Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 560 άτομα (11 μέλη και 549 επισκέπτες)

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Ναι έχει περίπου 4 χρόνια που τα έκοψε, φαντάζομαι ο μύστης που σε ενημέρωσε θα σου έδωσε ραπορτο και για κάποιες στη Φυλής υπεράνω υποψίας οι οποίες γαμιοντουσαν άκαποτα με το σωστό αντίτιμο και ανάλογα τον γαμια.

Πάντως σε Μεταξουργείο φυλής διδυμου αλλά και Λιοσίων υπάρχουν αρκετές που γαμιούνται ακάποτα και χωρίς αντίτιμο...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.088
Πόντοι
46.232

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.088
Πόντοι
46.232

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Ναι δεν αντιλέγω, εγώ αναφέρομαι σε κοπελες που δεν πάει ο νους, κοπέλες όμορφες
Θυμάμαι πρόπερσι (το '19) μια περίπτωση στο Διδύμου 20.
Ήταν ένα κοντό πετιτ τσιγγανάκι, μέτρια φάτσα αλλά πολύ ωραίο σώμα και φαινόταν πολύ καθαρη...
Έτσι όπως μου έλεγε το πρόγραμμα της μου λέει ελεύθερο...σκέτο , χωρίς το στοματικό μαζι.
Μπαίνω μαζί της, και η τύπισσα είχε βαλθεί να το κάνουμε ακάποτα, ρε έλα να βάλουμε καποτα της λέω, ρε όχι, ρε έλα, ρε όχι, αναγκαστηκα να φύγω χωρίς να γαμησω.
Η μόνη φορά που μου συνεβη κάτι τέτοιο, να παρακαλάει η άλλη για ακάποτο, που ακούστηκε....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.088
Πόντοι
46.232

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
874
Κριτικές
40
Like
4.616
Πόντοι
6.555

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.088
Πόντοι
46.232
Θυμάμαι πρόπερσι (το '19) μια περίπτωση στο Διδύμου 20.
Ήταν ένα κοντό πετιτ τσιγγανάκι, μέτρια φάτσα αλλά πολύ ωραίο σώμα και φαινόταν πολύ καθαρη...
Έτσι όπως μου έλεγε το πρόγραμμα της μου λέει ελεύθερο...σκέτο , χωρίς το στοματικό μαζι.
Μπαίνω μαζί της, και η τύπισσα είχε βαλθεί να το κάνουμε ακάποτα, ρε έλα να βάλουμε καποτα της λέω, ρε όχι, ρε έλα, ρε όχι, αναγκαστηκα να φύγω χωρίς να γαμησω.
Η μόνη φορά που μου συνεβη κάτι τέτοιο, να παρακαλάει η άλλη για ακάποτο, που ακούστηκε....
Γνωστή και η Ελένη
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
652
Κριτικές
30
Like
5.948
Πόντοι
11.005
Καλά προγράμματα είχα πάρει στη γνωστή αλυσίδα.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
.....και ιωΑΝνινων....

Θέλει προσοχή από όλους...παίζει πάρα πολύ ακάποτο γαμησι στα μπουρδέλα...ακόμα και αν κάποιος παρασυρθεί..ας έχει κάνα σαπούνι καλό μαζί του για άμεσες πλησεις.οτι προλάβει.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Θέλει προσοχή από όλους...παίζει πάρα πολύ ακάποτο γαμησι στα μπουρδέλα...ακόμα και αν κάποιος παρασυρθεί..ας έχει κάνα σαπούνι καλό μαζί του για άμεσες πλησεις.οτι προλάβει.
Κάτουρο μύστη, το καλύτερο καθαρτικό για την ουρήθρα, φεύγει ο,τι έχει εισέλθει μέσα πριν κάνει τη ζημιά, μετά μπόλικο ξέπλυμα με νερό.
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
390
Like
272
Πόντοι
21
παιδια ποιες κανουν ακαποτο στις μερες μας μηπως ειναι μουφα στειλτε p.m στην ιωαννιων δεν νομιζω οτι κανει καμια
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Θυμάσαι τι φορούσε ο μπάρμπας τύπε?
Όχι, θυμάμαι μόνο ότι μου κεντρίζει το ενδιαφέρον, έχω πολύ φωτογραφική μνήμη.

Ρε μπαγάσες, εσείς που κάνετε παρτουζα, πώς το κάνετε; Μία φορά το έκανα και ενοιωσα πολύ άβολα, ενοιωθα ότι η μία λουφαρει ή μένει παραπονεμένη. Πρέπει να γαμησω και τις δύο το ίδιο καλά για να μην νοιώσει η μια μειονεκτικά.

Τα περί του σημερινού αγώνα τώρα...
Με τη Ραμόνα είχαμε μια ιδιαίτερη σχέση μέχρι και πριν 1.5 χρόνο.

Ήμουν σε πολύ άσχημη ψυχολογική κατάσταση για 2 χρόνο και η Ραμόνα ήταν η ψυχοθεραπεία μου. Το αποτέλεσμα να ξοδέψω πολλά λεφτά για το μουνακι της.

Μια μέρα λοιπόν, μετά το σεξ μου λέει ότι θα φύγει στη Ρωσία ταξίδι. Της λέω δεν θα σε ξαναδώ. Είχα γνωρίσει κάποια και το πήγαινα σοβαρά παναθεμα με.

Με τα πολλά σκάει η ψευτοπανδημια κλείνουν τα σύνορα, κλείνουν και τα μπουρδέλα.

Ανοίγουν κάποια στιγμή πέρυσι το καλοκαίρι αν θυμάμαι καλά, πουθενά η Ραμόνα...

Τις προάλλες, διαλύω μια σχέση με μια κοπέλα και λέω κάτσε να μπω στο bourdela.com...

Διαβάζω τις τελευταίες 5 σελίδες...και βλέπω Διδύμου - Ραμόνα...

Δεν μπορούσα να αφήσω το μωρό να περιμένει και πολύ και σήμερα το απόγευμα βρήκα λίγο χρόνο και πήγα από κει...

Πάω στο σπίτι και είχε 4 κορασίδες. Ρε 4; Πρώτη φορά το βλέπω αυτό στα 25 χρόνια στο χώρο...

Έρχεται λοιπόν η Ραμόνα στο δωμάτιο...με θυμόταν...με θυμάσαι μου λέει; Τώρα είμαι πιο τρελή...

Η αλήθεια είναι...ότι στο 69 πάνω τα έδωσα όλα...και θα πρέπει να δώσω νέο 20ρικο...ναι τελείωσα στο τσιμπούκι όταν γενικά μπορεί να μην τελειώσω και καθόλου...
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
παιδια ποιες κανουν ακαποτο στις μερες μας μηπως ειναι μουφα στειλτε p.m στην ιωαννιων δεν νομιζω οτι κανει καμια

Και συ για έναν φίλο σου θες μύστη μου ε?
 

Borgia21

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
195
Κριτικές
58
Like
11.598
Πόντοι
18.036
Καλησπερα σας. EΝΗΜΕΡΩΣΗ, Τρίτη 20/07/2021 στη διαρκεια τής Β’ Βάρδιας στο Μεταξουργειο (από 20:00 έως 22:00)/ [Owo: ελ.στοματικο. cob: εκτονωση στο σωμα/στηθος. Cim: εκτονωση στο στομα. Anal: πρωκτικό σεξ]

-Κολωνού 32Α: κλειστό. Φαινεται εχει περιοδο η Βάλια

-Κολωνού 32Γ, δηλ υπόγειο: ηταν 20:10 η ωρα και η Βίκυ μαζευε τα μπογαλάκια της από ληξη βαρδιας. Με την καρακάξα τσατσά που ξέρουμε. Η Βικυ είναι η ομορφη ξανθια (φυσικα το τοπ στην περιοχη, 20€) με θητεια σε Πιπίνου 118, Αγκ 12 και Βέργας 3. Ξεκίνησε Μάιο τού 2016 στο Πιπ 118.

-Το Κολ 27 με τις Λατινες ειχε κλειστα φωτα, αλλα μια τσατσα σφουγγαρισε στην εισοδο (ανοικτη η θύρα).

-Κολ 23 υπόγειο: η Αλίσια. Γεματούλα με τατουαζ στο στέρνο.

-Κολ 23 ή Ανάκτορο: η Γιάννα. Η γνωστη μιλφ μονιμη εδώ.

-Κολ 15 αριστερά: η Ρόζα, κοντη με νορμαλ προσωπο και ισια καστανόξανθα μαλλιά. Τα υπολοιπα σπιτακια στον χωρο κλειστά. Σημειώνω οτι η εν λόγω ΡΟΖΑ ουδεμία σχέση έχει με τη συνωνόματη εργατρια στο Ιάσ 19 οροφο τον καιρό τού lockdown. Διαφορετικα προσωπα ειναι.

-Κολ 11 ισόγειο: η Λάουρα. Κοπελα με κανονικό σωμα καστανοξανθη εμφανισιμη. Σε απλο κι αυτή./ τα υπολοιπα στο 11 κλειστά.

-Όπως ειδα από μακριά, δεν υπηρχε αναμενο φωτακι στην Κεραμεικού.

-Λεωνίδου 28 όροφος: κλασικά η Σοφία. Μαυρη με μακριά ράστα μαλλιά.

-Ιάσονος 20Α: Δανάη και Αθηνά. Η πρωτη είναι άκυρη ξανθιά γκιλφ. Για αγριες κατασεις. Με owo & anal. Η ΑΘΗΝΑ είναι τσουπωτή καστανοξανθη. Σε απλό.

-Ιάσονος 20Β: η Γαβριέλλα (χοντρή ξανθιά με γυαλιά) και ΝΑΝΣΥ (μαυρομάλλα ομορφη πιπίνα, αλλά 15€, σε απλό). Τσατσα ηταν η γνώριμη βυζαρού Γκαλίνα από τα Κεραμεικού 15. Ας ελπίσουμε η Νάνσυ να εξελιχθεί σε δευτερο Νανσουλίνι, αν και τα 15€ αποτελούν εμπόδιο τωρα

-Ιάσ. 20Γ ή Ανελκυστήρ: η Άννα. Νεαρά μαυρομάλλα με γυαλιά και ωραιο σωμα/οπίσθια.

-Ιάσ. 32 Όροφος/δεξιά: η Αναμπελ. Η γνωστή πινέζα & φόλα.

-Ιάσ. 32 όροφος/ αριστερά: η Σοφία. Κοντή μελαχρινή αδύνατη.

-Ιάσ. 32 ισογειο/ δεξιά: Αντζελα & Πατριτσια. Δύο συγκρουόμενα. /το ευθεια κλειστό

-Ιάσ. 37 όροφος: η Ναταλία. Σκίνυ γυφτάκι.

-Ιάσ. 37Α: η Κατερίνα. Ηταν και προχθες με τον κοπανο τσατσο που την παρουσιαζει ως νεοφερμένη Λατίνα, ενώ δουλευει από Ιουνιο στο ιδιο & είναι Βουλγαρορουμάνα.

-Ιάσονος 44 ΔΕΞΙΑ: Καρινα (με ασιατικα χαρακτηριστικά) και Καιτη. Χοντρες.

-Ιάσ. 44 ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ: Αλίνα ο νάνος.

-Ιάσονος 44, οι ΝΕΟΙ οίκοι:
#1η θύρα δεξιά: η Τζέσικα. Μαυρη νταρντάνα.
#μεσαία θύρα (όροφος): κλειστό.
#3η θύρα (αριστερα, οροφος): Τάνια (χοντρή άκυρη) & Άννα (αδύνατη).

-Περδίκα 1: Κορίνα και Λόλα. Η Κορίνα είναι η γνωστη γυρολόγος Αντριάνα. Με βλέμμα βλοσυρό. Εγγυημένη φολάρα. Αλλάζει ονόματα όπως σπίτα (πέρασε εσχάτως από Πολυχώρο Ιασ. 39, ξανά Περδίκα 1, Ιάσ. 19, 30, Καλλέργη κλπ κλπ. Η ΛΟΛΑ είναι αδύνατη νεαρα με μαυρη αλογοουρά. Με θλιμένο βλέμμα. Χρεη τσατσάς η γνωστή ερμαφρόδιτη.

-Μεγ.Αλεξάνδρου 28 με κουρτίνα: κλασικά Αλεξάνδρα και Σούλα (τόφαλος).

-Μεγ.Αλεξ 28 υπόγειο: η ΧΡΙΣΤΙΝΑ (νεαρη σχιστομάτα με κοκκινα εσωρουχα & ισια μαυρα μαλλιά. Τατού στο μπουτι και τατου στεμμα στο μπρατσο) & η Ελένη (πιτσιρίκα μελαχροινή με ωραιο σωμα). Αμφοτερες κλασικά σε απλο και 10€ κόστος.

-Μεγ.Αλεξ 28Α: το γνωστο διδυμο Ειρήνη και Αλεξανδρα. Σε owo & cim.

-Αχιλλέως 48 & Μαραθώνος 59: η Ιονέλλα. Ομορφη κοπελα με καστανομελί μαλλιά, σε απλό. 20€ εδώ ο ομιλος.

-Μαραθώνος 59/ ημιοροφος: η Ίρμα. Πρωτη μερα στη δουλεια, κατά τα λεγομενα τής τσατσάς. Μιλφ με καρε μαυρο μαλλί. Με αισθισιακό σαλονάρισμα. Μοιάζει αρκετα με την Έλενα Χατζή για οσους την θαυμάζουν.

-Μαραθ 59/ ισογειο (δηλ ο νεος οικος): η ΝΑΤΑΛΙ (νεαρή με ομορφο προσωπο & διάφορα τστου. Αλλά με πολύ ατσούμπαλο σώμα) & η ΜΟΝΙΚΑ (27χρονη περιπου, αδυνατη με μετριο πρόσωπο & καστανά μαλλιά). Αμφότερες σε owo & cob.

-Mαραθ 59Α: η Λαρίσα. Αδιάφορη μιλφ με καστανά μαλλιά.

-Βιργινίας Μπενάκη 31: η τσατσα ειπε ότι εχει την ΦΩΤΕΙΝΗ, η οποια ειχε μπει δωματιο. Δεν καθισα να περιμενω. Ή καμιά από Μεταξ/ο ή την χοντρη πατσαβούρα που εργαζοταν στο Παιανιέων 24. Παντως ακομα βρωμαει η αυλή.

-ΚΠόλεως 166 δεξιά: η Αναστασία. Ψηλή νταρντανα με ισια μακρια μαλλιά.

-ΚΠόλεως 166 αριστερά: Αλεξία (ψηλή μιλφογκίλφ με πιασίματα & καρέ ξανθο μαλλί) & ΜΑΡΙΝΑ (μιλφογκιλφ με ξανθα μαλλιά & σωμα με πιασίματα. Προκειται για την κολλητή τής Ειρήνης από ΜεγΑλεξ 28Α, 22 όροφο κλπ κλπ). Αμφότερες σε owo & cim.

Culture Report: η σημερινη αναγνωση ως ταξιδι στην Αγγλία του 19ου αιώνα. Η ιστορία ζωής τής Βολέτ μεσα από την πένα τής Σαρλοτ Μπροντέ, κορυφαίας λογοτεχνου.
 

Συνημμένα

  • Τζεην ερ.jpg
    Τζεην ερ.jpg
    1,3 MB · Εμφανίσεις: 69
Τελευταία τροποποίηση:

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
φιλε κλεοβουλε αν οντως υπαρχουν στειλε p.m με ονοματα να ξερουμε

Φίλε υπάρχουν πάρα πολλές..αλλά όπως καταλαβαίνεις αυτά δε λέγονται έτσι...... αν συνεχίσεις το άθλημα και παλιώσεις στη πιάτσα θα τις μάθεις.
 

dreamhunter

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2021
Μηνύματα
12
Like
5
Πόντοι
0
Αυτό το υπόγειο στην Κολωνού είναι μπουρδέλο στην κυριολεξία, όχι αστεία!

Κακός νταβάς > κακό μπουρδέλο!

Η Αρίνα (Ροντίκα) από τα μπουρδέλα του Μεταξουργείου ανέβηκε στα μπουρδέλα της Φυλής και από εκεί στα στούντιο. Αυτό θα πει να προοδεύεις!
Ξέρουμε αν επανήλθε σε κάποιο πόστο η αγαπητή μας Αρίνα; ?
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.611
Κριτικές
21
Like
14.223
Πόντοι
4.646
Κατάθεση βικη Κολωνού 32 υπόγειο ισχύει ότι λέει ο χυστης μου. Με το που μπαίνω στην ρασιεψιον βλεπω την μουναρα την βικη να βγαίνει.Ξανθο μουνάκι με ωραία μικρά βυζάκια για τρελό γλυψιμο,ωραίο δερματακι και πολύ καβλοφατσα όντως δεν αξίζει 10 ευρώ αλλά ούτε και 20 γιατί φυλής έχει καλύτερα κομμάτια αλλά είναι πολύ δυνατό. Με το που με είδε όμως μου κάνει τα ναζακια της και μου λέει 20 ευρώ όχι 10,πριν προλάβω να μιλήσω βγαίνει η υπηρέτρια και μου λέει "Η Κοπελα μπαίνει μόνο με όποιον θέλει αυτή"με άγριο βλέμμα και της απαντάω "Μα με εμένα θέλει"...Λέω δεν γαμιεται θα μπω ένω πριν είχα κατάθεσει σε ένα ψιλοασχημο κοριτσάκι μελαχρινό στο κωλονου 30 μόνο πίπα. Είσοδος Βίκης στον δωμάτιο που ήταν ότι πιο χάλια έχω δει με κομμάτια γλιτσας στο κρεβάτι και ένα βράκι καβατζομενο κάτω από την καρέκλα,πολύ ευδιάθετο πουτανακι και με το που το έπιασε λίγο με το χέρακι της καυλωσα τόσο που της είπα να ξαπλώσει δίπλα μου και να μου τον παίξει μόνο ένω της παίζω και εγώ το μουνακι, το κάναμε αυτό ασταμάτητα για 5 λεπτά, μέχρι που χύσαμε και οι 2. Εφτασα στο όρια μου. Πολυ γλυκιά αύριο θα πάω να την ξεζουμισω κανονικότατα.
Ωραία φάση η αλληλομαλακία με την πουτάνα! :kiss-mark:
Αν πέφτανε και γλωσσόφιλα θα ήταν και γαμώ τις φάσεις! :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom