασε τα σαπια για αλλου.
και σου ειπα ξυρισου (χωρις να κοπεις).
με τοση γουρουνοτριχα πως θες να σε φιλησει η αλλη ?
@@ φατσα εχεις τελικα μαλλον :confused:
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
καλα... παντα στο κρεβατι την επαιζες, ασε τα σαπια για αλλου.
και σου ειπα ξυρισου (χωρις να κοπεις).
με τοση γουρουνοτριχα πως θες να σε φιλησει η αλλη ?
@@ φατσα εχεις τελικα μαλλον :confused:
Κάνω αποτρίχωση ρε καμμένε , ξέρεις τι ψωνάρα είμαι εγώ...??
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.217
Πόντοι
3.436
Είμαστε στην καρδιά του καλοκαιριού...ο περισσότερος κόσμος έχει φύγει στα νησιά...στα εξοχικά του...και στα χωριά του...!!!

Και πολύ καλά έκανε...!!!

Τι να κάνει στα μπουρδέλα της Αθήνας...???

• Να κάνει σεξ και η σαδιστρια τσατσά να χτυπάει πόρτες στο 7λεπτο....

• Να πληρώνει για να κάνει σεξ με άσχημες, παχύσαρκες και μεσήλικες....

• Η να κάνει σεξακι με ωραίες κοπέλες πού κάνουν υπεραπλα, υπεραποστειρομενα τύπου χειρουργείου προγράμματα...
Να θέλεις να τής δώσεις ένα αθώο πεταχτό φιλάκι στα χείλη...και να σού λέει με επιτακτικό τρόπο
'' NO KISS''....

• Η τα '' ΣΤΑΝΤΑΡΑΚΙΑ ΜΑΣ'' που ναι μεν αξίζουν και είναι τίμιες και φιλότιμες... αλλά τις έχουμε βαρεθεί τόσα χρόνια... όλο τα ίδια και τα ίδια...το πολύ κύριε ελέησον το βαριέται και ο Παππάς....



ΥΓ: Δεν ξέρω ρε παιδιά... εγώ να σάς πω την αλήθεια έχω ξενερώσει πολύ με τα μπουρδέλα...!!!

Πού είναι οι παλιές χρυσές εποχές των μπουρδέλων που δεν ήξερες πια μουναρα με προγράμματαρα να πρωτοδιαλεξεις...!!!


Κάθε πέρσι και καλύτερα....:cry:
Σίγουρα δεν αντιλέγω η κατάσταση στα μπουρδελα έχει πάρει τον κατήφορο,
οποίος έχει πορνογνωσια από παλιά ξέρει, προβληματίζομασταν ποια θα πρώτο-διαλέξουμε.
Αλλά κ αυτοί που έχουν πάει διακοπές στα χωριά τους, στα εξοχικά τους κ καλά επραξαν ποιος μου λέει ότι δεν θα ήθελαν να είναι στα στενά των μπουρδελων αλλά δεν μπορούν επειδή ειναι κάτω από το άγρυπνο κ ασφυκτικο βλέμμα της γυναίκας τους..
Οτι επιλογή κ να κάνουμε σε αυτοί την ζωή όλα ρόδινα δεν θα τα βρούμε πουθενά..
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
12
Like
3.433
Πόντοι
746
Τελικά μήπως οι νέες γενιές γίνονται βυζιτες στο ινσταγκραμ και CG αναζητώντας την καλή ζωή ή βρίσκουν έναν μαλακα να τις βγάζουν φωτογραφίες (με τα λιγουρια απο κάτω ?) κάθε μέρα σε διαφορετικό μέρος που τις πάνε διακοπές, χειμώνα- καλοκαίρι;
Γι αυτό έχουμε μείνει με το ξεπεσμένο ρόστερ των παλιών καραβανων σε Φυλής, Λιοσίων κτλπ; Τροφή για σκέψη ?
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Παιδια μολις γυρισα απο τσαρκα, περασα απο λιοσιων και τα γυρω στενα μετρια πραγματα, αλλα συνεβη κατι απροοπτο, πηγα στο στουντελο το λιοσιων 73α και περιμενα στο σαλονι να δω τις κοπελες, περιμενα κανα 10 λεπτο , και σκαει μυτη η Καιτη ξανθο ρωσιδι, μετρια για τα δικα μου γουστα, και καποια στιγμη χτυπαει το κουδουνι τους ανοιγει, και μπαινουν μεσα 3 πακιστανοι ή γυφτοι , και αρχιζει η τσατσα να τους φωναζει εξω , και οτι δεχεται μονο Ελληνες, να φωναζει μετα αστυνομια, σηκωθειτε φυγετε, πηγε να πεσει ξυλο!:confused::embarrased: Κατευθειαν σηκωθηκα και εφυγα, για να μην μπλεξω, καθως του φευγατου η μανα δεν εκλαψε ποτε! Περασα απεναντι στο φαναρι, και ακομη τσακωνοντουσαν! Προσοχη παιδια η περιοχη εχει γινει επικινδυνη, γκετο, εχει γεμισει λαθρο, δυσκολα θα ξανα παω τσαρκα εκει!:woldman:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
34
Like
29.534
Πόντοι
9.846
Παιδια μολις γυρισα απο τσαρκα, περασα απο λιοσιων και τα γυρω στενα μετρια πραγματα, αλλα συνεβη κατι απροοπτο, πηγα στο στουντελο το λιοσιων 73α και περιμενα στο σαλονι να δω τις κοπελες, περιμενα κανα 10 λεπτο , και σκαει μυτη η Καιτη ξανθο ρωσιδι, μετρια για τα δικα μου γουστα, και καποια στιγμη χτυπαει το κουδουνι τους ανοιγει, και μπαινουν μεσα 3 πακιστανοι ή γυφτοι , και αρχιζει η τσατσα να τους φωναζει εξω , και οτι δεχεται μονο Ελληνες, να φωναζει μετα αστυνομια, σηκωθειτε φυγετε, πηγε να πεσει ξυλο!:confused::embarrased: Κατευθειαν σηκωθηκα και εφυγα, για να μην μπλεξω, καθως του φευγατου η μανα δεν εκλαψε ποτε! Περασα απεναντι στο φαναρι, και ακομη τσακωνοντουσαν! Προσοχη παιδια η περιοχη εχει γινει επικινδυνη, γκετο, εχει γεμισει λαθρο, δυσκολα θα ξανα παω τσαρκα εκει!:woldman:
.... μας βλέπω να μαζευουμε χρήμα και μια φορά το μήνα να παραγγελνουμε call.... όλοι οι οίκοι, και στη Φυλής, από τα μηδαμινα έσοδα που έχουν θα αρχίσουν να δέχονται λαθρο. Ήδη έχω δει σε οίκους της Φυλής να μην τους διώχνουν.....να μπαίνουν, να στρογγυλοκαθονται διπλα μας και να μην τους λέει τίποτα η τσατσά.... παει... τη γαμησαμε....! Το κάστρο έπεσε....! ( έχει πεσει εδώ και καιρό βασικά...).
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
.... μας βλέπω να μαζευουμε χρήμα και μια φορά το μήνα να παραγγελνουμε call.... όλοι οι οίκοι, και στη Φυλής, από τα μηδαμινα έσοδα που έχουν θα αρχίσουν να δέχονται λαθρο. Ήδη έχω δει σε οίκους της Φυλής να μην τους διώχνουν.....να μπαίνουν, να στρογγυλοκαθονται διπλα μας και να μην τους λέει τίποτα η τσατσά.... παει... τη γαμησαμε....! Το κάστρο έπεσε....! ( έχει πεσει εδώ και καιρό βασικά...).
εχει χρονια που ολα τα μπουρδελα δεχονται τους παντες. Τους παντες. Καποια μπουρδελα στη φυλης απλα, οταν δουν ενα σαλονι γεματο, θα διωξουν τους πακιστανους για τα ματια του κοσμου. Αν ο πακιστανος επιστρεψει μετα σε αδειο σαλονι, μια χαρα θα περασει μεσα. Γιαυτο γελαω λιγο με οσους νομιζουν οτι γαμανε σε ονλυγκρικαδικα. Τα λεφτα δεν εχουν πατριδα...
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
.... μας βλέπω να μαζευουμε χρήμα και μια φορά το μήνα να παραγγελνουμε call.... όλοι οι οίκοι, και στη Φυλής, από τα μηδαμινα έσοδα που έχουν θα αρχίσουν να δέχονται λαθρο. Ήδη έχω δει σε οίκους της Φυλής να μην τους διώχνουν.....να μπαίνουν, να στρογγυλοκαθονται διπλα μας και να μην τους λέει τίποτα η τσατσά.... παει... τη γαμησαμε....! Το κάστρο έπεσε....! ( έχει πεσει εδώ και καιρό βασικά...).
Ετσι ειναι φιλε, και στη φυλης τα ιδια, λαθρο, πρεζονια, βρωμα, σκουπιδια!
Εγω θα κανονισω με call girl, δεν παει αλλο, ακριβο σπορ μεν, αλλα πιο ασφαλες και εχεις την ησυχια σου, και καθαριοτητα! Ο καθενας αναλογα με την τσεπη του αποφασιζει ! :wink:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
Παντως μην τρελαινεστε ρε μαγκες. Ναι τα μπουρδελα μας περνανε μια υφεση, αλλα ποιος κλαδος δεν εχει γαμηθει τον τελευταιο εναμιση χρονο; Λογικο ειναι πολλες κοπελες να πηγαινουν στην πατριδα τους μετα απο πολυμηνα λοκνταουν, λογικο ειναι να δυσκολευει η "προσληψη" καινουριων κορασιδων για τα βαρεα και ανθυγιεινα (στα callgirl δεν υπαρχει τοσο η υφεση λογω ιδιωτικοτητας), λογικο ειναι να φοβουνται μην μας κλεισουν παλι σε 2 μηνες και μεινουν παλι αφραγκες (αρα κοιτανε εναλλακτικες, μασαζ κτλ)....

Βαλε και οτι ειναι ιουλιος/αυγουστος που παιζει ξηρασια απο απλο χορταρακι του θεου μεχρι... πουτανες, ετσι κι αλλιως, καποιες πηγαν διακοπες για ξεσκασμα, ε, δεν θελει και πολυ να μικρυνει η ποικιλια και η ποιοτητα.

Γιαυτο λεμε ορισμενοι, γραφτε καμια κριτικη ή καμια ενημερωση, να ξερουμε που/πως/τι θα γαμησουμε, να παιρνουν πουλο οι φολες και οι ασχημες , να τιμαμε μονο τις τιμιες, εμφανισιμες και εργατικες κοπελες, και αν δεν μας κλειδαμπαρωσουν παλι απο χειμωνα, τα πραγματα πιθανοτατα θα φτιαξουν. ειναι μια μεταβατικη περιοδος, μην περιμενετε πουλμαν με πορνες να κανει αποβαση και να γεμισουν οι οικοι σε ενα βραδυ. Σιγα σιγα......
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.259
Πόντοι
14.936
μολις γυρισα απο τσαρκα και εγω διδυμου και φυλης.ερημια σεληνιακο τοπιο και μονο
μεταναστες απο αφρικανικες χωρες με τις γυναικες τους αλαμπρατσετα..
ελαχιστοι επισης τοξικο-εξαρτημενοι στα γυρω στενα..
αλλη μια ρομαντικη πορνοβολτιτσα εφτασε στο τελος της και σημερα..
2 εκτονωσεις με 2 διαφορετικες γυναικες και τωρα μπυριτσα και ξεκουραση.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Μόλις γύρισα απο Φωκαίας 27Β. Ήταν ένα 25χρονο (μαξ) ρουμανάκι πολύ μπέιμπι φέις. Πιπίνι. Με αυτήν πέρασα τίμια θα έλεγα αλλά τίποτα το σπουδαίο.
Με το γυρισμό δεν ήξερα πού να πάω και πήγα πάλι στο γυφτορουμανακι τη Σάρα. Μπαίνει ξάπλωνει κρεβάτι και στήνεται σαν να μου λέει κανε γλυφομούνι :huh:. Δεν αντιδράω . Κάνω τον Αλέκο. Και μου λέει θα με γλύψεις; Άσε λέω ,κανει ζεστή ,όρεξη δεν έχω. Εν ολίγοις δεν είχα όρεξη να κάνω τη μαϊμού μέσα στο λιοπύρι. Και γλυφομουνια στο βορδέλο δεν κάνω. Όσοι πιστοί ...

Καλά,η Σόνια η τσιμπουκομάνα πότε γύρισε πάλι στα βορδελα; Αυτη ήθελε να ανοίξει δικό της μαγαζί. Δήθεν. Ξεφύρανε. Την πήραν τα χρόνια. 53 είναι;

Μου την είπε κι όλας ,μου λεει αρχικά θα περάσεις εσύ που είσαι γλυκούλης; (γλυκούλης ο βόρδελος ; Κγχα,κγχά)
Λέω πάω και δίπλα. Και μου λέει αφού σε είδα (απ' την κάμερα) . Πήγες δίπλα.

Συν βορδέλω και χείρα κίνει.:jerking:
Αυτό έτσι μου ρθε τωρα. Θα το βάλω από κάτω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
8
Like
1.738
Πόντοι
216
Κορυφαίο σκηνικό σήμερα στην Αχαρνών και Ιουλιανού πριν λίγο. Κάποια παρεξήγηση έγινε με αλβανό και κάτι μαύρους και ο αλβανός τους κυνηγούσε και απότι κατάλαβα πρέπει να είχε όπλο. Οι μαύροι χέστηκαν ... Έτρεχαν να σωθούν :grin: Πέρασαν από μπροστά μου και ο αλβανός τους ακολουθούσε. Πιστεύω ότι αν δεν ήμουν μπροστά θα τους είχε τελειώσει. Οι μαύροι αφού απομακρύνθηκαν λίγο κάτι έψαχναν στον κάδο των σκουπιδιών δίπλα στην Φυλής.(drugs??)
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.286
Πόντοι
2.586
#Γυναικοκτονία προχθές, κυνηγούσαν μαύρους απόψε. Πάει τους χαλάσαμε τους Αλβανούς.. :undecided:
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Πήγα και στουδιολίζα προχτές. Τη λυπήθηκε το μάτι μου. Είχε μια ψοφια όψη. Την είχαν καταγαμήσει. Τα δωμάτια έδιναν και έπαιρναν.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Το νήμα κατα την απουσία μου βλέπω έχει καταντήσει 'πες τη μαλακία σου να περάσει η ωρα'. Αυτοί που μου επιτίθονταν ότι έγραφα λευκώματα τώρα γράφουν εκτενέστατες παπαριές άσχετες με το θέμα.

Και πρότειναν κιόλας μπανάκι για μένα.

Το ξανάπα. Το φόρουμ θα καταντήσει μόνο για βίζιτες. Ένα φθινοπωρινό κλείσιμο υπολείπεται.

Για να δω φωτογραφίες πηγαίνω στους δίπλα, για να ενημερωθώ για τις στουδιακές στους παραδίπλα. Δηλαδή το βορδέλα.ψομ στο μόνο που κερδίζει πλέον είναι εμφάνιση και λειτουργικότητα.

Αφεντικό ξεκίνα τα μπάνια στους αμπελοφιλόσοφους,με την ίδια ευκολία που με έστελνες εμενα,γιατί σε βλέπω να κατεβάζεις ρολά
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom